financieel gezien sowiesoquote:Op zondag 8 juli 2007 01:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
Volgens mij wil hij nog een jaar voetballen toch?
voor het talenten programma van de KNVB moest hij toch ook stoppen met betaald voetbal eigenlijk? Dat begreep ik destijds, logisch dat hij daar geen trek in hadquote:Op zondag 8 juli 2007 15:16 schreef methodmich het volgende:
Vorig jaar heeft hij in de voorbereiding nog de wedstrijd tussen Smitshoek en Barendrecht gefloten. Maar meer dan incidentele potjes doet ie niet, volgens mij heeft hij zijn scheidsrechtersambities een beetje laten varen.
Misschien dat hij er eersdaags dan weer mee kan beginnen?quote:Op zondag 8 juli 2007 20:27 schreef rubbereend het volgende:
[..]
voor het talenten programma van de KNVB moest hij toch ook stoppen met betaald voetbal eigenlijk? Dat begreep ik destijds, logisch dat hij daar geen trek in had
Zou zonde zijn als dat niet kanquote:Op maandag 9 juli 2007 01:22 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Misschien dat hij er eersdaags dan weer mee kan beginnen?
Ik doel er meer op dat hij momenteel zonder club zit en er met FCDB niet uit lijkt te komen.quote:
Ik hoop dat ook dat doorgaatquote:Op maandag 9 juli 2007 02:05 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Ik doel er meer op dat hij momenteel zonder club zit en er met FCDB niet uit lijkt te komen.
quote:Excelsior hield overgang Den Ouden naar Ajax tegen
Datum: 5-feb-2008 15:15
Ajax had in de winterstop graag Geert den Ouden (foto, rechts) aan de selectie toegevoegd. Dat meldt de Volkskrant. De Amsterdammers zien Den Ouden als een prima breekijzer. De overgang ging niet door, omdat Excelsior de spits niet wilde laten gaan.
Aan het begin van het seizoen trok Ajax Ismael Urzaíz aan als breekijzer. De Spanjaard kon echter geen moment imponeren en kwam dit seizoen pas drie keer binnen de lijnen. Den Ouden daarentegen maakt juist grote indruk bij Excelsior. De spits scoorde al elf keer, dit terwijl de Rotterdammers op de laatste plaats in de competitie staan.
Ajax zegt een spits te missen die wedstrijden open kan breken en oorlog maakt in het strafschopgebied van de tegenstander. Van Geel ziet de oud-speler van ADO den Haag en het Zweedse Djurgårdens IF nog steeds graag naar de Amsterdammers komen aan het einde van dit seizoen. 'Het is een interessante optie, we zullen van de zomer verder kijken, we hebben meer opties.' (BR)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |