Er komt nog meer aan...! De herintroductie van IKEA Family is weliswaar uitgesteld naar voorjaar 2006, maar er komen meerdere klantvoordelen dan alleen de IKEA Card. Zodra er meer bekend wordt zal dat ongetwijfeld snel hier verschijnenquote:Op woensdag 24 augustus 2005 22:50 schreef Vanderdonk het volgende:
@ ET even geduld dus, hij kan ieder moment in je bus vallen mits je geen Nee/Nee Nee/Ja sticker hebt
Okee dus die geweldige Ikea-card is dus niks anders dan een koop-op-krediet ding. Jammer, ik had van Ikea eigenlijk wel iets beters dan een creditcardformule verwacht bij een zogenaamde klantenpas.
oja, het zijn van die gevallen die je nadat je ze erin gedrukt hebt, ze eenmaal moet aandraaien. Ze willen er dus ook niet weer uitquote:Op donderdag 25 augustus 2005 08:06 schreef Ils het volgende:
Was ik bijna klaar met het MIKAEL hoekbureau in elkaar timmeren, blijkt dat ik 6 x een verkeerd dingetje ergens in gezet heb. En heb ik nu 6 te grote over.![]()
*zucht*
Same here, wat een domper ...quote:Op woensdag 24 augustus 2005 22:50 schreef Vanderdonk het volgende:
Okee dus die geweldige Ikea-card is dus niks anders dan een koop-op-krediet ding. Jammer, ik had van Ikea eigenlijk wel iets beters dan een creditcardformule verwacht bij een zogenaamde klantenpas.
de fågelboquote:Op donderdag 25 augustus 2005 09:08 schreef ShaoliN het volgende:
We wilde een hoek, slaapbankje kopen voor onze logeerkamer. Die hebben ze nu 70 euro in prijs verlaagd. Zijn die Zweedse homo's toch nog ergens goed voor.
stelletje ongeduldquote:
Ikea-familyquote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:46 schreef Adelante het volgende:
[..]
stelletje ongeduld
vanaf voorjaar 2006 wordt het aan IKEA family gekoppeld
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 09:02 schreef Koningin het volgende:
So_Addictive, dat kastje heb ik ook voor in de badkamer![]()
nope, je kunt een kredietfaciliteit koppelen aan je family-card, je bent dit niet verplicht.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 12:24 schreef Anitra het volgende:
Wij hebben de nieuwe catalogus al en weet dat ik vaak naar de ikea wil aankomend jaar.
Maar heel leuk zo'n klantenpas die aan ikea-familie gekoppeld word, maar dan ben je dus verplicht om die klantenpas/cc aan te schaffen om een family pas te krijgen in 2006?
speciaal onderdeeltje, maar die kun je gewoon los bij de klantenservice verkrijgen vaakquote:Op donderdag 25 augustus 2005 12:36 schreef Ils het volgende:
Misschien een medewerker van IKEA hier die weet of onderdeeltje 102509 van het MIKAEL hoekbureau een speciaal ikea geval is of dat de plaatselijke bouwmarkt ook zoiets verkoopt.
Ha, handig dit topicquote:Op donderdag 25 augustus 2005 17:24 schreef Allan24 het volgende:
Of je mailt even met de klantenservice van IKEA vanaf de website, en je geeft aan welk onderdeel je mist. Vermeld hierbij het benodigde aantal, onderdeelnummer, artikelnummer van je aankoop (staat boven de omschrijving op je kassabon), en de kassabongegevens die onderaan staan (mh-nr-ks-bon + de datum van aankoop). Dan komt het vast goed
(Maar even bij de IKEA klantenservice langsgaan is meestal sneller)
De postbode mag zelf bepalen in welke volgorde hij de catalogi bezorgt... dus bijvoorbeeld de ene week alle oneven nummers en de week erop alle even nummers in zijn wijk/dorp. Anders zouden de postbodes zich werkelijk een breuk tillen aan al die IKEA Bijbelsquote:Op donderdag 25 augustus 2005 22:29 schreef Liejannuh het volgende:
Het is gemeen! Mijn ouders hebben de nieuwe catalogus wel al binnen en ik nog niet!
En we wonen toch echt in hetzelfde suffe dorp.
quote:Ook op het erepodium deze IKEA Dänka. Dat dit de goedkoopste strijkplank uit deze test is, werkt daar zeker aan mee. De dopjes voor de poten worden los bijgeleverd. Klanten van IKEA worden zelfs bij een strijkplank aan het werk gezet. [] Traploos instelbaar. De hendel voor het ontgrendelen van de poten is gemakkelijk te vinden; de bediening is wat stroef in het begin. Opvallend is dat de labels met wasvoorschriften bijna half zo groot zijn als het overtrek zelf.
Ik heb 'm al een weekquote:
Het zou kunnen dat de Misty Road uitverkocht is geweest, en dat je vriend 'm daarom niet meteen kon meenemen. Vaak wordt voor een artikel een verwachte leveringsweek aangegeven in de computer, en heeft de IKEA-medewerker daarom kunnen vertellen dat de afbeelding vanaf week 37 weer verkrijgbaar is?quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 15:04 schreef -Kate- het volgende:
Even klagen
Afgelopen donderdag was ik in Ikea Delft, en daar zag ik de "Misty Road" (bedrukt schildersdoek, in de catalogus op pagina 323). Ik vond 'm leuk, maar twijfelde of ik m zou kopen. Ik deed verstandig en besloot er nog een nachtje over te slapen.
Na de kassa's zag ik een klant met een karretje met daarin Misty Road naar buiten lopen. Ik dacht: shit, die heeft er wel een.
Gisteren toch maar besloten dat ik 'm wel wil hebben, en vandaag vriend op pad gestuurd naar Ikea Delft voor de Misty Road.
Komt ie daar, ziet ie alleen een showafbeelding hangen. Dus hij vragen aan een medewerker die daar rondliep. Die wist te melden dat de Misty Road pas over 2 weken te koop is.
Ja hallo, hoe verklaar je die klant dan die ik donderdag dan naar buiten zag lopen met de MR?
(dat wist vriend niet, dat ik dat had gezien, dus hij kon het ook niet meteen aan de medewerker vragen).
Iig ga ik over 2 weken wel weer terug
Gelukkig, anders koop ik de halve Ikea leeg nl en ga alles verandern in huisquote:Op donderdag 25 augustus 2005 17:06 schreef Adelante het volgende:
[..]
nope, je kunt een kredietfaciliteit koppelen aan je family-card, je bent dit niet verplicht.
Maar dan kan je er verder niet zoveel mee op dit moment...quote:Op donderdag 25 augustus 2005 17:06 schreef Adelante het volgende:
[..]
nope, je kunt een kredietfaciliteit koppelen aan je family-card, je bent dit niet verplicht.
De medewerker heeft niet in de computer gekeken iig. Hij zei dat de Misty Road een nieuwe collectie was en dat zou pas vanaf over 2 weken te koop zijn. Nogal vreemd als je een paar dagen eerder iemand zo'n ding hebt zien kopenquote:Op zondag 28 augustus 2005 12:45 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Het zou kunnen dat de Misty Road uitverkocht is geweest, en dat je vriend 'm daarom niet meteen kon meenemen. Vaak wordt voor een artikel een verwachte leveringsweek aangegeven in de computer, en heeft de IKEA-medewerker daarom kunnen vertellen dat de afbeelding vanaf week 37 weer verkrijgbaar is?
Niet alles uit het assortiment staat in de catalogus,quote:Op zondag 28 augustus 2005 18:40 schreef arj1o1 het volgende:
in de catalogus 2006 staat wel de slaapbank nilsby vermeld maar op internet staat deze niet (meer) vermeld..
op de belgische staat hij er (nog) wel op
iemand die er meer van weet?
Hier hetzelfde probleem, we wonen hemelsbreed misschien 600 meter van elkaar verwijderdquote:Op donderdag 25 augustus 2005 22:29 schreef Liejannuh het volgende:
Het is gemeen! Mijn ouders hebben de nieuwe catalogus wel al binnen en ik nog niet!
En we wonen toch echt in hetzelfde suffe dorp.
Is die ook in andere kleuren??quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:24 schreef Adelante het volgende:
mooie witte bank
[afbeelding]
nikkala, in duitsland 110 euro goedkoper dan in nederland...
klopt ik zit niet op te letten.quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:44 schreef Adelante het volgende:
de stoel is pas vanaf 12 uur in de aanbieding, toch? dacht dat de 10 uur aanbieding de computertafel was
meestal staan alle aanbiedingen uitgestald in het zelfbedieningsmagazijn met een grote streamer erbij wanneer de kortingsprijs ingaat, je kunt er dus om 11 uur al een pakken, maar dan moet je je nog een uurtje vermaken, want vanaf 12 uur wordt de prijs pas aangepast.quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:53 schreef Chielus het volgende:
klopt ik zit niet op te letten.
het is idd 12 uur,
maar hoe werkt het dan, gaat er om 12 uur opeens een pallad met van die dingen naar binnen, of staan ze er al maar moet je pas na 12 uur afrekenen ofzo?
Zie je welquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:42 schreef Chielus het volgende:
Vandaag de Misty Road gewoon zien staan bij de IKea Breda. (vond het trouwens eenbehorlijkdeprimerende foto maar goed). Zelf de Norrsund afbeelding gekocht (meer scenerie/geel).
& wat ovenwanten.
Wat kost ie eigenlijk?quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:39 schreef Adelante het volgende:
donkerbruin, rood en nog een of ander retro bloemenmotief
Jaquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 09:26 schreef ItsMeMB het volgende:
Beetje raar vraagje, maar vroeger verkocht de Ikea ook losse glazen tafelbladen, doen ze dat eigenlijk nog steeds?
Die heeft dan geen bekleding...quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:24 schreef Adelante het volgende:
mooie witte bank
[afbeelding]
nikkala, in duitsland 110 euro goedkoper dan in nederland...
quote:Op zondag 28 augustus 2005 20:57 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Niet alles uit het assortiment staat in de catalogus,
niet alles uit het assortiment staat op de website,
niet alles wat in de catalogus staat, staat ook op de website, en
niet alles wat op de website staat, staat ook in de catalogus.
schaarquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:33 schreef CherryLips het volgende:
Ik was gister in de Ikea te Utrecht en zag daar een enorme poster van roze bloemen waar ik helemaal verliefd op benHij is alleen net iets te groot
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:46 schreef poemojn het volgende:
Wij wachten ook nog op de nieuwe catalogus.
quote:Op zondag 21 augustus 2005 17:43 schreef Allan24 het volgende:
Landelijke verspreiding vindt plaats in week 34 en 35da's een beetje afhankelijk van je postbode.
ja bij de klantenservicequote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:39 schreef RoyVi het volgende:
Kan je de nieuwe gids ook bij de ikea zelf halen?
zou kunnen, geen idee, ik werk niet bij ikeaquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:28 schreef WebForce het volgende:
[..]
Maar nu nog niet. Na week 35 dacht ik, toch!?
Het toch was meer naar adelante ofzoquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:13 schreef snellejelle het volgende:
[..]
zou kunnen, geen idee, ik werk niet bij ikea
De Alleby New York Taxi / Times Square.quote:Op maandag 29 augustus 2005 22:09 schreef -Kate- het volgende:
[..]
Ik zag nog een mooie zwartwitte met knalgele yellow cabs. Die was ook wel cool, maar daar weet ik (nog) geen plek voor in huis.. Ik weet niet hoe die heet.
Waar staat dat?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 18:13 schreef Adelante het volgende:
medewerkers zijn uitgesloten van deelname aan acties/prijsvragen voor klanten
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:22 schreef plasticvlinder het volgende:
heeft iemand met de "we doen het voor je" of "we doen het samen" inbouw/installatie service bij keukens?
CUKL.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:51 schreef Allan24 het volgende:
Weet iemand de SMS lettercode voor deze Woonsdag?
Ik heb vakantie en wil niet naar IKEA rijden![]()
Tip: klik (eerdere post). Die van ¤10 is euhm, een beetje wiebelig zegmaarquote:Op donderdag 1 september 2005 10:39 schreef ParanoidEv het volgende:
Ik ga morregeeeeeeeeeeeen! Ik ga geen groot geschut meenemen, want ik ga met mijn ouders mee en niet voor mezelf kijken (geen cnetjes gespraard). Wel neem ik denk ik een strijkplank mee (10 euro!) en een droogrek voor hetzelfde bedrag.
Oh nouja dan is de keus snel gemaakt, als die wiebelig is. Ik dacht dat er weinig verschil was behalve dat irrtante strijkijzerhoudertje.quote:Op donderdag 1 september 2005 12:08 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Tip: klik (eerdere post). Die van ¤10 is euhm, een beetje wiebelig zegmaar
Wat moet ie met tientallen IKEA catalogi?quote:Op dinsdag 6 september 2005 07:22 schreef Liejannuh het volgende:
Als ik nu nog steeds geen Ikea catalogus heb, moet ik mijn postbode dan gaan verdenken van frauduleuze praktijken??
Pijltjes van draaienquote:Op dinsdag 6 september 2005 07:31 schreef Dr_Crouton het volgende:
[..]
Wat moet ie met tientallen IKEA catalogi?
same herequote:Op dinsdag 6 september 2005 07:22 schreef Liejannuh het volgende:
Als ik nu nog steeds geen Ikea catalogus heb, moet ik mijn postbode dan gaan verdenken van frauduleuze praktijken??
De Matrassengids!quote:Op dinsdag 6 september 2005 09:55 schreef Koningin het volgende:
Ik zie door de bomen de matrassen niet meer......
Wie kan mij goed advies geven over een goed matras?
De matrassengids had ik al eens bekeken, toch nog maar eens doen.quote:Op dinsdag 6 september 2005 19:02 schreef Allan24 het volgende:
[..]
De Matrassengids!
Maar belangrijk blijft vooral: individueel comfort. Ga nooit af op goed bedoelde adviezen van vrienden of verkopers; ga proefliggen op een matras. Draaien, op je zij, op je rug, op je buik, probeer een matras goed uit voor je het koopt.
quote:Op woensdag 7 september 2005 11:01 schreef Koningin het volgende:
[..]
De matrassengids had ik al eens bekeken, toch nog maar eens doen.
Ik ga zeker zelf liggen op die matrassen om te proberen. Ik denk trouwens dat we 2 losse nemen en dat we dan allebei een uitzoeken wat we fijn vinden. Hoeft niet dezelfde te zijn.
We verschillen voornamelijk in gewicht....quote:Op woensdag 7 september 2005 11:44 schreef Allan24 het volgende:
[..]zeker als je in gewicht en/of lengte van je partner verschilt is dat aan te raden. Wat de een geweldig vindt liggen, kan voor de ander heel oncomfortabel zijn. Houd er wel rekening mee dat niet alle matrassen even dik zijn, en je dus mogelijk hoogteverschil moet overbruggen met bijvoorbeeld een dekmatras.
Sowieso heb je op alle matrassen met lichtgrijze of witte tijk bij IKEA de 90-dagen-omruilgarantie (vraag in de winkel)
De lack tafeltjes:quote:Op woensdag 7 september 2005 13:39 schreef nexhil het volgende:
nu zoeken we dus iets wat we als salon tafel kunnen gebruiken in dezelfde kleur.
iemand tips? (het mogen ook 2 kleine vierkante blokken zijn ofzo)
thanx! maar ik kan ze niet vinden bij de tafels :Squote:Op woensdag 7 september 2005 13:54 schreef Koningin het volgende:
[..]
De lack tafeltjes:
[afbeelding]
Kosten maar 19 euro
quote:Op woensdag 7 september 2005 13:54 schreef Koningin het volgende:
[..]
De lack tafeltjes:
[afbeelding]
Kosten maar 19 euro
Nee, wel gehad in de verkoop van zomerproducten geloof ik (april-mei-juni). Dus volgend jaar beter?quote:
Maak daar maar maart-april(-mei) vanquote:Op zaterdag 10 september 2005 18:46 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Nee, wel gehad in de verkoop van zomerproducten geloof ik (april-mei-juni). Dus volgend jaar beter?
Wij gaan er deze week ook 2 halen, we hebben ze al in het echt gezien (zijn even langs geweest)quote:Op zondag 11 september 2005 19:11 schreef Georges het volgende:
Ik heb de Klippan 2 zits bank gezien, lijkt me leuke bank. Heeft iemand ervaring met deze bank?
Ik vraag me voornamelijk af of het een duurzame en stevige bank is. Ben vrij zwaar namelijk(ong. 100kg)
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/
ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=9&productId=10972&langId=-22&parentCats=10114*10294
Weet iemand toevallig wat de bezorgkosten zijn binnen de Randstad?
die dingen gaan echt wel lang meequote:Op maandag 12 september 2005 08:24 schreef nexhil het volgende:
Wij gaan er deze week ook 2 halen, we hebben ze al in het echt gezien (zijn even langs geweest)
denk alleen niet dat ze 10 jaar meegaan, maargoed tme will tell.
tnx. Nog ff wachten dusquote:Op zaterdag 10 september 2005 18:46 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Nee, wel gehad in de verkoop van zomerproducten geloof ik (april-mei-juni). Dus volgend jaar beter?
Heel goed! Vooral veel in Duiven kopen!quote:Op dinsdag 13 september 2005 06:34 schreef nexhil het volgende:
Gisteren toch nog 1 zo'n klippan bank in de jeep gekregen en met 80 km/u over de snelweg van Duiven naar Nijmegen "gesjeesd", die andere wordt bezorgd als het goed is.
Ok de bank voelt toch steviger aan dan ik me in eerste instantie herinnerde.
het verbaasde me eigenlijk hoe snel en simpel dat ding in elkaar zat![]()
Die hoes erover heen trekken, dat was eigenlijk nog het moeilijkste.
quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:27 schreef WebForce het volgende:
[..]
Heel goed! Vooral veel in Duiven kopen!
Het is geen straf om een vestiging te bezoeken hoor! Kan je het zelf gaan uitzoeken en evt. een ander model uitkiezen!?quote:Op dinsdag 13 september 2005 19:26 schreef Oxymoron het volgende:
Wie heeft er ervaring met de LUNNA?
[afbeelding]
Ik wil graag een witte Lunna kopen, maar weet niet of het echt wel lekker zit, op de lange termijn. Graag ervaringen hiermee.
In de showroom worden meubels vaak ernstiger 'mishandeld' dan bij mensen thuis. Ooit op een koopzondag naar IKEA geweest?quote:Op dinsdag 13 september 2005 20:37 schreef Fiorenza het volgende:
Op de lange termijn is idd anders dan in de winkel (al zien sommige meubels er zelfs dan al uit alsof ze al 10 jaar in gebruik zijn...)
Lunna wil ik ook, maar ik durf em steeds niet te kopen (en vriendje vind hem niet zo mooi)
Aangezien hij nu weer wat in prijs verlaagd is wordt het steeds verleidelijker....
en in Utrecht retourneren graagquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:27 schreef WebForce het volgende:
Heel goed! Vooral veel in Duiven kopen!
quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:44 schreef Adelante het volgende:
[..]
en in Utrecht retourneren graag
Utrecht en Duiven zijn altijd felle omzetconcurrenten, dus ga in Duiven een 100m2 laminaat kopen (omzet +) en lever deze dan in Utrecht weer in (omzet -)...quote:
BTW, deze al gezien? [Centraal] Kliklaminaat vloerquote:Binnen 90 dagen mag je terugbrengen en ruilen, conform onze verkoopvoorwaarden. Breng de ongebruikte artikelen terug in hun originele verpakking, samen met de kassabon, en je ontvangt van ons het aankoopbedrag terug. De artikelen kunnen naar alle vestigingen teruggebracht worden.
die actie is van vorig jaar, mênquote:Op woensdag 14 september 2005 15:06 schreef Morgil het volgende:
Zeg, hoe zit het nou met dat het geld wat je uitgeeft in het restaurant van de prijs van wat je koopt in de winkel afgaat?
Ik hoop dat ik snel een reactie krijg, want ik wil er wellicht straks gaan eten.
Heerlen heeft een klein beetje overschot aan antiek grenen laminaat, dus als je die kleur wilt, no problem... maar alle andere soorten zijn ook ruim op voorraadquote:Op woensdag 14 september 2005 12:34 schreef SjCl het volgende:
Even een vraagje voor de IKEA medewerkers hier (en meer specifiek IKEA Heerlen). Ik betrek binnenkort een nieuw appartement en ik wil in het hele ding Tundra kliklaminaat leggen. Ik moet het nog meten (krijg 4 oktober de sleutel pas) maar het zal zo'm 80 m2 worden. Is laminaat normaal gesproken in die hoeveelheden op voorraad, of moet ik er een euregionaal verzameltripje van maken?
Dat klinkt inderdaad niet goedquote:Op dinsdag 13 september 2005 22:43 schreef Adelante het volgende:
MOPPE is helaas vervangen door de FIRA serie, niks meer degelijkheid, maar je krijgt nu een bouwpakket mee om zelf zo'n kastje in elkaar te spijkeren
Voreige maand hing dat anders nog bij de uitgang van een ikea, mênquote:Op woensdag 14 september 2005 15:21 schreef Adelante het volgende:
[..]
die actie is van vorig jaar, mên
quote:zaterdag 24 september Trek in korting! Vanaf 17 uur krijg je het bedrag waarvoor je eet en drinkt van ons als kassakorting op je aankopen. *
neem ik mooi mijn ouders mee uit eten naar de ikeaquote:Op donderdag 15 september 2005 11:13 schreef Adelante het volgende:
correctie, als je op zaterdag 24 september naar Sliedrecht gaat, kun je gewoon gebruik maken van de trek-in-korting actie
[..]
[afbeelding]
jeej, bedankt!quote:Op donderdag 15 september 2005 11:13 schreef Adelante het volgende:
correctie, als je op zaterdag 24 september naar Sliedrecht gaat, kun je gewoon gebruik maken van de trek-in-korting actie
[..]
[afbeelding]
Mijn broer heeft er twee in huis, en geloof me. Ze zitten uitstekend.quote:Op dinsdag 13 september 2005 19:26 schreef Oxymoron het volgende:
Wie heeft er ervaring met de LUNNA?
[afbeelding]
Ik wil graag een witte Lunna kopen, maar weet niet of het echt wel lekker zit, op de lange termijn. Graag ervaringen hiermee.
productomschrijving & afmetingenquote:Op maandag 19 september 2005 17:42 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik heb eeniMac
gekocht en nu wil ik ook een nieuw bureautje. Ik denk dat het deze wordt:
[afbeelding]
De Tovik. Kan iemand me vertellen of die gelakt is of onbehandeld?
Ah, bedankt. Ik zat zeker niet op te letten.quote:Op maandag 19 september 2005 19:29 schreef Allan24 het volgende:
[..]
productomschrijving & afmetingen
Belangrijkste onderdelen: massief grenen, Blanke polyurethaanlak
Bodem l ade/ Achterwand: hardboard
Breedte: 138 cm
Diepte: 74 cm
Hoogte: 72 cm
quote:IKEA woonwarenhuizen zijn grote zelfbedieningszaken... maar als u iets wilt vragen, is er altijd een medewerker aanwezig om u te helpen...
quote:
Ik ga zo Over een half uurtjequote:Op maandag 19 september 2005 23:54 schreef Allan24 het volgende:
Jutis in laag model is volgens mij in de Plundra geweest, voor zover ik weet hebben 'we' de hoge uitvoering nog wel.
behalve aan hoe je er handig doorheen moet als je /niet/ de hele route wil lopen. En waarom er zowel boven als beneden een afdeling 'opbergen en organiseren' moet zijn ontgaat mij volledig. Handig zou ik het niet willen noemen in elk geval. En al die hordes mensen die met de alleen-naar-boven lift naar beneden proberen te gaan. En dat je, als je met een kinderwagen oid komt, je eerst naar *boven* moet naar de tweede verdieping om vervolgens naar *beneden* naar de eerste te kunnen. Ja, aan alles is gedacht. Uhuh. Nou is ons huis bijkans weggelopen uit de catalogus, maar ik loop regelmatig vloekend door die nieuwe winkel, zelfs als ik weet waar het ligt ('even' nieuwe peertjes halen b.v.)quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:58 schreef plasticvlinder het volgende:
* plasticvlinder is ikea-fanaat
ben er maandag nog geweest, de nieuwste in groningen, erg mooi geworden, aan alles is gedacht daar...
ikke niet, wij hebben gas, water & afvoer door een lokaal klusbedrijf laten installeren en dat was goedkoper dan wat ze nu als samendoen-pakket aanbieden.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:22 schreef plasticvlinder het volgende:
heeft iemand met de "we doen het voor je" of "we doen het samen" inbouw/installatie service bij keukens?
Daar zijn ze dan ook druk mee bezig, de nieuwe routing in ieder geval... In (bijna?) elke vestiging bevinden zich pijlen op de vloer en bebording... In Groningen is dit bij wijze van test eens niet gedaan en is er met kleuren gewerkt (als je het doorhebt is dat wél erg handig...). En tussendoorgangetjes van 3 meter (!) breed zijn er ook genoeg te vinden, dus afsnijden is dus wel erg makkelijk.quote:Op dinsdag 20 september 2005 14:52 schreef anneja het volgende:
[..]
behalve aan hoe je er handig doorheen moet als je /niet/ de hele route wil lopen. En waarom er zowel boven als beneden een afdeling 'opbergen en organiseren' moet zijn ontgaat mij volledig. Handig zou ik het niet willen noemen in elk geval. En al die hordes mensen die met de alleen-naar-boven lift naar beneden proberen te gaan. En dat je, als je met een kinderwagen oid komt, je eerst naar *boven* moet naar de tweede verdieping om vervolgens naar *beneden* naar de eerste te kunnen. Ja, aan alles is gedacht. Uhuh. Nou is ons huis bijkans weggelopen uit de catalogus, maar ik loop regelmatig vloekend door die nieuwe winkel, zelfs als ik weet waar het ligt ('even' nieuwe peertjes halen b.v.)
quote:Op dinsdag 20 september 2005 07:28 schreef WebForce het volgende:
[..]. Theo voor kassa tien! T-t-t-t-t-t-tien voor t-t-t-t-t-theo!!!
Nu pas de voorstelling gehad?
Pönnen, de bön, bla bla bla. Erug goed idd! Mensen waren echt goedquote:Op dinsdag 20 september 2005 19:34 schreef Allan24 het volgende:
[..]!
Voorstelling is al een hele poos geleden, ik had er helemaal geen zin in (net hele dag gewerkt van 9-18 en daarna nog tot 21:30 dat theater), maar ik heb me werkelijk bescheurd![]()
![]()
Je weet niet waar het is uitgegeven hèquote:Op donderdag 22 september 2005 23:40 schreef Adelante het volgende:
Bedankt voor uw bijdrage aan onze bonus
![]()
Jah, als je weet dat je, om maar wat te noemen, onder de trap op de eerste verdieping door kan steken naar de koopjeshoek en kassa's ben je er zo, maar dat staat echt niet aangegeven ofzo. Ik blijf het een zwaar onoverzichtelijk doolhof vinden.quote:Op dinsdag 20 september 2005 18:56 schreef WebForce het volgende:
En tussendoorgangetjes van 3 meter (!) breed zijn er ook genoeg te vinden, dus afsnijden is dus wel erg makkelijk.
qua basisinkomen is het niet hoog, dertiende maand en (soms) een omzetbonus compenseren wel, secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed geregeld en de korting bedraagt 15 procentquote:Op vrijdag 23 september 2005 07:43 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Verdient het eigenlijk een beetje leuk, bij Ikea werken? En krijg je veel korting?
je hebt volgens mij minimaal 5 jaar garantie op banken (waarvan 2 jaar op de overtrek), dus als je de bon hebt bewaard kun je de overtrek omruilen. volgens mij hebben we alleen de lenda bekleding niet meer en is die vervangen door skanumquote:Op vrijdag 23 september 2005 10:35 schreef anneja het volgende:
Oja, en wij hebben een karlanda bank met mooi rode Lenda bekleding, maar die verschiet gigantisch. Is dat normaal of hebben we toevallig een mislukt exemplaar? Hij staat echt niet de hele dag in de zon ofzo.
Wat is 'niet hoog' ongeveer?quote:Op vrijdag 23 september 2005 10:43 schreef Adelante het volgende:
qua basisinkomen is het niet hoog,
Da's een redelijke korting.quote:dertiende maand en (soms) een omzetbonus compenseren wel, secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed geregeld en de korting bedraagt 15 procent
detailhandel salaris, tussen de 8 en 12 euro per uur gok ik zo'n beetje (tenzij je leidinggevende bent)quote:
op de altijd al lage prijzen welquote:Da's een redelijke korting.
ok, dankuquote:Op vrijdag 23 september 2005 10:58 schreef Adelante het volgende:
[..]
je hebt volgens mij minimaal 5 jaar garantie op banken (waarvan 2 jaar op de overtrek), dus als je de bon hebt bewaard kun je de overtrek omruilen. volgens mij hebben we alleen de lenda bekleding niet meer en is die vervangen door skanum
Ik heb het wel eens besproken met leidinggevenden bij ons, maar zo enorm is het verschil niet. Net wat Adelante zegt, het verdient niet super veel maar 't is leuk werk en veel zaken er omheen zijn best oké geregeld. Zo kunnen we in Breda de aanmelding voor een sportschool via IKEA doen, ¤10 in de maand voor onbeperkt sporten en de rest is voor IKEA... doe je een half jaar geen ziekmelding dan krijg je als 'beloning' een extra vakantiedag (dus max. 2 per kalenderjaar), er zijn bonusregelingen (die wel lastig te halen zijn maar niet onmogelijk), beloningssystemen dat je individueel extra loonsverhoging krijgt bovenop de collectieve verhoging wanneer je je werk boven verwachting uitvoert, iets met kinderopvang waar ik werkelijk niks van weet omdat ik er geen gebruik van maakquote:Op vrijdag 23 september 2005 11:18 schreef Adelante het volgende:
[..]
detailhandel salaris, tussen de 8 en 12 euro per uur gok ik zo'n beetje (tenzij je leidinggevende bent)
[..]
op de altijd al lage prijzen wel
http://jobsat.ikea.nl/nl/default.aspquote:Op vrijdag 23 september 2005 14:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
't Lijkt mij ook best leuk om daar te werken.
Nee, dan 'Road rage'quote:Op vrijdag 23 september 2005 10:46 schreef Adelante het volgende:
die nieuwe IKEA/PS promo op de site
catwalk filmpje
Medewerker spoelkeuken.quote:Op vrijdag 23 september 2005 15:51 schreef Allan24 het volgende:
http://jobsat.ikea.nl/nl/default.asp
Dat zie ik nu ook pasquote:Op vrijdag 23 september 2005 15:58 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Medewerker spoelkeuken.
No thanks, die tijd heb ik gehad.
quote:Medewerkers service m/v
Kun je goed met mensen omgaan, dan is de afdeling Service van IKEA Breda je plek. Je kunt klanten helpen aan de informatiebalie bij de ingang, klachten oplossen bij onze klantenservice, het parkeerterrein beheren, of medewerker worden van de kinderspeelplaats Småland (met het beroemde ballenbad). Natuurlijk gooien we je niet zomaar in 'het diepe'. Je krijgt eerst een stevige opleiding. En bovendien: bij IKEA is het normaal dat we op elkaars kennis en ervaring bouwen.
je krijgt eerst een stevige opleidingquote:Op vrijdag 23 september 2005 16:19 schreef Allan24 het volgende:
-Edit- Zo had ik het nog niet bekeken, ik heb een baan met ballen!!
... waarvan ik net hoor dat we die voor FY05 hebben gehaald!quote:Op vrijdag 23 september 2005 10:43 schreef Adelante het volgende:
[..]
qua basisinkomen is het niet hoog, dertiende maand en (soms) een omzetbonus compenseren wel, secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed geregeld en de korting bedraagt 15 procent
Toch leukquote:On the Top 100 list of best employers in the Netherlands, IKEA is ranked number 12.
The Dutch business magazine, Incompany, has asked more than 25.000 Dutch employees what they think about the company they work for. The result was published in the September issue of the magazine.
The employees were approached arbitrary. They were asked to give their opinion on different levels: job evaluation, terms of employment, career opportunities and company culture.
IKEA scored especially high in the field of company culture. Even better: IKEA gets the highest points when it comes to work climate and collegiality. Also on the level of durable economical results and the lack of hierarchical structure IKEA does very well.
IKEA stands alone at the top when it comes to retail business. The next company from retail business is to be found at place 51, Intergamma.
Ik weet niet zeker of het deze pannen zijn, maar IKEA heeft pannen van BK kwaliteit, volgens mij was dat de 365+ serie...quote:Op dinsdag 27 september 2005 10:07 schreef linda856763 het volgende:
Die pannen zijn volgens mij die 365+ pannen, en die heb ik zelf ook (los gekocht) Fijne pannen, dikke bodem, geschikt voor elke warmtebron. De rest van de inhoud weet ik niet.
bij de sweden shop had je ook nog een zak voor thuis mee kunnen nemenquote:Op donderdag 29 september 2005 22:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Vandaag voor het eerst de veelgeprezen Zweedse balletjes gehad. Ik heb er maar één ding over te zeggen:. Veel te vet en gewoon vies.
't Zal wel aan mij liggen, maar waar zie je dat?quote:Op donderdag 29 september 2005 18:55 schreef Adelante het volgende:
leuke actie wederom, win een cadeaupas t.w.v. 2000 euro
[afbeelding]
voor meer info: www.ikea.nl
Nou, sorry, maar ik denk dat ik een bodybuilder nodig heb om de schroeven in DIE kleine rotgaatjes te krijgen. Het past echt niet.quote:Op donderdag 29 september 2005 23:41 schreef Allan24 het volgende:
Dat is zodat je de schroeven er stevig in kan draaien. Als ze de gaten groter maken, dan vallen de schoeven er 'doorheen' en kun je de wielen helemaal niet vastzetten...
klinkt geloofwaardig, toch?![]()
Doe een klein beetje kaarsvet op de schroefjes of gebruik anders een accu schroef/boormachinequote:Op vrijdag 30 september 2005 08:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nou, sorry, maar ik denk dat ik een bodybuilder nodig heb om de schroeven in DIE kleine rotgaatjes te krijgen. Het past echt niet.
Hm, ik heb hier ook nog wel glijmiddel, zou dat werken?quote:Op vrijdag 30 september 2005 11:47 schreef Dophertje het volgende:
[..]
Doe een klein beetje kaarsvet op de schroefjes of gebruik anders een accu schroef/boormachine
Die vazen in IKEA Duiven iig wél... Let wel op dat dit een goed artikel is en al snel raakt uitverkocht.. Ook lopen sommige kleuren harder dan een andere kleur, maar ze zitten bij elkaar verpakt...quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:46 schreef So_Addictive het volgende:
Zijn deze nieuwe artikelen al gesignaleerd bij de Ikea?
Per stuk! En ze zijn echt groot! Meteen de duurste vaas die we hebben bij IKEA...quote:Op vrijdag 30 september 2005 19:27 schreef Adelante het volgende:
kosten ze nou 35 euro per 4 of per stuk?
NEE JE GAAT NAAR DUIVEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op vrijdag 30 september 2005 22:07 schreef E.T. het volgende:
Als ze die vazen in Duiven hebben.....
Maandag toch maar ff in Barendrecht kijken(meteen even kijken voor tafeltje en stoeltje voor mijn kleine meissie
)
quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 01:01 schreef WebForce het volgende:
[.. Barendrecht]
NEE JE GAAT NAAR DUIVEN BREDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
quote:
*slaapzak pakt*quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 18:38 schreef WebForce het volgende:
[..]!
Trouwens: as. maandag, komt allen naar IKEA Duiven!! Opening van de kesrtshop, op de begane grond voor de kassa's! Volledig opgebouwd door mij
Deze reeks kwam veel beter tot z'n recht in de goede handen van schatjequote:Op zaterdag 1 oktober 2005 22:48 schreef Conflict het volgende:
Deze reeks neem ik mee naar het vernieuwde DHZ forum, Klussen en Wonen![]()
Goede dag voor de opening. Maandag is Duitse Feestdag (Dag van de Eenwording), dus dan ben je meteen de helft van je omzet kwijtquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 18:38 schreef WebForce het volgende:!
Trouwens: as. maandag, komt allen naar IKEA Duiven!! Opening van de kesrtshop, op de begane grond voor de kassa's! Volledig opgebouwd door mij
Wat is dat nou voor een onzin?quote:Op zondag 2 oktober 2005 01:04 schreef Adelante het volgende:
[..]
Deze reeks kwam veel beter tot z'n recht in de goede handen van schatje
mogen wij terug naar LIF?
Nope! IKEA blijft in K&W! Daar waar hij hoort!quote:Op zondag 2 oktober 2005 01:04 schreef Adelante het volgende:
Deze reeks kwam veel beter tot z'n recht in de goede handen van schatje
mogen wij terug naar LIF?
quote:Op zondag 2 oktober 2005 01:05 schreef Adelante het volgende:
[..]
Goede dag voor de opening. Maandag is Duitse Feestdag (Dag van de Eenwording), dus dan ben je meteen de helft van je omzet kwijt
ik heb hetzelfde gedaan, tundra kliklaminaat uit de woonkamer losgeklikt en in ons nieuwe huis er de slaapkamer mee dichtgelegd. ging prima, zat alleen een beetje met verkleuringen wat niet helemaal goed uitkwam bij het herleggen, maar het was voor de slaapkamer...quote:Op zondag 2 oktober 2005 20:15 schreef Gumtree het volgende:
Hoe is dat Tundra laminaat eigenlijk? ik wil namelijk nu ongeveer 60 m2 leggen en dat volgend jaar misschien meenemen naar onze nieuwebouwwoning (kan ik mooi de zolder mee doen)
Ängby wordt niet meer verkocht inderdaad, nieuwe vestigingen hebben het bankstel überhaupt nooit in de collectie gehad. Ik zou het eens bij het landelijke informatienummer proberen (0900-bel ikea) misschien dat er ergens nog centraal voorraad is. Succesquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:00 schreef Pissie het volgende:
Vraagje...
Wij hebben in 2001 een Ängby bankstel en een stoel gekocht met van die losse hoezen eroverheen. Nu willen wij onderhand die hoezen wel eens vervangen omdat onze kat er de afgelopen 4 jaar wel erg vaak haar nagels aan gescherpt heeft.
Volgens mij verkopen ze die hoezen niet meer los bij de Ikea.
Weet iemand of hier nog op de een of andere manier aan te komen is? Het zou toch leuk zijn als we in ons nieuwe huis met nieuwe hoezen op de bank zouden kunnen beginnen.
Zie ik daar de KLIPPAN bank?quote:Op donderdag 29 september 2005 18:55 schreef Adelante het volgende:
leuke actie wederom, win een cadeaupas t.w.v. 2000 euro
[afbeelding]
voor meer info: www.ikea.nl
Nee die bank niet. Ik heb een garderobekast in elkaar laten flansen. Wel ontzettend mooi. Ik heb die glow in the dark kinderkast gekocht. Die je in Turqoise en Roze hebt weet je wel. En een tvmeubeltje en wat grut. Op dat pleuris tvmeubeltje moest ik 45 fucking minuten wachten.quote:Op maandag 3 oktober 2005 09:55 schreef Adelante het volgende:
whehehe, heb je die blauwe slaapbank nog gehaald?
en je moet ook niet naar A'dam gaan, Haarlem is een stuk relaxtermaar die waren waarschijnlijk zondag niet open
De blauwe natuurlijk.quote:Op maandag 3 oktober 2005 10:01 schreef Adelante het volgende:
glow-in-the-dark roze kinderkast voor je zoontje, nee dat gaat later helemaal goed komen
die hangstoel was onderdeel van het tuinassortiment afgelopen jaar, ik weet niet of hij volgend jaar weer terug komt. maar als de stoel ook in het volgende tuinassortiment komt, zal ie vanaf april volgend jaar weer leverbaar zijnquote:Op maandag 3 oktober 2005 14:18 schreef TearSong het volgende:
Ik zag overigens laatst bij een kennis een 'hangstoel' van de ikea. Het was een 'volwassen' versie van de SVINGA kinderstoel, in het zwart. Op de site zie ik hem niet meer staan en ook die kennis gaf aan dat ze hem niet meer hebben gezien bij de IKEA. Weet 1 van de IKEA medewerkers hier misschien meer? Is hij inderdaad niet meer in het assortiment of komt hij nog wel eens terug? Ik zou er namelijk graag 2 willen hebben, ze 'hangen' heerlijk
ik ken de "vierkante" KLUBBO alleen in een set van 3quote:Op maandag 3 oktober 2005 12:34 schreef D-MIXXX het volgende:
In de Ikea gids zie je regelmatig een vierkante 'Klubbo' langskomen. Zoek je op de Ikea site vind je een rechthoekige 'Klubbo'.
Bestaat die vierkante 'Klubbo' nog?
voorlopig staat er geen actie meer gepland met TUNDRA laminaat, 't was overigens alleen de esdoorn kleur die afgeprijsd was.quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:30 schreef DJSmiley het volgende:
Afgelopen woensdag was t Tundra laminaat in de aanbieding... Worden dat soort acties regelmatig herhaald? Ik heb t namelijk binnenkort nodig, en kwam er dus zaterdag achter dat t woensdag in de aanbieding was
Heb 70 vierkante meter laminaat gehaald, scheelde me 280 euriesquote:Op maandag 3 oktober 2005 22:43 schreef Adelante het volgende:
[..]
voorlopig staat er geen actie meer gepland met TUNDRA laminaat, 't was overigens alleen de esdoorn kleur die afgeprijsd was.
In het Ikea boekje staan op diverse pagina's de vierkante Klubboquote:Op maandag 3 oktober 2005 22:42 schreef Adelante het volgende:
[..]
ik ken de "vierkante" KLUBBO alleen in een set van 3
[afbeelding]
Niemand?quote:Op maandag 3 oktober 2005 23:13 schreef Jessi het volgende:
Ik zoek al een poosje dit kastje, ik heb hem nog nooit 'live' gezien, maar hij lijkt me reuze handig. De laadjes zijn A4 formaat en normaal is hij onbehandeld en met andere greepjes. Heeft iemand hem kunnen vinden op de site of in de catalogus? Of misschien een artikelnummer?![]()
[afbeelding]
Idd, ik gebruik altijd HEMA kussenslopen omdat die van IKEA niet passen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:40 schreef Barcelona het volgende:
Ik vind het jammer dat bij al het beddengoed van Ikea de kussens zo klein (50x60cm) zijn.Tegenwoordig horen kussens gewoon 60x70 te zijn.
![]()
Of heb je alleen het rooster in de vaatwasser? Want dat kan wel natuurlijk.quote:Braadslede met rooster
PROMPT
¤ 8.95 / stuk
Lengte: 38 cm
Breedte: 31 cm
Antiaanbaklaag van Teflon Prima; voedsel en bakwerk laten gemakkelijk los.
Onderhoud:Met de hand afwassen. Geschikt voor de oven.
Goed om te weten:Vet voor een optimaal resultaat de vorm voor gebruik met wat boter of olie in.
welke is dat ?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 01:18 schreef ROG het volgende:
Die nieuwe bij-de-tv-eten-salon-tafel van Ikea PS, de Boastad is slim gevonden. Strijkplankmechanisme eronder!
Nee, die kun je niet ergens downloaden. Maar ik zal morgen (zondag) eens voor je kijken of ie op het IKEA intranet te vinden is, dan mail ik 'm wel effe doorquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:51 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Zeg, ik heb via Marktplaats mijn Krister PC-tafeltje verkocht, maar er zit geen montagehandleiding meer bij, kun je die toevallig ergens downloaden?
Breda is op 9 oktober open van 10-17 uur, net als Sliedrecht. De overige vestigingen zijn gesloten.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 23:50 schreef G-Mart het volgende:
Flink balen, de IKEA website is uit de lucht.
Weet iemand of de IKEA in Groningen morgen (zondag) open is? Kan ik weer wat leuke shizzle kopen.
Alvast bedankt!
Als er geen liters vocht uit het vlees kom moet het lukken.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 23:45 schreef MissyMirjaM het volgende:
hmm, okay
ik wil nl. erg graag een braadslee met rooster om vlees droog te roosteren, zodat al het vocht in de slee druipt. maar dat moet toch wel lukken met die denk ik?
Okee, tof! Mijn Hotmail staat in mijn profiel.quote:Op zondag 9 oktober 2005 00:27 schreef Allan24 het volgende:
Nee, die kun je niet ergens downloaden. Maar ik zal morgen (zondag) eens voor je kijken of ie op het IKEA intranet te vinden is, dan mail ik 'm wel effe door
quote:
Als het goed is heb je vanmorgen mail gehadquote:Op zondag 9 oktober 2005 07:56 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Okee, tof! Mijn Hotmail staat in mijn profiel.
ben ik van planquote:Op zondag 9 oktober 2005 00:39 schreef Chav het volgende:
[..]
Als er geen liters vocht uit het vlees kom moet het lukken.
Anders ga je toch gewoon ff bij de Ikea zelf kijken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |