Wat hebben we hieraan zonder bron?quote:
Bron is Mediakrant.web-log.nl en dan zoeken op beau, en dan naar artikels rond 15 augustusquote:
sorry, maar dat klinkt heel saaiquote:Op donderdag 25 augustus 2005 12:53 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder berichtte, moeten ze weer een Italiaans concept overnemen. John de Mol heeft een programma over het hoofd gezien, maar dat gold niet voor mij.
Ik dacht eerder aan het programma Azzardo, dat op France 2 wordt uitgezonden als Tout vu, tout lu. In dit programma maken dagelijks drie deelnemers kans op maximaal ¤ 150000. Ze moeten daarbij wel een flinke dosis algemene nieuwskennis hebben. Het spel is een succes in Frankrijk en gaat zijn derde seizoen in (begon in 2003).![]()
Het klinkt inderdaad als de zoveelste quizquote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:17 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
sorry, maar dat klinkt heel saai![]()
![]()
gezien de kijkcijfers weet niemand datquote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:49 schreef Molluck het volgende:
Hoe was die spermashow?
Ongelooflijk saai. Niet te geloven, na al die ophef zo'n stinkend saai kutprogramma op de buis smijten. Terecht dat niemand heeft gekeken.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:49 schreef Molluck het volgende:
Hoe was die spermashow?
Ah jammer, maar wel bedankt. Was geniaal nieuws als het echt recent wasquote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:15 schreef -Mk- het volgende:
[..]
Bron is Mediakrant.web-log.nl en dan zoeken op beau, en dan naar artikels rond 15 augustus
Onder andere http://mediakrant.web-log.nl/log/3253632
en http://mediakrant.web-log.nl/log/2895216
"We gaan ook proberen de boel op te shaken daar in Den Haag en overal waar het nodig is, maar het allergrootste verschil is denk ik de betrokkenheid."
En http://mediakrant.web-log.nl/log/3223809 staat het stukje over tegenvallende kijkcijfers en stekkers![]()
Ah gossie, Beau is boos. Nee, daar zitten we op te wachten. Sacha de Boer die zich boos maakt dat er een TBS'ers ontsnapt is, zie je dat al voor je? Tis gewoon kneuzig.quote:'Wat is objectiviteit? Volgens mij bestaat het niet", aldus Beau. "‘Een ontsnapte TBS’er pleegt een moord’, dat is objectief. Maar ik ga echt niet onder stoelen of banken steken hoe ik daar over denk, dat ik daar woedend over ben. Dus in die zin ben ik totaal niet objectief, dat vind ik ook interessant om die emotie om die nieuwsberichten te tonen."
Ik zie 't voor mequote:Op donderdag 25 augustus 2005 14:55 schreef pberends het volgende:
[..]
Ah gossie, Beau is boos. Nee, daar zitten we op te wachten. Sacha de Boer die zich boos maakt dat er een TBS'ers ontsnapt is, zie je dat al voor je? Tis gewoon kneuzig.
De titel 'Ik wil je kind en verder niets' doet mij niet fantaseren over groepsex en bukkake, ik denk meer dat dat aan jouw perceptie van Talpa ligt dan aan de werkelijkheid..quote:Op donderdag 25 augustus 2005 14:57 schreef pberends het volgende:
Eigenlijk is het heel logisch dat de spermashow niet scoort. De titel doet vermoeden dat het een soort Bukkake-achtig programma is. Dat een lekker wijf klaar zit met een kommetje en dat 10 mannen beginnen te rukken en klaarkomen in het kommetje, zodat het wijf vervolgens de inhoud van het kommertje in der kut port. Maar dat is natuurlijk niet de werkelijkheid. Daarom is het programma supersaai.
'Ik wil een kind van jou... en verder niets', dat is de titel. Vind ik niet echt spanning vermoeden of zo, het is de media die de boel gehyped heeft met titels als 'spermashow'.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 14:57 schreef pberends het volgende:
Eigenlijk is het heel logisch dat de spermashow niet scoort. De titel doet vermoeden dat het een soort Bukkake-achtig programma is.
Ik denk niet dat er serieus naar een programma gekeken wordt, maar dat het vanaf het begin al leuk is om de programma's af te zeiken en te hopen dat er niemand naar Talpa kijkt.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:24 schreef SCH het volgende:
[..]
Hoezo hype en trappen? Het gaat om de cijfers! Als ze marktaandeel 25 haalden dan boog ik nederig mijn hoofd.
En toen had je al een mening over alle programma's..quote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:59 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
nee hoor, heb nog niet langer dan 10 minuten naar Talpa gekeken.
wat ik gezien heb wel ja, NSE was erg gaar, de TV competitie boeide me ook niet, Samen is slecht en die serie met Gordon en Joling is gewoon te triest voor woorden. om daar achter te komen hoef je er echt niet uren naar te kijken hoor. ik niet in ieder geval.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:25 schreef cpcpb het volgende:
[..]
En toen had je al een mening over alle programma's..
De TV competie bestaat uit 5 totaal verschillende programma's, logisch dus dat je na 3 minuten al wist dat het niks was.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:36 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
wat ik gezien heb wel ja, NSE was erg gaar, de TV competitie boeide me ook niet, Samen is slecht en die serie met Gordon en Joling is gewoon te triest voor woorden. om daar achter te komen hoef je er echt niet uren naar te kijken hoor. ik niet in ieder geval.
Talpanisten zijn niet zo snel van begripquote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:36 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
wat ik gezien heb wel ja, NSE was erg gaar, de TV competitie boeide me ook niet, Samen is slecht en die serie met Gordon en Joling is gewoon te triest voor woorden. om daar achter te komen hoef je er echt niet uren naar te kijken hoor. ik niet in ieder geval.
volgens mij bedoel ik iets anders dan, wat ik zag ging iig over 2 vrouwen die huizen gingen verkopen, 2 gasten die een feest wilden geven en 2 gasten die auto's in polen wilden laten reparerenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:52 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
De TV competie bestaat uit 5 totaal verschillende programma's, logisch dus dat je na 3 minuten al wist dat het niks was.![]()
Dan mis jij UPC Digital of één of andere provider die kabel-TV exploïteert. Saai klinkt mijn programma niet, er zitten dagelijks absurde vragen tussen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:17 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
sorry, maar dat klinkt heel saai![]()
![]()
huh? ik heb UPC digital gehad maar weer opgezegd. het was te saaiquote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:14 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dan mis jij UPC Digital of één of andere provider die kabel-TV exploïteert. Saai klinkt mijn programma niet, er zitten dagelijks absurde vragen tussen.
Ik denk dat je dat toch echt verkeerd ziet. Als ik zelf al zappend langs Talpa kom en ik zie daar echt iets waarvan ik denk van: hee, ff blijven kijken of t wat is en t bevalt dan blijf ik zeker kijken. Als het enige wat je aantreft dan: slecht geacteerde Nederlandse "komedies", slecht gepresenteerde "show/praatprogramma's" , slechte films en slecht geprogrammeerd voetbal is dan wordt je daar niet blij van. In eerste instantie vinden mensen het vast wel leuk om tegen Talpa aan te trappen, vooral omdat het met enorm veel tamtam is gepresenteerd en er veel mensen van andere omroepen voor scheppen met geld binnen zijn gehaald en dan is het natuurlijk de mens eigen om te "hopen" dat het niet goed zal gaan. Als vervolgens dan de programma's echt enorm top zijn is dat snel voorbij en kijken de mensen wel. Maar ja, waar blijven die programma's nou toch.....quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:23 schreef cpcpb het volgende:
[..]
Ik denk niet dat er serieus naar een programma gekeken wordt, maar dat het vanaf het begin al leuk is om de programma's af te zeiken en te hopen dat er niemand naar Talpa kijkt.
Laat ik het anders zeggen.. Als Beau NSE op RTL had gepresenteerd hadden er waarschijnlijk positievere kritieken geweest en dito kijkcijfers.
Mensen vinden het blijkbaar leuk om te roepen dat Talpa bagger levert. (al voor dat ze iets gezien hebben)
quote:Marktaandelen 18:00 / 24:00
1. Ned2 / 25.4%
2. RTL4 / 12.8%
3. SBS6 / 11.6%
4. Ned1 / 10.8%
5. RTL5 / 7.1%
6. RTL7 / 4.5%
7. Veronica / 4.5%
8. NET5 / 4.3%
9. Ned3 / 3.7%
10. Talpa / 3.2%
Ai, da's vrij pijnlijk. Maar dat krijg je ook, als je zegt vernieuwend te zijn, en alleen maar recycled.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:27 schreef Notorious het volgende:
[..]
![]()
SBS had ze niet moeten aanklagen voor de naam Tien. Tien was een gepaste naam geweest.![]()
Dan ben ik iets vergeten:quote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:19 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Het klinkt inderdaad als de zoveelste quiz
En dan gaat SBS zelf verder op de kopieer-maar-raak-tour.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:27 schreef Notorious het volgende:
[..]
![]()
SBS had ze niet moeten aanklagen voor de naam Tien. Tien was een gepaste naam geweest.![]()
Als ik dit zo lees zou ik er toch niet naar gaan kijken, kwissen zijn er eigenlijk ook al weg genoegquote:
Volgende zender schijnt "Honderd" te worden.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:27 schreef Notorious het volgende:
[..]
![]()
SBS had ze niet moeten aanklagen voor de naam Tien. Tien was een gepaste naam geweest.![]()
zeg dit dan meteen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 19:31 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dan ben ik iets vergeten:
Tout vu, tout lu wordt gespeeld met drie kandidaten. Deze kandidaten kunnen voor het spelen van de vraag het bod steeds verhogen, totdat de 20 seconden om zijn en iemand op een gegeven moment het hoogste bied. Hij mag de meerkeuzevraag spelen. Een goed antwoord betekent dat de tegenstanders wat geld verliezen, met een fout antwoord dupeert hij zichzelf.
In de eerste en de tweede ronde gaat dit drie vragen zo (1e ronde verhogen de kandidaten steeds met ¤ 500, in de 2e ronde ¤ 1000 en in de derde ronde ¤ 2000, daarna mag de speler met het laagste bedrag zelf een eigen bod uitbrengen om de spanning er in te houden.
In de derde ronde wordt na twee vragen de beslissende vraag gesteld, waarbij de kandidaten met elk bod het gokbedrag kunnen verhogen met ¤ 5000. Wie na deze ronde het hoogste bedrag heeft, mag de finale spelen.
De finalist krijgt in de finale een reeks van 10 vragen over 10 persoonlijkheden (uiteenlopend van BN'ers en filmsterren tot politici), waarbij hij de mogelijkheild heeft om zijn volgorde te bepalen. Van zijn zescijferig bedrag worden de laatste vier cijfers weggehaald. De weggelaten cijfers kan de finalist terugverdienen door een vraag goed te beantwoorden, een fout antwoord betekent dat hij een cijfer ziet verdwijnen. (Bijv. wanneer een finalist ¤ 108000 heeft gewonnen, gaat hij sowieso naar huis met ¤ 10). De 10 vragen moeten in 3 minuten opgelost worden.
Het is niet zomaar een zoveelste quiz, het is een quiz waarbij naast kennis ook het gokken en het bedenken van een tactiek centraal staan.
quote:Volgende zender schijnt "Honderd" te worden.
Talpa lijkt dan met dat kopieer virus besmet.quote:En dan gaat SBS zelf verder op de kopieer-maar-raak-tour.
De essentie van de TV competie is dat 5 productiemaatschappijen een format 1 keer mogen uitzenden en de minst onpopulaire wint en een hele serie op Talpa mag uitzenden. Na 3 minuten kan jij dus nooit weten dat het allemaal kut is.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:57 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
volgens mij bedoel ik iets anders dan, wat ik zag ging iig over 2 vrouwen die huizen gingen verkopen, 2 gasten die een feest wilden geven en 2 gasten die auto's in polen wilden laten repareren![]()
oja, ze moesten ook nog hele moeilijke standaard IQ test vragen beantwoorden en daarmee konden ze geld verdienen voor hun onderneming, welke debiel verzint zulke stomme dingen?
ja ik heb dat dus niet gezien zoals ik al aangaf.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 20:17 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
De essentie van de TV competie is dat 5 productiemaatschappijen een format 1 keer mogen uitzenden en de minst onpopulaire wint en een hele serie op Talpa mag uitzenden. Na 3 minuten kan jij dus nooit weten dat het allemaal kut is.
tot nu toe is het allemaal wel kut, maar dat kon jij vantevoren echt niet weten![]()
Vraag is meer of de Amsterdamse beurs wel zin heeft in Talpa. Ze hebben geen zin in nog een beurscrash.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 22:11 schreef renesylvester het volgende:
Maar waneer gaat Talpa naar de beurs?![]()
en verder: Uitzendschema Oktober (PDF)quote:Johnny de Mol in nieuwe politieserie bij Talpa
Johnny de Mol gaat een rol spelen in de nieuwe politieserie Van Speijk op Talpa van papa John de Mol. De nieuwe politieserie zal later dit jaar te zien zijn op de nieuwe zender. De Mol jr. is overigens niet het enige bekende gezicht die te zien zal zijn in de serie.
Zo is ook Talpa's Thuis-presentatrice Victoria Koblenko van de partij. Acteurs als Tygo Gernandt, Peter Faber, Viktor Brand en Loes Haverkort zullen ook een vaste rol op zich gaan nemen in de nieuwe politieserie.
Van Speijk, van de makers van onder meer Meiden van de Wit, speelt zich hoofdzakelijk af in Amsterdam. Het voormalige bankgebouw van de ABN Amro aan de Admiraal de Ruijterweg is speciaal voor de nieuwe Talpa-serie in een politiebureau omgetoverd. Precieze uitzendgegevens ontbreken momenteel nog.
(Bron: Mediakrant weblog)
Thuisquote:Thuis - 97.000
NSE - 193.000
Je leven in de stijgers - 347.000
Samen - 251.000
TV Competitie - 215.000
TV Competitie - 220.000
Joling & Gordon - 310.000
Je leven in de stijgers - 172.000
TV Competitie - 101.000
Samen - 135.000
Thuis - 82.000
NSE - 51.000
NSE - 72.000
NSE - 47.000
Dat ziet er toch wel veelbelovend uit moet ik zeggen.. Jammer dat Thuis nog niet is afgevoerd, maar dat kan nooit lang meer duren met de huidige kijkcijfers.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:10 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
en verder: Uitzendschema Oktober (PDF)
quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:40 schreef CloudStrife het volgende:
Kijkcijfers donderdag 25 augustus:
[..]
Thuis![]()
NSE![]()
Linda en Beau op zondag? ik krijg nu al kotsneigingenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:10 schreef ItaloDancer het volgende:
en verder: Uitzendschema Oktober (PDF)
Politieserie bij Talpa. Hoe origineel en vernieuwendquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:10 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Johnny de Mol in nieuwe politieserie bij Talpa
en verder: Uitzendschema Oktober (PDF)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |