Niet zo erg, als je tegen abortus bent moet je zelf als je een vrouw bent gewoon geen abortus plegen. Dat hoef je dan niet op te dringen aan anderen.quote:
bron: indymedia.quote:We hebben het al zo vaak gezegd: abortus is en blijft een recht.
Daar staan wij voor.
En we staan dan ook geen psychologische terreur toe die de keuze van vrouwen een richting op dwingt.
Abortus willen verbieden is geen vorm van vrijheid van meningsuiting. Dat is een inperking van vrijheid.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:20 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
bron: indymedia.
Vrijheid van meningsuiting is ook een recht. Het is jammer dat de ouders van die linkse krakers dat recht niet hebben gebruikt
Hypocriete losers
Het slopen van een kraam is wel vrijheid van meningsuiting en respect hebben voor de mening van een ander?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:22 schreef pberends het volgende:
Abortus willen verbieden is geen vorm van vrijheid van meningsuiting. Dat is een inperking van vrijheid.
Anti-abortus organisaties moeten inzien dat hun doel kansloos is, omdat een overgrote meerderheid van de Nederlanders voor abortus is. Ze moeten ons met hun prietpraat niet lastig vallen. Laat ze lekker verkassen naar de VS.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:24 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Het slopen van een kraam is wel vrijheid van meningsuiting en respect hebben voor de mening van een ander?
Ik ben niet tegen abortus maar vind dat zo'n organisatie die tegen abortus is best mag adverteren zolang ze maar geen aanslagen plegen.
Je vindt het dus goed dat die stand van ze gesloopt is?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:30 schreef pberends het volgende:
Anti-abortus organisaties moeten inzien dat hun doel kansloos is, omdat een overgrote meerderheid van de Nederlanders voor abortus is. Ze moeten ons met hun prietpraat niet lastig vallen. Laat ze lekker verkassen naar de VS.
Ik weet het niet. Feit is wel dat christen-fundamentalisten erg hardnekkig zijn. Moslimfundi's werden wel van hun bed gelicht, maar dit tuig niet.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:32 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je vindt het dus goed dat die stand van ze gesloopt is?
Mag deze organisatie haar mening niet geven?, nee het is niet mijn mening maar ze mogen van mij best hun ideeën onder de aandacht brengen. Ze plegen immers geen aanslagen of dat soort dingen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:34 schreef pberends het volgende:
Ik weet het niet. Feit is wel dat christen-fundamentalisten erg hardnekkig zijn. Moslimfundi's werden wel van hun bed gelicht, maar dit tuig niet.
Ze zijn niet onschuldig, ze willen de vrijheid inperken van elke vrouw. Dat is an sich al crimineel.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:36 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Mag deze organisatie haar mening niet geven?, nee het is niet mijn mening maar ze mogen van mij best hun ideeën onder de aandacht brengen. Ze plegen immers geen aanslagen of dat soort dingen.
Onschuldige organisatie die hulpt biedt aan mensen die dat willen.
Tamelijk ongenuanceerdquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:47 schreef pberends het volgende:
Ze zijn niet onschuldig, ze willen de vrijheid inperken van elke vrouw. Dat is an sich al crimineel.
Intolerant in de ogen van wie?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:49 schreef Sidekick het volgende:
Intolerant tegen intolerantie
quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:49 schreef Sidekick het volgende:
Intolerant tegen intolerantie
Ik zie nergens dat ze tegen abortus zijn.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:50 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Tamelijk ongenuanceerd
http://www.vbok.nl/mission.htm
Wat mij betreft hebben ze het recht om hun mening te verkondigen. Ik zie geen gevaar in deze organisatie.
Ze zijn pro-lifequote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:52 schreef pberends het volgende:
Ik zie nergens dat ze tegen abortus zijn.
Volgens mij zijn ze pro-kutkind.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:53 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ze zijn pro-life
Daarom zeg ik tamelijk ongenuanceerd wat je net zei
Ze zijn zelfs pro-links krakerstuigquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:55 schreef pberends het volgende:
Volgens mij zijn ze pro-kutkind.
Ja, dat zijn echt kneusjes.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:59 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ze zijn zelfs pro-links krakerstuig![]()
[afbeelding]
Aaaaah een Amerikaanse tank zit ons op de hielen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |