Denk dat ze dat pad al vrij snel na WO2 kwijt waren hoorquote:Op woensdag 17 augustus 2005 18:58 schreef pberends het volgende:
VVD-politica Griffith heeft als wethouder Sail Amsterdam voor 1 miljoen gesponserd. "Want het evenement moet wel gratis toegankelijk zijn". Wat is dit voor nep-liberale onzin? Is de VVD opeens socialistisch geworden met al hun subsidies en "gratis toegang"? Ze zijn echt het (liberale) spoor bijster.
Wat Hitler al niet kan aanrichtenquote:Op woensdag 17 augustus 2005 19:08 schreef du_ke het volgende:
[..]
Denk dat ze dat pad al vrij snel na WO2 kwijt waren hoor.
ben je nou helemaal gek geworden, op de Wallen is het al duur genoegquote:Op woensdag 17 augustus 2005 18:58 schreef pberends het volgende:
VVD-politica Griffith heeft als wethouder Sail Amsterdam voor 1 miljoen gesponserd. "Want het evenement moet wel gratis toegankelijk zijn". Wat is dit voor nep-liberale onzin? Is de VVD opeens socialistisch geworden met al hun subsidies en "gratis toegang"? Ze zijn echt het (liberale) spoor bijster.
Rotterdam-bombardement, miljoenen doden, VVD socialistisch gemaakt.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 19:20 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat Hitler al niet kan aanrichten.
Dat ik dit nog zou mee makenquote:Op woensdag 17 augustus 2005 19:00 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik wist het eerlijk gezegd ook niet, maar had wel het vermoeden. Israël is eigenlijk een kunstmatig land. Israël mag blij zijn als de Palestijnen genoegen nemen met de Gazastrook en Westbank.
Ja, is toch raar dat een paar landjes beslissen (met de VS voorop) dat er even Israel gesticht moet worden op een gebied dat al een land (Palestina) is. Das net zoiets als dat de Neanderthalers Nederland gaan opeisen ofzo omdat die er ooit gewoond hebben.quote:
Ik zie alleen maar moslimlanden om Israël heen, volgens mij horen ze er niet thuis.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 20:25 schreef MrX1982 het volgende:
Palestijnen zijn vrijwel altijd overheerst door anderen, zelfs door "broeder" volkeren.
Merkwaardig dat nu ineens de Palestijnen zielig zijn.
Hypocriet gedoe
Israël
Onzin. Het gaat erom dat de Palestijnen dikwijls zijn overheerst zelfs door moslimbroeders en nu ineens zielig zijn.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 20:34 schreef pberends het volgende:
Ik zie alleen maar moslimlanden om Israël heen, volgens mij horen ze er niet thuis.
Ach joden zijn gewoon moslims. Hebben allebei achterlijke geloven, en hun taaltje klinkt arabisch.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 20:37 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Onzin. Het gaat erom dat de Palestijnen dikwijls zijn overheerst zelfs door moslimbroeders en nu ineens zielig zijn.
Palestijnen zijn niet zielig. Ik heb geen medelijden met ze
Waar zie jij een verbetering, proletarier?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 18:35 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Als je iemand verbetert, doe het dan goed.
Joden zijn vrijwel altijd overheerst door anderen, zelfs door "broerder" volkeren. Merkwaardig dat nu ineens de Joden zielig zijn.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 20:25 schreef MrX1982 het volgende:
Palestijnen zijn vrijwel altijd overheerst door anderen, zelfs door "broeder" volkeren.
Merkwaardig dat nu ineens de Palestijnen zielig zijn.
Hypocriet gedoe
Israël
Dat zou dan eerder andersom zijn. Het jodendom was er het eerst. Daaruit zijn het christendom en de islam ontstaan.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 20:43 schreef pberends het volgende:
Ach joden zijn gewoon moslims. Hebben allebei achterlijke geloven, en hun taaltje klinkt arabisch.
Onzin. Je hebt witte, zwarte, gele en paarse joden. Regenboog religiequote:Op woensdag 17 augustus 2005 20:58 schreef pberends het volgende:
Joden zijn toch eigenlijk gewoon etnisch gezien hetzelfde als Palestijnen oftewel arabieren?
Onderdrukking van nationale tekens gaat vooraf aan een extreme opleving van nationalisme. Die CDA idioten zijn dus ultra-nationalisten, in ieder ander geval zijn ze gewoon dom.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 22:10 schreef Finder_elf_towns het volgende:
CDA'ster wil meer Europese vlaggen
Jezus! Kan die snol niet ergens gaan koken? We leven hier in Nederland in niet in Europa. Afmarcheren naar de EU-goelag gij baggerfiguur
Zover mag het uiteraard nooit komen, maar ik bedoelde Nederland.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 22:18 schreef MrX1982 het volgende:
Hmm je ziet Europa dus als een natie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |