ja sorry, ik zat naar 'Video - Chicks Wrestling in Oil is Back! but this one is even Hotter!' te kijken, ook engels, maar de dialoog staat niet centraalquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 18:31 schreef George-Butters het volgende:
ik post een serieus stuk en niemand, maar dan ook echt niemand neemt de moeite het te lezen danwel te reageren![]()
![]()
Ik stop er gewoon veel tijd in
heeft ze nou nog steeds straf?quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 18:51 schreef Drugshond het volgende:
Yvonneke..... nu je hier toch zit.
Mag Loedertje weer terug komen.... je weet wel die tante met dat rode haar.
Ik krijg het donkerbruin (geen ref : naar een biersoort) vermoeden dat ze op het andere formpje ook niet echt geweldig met de users kan opschieten.
En ergens is het toch een schat van een meid. Alleen ze is een beetje onhandig.![]()
http://www.canvas.be/quote:TUSSEN PASSIE EN PLICHT (4/3)
Vierdelige ZDF-reeks over de belevenissen van de avonturier, soldaat en rokkenjager Friedrich von der Trenck, die in het midden van de 18de aan het Pruisische hof verstrikt raakt tussen zijn plichtgevoel tegenover koning Frederik De Grote en zijn liefde voor diens zuster, prinses Anna Amalia.
Deel 3. Trenck ontsnapt uit de gevangenis .Omdat hij ervan overtuigd is dat Amélie hem in de steek heeft gelaten, vlucht hij naar Oostenrijk, waar hij in dienst gaat van het keizerlijke leger
Een beetje straf is wel leuk... maar dit begint een beetje buiten alle proporties te geraken.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 19:14 schreef Tafkahs het volgende:
heeft ze nou nog steeds straf?
Je zou eerstegraads zijn neem ik aan?quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 15:47 schreef Johan_de_With het volgende:
Ik wil ook best leraar worden, maar hoe goed wordt die makkelijk te verkrijgen baan betaald?
quote:Zomergesprek: Martine Delfos
Te gast is de psychologe Martine Delfos. Delfos bespreekt het Japanse verschijnsel 'hikikimori', waarbij kinderen emotioneel bezwijken onder prestatiedruk en zich vervolgens helemaal terugtrekken op hun kamer. Volgens Delfos is Japan de thermometer van de wereld en moeten wij in Nederland alert zijn op dit verschijnsel.
quote:Politieke Barometer week 31 - 5 augustus 2005
De volgende peiling wordt vandaag om 22:30 uur gepubliceerd
Ik heb geen idee wat ze nu weer allemaal gedaan heeft eigenlijkquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 19:50 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Een beetje straf is wel leuk... maar dit begint een beetje buiten alle proporties te geraken.
quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 21:45 schreef Mutant01 het volgende:
Lijkt net een marokkaan!
Lasterquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 21:45 schreef Mutant01 het volgende:
Lijkt net een marokkaan!
Kun je het niet even voor ons voorlezen, meester?quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 18:31 schreef George-Butters het volgende:
ik post een serieus stuk en niemand, maar dan ook echt niemand neemt de moeite het te lezen danwel te reageren![]()
![]()
Ik stop er gewoon veel tijd in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |