wie zijn dat danquote:Op donderdag 4 augustus 2005 21:53 schreef Lod het volgende:
[..]
Ik las zojuist op een nieuwsgroep de suggestie dat het Borgin of Burkes zou kunnen zijn. Zeker omdat één van de twee van het bestaan van het locket op de hoogte is. Dus het is nog lang niet zeker dat het om Black gaat
Beetje TE logisch...quote:Op donderdag 4 augustus 2005 22:50 schreef Cerbie het volgende:
Owja, daar stond dat onder. Dat detail had ik niet onthouden, bedankt.
Regulus A. Black klinkt wel logisch ja
Ja ..dat vind ik ook niet mooi..ook het verschil in de groot afgedrukte tekst is irritant..de ene keer Harry Potter groot en de andere keer een gedeelte van de titel groot..errug vervelend....quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 23:06 schreef wonderer het volgende:
Ik vind beide series wel wat hebben als cover... jammer alleen dat de auteursnaam niet consistent is geplaats.
quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 10:57 schreef Smittend het volgende:
Maar qua afbeeldingen op de cover vind ik de volwassen versie mooier.![]()
Hier ben ik het volledig mee eensquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 10:57 schreef Smittend het volgende:
[..]
Ja ..dat vind ik ook niet mooi..ook het verschil in de groot afgedrukte tekst is irritant..de ene keer Harry Potter groot en de andere keer een gedeelte van de titel groot..errug vervelend....![]()
Maar qua afbeeldingen op de cover vind ik de volwassen versie mooier.![]()
*eensch is* De afbeeldingen van de volwassenversie zien er een stuk mooier uitquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 10:57 schreef Smittend het volgende:
[..]
Ja ..dat vind ik ook niet mooi..ook het verschil in de groot afgedrukte tekst is irritant..de ene keer Harry Potter groot en de andere keer een gedeelte van de titel groot..errug vervelend....![]()
Maar qua afbeeldingen op de cover vind ik de volwassen versie mooier.![]()
Er wordt in het boek ook vermeld dat niet alle spreuken non-verbal gedaan kunnen worden. Waarschijnlijk is de Aveda daar eentje van, zeker omdat in de boeken iedereen die spreuk hardop zegt.quote:Op maandag 8 augustus 2005 14:59 schreef Neoktheone het volgende:
Ik heb ook het gevoel dat Dumbledore niet dood is en dit een heel groot uitgezet plan is om Voldemort in het ootje te nemen. Misschien hoop ik dat wel gewoon, want ik ben er nog steeds kapot van...
Maar de argumeneten op die site zijn zeker niet slecht en hebben mij enigzins overtuigd dat hij niet dood is. Het hele boek draait om non verbal spells en dan zal juist de half blood prince Dumbledore ombrengen met een verbal spell? Iets te opvallend en te gemakkelijk voor een machtige tovenaar als Dumbledore (ondanks dat hij verzwakt was). Hij komt terug en zal Voldie eens flink een poepie laten ruiken![]()
Hij moest er voor zorgen dat Dumbledore dood ging. Daarom die ketting, en daarna die fles met gif erin.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 15:45 schreef Staps.nl het volgende:
Waarom zag ie er zo slecht uit. Hij hoefde toch niet meer te doen dan te regelen dat de DE's naar binnen konden?
Vind ik eigenlijk niet echt zwak. Om echt goed in Occlumency te zijn moet je je gedachten en emoties uit kunnen schakelen. Harry kan zijn emoties niet goed verbergen. Dat kan soms irritant zijn, maar ik vind dat toch een mooi iets.quote:En zoals eerder gepost: HP is maar een matige wizard t.o.v. zijn imago. Tenenkrommend is toch wel dat hij zuigt 'at occlumency'
Wat me wel altijd al heeft verbaasd is dat hij niet begonnen is met het worden van een animagus. Leek mij voor de hand liggend dat hij dat ging doen naar evenbeeld van zijn vader.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 15:45 schreef Staps.nl het volgende:
En zoals eerder gepost: HP is maar een matige wizard t.o.v. zijn imago. Tenenkrommend is toch wel dat hij zuigt 'at occlumency'
Ahnee, dude, ik gok nog steeds op Ron Anton Brandsteder.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 22:20 schreef Lod het volgende:
De meerderheid denkt aan Regulus A. Black, de broer van Sirius.
Ik zat eigenlijk aan Richard Anton Brockdin te denken.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 19:55 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Ahnee, dude, ik gok nog steeds op Ron Anton Brandsteder.
Misschien omdat die altijd abracadabra zeggen?quote:Op maandag 8 augustus 2005 15:12 schreef Lod het volgende:
Wel grappig trouwens, geen enkele (amateur) goochelaar kan nu nog met goed fatsoen abada cadabra zeggen bij zijn goochel act
Ik ben dan ook geen amateur goochelaarquote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:45 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Misschien omdat die altijd abracadabra zeggen?
Waarom? Dat Draco niet in staat was de door hem verachte Dumbledore te vermoorden is al een mooie wending an sich. Nu komt er ook nog eens diepe rouw bij. Misschien is dat goed voor de spanning in het verhaal, maar zonder zijn dood was deel 6 ook nog heel erg spannend.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 11:15 schreef Niobium het volgende:
Ja, maar aan de andere kant wat was deel 6 geweest zonder zijn dood....bloedje saai denk ik...
Dat is wel waar. Ron en Hermione, Fleur en Bill, Harry en Ginny. Iedereen binnen het clubje hoofdrolspelers vindt elkaar. Dat is wel een beetje nep. Aan de andere kant, ik sprong wel een gat in de lucht toen Harry met Ginny zoende.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 14:12 schreef Trigga1986 het volgende:
het is namelijk zo in een hoekje gepropt met stuk of 7 mensen waar het in de school over gaat.
ik von het veel leuker toen harry achter Cho aan zat zoals de 2 oude boeken. op die manier was er een gevoel dat er buiten hun ook nog andere leerlingen met hun school bezig waren.
Oh jaquote:Op woensdag 10 augustus 2005 16:18 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Hij moest er voor zorgen dat Dumbledore dood ging. Daarom die ketting, en daarna die fles met gif erin.
[..]
Na het schrijven van dit topic, ben ik toch maar eens hier langs gegaan. Ik denk dat mijn bewering in dat topic hier al heel lang bekend is (hij is uiteraard niet door mijzelf verzonnen) maar dat je dit opmerkt vindt ik wel heel erg treffend bewijs voor deze verklaring. Ik bedoel, als het daadwerkelijk Sirius' broer is die de Horcruxen verzameld heeft dan zou die heel goed verborgen kunnen zijn in het Black House. MAAR, bedenk ik me op het moment van schrijven, waarom heeft hij hem dan niet meteen vernietigd?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:12 schreef Love_My_Baby het volgende:
Weten jullie nog in deel 5, dat Harry samen met de Wemels het huis van de familie Zwarts schoon moest maken?
Ik zit dat boek nu toevallig weer te lezen, en op een gegeven moment moeten ze vitrinekasten leeghalen. Dan wordt er een zooitje dingen opgenoemd die ze tegenkomen, waaronder 'een groot medaillon dat niemand open kreeg'. Dus misschien...
En misschien ook niet.
Maar misschien is dit al genoemd door iemand en heb ik dat over het hoofd gezien :-)
R.A.B. schrijft:quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:06 schreef Molluck het volgende:
Ik bedoel, als het daadwerkelijk Sirius' broer is die de Horcruxen verzameld heeft dan zou die heel goed verborgen kunnen zijn in het Black House. MAAR, bedenk ik me op het moment van schrijven, waarom heeft hij hem dan niet meteen vernietigd?![]()
Het gaat dus om de bewuste Horcrux waar Harry en Dumbledore naar op zoek gaan. Stel dat die werkelijk bewaard was in Grimmauld Place 12 omdat Regulus hem gevonden heeft dan kan die natuurlijk net zo goed nog volledig intact zijn. Regulus was immers van plan de Horcrux te vernietigen toen hij dat briefje schreef maar dat kan misschien nog niet gelukt zijn, bijvoorbeeld doordat hij zelf het loodje legde. Waar de ketting inmiddels gebleven is, is natuurlijk ook niet helemaal duidelijk.quote:To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this but I want you to know that it was I who discovered your secret. I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match you will be mortal once more.
R.A.B.
Als we dat zouden weten dan hoefde we boek 7 ook niet meer te lezenquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 12:33 schreef Molluck het volgende:
Hmnn, ik had eigenlijk gehoopt dat Harry een nieuwe mentor zou krijgen. Hij heeft nog veel te leren, hoe spoort hij die Horcruxen op, hoe vernietigt hij ze? En zoveel dodelijke spreuken kent Harry nou ook weer niet als hij het tegen Voldemort op moet nemen...
Dat Regulus een Death Eater was en niet meer leeft wordt in de boeken vermeld volgens mij.quote:Maar Regulus was trouwens een Death Eater las ik op internet (hoewel dat natuurlijk niets hoeft te zeggen) en is dood (niet verdwenen, maar er wordt echt gezegd dat hij dood is) Dat briefje wijst er echter weer op dat hij nog best in leven kan zijn...Maar hoe vindt Harry hem dan?
NEEEEEEEEquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 14:48 schreef wonderer het volgende:
Ik heb ineens het vage vermoeden dat Snape Harry's mentor wordt...
quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 14:48 schreef wonderer het volgende:
Ik heb ineens het vage vermoeden dat Snape Harry's mentor wordt...
Ja, en dat is dan ook allemaal alleen ALS R.A.B. Regulus Black isquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 12:40 schreef Lod het volgende:
[..]
Dat Regulus een Death Eater was en niet meer leeft wordt in de boeken vermeld volgens mij.
Het briefje wijst er alleen op dat hij in leven was toen hij het medaillong ging ophalener staat echter geen datum op dus het kan ook jaren daarvoor gedaan zijn.
Ik vond 'so dark the con of man' eigenlijk beterquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 23:02 schreef Lod het volgende:
Die komt inderdaad uit Digital Fortress
Niet dat ik de schrijver zo geweldig vind, maar de quote stond me wel aan.
Er zijn genoeg Death Eaters die niet teruggekeerd zijn naar the Dark Lord, dus zo vreemd is dat niet.quote:Op zondag 21 augustus 2005 15:49 schreef Kowalabeertjuh het volgende:
Regulus was een death-eater, waarom zou hij dan de horcruxes willen vernietigen? daar helpt hij voldemort niet mee lijkt me![]()
Nee, het kunnen niet meerdere personen zjin.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 10:02 schreef Monticola het volgende:
R.A.B. staat denk ik voor meerdere personen (weet niet of hier al eerder of gespeculeerd is, heb nog niet echt de rest gelezen). Het kan haast niet anders omdat Dumbledore zei dat je de horcrux (of wat er ook maar lag) alleen kon bemachtigen als je met z'n 2en was.
Daar wordt toch echt gesproken in eerste persoon enkelvoud. Een Ik-figuur dus.quote:To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this but I want you to know that it was I who discovered your secret. I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match you will be mortal once more.
R.A.B.
Maar zoals de reactie van Dumbledore op het opdrinken liet zien is het onmogelijk om het in je eentje op te drinken.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 10:07 schreef Lod het volgende:
[..]
Nee, het kunnen niet meerdere personen zjin.
Zoals MeneerTim al eerder aangaf was dit de tekst van het briefje:
[..]
Daar wordt toch echt gesproken in eerste persoon enkelvoud. Een Ik-figuur dus.
Hij had vast een house-elf bij zich die alles op moest drinken van zijn 'master'quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 10:18 schreef Monticola het volgende:
[..]
Maar zoals de reactie van Dumbledore op het opdrinken liet zien is het onmogelijk om het in je eentje op te drinken.
Tsja of er blijkt ineens toch nog een andere manier te zijn.
Ik geloof nooit dat ZIJ dat gezegd kan hebben?quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 14:51 schreef texelonia het volgende:
Ze heeft wel een keer gezegd in een interview op de vraag waarom er maar 7 boeken kwamen, omdat we toch ook wilden weten hoe het na Hogwarts met Harry zou gaan: "Wie zegt dat ie dan nog leeft?"
Dus ja het zou kunnen dat Harry dood gaat, maar ik zou dat toch écht niet leuk vinden
Nu je het zegt, kan ik me daar vaag iets van herinneren ja, ik denk dat het zoiets geweest is dan.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 18:27 schreef Lod het volgende:
Volgens mij was de vraag wat Harry zou doen na zijn zevende jaar Hogwarts. Het antwoord luidde " wie zegt dat hij Hogswart gaat afmaken"
Meen ik mij ter herinneren hoor.
Dat klinkt alweer veel logischer. Hij gaat naar alle waarschijnlijkheid in deel 7 ook niet naar Hogwarts, maar met Ron en Hermione op zoek naar de Horcruxes.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 18:27 schreef Lod het volgende:
Volgens mij was de vraag wat Harry zou doen na zijn zevende jaar Hogwarts. Het antwoord luidde " wie zegt dat hij Hogswart gaat afmaken"
Meen ik mij ter herinneren hoor.
Het zit er iig dik in dat die twee weer meegaan ja, maar als Ron meegaat dan kan ik me voorstellen dat zijn ouders ook meedoen en dat er dan misschien een rol voor de hele Order of the Phoenix is weggelegd?quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 18:53 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Dat klinkt alweer veel logischer. Hij gaat naar alle waarschijnlijkheid in deel 7 ook niet naar Hogwarts, maar met Ron en Hermione op zoek naar de Horcruxes.
Hmnn, nu je het zegt. Toch hoop ik eerlijk gezegd op een grotere rol van Remus Lupin. Ik vond hem sinds ik PoA heb gelezen een van de sterkste en boeiendste karakters, maar hij is na zijn optreden als Harry persoonlijke Defence Against the Dark Arts leraar een beetje naar de achtergrond verplaatst...quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 21:26 schreef Monticola het volgende:
Hmm, over hulp van de Order. Volgens mij zei Dumbledore dat Harry het alleen aan Ron & Hermelien mocht vertellen en Harry wil zich hier graag aan houden zo lijkt het.
Hij vertelde het immers ook niet aan Lupin of McGonnal, die er zelfs om vroeg.
Nou heb ik net nog eens dat interview op die dvd terug gekeken en wordt er helemaal niks over gezegd!quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 14:51 schreef texelonia het volgende:
Ze heeft wel een keer gezegd in een interview op de vraag waarom er maar 7 boeken kwamen, omdat we toch ook wilden weten hoe het na Hogwarts met Harry zou gaan: "Wie zegt dat ie dan nog leeft?"
Dus ja het zou kunnen dat Harry dood gaat, maar ik zou dat toch écht niet leuk vinden
Harry and Ginny married and were very happy. A few years after their marriage their first daughter was born. They named her Lily, after Harry's mother. She was really beautiful, but on her forehead there was this huge lightning-shaped scar...quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 21:01 schreef alwaysthebest het volgende:
Lijkt me wel dat de Order of the Phoenix zich ermee gaan bemoeien. Een beetje steun heeft Harry wel nodig.
Trouwens, ik hoop wel op een goed einde. Niet zo'n afgezaagd en ze leefden nog lang en gelukkig einde.
btw, het laatste woord van het boek wordt scar
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 10:06 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Harry and Ginny married and were very happy. A few years after their marriage their first daughter was born. They named her Lily, after Harry's mother. She was really beautiful, but on her forehead there was this huge lightning-shaped scar...
The End![]()
Bonnie Wright, mja, ik vind haar ook niet echt bijzonder...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:43 schreef Lod het volgende:
Weet nog steeds niet wat ik van de actrice moet vinden die Ginny speelt. Het is geen alledaagse schoonheid maar ergens heeft ze wel wat.
Dat is ook echt het punt van die films, zoveel mogelijk hunks en babes erin stoppenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:02 schreef Molluck het volgende:
[..]
Bonnie Wright, mja, ik vind haar ook niet echt bijzonder...
Maar er spelen sowieso weinig schoonheden in de HP films...
Ze hebben wel allemaal potentie, maar zonder make-up en in die gewaden zien ze er gewoon niet echt sexy uit
Als dat volgens jou het punt van de film is dan hadden ze wel wat beter hun best mogen doenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:45 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat is ook echt het punt van die films, zoveel mogelijk hunks en babes erin stoppen![]()
Note the sarcasm.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:49 schreef Molluck het volgende:
[..]
Als dat volgens jou het punt van de film is dan hadden ze wel wat beter hun best mogen doen
quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 01:49 schreef GewoneMan het volgende:
ik denk dat Harry de 6e horcruxes draagt daarom had hij van beide huizen ook iets in zich(sorting hat), daarom spreekt hij parsel. en daarom overleefde Harry de curse!!!
immers moet je het menen echt pijn willen veroorzaken, dat wilde Voldemort wel bij Harry maar misschien had hij door dat er iets mis ging (stukje ziel in harry) en overleefde Harry het daarom?
de horcrux is dan overduidelijk zijn scar en dat kan hersteld worden maar hoe? en door wie? (misschien wel Neville)
Voldemort heeft in deel 4 bloed van Harry getapt om weer op volle sterkte te komen. Is dan zijn eventuele horcrux-zijn niet over?quote:Op zondag 28 augustus 2005 10:39 schreef Smittend het volgende:
ik denk 't niet..waarom zou Voldemort anders zoveel moeite hebben gedaan om Harry proberen te doden?.. met name in boek 5 op het eind...dan zou hij een van zijn horcruxen kwijt zijn.
Als jullie zo gaan denken zou Dumbledore ook een horcrux geweest kunnen zijn.
Beter lezen. Harry overleefde de Avada Kedavra als baby omdat zijn moeder een soort bescherming afgaf door haar liefde door voor hem te sterven.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 01:49 schreef GewoneMan het volgende:
ik denk dat Harry de 6e horcruxes draagt daarom had hij van beide huizen ook iets in zich(sorting hat), daarom spreekt hij parsel. en daarom overleefde Harry de curse!!!
immers moet je het menen echt pijn willen veroorzaken, dat wilde Voldemort wel bij Harry maar misschien had hij door dat er iets mis ging (stukje ziel in harry) en overleefde Harry het daarom?
de horcrux is dan overduidelijk zijn scar en dat kan hersteld worden maar hoe? en door wie? (misschien wel Neville)
ja dat weet ik maar dat is wat ze dachten kan ernaast zitten hoor, maar dan hoor ik het welquote:Op maandag 29 augustus 2005 21:15 schreef Kang-He het volgende:
[..]
Beter lezen. Harry overleefde de Avada Kedavra als baby omdat zijn moeder een soort bescherming afgaf door haar liefde door voor hem te sterven.
yep klopt, maar er zou meer kunnen zijn wat we nog niet weten...quote:Hij kreeg bij de aanval van Voldemort zijn scar, maar ook een stukje van de krachten van Voldemort. Waardoor hij dus parsel kan spreken.
good pointquote:Op zondag 28 augustus 2005 10:39 schreef Smittend het volgende:
[..]
ik denk 't niet..waarom zou Voldemort anders zoveel moeite hebben gedaan om Harry proberen te doden?.. met name in boek 5 op het eind...dan zou hij een van zijn horcruxen kwijt zijn.
Als jullie zo gaan denken zou Dumbledore ook een horcrux geweest kunnen zijn.
Volgens mij niet. Ze konden het niet aanraken, alleen met die beker. Maar ze hebben toch niet geprobeerd om dat spul gewoon in dat meer te lozen (daarmee die doden te vergiftigen, kan nooit kwaad lijkt mequote:Op donderdag 1 september 2005 10:46 schreef Lod het volgende:
Dat heeft DD toch ook geprobeerd? Maar dan kwam het net zo hard weer terug.
Dacht ik ook al toen ik het las, beetje onbevredigend. Maarja aan de andere kant blijft het een kinderboek waarin magische gebeurtenissen plaatstvinden in een fictieve wereld, sommige dingen moet je maar gewoon accepteren.quote:Op donderdag 1 september 2005 10:52 schreef Frank79 het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Ze konden het niet aanraken, alleen met die beker. Maar ze hebben toch niet geprobeerd om dat spul gewoon in dat meer te lozen (daarmee die doden te vergiftigen, kan nooit kwaad lijkt me) en vervolgens zo door te gaan totdat het spul op is?
Fictieve wereld???quote:Op donderdag 1 september 2005 11:49 schreef Monticola het volgende:
[..]
Dacht ik ook al toen ik het las, beetje onbevredigend. Maarja aan de andere kant blijft het een kinderboek waarin magische gebeurtenissen plaatstvinden in een fictieve wereld, sommige dingen moet je maar gewoon accepteren.
Viel mij ook al op ja, dat ze zoiets niet probeerden. Maar misschien wist Dumbledore dat dat niet zou helpen. En was de enige manier opdrinken.quote:Op donderdag 1 september 2005 10:22 schreef Frank79 het volgende:
Wat ik me trouwens zat af te vragen toen Dumbledore en Harry die grot ingingen; die vloeistof kon alleen met een beker er uit gehaald worden. Oke, prima. Maar waarom moest hij dat spul dan ook opdrinken? Hij kon het toch ook gewoon weggooien??
Wat ik me ook al afvraag sinds ik het boek uit heb (quote:Op donderdag 1 september 2005 10:22 schreef Frank79 het volgende:
Wat ik me trouwens zat af te vragen toen Dumbledore en Harry die grot ingingen; die vloeistof kon alleen met een beker er uit gehaald worden. Oke, prima. Maar waarom moest hij dat spul dan ook opdrinken? Hij kon het toch ook gewoon weggooien??
iets later zegt hij nog iets wat wel aangeeft dat hij twijfelt over de werking maar hij wel zeker is van zijn zaak, en dat het dus gedronken moet worden.quote:I can only conclude that this potion is supposed te be drunk.
ik denk dus dat hij wel wist wat hij deed al was hij niet helemaal zeker van de werking, ik neem dus aan dat hij het onnodig vond om het op een andere manier kwijt te raken.`quote:`Undoubtedly,` he said finally, `this potion must act in a way that will prevent me taking the Horcrux. It might paralyse me, cause me to forgetwhat I am here for, create so much pain I am distracted, or render me incapable in some other way.
En toch ben ik daar niet overtuigd van. Het zou best zo'n onschuldige en naieve vraag van Harry hebben mogen zijn.quote:Op donderdag 1 september 2005 21:17 schreef GewoneMan het volgende:
hij heeft niet geprobeerd het weg te gooien, maar het is wel duidelijk dat Dumbledore ervan overtuigd is dat hij het moet drinken.
[..]
iets later zegt hij nog iets wat wel aangeeft dat hij twijfelt over de werking maar hij wel zeker is van zijn zaak, en dat het dus gedronken moet worden.
[..]
ik denk dus dat hij wel wist wat hij deed al was hij niet helemaal zeker van de werking, ik neem dus aan dat hij het onnodig vond om het op een andere manier kwijt te raken.`
Tsja..dat zou dan een horcrux minder zijn..quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:26 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Voldemort heeft in deel 4 bloed van Harry getapt om weer op volle sterkte te komen. Is dan zijn eventuele horcrux-zijn niet over?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |