dat zou je wel hopen tochquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:07 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Nee jouw linkse clubjes doen het netter toch?
Wat al eerder is gezegd; B richt zich ook publiekelijk tot Wilders, dus waarom mag hij andersom niet hetzelfde doen? En wat wil je dat Wilders zegt in een persconferentie; mag hij zich alleen uitlaten in de lauwe bewoordingen zoals we gewend zijn van Balkenende? Dit mag niet! Dit kan niet! Hier moeten we iets aan gaan doen! Dit mogen we niet accepteren! Zo en nu een kopje koffie.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
als hij op deze toon een persconferentie wil houden hoeft het ook niet van mij
als hij er per se iets over moet zeggen dan had hij wmb moeten zeggen dat hij blij is dat het recht gezegenviert heeft en hoopt dat de rest van zijn kameraden hetzelfde lot kan verwachten
het beoit me gewoon niet wat hij persoonlijk tegen mohammed B. te zeggen heeft en je gaat me niet vertellen dat hij geen andere mogelijkheid had hem dit persoonlijk te laten weten zonder dat de rest van het land het hele gesprek hoeft te horen (misschien een paar quotes in een interview later ofzo)
klaarblijkelijkquote:
Jawel, want het is WILDERS die het doet.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:31 schreef sizzler het volgende:
[..]
Mwoah, als Wilders uit het niets zou komen met zijn brief dan had ik je gelijk gegeven, maar hij heeft ook een brief van Mohammed gekregen. Bovendien moest hij schuilen voor een onzichtbare terreurdreiging die nu een gezicht heeft gekregen. Logisch dat je daar op reageert. Zeker als het een zaak is die "het volk" aangaan lijkt me het niet meer dan logisch dat op een publiekelijke manier te doen. De overige politici zullen zich er ook wel in het openbaar over uitspreken. Niks mis mee toch?
wmb was die brief van dhr B. ook niet in de krant verschenenquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:13 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Wat al eerder is gezegd; B richt zich ook publiekelijk tot Wilders, dus waarom mag hij andersom niet hetzelfde doen?
lees mijn posts nog is, daar staat het precies inquote:En wat wil je dat Wilders zegt in een persconferentie; mag hij zich alleen uitlaten in de lauwe bewoordingen zoals we gewend zijn van Balkenende? Dit mag niet! Dit kan niet! Hier moeten we iets aan gaan doen! Dit mogen we niet accepteren! Zo en nu een kopje koffie.
nu ja als je het per se wilt horen ... ik heb een hekel aan Wilders, voegt alleen weinig toe aan dit topic dus deed ik het nietquote:Zeg dat gewoon dat je een hekel aan Wilders hebt en zit niet zo'n brief af te zeiken die meer dan terecht is.
zolang je geen gekozen volksvertegenwoordiger bent en niet zit te schelden kan het me weinig boeien of je bewoordingen politiek verantwoord zijn ... van Wilders wil ik echter andere dingen horenquote:Of laat ik me nu ook niet in politiek verantwoorde bewoordingen uit?
Aha, een linkse 'felllow traveller' dus...biertje, sp3c?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:17 schreef sp3c het volgende:
klaarblijkelijk
ik weet dat de buurman wel is socialistische pamfletten uit staat te delen in de stad, daar drink ik wel is een biertje (nu ja misschien meer dan 1) maar verder weet ik het ff niet dus wie het weet mag het zeggen
lul toch niet man, wat moest-ie dan schrijven ?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:20 schreef SCH het volgende:
Ik vind het niet zo gek dat Wilders die open brief schrijft - maar schrijf dan ook een brief en niet net zo'n haatdragend schotschriftje als degene die je aanvalt.
Lul zelf eens niet, vrouwquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:26 schreef milagro het volgende:
[..]
lul toch niet man, wat moest-ie dan schrijven ?
"Laten we praten met elkaar, Mo , waarom moest het zo ver komen met jou, ik snap het niet, ik zou het zo graag snappen, ligt het aan mij, aan ons, zeg het me, waar zijn wij fout gegaan, dat jij dit moest doen, niet anders kon, Mo, namens het hele Nederlandse volk, het spijt ons, het spijt ons, het spijt ons"
Ik denk dat het aan Wilders reet zal roesten wat jij, iemand die een hekel aan hem heeft, vindt dat hij moet schrijven. En aan mijn reet ook, for that matter.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:23 schreef sp3c het volgende:
[..]
zolang je geen gekozen volksvertegenwoordiger bent en niet zit te schelden kan het me weinig boeien of je bewoordingen politiek verantwoord zijn ... van Wilders wil ik echter andere dingen horen
Wat zou jij willen zeggen in zo'n brief dan (of in een persconferentie eventueel) ?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:30 schreef SCH het volgende:
[..]
Lul zelf eens niet, vrouw
Hij schrijf ongeveer hetzelfde als Mo schrijft - mag van mij best maar is wel veelzeggend. Ik zou meeen heel andere brief kunnen voorstellen. Iets met inhoud bv.
Ik hoop niks.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 14:43 schreef CeeJee het volgende:
Wat zou Nederland doen als er ergens in bijvoorbeeld Indonesie een paar Nederlanders worden gegijzeld en vermoord als Mo niet vrijgelaten wordt ?
Ik zou iets schrijven over godsdienst en moraal, over tolerantie, over vrijheid en vrijheid van meningsuiting enz. Zou er nog even over na moeten denken.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:31 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Wat zou jij willen zeggen in zo'n brief dan (of in een persconferentie eventueel) ?
De vergelijking ontgaat met totaal eerlijk gezegd, misschien dat je me ff uit wilt leggen waarom jij vindt dat hij ongeveer hetzelfde als die perverseling van een Mohammed schrijft..quote:Hij schrijf ongeveer hetzelfde als Mo schrijft - mag van mij best maar is wel veelzeggend. Ik zou meeen heel andere brief kunnen voorstellen. Iets met inhoud bv.
dan moet je net als Wilders van fok! wegblijven, hier mag ik gewoon mijn mening verspreiden over het een en ander.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:30 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Ik denk dat het aan Wilders reet zal roesten wat jij, iemand die een hekel aan hem heeft, vindt dat hij moet schrijven. En aan mijn reet ook, for that matter.
ik kan er alleen maar om lachenquote:Volgens mij ben je gewoon gefrusteerd dat jouw grote vrienden Bos en Marijnissen weer zwijgen in alle toonaarden als het nieuws zich weer vestigt op moslimfundamentalisme. Want dat komt de partijstandpunten van onder andere de PvdA en de SP nou weer net effe niet goed uit.
De brief heeft inhoud, alleen, hoe voorspelbaar, bevalt de inhoud jou nietquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:30 schreef SCH het volgende:
[..]
Lul zelf eens niet, vrouw
Hij schrijf ongeveer hetzelfde als Mo schrijft - mag van mij best maar is wel veelzeggend. Ik zou meeen heel andere brief kunnen voorstellen. Iets met inhoud bv.
Het heeft dezelfde soort inhoud als de brief van Mo - ik haat jou en jij bent slecht en ik zwicht niet voor jou.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:35 schreef milagro het volgende:
[..]
De brief heeft inhoud, alleen, hoe voorspelbaar, bevalt de inhoud jou niet
En zeggen dat die inhoud eender is aan die van Mo B. is de grootst mogelijke onzin.
Hij staat niemand naar het leven, hij dreigt niemand te vermoorden, hij wenst niemand een vreselijke dood toe, hij scheldt niet, hij bedreigt niet, hij scheert niet een hele groep over 1 kam, hij maakt geen valse beschuldigingen, hij richt zich tot Mohammed Bouyeri en een ieder die zijn gedachtengoed deelt en daarmee een gevaar vormt voor een ieder die dat NIET doet, autochtoon, allochtoon, moslim, christen, hindu of ongelovig.
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:30 schreef American_Nightmare het volgende:
Volgens mij ben je gewoon gefrusteerd dat jouw grote vrienden Bos en Marijnissen weer zwijgen in alle toonaarden als het nieuws zich weer vestigt op moslimfundamentalisme. .
Boeiend zeg, alsof hij de enige is die tegen terroristen is.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:35 schreef milagro het volgende:
hij richt zich tot Mohammed Bouyeri en een ieder die zijn gedachtengoed deelt en daarmee een gevaar vormt voor een ieder die dat NIET doet, autochtoon, allochtoon, moslim, christen, hindu of ongelovig.
Goede brief wordt dat, voor als je de slaap niet kunt vatten.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik zou iets schrijven over godsdienst en moraal, over tolerantie, over vrijheid en vrijheid van meningsuiting enz. Zou er nog even over na moeten denken.
met het verschil dat Wilders niemand heeft vermoord dat geeft die hele inhoud toch een hele andere draai ... de vergelijking is onzinnig en zou graag hebben dat je ermee ophieldquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Het heeft dezelfde soort inhoud als de brief van Mo - ik haat jou en jij bent slecht en ik zwicht niet voor jou.
Jij leest liever holle en loze kreten?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:38 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Goede brief wordt dat, voor als je de slaap niet kunt vatten.
Lees zijn standpunten nog eens door. Daar zitten goede dingen tussen. Je moet alleen wel kiezers achter je hebben staan om die door te kunnen voeren, dus dat kan vanaf de volgende verkiezingen al gebeuren.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:38 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Boeiend zeg, alsof hij de enige is die tegen terroristen is.
Echt van die holle retoriek die iedereen al duizend maal gehoord heeft.
Pardon? Extremisten lijken op elkaar - of ze nou links of rechts zijn. Analyseer de brieven en je ziet dezelfde soort redeneringen. Tuurlijk stop ik daar niet meequote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:39 schreef sp3c het volgende:
[..]
met het verschil dat Wilders niemand heeft vermoord dat geeft die hele inhoud toch een hele andere draai ... de vergelijking is onzinnig en zou graag hebben dat je ermee ophield
Ik ken zijn standpunten. Daar is niks hol en loos aan. Als hij genoeg kiezers achter zich heeft dan zijn deze zonder meer door te voeren. Daarvoor moeten er natuurlijk wel eerst verkiezingen zijn geweest.quote:
Ik heb het over die brief, daar lees ik geen standpunten in maar louter holle retoriek. Van een open brief had ik iets meer verwacht.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:42 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Ik ken zijn standpunten. Daar is niks hol en loos aan. Als hij genoeg kiezers achter zich heeft dan zijn deze zonder meer door te voeren. Daarvoor moeten er natuurlijk wel eerst verkiezingen zijn geweest.
Echt zo'n linkse houding weer "er kan toch niks aan gedaan worden dus dan proberen we 't ook maar niet".
Wilders is geen extremist.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Pardon? Extremisten lijken op elkaar - of ze nou links of rechts zijn. Analyseer de brieven en je ziet dezelfde soort redeneringen. Tuurlijk stop ik daar niet mee
Nee joh, slaap zachtquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:42 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Wilders is geen extremist.
Nee, maar het mag wel, net als het toegestaan is om ze als zodanig te bestempelen.quote:
het is flamebaitenquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Pardon? Extremisten lijken op elkaar - of ze nou links of rechts zijn. Analyseer de brieven en je ziet dezelfde soort redeneringen. Tuurlijk stop ik daar niet mee
Wat is er hol aan het feit dat je bepaalde ideeen keihard aan gaat pakken? Lijken me juist verstandige en krachtige bewoordingen. Nee dat Balkenendegebrabbel dat het allemaal 'niet mag' en 'niet kan' en 'niet geaccepteerd mag worden', dat is krachtige taal.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb het over die brief, daar lees ik geen standpunten in maar louter holle retoriek. Van een open brief had ik iets meer verwacht.
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:42 schreef American_Nightmare het volgende:
"er kan toch niks aan gedaan worden dus dan proberen we 't ook maar niet".
Waarom is Wilders dan een extremist? Noem eens een extremistisch standpunt van hem?quote:
ik zie ze nietquote:
Welke hele groepen lijden er dan? Fundamentalistische moslims? Heb je daar medelijden mee?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:44 schreef Posdnous het volgende:
[..]
![]()
Wie zegt dit dan?
Hele groepen laten lijden omwille van een aantal idioten lijkt mij gewoon niet zo'n zinvolle aanpak, niet al te moeilijk te snappen lijkt me.
Lees dan nog een keer - extremisten van linker en rechterzijde vinden elkaar al vrij snel in hun retoriek, hun vrij drastische manier van denken en hun oplossingen. In die zin is er ook tussen moslimfundamentalisten en rechtse fundamentalisten als Wilders een lijn te trekken. Dat zie je ook in de ze brief. Hij hanteert het zelfde zwart-wit schema als MB, dezelfde grote woorden en dezelfde nietszeggendheid - het is feitelijk een potje ordinair schelden op elkaar, soort ritueel haantjesgevecht.quote:
Krachtige taal uitslaan is iets anders als iets aanpakken.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:44 schreef American_Nightmare het volgende:
Wat is er hol aan het feit dat je bepaalde ideeen keihard aan gaat pakken? Lijken me juist verstandige en krachtige bewoordingen. Nee dat Balkenendegebrabbel dat het allemaal 'niet mag' en 'niet kan' en 'niet geaccepteerd mag worden', dat is krachtige taal.
Neuh, elke buitenlander die eens iemand op z'n bek mept bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:45 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Welke hele groepen lijden er dan? Fundamentalistische moslims? Heb je daar medelijden mee?
Dus iemand is een extremist omdat ie bepaalde bewoordingen gebruikt in een brief.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Lees dan nog een keer - extremisten van linker en rechterzijde vinden elkaar al vrij snel in hun retoriek, hun vrij drastische manier van denken en hun oplossingen. In die zin is er ook tussen moslimfundamentalisten en rechtse fundamentalisten als Wilders een lijn te trekken. Dat zie je ook in de ze brief. Hij hanteert het zelfde zwart-wit schema als MB, dezelfde grote woorden en dezelfde nietszeggendheid - het is feitelijk een potje ordinair schelden op elkaar, soort ritueel haantjesgevecht.
Ja? Dus je hebt medelijden met allochtone criminelen?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:50 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Neuh, elke buitenlander die eens iemand op z'n bek mept bijvoorbeeld.
Mja, waarom moeten al die moslim-internetflamertjes dan van meneer Wilders opgepakt worden?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:51 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Dus iemand is een extremist omdat ie bepaalde bewoordingen gebruikt in een brief.
dit is ook nogal een zwart-witte post, feitelijk een potje ordinair schelden, soor tritueelquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Lees dan nog een keer - extremisten van linker en rechterzijde vinden elkaar al vrij snel in hun retoriek, hun vrij drastische manier van denken en hun oplossingen. In die zin is er ook tussen moslimfundamentalisten en rechtse fundamentalisten als Wilders een lijn te trekken. Dat zie je ook in de ze brief. Hij hanteert het zelfde zwart-wit schema als MB, dezelfde grote woorden en dezelfde nietszeggendheid - het is feitelijk een potje ordinair schelden op elkaar, soort ritueel haantjesgevecht.
Hij heeft natuurlijk wel steun vanuit het parlement nodig. Die is er nu nog niet, maar die gaat er zeker komen na de eerstvolgende verkiezingen.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Krachtige taal uitslaan is iets anders als iets aanpakken.
Noem mij eens de wetsvoorstellen van Wilders buiten het voorstel tot sluiting van moskeeen?
Ik geloof dat er fundamentele verschillen zijn tussen de ene "extremist" en de andere. Het gebruik van geweld bijvoorbeeld, of de bereidheid te sterven voor je ideologie. Het op één hoop gooien van beide kampen -Wilders en Bouyeri- zou niet alleen vreselijk kortzichtig zijn, het is feitelijk onjuist.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Pardon? Extremisten lijken op elkaar - of ze nou links of rechts zijn.
Nee, wel met iemand die eens een ander op z'n bek mept en meteen wordt uitgezet. Of al die groepen die nu als een gek gefouilleerd moeten worden terwijl ze nooit een vlieg kwaad hebben gedaan. Of de Antillen die we maar helemaal in de steek moeten laten omdat wat idiote drugskoeriers bezig zijn. etc. etc.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:51 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Ja? Dus je hebt medelijden met allochtone criminelen?
De reacties zijn mijn verantwoordelijkheid niet.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:52 schreef sp3c het volgende:
[..]
dit is ook nogal een zwart-witte post, feitelijk een potje ordinair schelden, soor tritueel
lees de laatste bladzijde in dit topic nog is door en vraag je af of die vergelijking nu echt veel toevoegt aan dit topic ... let vooral op de reacties die erop komen
Quote nu mijn post eens helemaal en geef dan eens antwoord op m'n vraag die je er zo makkelijk uitgelaten hebt.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:52 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Mja, waarom moeten al die moslim-internetflamertjes dan van meneer Wilders opgepakt worden?
Dus als je iemand haat of veroordeelt, die out of the blue jou naar het leven staat, sta je op een gelijk niveau?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Pardon? Extremisten lijken op elkaar - of ze nou links of rechts zijn. Analyseer de brieven en je ziet dezelfde soort redeneringen. Tuurlijk stop ik daar niet mee
Ik zeg dat ze veel dichter bij elkaar staan dan mensen vaak zouden denken, er zijn veel raakvlakken.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:53 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik geloof dat er fundamentele verschillen zijn tussen de ene "extremist" en de andere. Het gebruik van geweld bijvoorbeeld, of de bereidheid te sterven voor je ideologie. Het op één hoop gooien van beide kampen -Wilders en Bouyeri- zou niet alleen vreselijk kortzichtig zijn, het is feitelijk onjuist.
Wat een flauwe en goedkope reactie. Doe je dan echt helemaal geen moeite om te lezen?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:55 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Dus als je iemand haat of veroordeelt, die out of the blue jou naar het leven staat, sta je op een gelijk niveau?
Weer wat nieuws geleerd vandaag: Iedereen die terroristen verafschuwt is er zelf ook eentje!
Heb jij betere oplossingen voor de problemen die er zijn? Of ben je er op typisch linkse manier weer 'tegen' maar heb je geen alternatieve oplossingen?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:53 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nee, wel met iemand die eens een ander op z'n bek mept en meteen wordt uitgezet. Of al die groepen die nu als een gek gefouilleerd moeten worden terwijl ze nooit een vlieg kwaad hebben gedaan. Of de Antillen die we maar helemaal in de steek moeten laten omdat wat idiote drugskoeriers bezig zijn. etc. etc.
Dat soort makkelijke egoistische beleid bedoel ik..
Nee, hij heeft steun nodig om voorstellen aan te laten nemen, niet om ze in te dienen. Niet geschoten is altijd mis en Wilders schiet niet, maar goed, dat terzijde.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:53 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Hij heeft natuurlijk wel steun vanuit het parlement nodig. Die is er nu nog niet, maar die gaat er zeker komen na de eerstvolgende verkiezingen.
Ik dat we verschillen over de manier van aanpak tav extremisme...quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Lees dan nog een keer - extremisten van linker en rechterzijde vinden elkaar al vrij snel in hun retoriek, hun vrij drastische manier van denken en hun oplossingen. In die zin is er ook tussen moslimfundamentalisten en rechtse fundamentalisten als Wilders een lijn te trekken. Dat zie je ook in de ze brief. Hij hanteert het zelfde zwart-wit schema als MB, dezelfde grote woorden en dezelfde nietszeggendheid - het is feitelijk een potje ordinair schelden op elkaar, soort ritueel haantjesgevecht.
Peilingen.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, hij heeft steun nodig om voorstellen aan te laten nemen, niet om ze in te dienen. Niet geschoten is altijd mis en Wilders schiet niet, maar goed, dat terzijde.
Waar zou die steun vandaan moeten komen dan? Hij staat op 5 zetels, LPF op 1, nu staan die twee op 9.
het is flamebait, het was best een aardige discussie op een aantal figuren na en nu gaat het alleen maar over jouw debiele vergelijkingquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:54 schreef SCH het volgende:
[..]
De reacties zijn mijn verantwoordelijkheid niet.
prive gegevens?quote:Spreek liever mensen aan die menen prive-gegevens in dit topic te posten of zo'n A_M die maar blijft kreten. Ik post gewoon argumenten sp3c,
wtf is mijn eigen mening nu eigenlijk?quote:fijn dat je je werk serieus neemt maar je kraamt nu ehct onzin uit en drijft je eigen mening door en dat komt nogal zwakjes over, zwak uitgedrukt.
Omdat het nogal verschil uitmaakt WIE het zegt en waar het betrekking op heeft....quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:52 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Mja, waarom moeten al die moslim-internetflamertjes dan van meneer Wilders opgepakt worden?
Mjah, waarom dient hij dan wel kamervragen in over de vrijlating van Samir A? Da's al net zo'n verspilling van belastinggeld.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:57 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Peilingen.Een politicus als Wilders is slim genoeg om te weten wanneer een voorstel kans maakt of niet. Ben blij dat ie geen belastinggeld verspilt door niets anders te doen dan kansloze voorstellen in te dienen.
afaik hebben er sinds het ingesteld is 2 of 3 mensen gratie gehad omdat ze zo ziek waren dat ze thuis mochten sterven anderhalve dag later oidquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:58 schreef Waxxer het volgende:
Goh, maaaarrrr... ik zit ff te denken... Hij is nog maar 27. Stel hij wordt 80, dan hééft hij me nog een tijd te gaanKan me amper voorstellen als er niet e.e.a. gebeurt in die tijd.
En is er eigenlijk iets van een gegeven, van iemand die bijv. "het langst levenslang heeft gezeten zonder gratie en overleed in de cel"?
Wat een laffe reactie. Wilders zijn brief lijkt op die van MOhammed B. waarom mag dat niet gezegd worden?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:58 schreef sp3c het volgende:
[..]
het is flamebait, het was best een aardige discussie op een aantal figuren na en nu gaat het alleen maar over jouw debiele vergelijking
[..]
prive gegevens?
maar goed, topic zal wel weer opgeschoond moeten worden
[..]
wtf is mijn eigen mening nu eigenlijk?
iedereen weet het, zelfs waar ik op stem maar ik weet het niet
Z'n achternaam zweeft hier al een tijdje rond, maar is dit (Bouyeri, spreek (waarschijnlijk) uit: Boejérie) wel z'n echte achternaam?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:16 schreef whoops het volgende:
[..]
Mits zijn achternaam een beetje uit te spreken is....
Als ze allebei roepen dat voetbal oorlog is heb ik er geen moeite mee...hoewel, als Michels dat nu zou doen zou ik wel schrikken, Michels is dood namelijkquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:59 schreef Elgigante het volgende:
Omdat het nogal verschil uitmaakt WIE het zegt en waar het betrekking op heeft....
Als Samir A roept dat het oorlog is wordt dat anders ervaren als wanneer Rinus Michiels zoiets roept.
Ze zijn allebei een eind van mij verwijderd, meer gelijkenissen ken ik niet, oh ja, beiden spreken Nederlands met accent...quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik zeg dat ze veel dichter bij elkaar staan dan mensen vaak zouden denken, er zijn veel raakvlakken.
je wist in elk geval waar het om ging, en de koekhapper ligt onder de zoden inderdaad..quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:02 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Als ze allebei roepen dat voetbal oorlog is heb ik er geen moeite mee...hoewel, als Michels dat nu zou doen zou ik wel schrikken, Michels is dood namelijk![]()
Ach joh, wat weet jij daar nou van.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:57 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik dat we verschillen over de manier van aanpak tav extremisme...
Niet alles is met de beste bedoelingen, dialogen en bekeringen te stoppen SCH, soms is de harde lijn noodzakelijk, een manier die nimmer geprobeerd mag worden van jou.
Dat kan je van veel andere personen ook zeggen. Waar wil je eigenlijk heen met die vergelijking? Wat is het doel van die opmerking?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik zeg dat ze veel dichter bij elkaar staan dan mensen vaak zouden denken, er zijn veel raakvlakken.
dat mag nog wel wmb maar als je Wilders 'de mohammed B. van het rechterkamp noemt' ga je te ver imoquote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat een laffe reactie. Wilders zijn brief lijkt op die van MOhammed B. waarom mag dat niet gezegd worden?
Ik snap wel waar je heen wilt, maar om Wilders en Bouyeri op 1 lijn te plaatsen (in welk kader dan ook) ga je een bridge too far, je schiet je doel voorbij. Probeer het anders zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat een flauwe en goedkope reactie. Doe je dan echt helemaal geen moeite om te lezen?
Dat je met extreme opvattingen niet zoveel opschiet. Het is fijn dat de ene extremist aan de andere in een open brief schrijft dat de wederzijdse hekel even groot is - maar laat ze zich vooral lekker met elkaar bezighouden. Het biedt geen enkele oplossing, het enige dat Wilders veroorzaakt is dat nog meer mensen zich in de hoek gedrukt voelen. Extremisme is nergens een oplossing voor.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:04 schreef sizzler het volgende:
[..]
Dat kan je van veel andere personen ook zeggen. Waar wil je eigenlijk heen met die vergelijking? Wat is het doel van die opmerking?
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:03 schreef Elgigante het volgende:
je wist in elk geval waar het om ging, en de koekhapper ligt onder de zoden inderdaad..
Dan kunnen we nu eindelijk wereldkampioen worden.
Waarom gaat dat tever? Ze hebben sterke raakvlakken, dat is wat anders dan dat ze precies hetzelfde zijn maar ik had het over die brieven en die lijken sterk op elkaar qua toonzetting. De rest verzinnen anderen erbij.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:05 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik snap wel waar je heen wilt, maar om Wilders en Bouyeri op 1 lijn te plaatsen (in welk kader dan ook) ga je een bridge too far, je schiet je doel voorbij. Probeer het anders zou ik zeggen.
Hij had zich eens met zaken kunnen bezighouden die er toe doen in plaats van 2e rechtertje te spelen..quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:05 schreef luked45 het volgende:
[..]
Die brief van Wilders: perfect.
Wat had Wilders ànders moeten schrijven?
Als jij het verschil niet ziet tussen kamervragen en wetsvoorstellen...quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mjah, waarom dient hij dan wel kamervragen in over de vrijlating van Samir A? Da's al net zo'n verspilling van belastinggeld.
Beetje een zwakke redenering zo bijelkaar maar ja, als fan moet je wat natuurlijk![]()
http://www.nrc.nl/binnenland/artikel/1122357147817.htmlquote:Linnaeustraat verdeeld over straf voor B.
De straf voor Mohammed B. verraste weinigen. Maar het oordeel erover, in en bij de Linnaeusstraat waar Theo van Gogh werd vermoord, varieert.
AMSTERDAM, 26 JULI. Het televisietoestel in coffeeshop New York aan de Linnaeusstraat in Amsterdam-Oost is vanochtend niet afgestemd op een muziekzender. De Marokkaanse barvrouw en drie gasten kijken gelaten naar het slot van de rechtszaak tegen Mohammed B. Als de rechter levenslang uitspreekt, volgt geen enkele reactie. Levenslang was ieders verwachting.
,,Goed nieuws'', oordeelt Faisal Alawi (22) desgevraagd. Hij draait een jointje. ,,Moord is moord.'' Vorig jaar verhuisde hij van Rabat naar Amsterdam. ,,Nederlandse Marokkanen zijn zo conservatief'', zegt hij. ,,Ik ben ook moslim, maar de islam van Mohammed B. is geen religie, wel politiek. Zijn islam lokt racisme uit.''
,,Afschuwelijke moord'', zegt barvrouw Sakina. Het verbaast haar dat Volkert van der G., de moordenaar van Pim Fortuyn, ,,maar'' 18 jaar kreeg. Zij zou willen weten of de straf voor Mohammed te maken heeft met het feit dat hij moslim is. Sinds de moord, zegt ze, denken mensen alles te kunnen roepen. ,,Vanochtend nog verlaat ik mijn huis om naar mijn werk te gaan. De eerste de beste man op straat schreeuwt plotseling: ik haat moslims.''
Autochtone Nederlanders in Zuid-Oost lijken vooral te worstelen met de vraag wat de juiste straf is voor iemand die als 'martelaar' zijn leven wilde geven. ,,Hoeveel gaat zijn straf de samenleving kosten?'', zegt Ton, die zijn achternaam niet wil noemen. Hij werkt bij de wasserette, en zag de moord op 2 november gebeuren. Hij hoorde Van Gogh nog om genade smeken. Ton wil zijn mening voor zich houden. ,,We leven tussen die gasten'', zegt hij. ,,Sinds de moord vertrouw ik weinig mensen meer.'' Een Nederlandse vrouw wil ook weten hoeveel Mohammed ,,ons'' per dag gaat kosten. De doodstraf zou gepaster zijn, denkt ze, maar ook ergens een beloning. ,,Hij wilde zelf zo graag dood.''
De Syriër Tamer, die sinds 1999 in Amsterdam woont, had liever gezien dat Mohammed B. was vrijgelaten. ,,Hij deed iets wat elke ware moslim had moeten doen: zijn religie verdedigen tegen beledigingen. Als ik de kans had gekregen, had ik hem zelf ook gedood.'' In Irak en Palestina, vertelt Tamer, komen dagelijks mensen om. ,,Hier wordt een provocateur gedood en het hele land is in rep en roer.''
Een Turks gezin passeert de cameraploegen op de Linnaeusstraat. ,,Mohammed had voor een deel het gelijk aan zijn kant'', vindt Nusret Aydin (24). Hij houdt zijn dochtertje van anderhalf in zijn armen. Zijn in Nederland geboren vrouw Nese is islamitisch bedekt. Zij knikt instemmend. ,,Oké, Mohammed vermoordde een mens, daarvoor moet hij bestraft worden.'' Maar levenslang is volgens de pizzabakker wel zwaar. Voor Aydin is B. geen terrorist. ,,Hij kwam op voor zijn religie. Met zijn uitlatingen lokte Theo van Gogh de moord zelf uit.'' Zelf zou Aydin niet zo snel doden in naam van zijn religie. Hij zou in discussie zijn gegaan met Van Gogh. ,,Ik hield niet van Theo van Gogh, een provocateur'', zegt Nese.
Mohammed probeerde op 2 november via het Oosterpark te vluchten. Jan Koelma (70) zit op de bank bij de ingang van het park. ,,De rechter had hem moeten geven waar hij om vroeg: de doodstraf.'' Mohammed B. zocht de martelaarsdood. ,,Verontrustend dat er jongeren zijn in Nederland die vatbaar zijn voor dergelijke dogma's'', zegt een Nederlandse vrouw op de plek waar Mohammed werd aangehouden.
Een Marokkaanse man hoort de uitspraak van de rechter voor het eerst. ,,Levenslang? Terecht,'' zegt hij. Hij pleit voor vreedzaam samenleven. ,,We kunnen toch niet iedereen doodschieten met wie we oneens zijn?''
Oh - en waarom dan precies? Hij stelt zich toch als zodanig op door zo'n brief te schrijven?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:05 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat mag nog wel wmb maar als je Wilders 'de mohammed B. van het rechterkamp noemt' ga je te ver imo
omdat Wilders geen moordenaar is itt sommige mensenquote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Oh - en waarom dan precies? Hij stelt zich toch als zodanig op door zo'n brief te schrijven?
Het criterium was geldverspilling, niet of er verschil zit tussen kamervraag en wetsvoorstel.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:08 schreef American_Nightmare het volgende:
Als jij het verschil niet ziet tussen kamervragen en wetsvoorstellen...
Waar weet ik wat van?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Ach joh, wat weet jij daar nou van.
Ik ben een voorstander van de harde lijn maar die is niet door alle moslims uit Nederland te verwijderen zoals Wilders wil. Extremisme moet aangepakt worden en dat geldt net zo goed voor het extremisme en de haatzaaierij van Wilders. Hij zegt dezelfde soort dingen als de extreme imams die hij het land uit wil zetten.
Dat suggereer ik dan ook nergens - alles wat ik schreef was in de context van die brief.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:09 schreef sp3c het volgende:
[..]
omdat Wilders geen moordenaar is itt sommige mensen
Ik hoop dat Wilders straks genoeg medewerkers krijgt om een echte partij op te richten waarin hij nakomt wat hij belooft. En inderdaad, hij laat van zich horen, of dit nu is om zieltjes te winnen of niet. Dat andere stelletje poppenkastpoppen op het Binnenhof (Bot, Donner, Remkes, Balkie en die andere wereldvreemden) zullen niks van zich laten horen, om de boel maar zogauw mogelijk de doofpot in te donderen. Bovendien,de genoemde heren genieten van een "welverdiendquote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:28 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Hij laat tenminste weer van zich horen op deze belangrijke dag. De rest van politiek Nederland hoopt alweer zo vlug mogelijk te kunnen pappen en nathouden zodat ze weer zo snel mogelijk rustig verder kunnen slapen.
Wat mijn opstelling is in dezen.quote:
Zeggen dat je tegen extremisme bent. Wauw, het is echt gedurfd hoor.quote:Wilders wil ook helemaal niet alle moslims verwijderen uit Nederland, lees je nu echt níet wat er staat?
Jij dnkt dat het met A begint en uiteindelijk ook Z zijn biezen moet pakken, maar dergelijke doemscenario's laat je maar horen als daar enig bewijs voor is.
Wilders heeft nu via een open brief stelling genomen tegen extremisme, m.i. kan dat niet vaak genoeg en niet hard genoeg. Afzetten tegen extremisme is geen haatzaaierij...
A) Niemand (op een handje na) wil moslims het land uitzetten, enige steun zal een Wilders hier nimmer in krijgen
B)Niemand is gebaat bij de huidige situatie
C) Misschien gaat Wilders op een paar punten té ver, maa misschien is dat nodig om de balans te herstellen, zodat we SAMEN verder kunnen.
Extremisme in zijn huidige vorm vraagt ook om een extreme aanpak, als we 1 fout niet nóg eens moeten maken is denken dat het vanzelf wel over gaat en dat we het met de huidige vormen van aanpak wel op kunnen lossen.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:07 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat je met extreme opvattingen niet zoveel opschiet. Het is fijn dat de ene extremist aan de andere in een open brief schrijft dat de wederzijdse hekel even groot is - maar laat ze zich vooral lekker met elkaar bezighouden. Het biedt geen enkele oplossing, het enige dat Wilders veroorzaakt is dat nog meer mensen zich in de hoek gedrukt voelen. Extremisme is nergens een oplossing voor.
Je weet toch wel dat links-en rechtsextremistische groeperingen ook heel veel raakvlakken hebben in handelwijze, retoriek e.d. Ik snap echt niet waarom mijn vergelijking zo raar zou zijn?
Zou ik ook moeten doen, maar ik maak me nog steeds kwaad op die Wilders-haters.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:34 schreef American_Nightmare het volgende:
Ach ja bij elk bericht over Wilders, incl. bedreigingen, zijn er weer van die malloten die schreeuwen dat hij het doet om publiciteit te krijgen. Ik kan alleen maar lachen om die stupiditeit eigenlijk.
dat doe je wel degenlijkquote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:11 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat suggereer ik dan ook nergens - alles wat ik schreef was in de context van die brief.
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 14:26 schreef SCH het volgende:
Wilders is gewoon de Mohammed B. van het rechterkamp - ze verschillen feitelijk maar weinig in opvattingen, zoals de meeste extreme mensen vrij dicht bij elkaar staan als het er op aan komt.
Lijkt me heerlijk; krijgen we er weer een nationale feestdag bij. Mag ook wel, want wij hebben de minste (vrije) feestdagen van heel Europa.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik zie hem alsnog wel een martelaar worden, zou me niks verbazen als hij vermoord word of zelfmoord pleegt.
'Links' rept niet eens over moslimfundamentalisme. DAT is pas dom.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:13 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat mijn opstelling is in dezen.
[..]
Zeggen dat je tegen extremisme bent. Wauw, het is echt gedurfd hoor.
Maar nogal hypocriet als een extremist dat zelf doet.
Wilders draagt geen enkele maar dan ook geen enkele oplossing aan. Hij zaait haat en dat vind ik slecht en vooral heel erg dom.
Verklaar je nader...?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Ach joh, wat weet jij daar nou van.
Ik ben een voorstander van de harde lijn maar die is niet door alle moslims uit Nederland te verwijderen zoals Wilders wil. Extremisme moet aangepakt worden en dat geldt net zo goed voor het extremisme en de haatzaaierij van Wilders. Hij zegt dezelfde soort dingen als de extreme imams die hij het land uit wil zetten.
Waarom draai je nu wéér (as usual) om de vraag en de kwestie heen?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:13 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat mijn opstelling is in dezen.
[..]
Zeggen dat je tegen extremisme bent. Wauw, het is echt gedurfd hoor.
Maar nogal hypocriet als een extremist dat zelf doet.
Wilders draagt geen enkele maar dan ook geen enkele oplossing aan. Hij zaait haat en dat vind ik slecht en vooral heel erg dom.
Definieer 'Links' eens want dan kunnen we een dergelijke bewering naar waarheidsgehalte toetsen.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:16 schreef American_Nightmare het volgende:
'Links' rept niet eens over moslimfundamentalisme. DAT is pas dom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |