Een van de mooiste dingen in het leven samen met sex, slapen en een warme olie massage.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 17:00 schreef Monidique het volgende:
O, eten is toch z๓ lekker!
Pannekoekenquote:Op zaterdag 23 juli 2005 17:04 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Pannekoeken zijn een van de weinige Hollandse deugden.
Ook maar tussen 2 dikke gele kaders plaatsen dan maar ?quote:Op zaterdag 23 juli 2005 16:32 schreef Monidique het volgende:
Woordeboek doet het anders niet veel beter!
quote:Goedkoop huurhuis steeds schaarser
Van onze verslaggevers Merijn Rengers, Xander van Uffelen
AMSTERDAM - Woningcorporaties schrappen in rap tempo goedkope huurwoningen. Tussen 2002 en 2004 zijn ruim 35 duizend goedkope woningen uit het het huizenbestand verdwenen. De huurhuizen zijn verkocht, verbouwd of gesloopt. De nieuwe woningen die ter vervanging zijn gebouwd, hebben een fors hogere maandhuur.
Dat blijkt uit onderzoek van de Volkskrant onder de 51 grootste woningcorporaties. Deze corporaties beheren samen 1,1 miljoen huurwoningen. Voor huurders met een laag inkomen is het aanbod van goedkope woningen in twee jaar tijd met 8,3 procent gedaald. Eind 2004 hadden nog 394 duizend woningen een huurprijs van maximaal 326 euro.
Vooral woningcorporaties in de Randstad zetten het mes in het goedkope huizenbestand. De grootste schrapper is de Alliantie uit Huizen, met een afname van 3529 goedkope woningen.
Shoarma, kerel!quote:Op zaterdag 23 juli 2005 17:04 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Pannekoeken zijn een van de weinige Hollandse deugden.
gekregen van Medy?quote:Op zaterdag 23 juli 2005 18:27 schreef pberends het volgende:
Karel de Graaf in een engelenpak op ned2 zometeen bij 2vandaag.
Milf van der Laan?quote:
Medya van der Laanquote:
quote:Op zaterdag 23 juli 2005 18:55 schreef Monidique het volgende:
Voor mensen die niets te doen hebben: http://www.swr.de/report/archiv/sendungen/040705/02/04070502.ram
benieuwd of dit ook in Rusland vertoond gaat worden, schande trouwens dat Polen en Litouwen niet uitgenodigd waren in Koningsbergen voor het 750-jarig bestaan van die stad (naar iemand als Stalins helper Kalinin die Katyn mede heeft bevolen moet geen stad vernoemd worden), gezien de geschiedenis die ze samen hebbenquote:821 tt-EEN 821 za 23 jul 19:24:31
FILM Andrzej Wajda
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
POOLSE CINEAST VERFILMT BLOEDBAD KATYN
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
Andrzej Wajda gaat een speelfilm maken
over het bloedbad in Katyn in Polen. In
Katyn heeft het Sovjetleger in 1940
duizenden Poolse officieren terecht-
gesteld, onder wie Wajda's vader.
"Ik denk aan niets anders meer. Ik moet
deze film over de Tweede Wereldoorlog
maken", zegt de 79-jarige Poolse regis-
seur. "Volgende zomer moet de film
klaar zijn", aldus de regisseur.
Andrzej Wajda kreeg in 2000 een ere-
Oscar voor zijn oeuvre. Hij werd bekend
in de jaren 50 met "As en diamant" en
"Kanal". Hij maakte ook een trilogie
waarin Solidarnosc centraal stond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |