Je moet de tumbnail posten als je imageshack gebruikt. Je hoeft ze dus niet te verkleinen.quote:Op donderdag 28 juli 2005 23:42 schreef Gose het volgende:
ok ik haal ff me laptop daar staan ze op, moet ik ze nog kleiner maken als ik ze op op imageshack zet ofzo?
Ik heb een gradueel ND filter gebruikt. Zo één dus:quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:44 schreef Gose het volgende:
Domme vraag misschien maar hoe doe je dat op foto 3 bijv. dat de lucht zo van licht naar donker loopt?
Het is realistischer dan zonder de filter. Een onbewerkte (digitale)foto van een landschap is niet zoals je oog dat landschap zag. Je camera zal die lichtere lucht en dat donkerdere landschap niet aankunnen. Het verschil is te groot, en het ene gaat ofwel overbelicht zijn, of het andere onderbelicht.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:51 schreef Gose het volgende:
hehe dacht al het ziet er namelijk wel heel mooi uit maar niet realistisch
Ik vind 4 en 5 juist prachtig. Maar ik hou dan ook van luchten. Foto 6 is gemaakt bij Ecomare. Het ziet er in het echt heel mooi uit, en dat mis ik op deze foto.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:21 schreef TC03 het volgende:
Harde contrasten, daar hou ik wel van.
1. Leuke foto.
2. Idem.
3. Niks speciaal.
4. Van te veraf genomen. Teveel loze ruimte, het bootje valt nu niet echt goed op. Ik zou een wat krappere crop maken.
5. Niet zoveel bijzonders.
6. Onregelmatig landschap, leuk. Maar meer ook niet.
7. Ik zou een krappere krop nemen.
8.
9. Ook net niet, hij spreekt me niet echt aan, alhoewel het idee wel leuk is.
ik vind m een beetje teveel gecropt en die dingen links en rechts een beetje storend.quote:Op maandag 1 augustus 2005 13:21 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ook al in het pretpark/vakantie topic geplaatst. Maar erg nieuwsgierig wat andere mensen van deze foto vinden. Gemaakt met een Canon EF.
[[url=http://members.lycos.nl/jeroenvanwisse/portelkantaouipierklein.jpg]afbeelding][/url]
Onscherp (op de grote versie in ieder geval), niet mooie compositie (halve mensen en dergelijke).quote:Op maandag 1 augustus 2005 13:21 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ook al in het pretpark/vakantie topic geplaatst. Maar erg nieuwsgierig wat andere mensen van deze foto vinden. Gemaakt met een Canon EF.
Dat is het enige wat op de camera staat? Het is een 28 jaar oude spiegel reflex camera. Helaas is de digitale versie van de kruidvat-cd (Die hier staat) doffer dan de originele op papier.quote:Op maandag 1 augustus 2005 13:38 schreef Gizz het volgende:
[..]
Onscherp (op de grote versie in ieder geval), niet mooie compositie (halve mensen en dergelijke).
Misschien leuke foto voor jou als vakantieherinnering, maar bij mij was hij in de prullenbak verdwenen![]()
Canon EF is trouwens geen camera, voor zover ik weet, maar een lensmount.
d8 al, zelfde setje als ik heb gebruiktquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:38 schreef Gizz het volgende:
Polarisatiefilter + gradueel ND-filter + nabewerking
Jouw foto ziet er onrealistischer uit dan die van Gizzquote:Op zaterdag 30 juli 2005 01:55 schreef elmarz het volgende:
ik vind het iets TE geshopped allemaal. Het zijn prachtige platen voor aan de muur geworden maar iets 'over the top' voor een foto. Too good to be true zou bijna de uitdrukking zijn. Ik denk als je iets minder heftig aan de schuifjes in PS zit je veel realistischer en in mijn ogen mooier resultaat kunt krijgen.
My 2 cents.
edit: nog steeds blij met mn fisheye whaha
[afbeelding]
Zoals ik al eerder zei, dit topic heet beoordeel mijn foto, niet beoordeel mijn fotodumpquote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:54 schreef Schanulleke het volgende:
Even tussendoor: zou het niet beter zijn voor dit topic als er een maximum aantal te posten foto's wordt gesteld? Ik verkeer in de veronderstelling dat het topic telkens redelijk stokt wanneer er een rits van meerdere foto's wordt gepost.
Een max van bijv. 3 foto's per post lijkt mij een stuk overzichtelijker.
haiquote:Op maandag 1 augustus 2005 16:53 schreef gamalan het volgende:
ik heb ook wat leuke foto's, maar geen zin om ze allemaal up te loaden naar hier, dus bij deze een linkje, ze staan op mn msn space....
Bedankt voor de uitleg waaromquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:51 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Jouw foto ziet er onrealistischer uit dan die van Gizz
Omdat muren in de praktijk niet bolvormig zijn, en omdat armen niet zo lang lijken als op de foto ... zo zijn er nog wel meer verschillen.quote:
natuurgetrouw is toch geen vereiste voor een mooie foto?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:54 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
[..]
Omdat muren in de praktijk niet bolvormig zijn, en omdat armen niet zo lang lijken als op de foto ... zo zijn er nog wel meer verschillen.
Zoals hij dus ook al aangaf ... geen enkele foto is zoals de praktijk.
kloon!quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:54 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
Omdat muren in de praktijk niet bolvormig zijn, en omdat armen niet zo lang lijken als op de foto ... zo zijn er nog wel meer verschillen.
Zoals hij dus ook al aangaf ... geen enkele foto is zoals de praktijk.
elmarz had het over gebrek aan realisme, gooit er meteen zijn eigen zeer onrealistische foto tegenaan. ik vind ze allemaal mooi. oneralistisch of niet. Ik poogde elmarz duidelijk te maken op zijn cognitieve dissonantiequote:Op dinsdag 2 augustus 2005 11:07 schreef blackbully het volgende:
natuurgetrouw is toch geen vereiste voor een mooie foto?
simpele platte foto's kan iedereen maken. het is juist leuk om te zien hoe mensen kunnen spelen met de beperking of juist de mogenlijkheid van hun camera.
ik vindt het wel een mooie foto. hij had intressanter gekunt, maar het idee is wel leuk naar mijn mening.
Voor degenen met een leeshandicap, en degenen zonder woordenboek:quote:
de schoenen vielen me niet eens op. maar die witte party-tent rechts achter weer welquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 15:16 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Wat ik leuk vindt aan de eerste is dat je, op zn schoenen na, niet kunt zien dat het 2005 is
niemand negatief of positief comentaar?quote:Op maandag 1 augustus 2005 23:02 schreef blackbully het volgende:
foto van afgelopen weekend.
vond hem wel wat teders hebben.
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |