teeeenenkrommendquote:
gelukkig nietquote:
owh ja, ik vergeet telkens dat ik een ipban heb op die sitequote:Op woensdag 6 juli 2005 20:19 schreef pberends het volgende:
http://forum.vote4me.nl/?topic=8818
Gewoon m'n grap gejat van Boris D. msn scherm. Is best hoor, vermeld er dan wel bij dat het van Fok is
.
ik op superdudes... sneuheidquote:Op woensdag 6 juli 2005 20:44 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
owh ja, ik vergeet telkens dat ik een ipban heb op die site![]()
quote:'Nouredine had dodenlijst'
Nouredine el F., de Hofstadverdachte die onlangs in Amsterdam werd opgepakt met een doorgeladen machinepistool op zak, was in het bezit van een dodenlijst. Dat zegt schrijver Leon de Winter in zijn nieuwste bijdrage aan zijn weblog op deze website.
De Winter baseert zich in zijn weblog op een aantal betrouwbare bronnen, die onafhankelijk van elkaar hebben bevestigd dat El F. beschikte over een dodenlijst.
Wie er op die lijst staan is niet bekend, maar volgens De Winter was de vondst van de lijst voldoende reden om minister van Justitie Piet Hein Donner (CDA) en VVD-leider Jozias van Aartsen per direct van zware beveiliging te voorzien.
Nouredine
Nouredine el F. was op 'de Syrier' na de meest gezochte terreurverdachte van de Hofstadgroep. Een speciale eenheid van de KLPD arresteerde de Marokkaan op woensdag 22 juni bij het Amsterdamse station Lelylaan. Bij die arrestatie had El F. onder meer een doorgeladen machinepistool, een geluiddemper en een extra doos munitie bij zich.
Ook werden twee moslima's aangehouden die zeer actief zijn in radicaal-islamitische kringen.
Hoewel de autoriteiten niet willen zeggen of El F. op het moment van zijn arrestatie op weg was om een aanslag te plegen, meldde minister Johan Remkes (VVD) van Binnenlandse Zaken in een eerste reactie dat 'mensen niet voor niets een doorgeladen wapen dragen.'
Thuis
Het is onduidelijk of El F. de lijst bij zich had toen hij gearresteerd werd. Justitie zegt van niet, maar of de lijst dan elders - bijvoorbeeld bij de verdachte thuis- lag, wilde een woordvoerder bevestigen noch ontkennen.
Hoe krijg je dat voor elkaarquote:Op woensdag 6 juli 2005 20:44 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
owh ja, ik vergeet telkens dat ik een ipban heb op die site![]()
quote:Op woensdag 6 juli 2005 20:49 schreef sizzler het volgende:
[..]
http://www.elsevier.nl/ni(...)/versie/1/index.html
Wat jammer voor Van Aartsen, het enige wat zijn leiderschap nog kon redden is een kogelquote:VVD-leider Jozias van Aartsen per direct van zware beveiliging te voorzien.
samen met een collegaatje van me een profiel aan gemaakt die echt het toppunt van snollerigheid was, wel lekkerquote:Op woensdag 6 juli 2005 20:52 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hoe krijg je dat voor elkaar?
Dat lukt Pberends nog niet eens op Fok.
Stoerder was het natuurlijk om Remkes op die manier uit te dagen. Wat hebben die gasten van de Hofstadgroep tegen Donner en van Aartsen? Okay, het zijn geen populaire politici, maar neem dan iemand als Verdonk ofzo.quote:Op woensdag 6 juli 2005 21:04 schreef pberends het volgende:
[..]
[..]
Wat jammer voor Van Aartsen, het enige wat zijn leiderschap nog kon redden is een kogel.
Dat is toch erfelijk? Kijk maar naar pberends.quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:30 schreef Monidique het volgende:
[..]
Nee, daar krijg je een klein pielemansje van.
uiteraard, een broeder-leider die het beste van socialisme met het beste van moslims kruist in de woestijn.. Dat is nog eens een nomade!quote:Op woensdag 6 juli 2005 21:53 schreef Sidekick het volgende:
Mijn bloed, mijn ziel voor Khadaffi.
Dat is allemaal politiek. Net als bij het songvestival. Frankrijk moet gewoon inbinden ivm se subsiedies die naar de Franse boeren gaan. Dit is een symbolische tik op de vingers.quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:08 schreef pberends het volgende:
Huilende Fransen op het NOS Journaal ivm olympics, prachttv.
Volgens mij was het vanwege het NON op de EU-grondwet.quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:12 schreef sizzler het volgende:
[..]
Dat is allemaal politiek. Net als bij het songvestival. Frankrijk moet gewoon inbinden ivm se subsiedies die naar de Franse boeren gaan. Dit is een symbolische tik op de vingers.
En het vuurwerk dan in New York, de onafhankelijkheidsdag is er helemaal naar ingericht in NYquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:12 schreef sizzler het volgende:
[..]
Dat is allemaal politiek. Net als bij het songfestival. Frankrijk moet gewoon inbinden ivm de subsidies die naar de Franse boeren gaan. Dit is een symbolische tik op de vingers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |