quote:Verdonk wil feestdag voor nieuwe burgers
Uitgegeven: 24 juni 2005 09:37
DEN HAAG - Het kabinet praat vrijdag over de instelling van een nationale feestdag voor nieuwe Nederlanders. Dat heeft een woordvoerder van minister Verdonk (Vreemdelingenzaken en Integratie) vrijdag bekendgemaakt. Het is nog onduidelijk op welke datum de nieuwe feestdag moet vallen.
De minister zegde eind vorig jaar al toe dat ze verschillende ideeën uit de Tweede Kamer om de naturalisatie luister bij te zetten in een plan ging vervatten. "Het moet een groot feest worden, inburgering en naturalisatie", aldus Verdonk destijds.
En we noemen het Sint Juttemis.quote:Verdonk wil feestdag voor nieuwe burgers
Ja, daaag, een nationale feestdag voor nieuwkomers en niet voor de autochtonen?! Dus terwijl de migranten aan het feesten zijn, moet ik, als autochtoon gewoon naar m'n werk? Schandaaaaaaaaaaaalig! Ik eis een extra vrije dag om mee te feesten!quote:
quote:# Ideologies: Social Democratism
# US Parties: Democratic Party
# Presidents: Jimmy Carter (86.02%)
# 2004 Election Candidates: John Kerry (84.07%), Ralph Nader (77.90%), George W. Bush (62.50%)
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 10:35 schreef Drugshond het volgende:
De website van die beste man is nog leuker.
Nou PBerends, you have got yourself a new compitition.
![]()
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 11:21 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Mwah, ben afgestudeerd in scheikunde, wiskunde en natuurkunde.
Interessante vraag waar helaas nog geen antwoord op is gegeven:quote:Op vrijdag 24 juni 2005 11:35 schreef speedfreak1 het volgende:
In eerdere topics op dit gebied is al zeer veel materiaal aangeleverd waaruit blijkt dat die dogma's onjuist zijn. Ik heb met deze tropische temperaturen even geen zin in weer eens een herhaling daarvan.
Nou, verwacht zo maar weer twintig pagina's gekopieerd materiaal van StichtingKlimaat.nl, of iets dergelijks. En natuurlijk een zin als "Ha, zie ze eens stil zijn, helemaal suf aan het prakkezeren over mijn argumenten. "quote:Op vrijdag 24 juni 2005 11:30 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Toch jammer dat je dan niet inhoudelijk ingaat op de door mij genomede dingen.
Ben je dan trouwens ook DR,IR, ING. Of heb je het gewoon over eindexamenvakken op het vwo![]()
Die verbanden die hij in zijn tekeningen erbij bedenkt.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:00 schreef Harry_Sack het volgende:
[afbeelding]
Volgens mij is dat pappa Wolffenstein
Ja, het is heel logisch allemaal he.. Gilze Rijen, da's toch waar de varkenspest uitbrak, eind jaren 90?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:04 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Die verbanden die hij in zijn tekeningen erbij bedenkt.
[afbeelding]
Het wordt nu opeens heel duidelijk.......![]()
Van Aartsen en varkenspestquote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:06 schreef Harry_Sack het volgende:
Ja, het is heel logisch allemaal he.. Gilze Rijen, da's toch waar de varkenspest uitbrak, eind jaren 90?
En zo iemand wil minister president worden.....quote:Uit de oude doos
Dat de strijd tegen de varkenspest vanaf het begin moeizaam verliep, was niet af te leiden uit de officiële mededelingen erover. "Het was onverstandig dat minister Van Aartsen iedere dag op televisie verscheen om te zeggen dat het virus onder controle was", zegt voorzitter R. Tazelaar van de Produktschappen Vee, Vlees en Eieren. Tazelaar begreep het wel - "de minister wilde het vertrouwen in het buitenland snel herstellen" - maar zelf durfde hij geen opgewekte verhalen te houden. "Ik geloofde niet dat deze crisis zo snel zou overwaaien."
Toch was dat het overheersende idee. Toen de Europese Commissie 13 februari een exportverbod voor levende varkens oplegde, sprak Van Aartsen van een "paniekreactie". "Wij hebben alles gedaan wat we moesten doen, ja zelfs veel meer", aldus de minister. NCB-voorzitter Vermeer was een dag later zelfs "voorzichtig optimistisch" dat de varkenspest tot staan was gebracht. En dezelfde vrijdag 14 februari loofde premier Kok de wijze waarop Van Aartsen de crisis bestreed. Het bleken opvattingen die in het buitenland op scepsis stuitten. Toen tien dagen later in Italië varkenspest werd vastgesteld bij uit Nederland afkomstige dieren, verweet veterinair medewerker A. Rafaelle van de Italiaanse overheid Nederland dat het te lang had getalmd met een exportverbod.
reken maar niet op snipperdagen als dat gebeurtquote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:14 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Van Aartsen en varkenspest![]()
[..]
En zo iemand wil minister president worden.....
heeft vast teveel Austin Powers gekekenquote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:04 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Die verbanden die hij in zijn tekeningen erbij bedenkt.
[afbeelding]
Het wordt nu opeens heel duidelijk.......![]()
Goede titel, trouwens.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 13:16 schreef RichardQuest het volgende:
Hoe kom je bij die site?
Ik heb hier gelukkig (erg) veel ijs.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 13:21 schreef Monidique het volgende:
STATUSRAPPORT: Betaald in de sauna zitten... leuk, joh! En neits doen, want ik wacht op een krabbeltje en ja, gedoe allemaal...
Sommige dingen zijn nou eenmaal zoals ze zijnquote:Op vrijdag 24 juni 2005 13:16 schreef RichardQuest het volgende:
Hoe kom je bij die site?
Cross-posting met FPquote:Op vrijdag 24 juni 2005 13:16 schreef RichardQuest het volgende:
Hoe kom je bij die site?
Bestaat er eigenlijk een ROFLMAO-smiley?quote:Haat-programma's als Premtime waar autochtonen structureel als daders werden afgeschilderd, complete serie's van Michael Moore, films van over de hele wereld zolang ze maar niet uit Nederland komen. Het cultuur kanaal van de publieke omroepen dat het voor elkaar krijgt om nog geen 0,001% van de zendtijd te besteden aan Nederlandse cultuur.
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 13:51 schreef Monidique het volgende:
[..]
Bestaat er eigenlijk een ROFLMAO-smiley?
http://www.mmp-ontoer.nl/matskeburt.mp3quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:01 schreef Johan_de_With het volgende:
Indologie en Frans.
Ik heb geen geluid.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:02 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://www.mmp-ontoer.nl/matskeburt.mp3
Als in: Waar is dat een reactie op?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:18 schreef Monidique het volgende:
Waar lees je dat?
quote:Conservatives saw the savagery of 9/11 in the attacks and prepared for war; liberals saw the savagery of the 9/11 attacks and wanted to prepare indictments and offer therapy and understanding for our attackers. [...]
Let me just put this in fairly simple terms: Al Jazeera now broadcasts the words of Senator Durbin to the Mideast, certainly putting our troops in greater danger. No more needs to be said about the motives of liberals.
Lyrebird in het vorige topic, mongool!!!111111quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:24 schreef Monidique het volgende:
[..]
Als in: Waar is dat een reactie op?
Betaald vliegtuigspotten in een sauna, da's tof.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 13:21 schreef Monidique het volgende:
STATUSRAPPORT: Betaald in de sauna zitten... leuk, joh! En neits doen, want ik wacht op een krabbeltje en ja, gedoe allemaal...
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:04 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Die verbanden die hij in zijn tekeningen erbij bedenkt.
[afbeelding]
Het wordt nu opeens heel duidelijk.......![]()
Dan moet hij zich niet als een onmens gedragen.quote:Tbs'er klaagt over 'onmenselijke' behandeling
De tbs'er Wilhelm Schippers, die begin deze maand ontsnapte tijdens een begeleid verlof en wordt verdacht van moord, is het niet eens met de manier waarop hij gevangen wordt gehouden. Volgens zijn advocaat J. Knoester zit de 40-jarige Schippers in een isoleercel en staat hij permanent onder camerabewaking. 'Mijn cliënt vindt dit onmenselijk.'
Schippers eist een gewone cel en daarom dient zijn advocaat vrijdag twee klachten in bij justitie. Tegelijkertijd zal hij de Raad voor Strafrechttoepassing vragen om de strenge detentieomstandigheden van zijn cliënt op te schorten, in afwachting van de beslissing van justitie.
Suïcidaal
Volgens Knoester zegt de gevangenisdirecteur van het huis van bewaring in Amsterdam dat Schippers helemaal niet in een isoleercel zit. De camerabewaking is volgens de gevangenisdirecteur nodig omdat Schippers suïcidaal zou zijn.
Schippers is inmiddels in hongerstaking gegaan uit protest. Hij eet nog een klein beetje zodat hij nog wat contact heeft met de bewaarders, zegt zijn advocaat.
Verlenging
Volgende week maakt de rechtbank in Amsterdam een beslissing over verlenging van de voorlopige hechtenis van Schippers. De man zat sinds 1990 in een tbs-kliniek, voor het plegen van meerdere gewelds- en zedendelicten. In september beslist de rechtbank of zijn tbs wordt verlengd. De moord waarvan Schippers wordt verdacht, wordt buiten beschouwing gelaten.
De tbs'er ontsnapte op dinsdag 7 juni aan zijn begeleider op het station van Utrecht op de terugweg naar de tbs-kliniek Veldzicht in het Overijsselse Balkbrug. Hij had even daarvoor onder begeleiding een familiebezoek afgelegd.
Levensgevaarlijk
Omdat Schippers als levensgevaarlijk werd beschouwd, verspreidde de politie op zondag 12 juni een opsporingsbericht en foto van de gestoorde man (lees Klopjacht op ontsnapte tbs'er).
Op dinsdagavond 14 juni werd Schippers opgepakt in de tuin van een woning in de Amsterdamse Jordaan. Hij wordt ervan verdacht eerder die dag de eigenaar van die bewuste woning, een 73-jarige man, te hebben vermoord.
Dat zeggen alleen mensen die wat te verbergen hebben.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:49 schreef Monidique het volgende:
Hé! Onschuldig tot het tegendeel bewezen wordt, ja!
Dat laatste is de echo.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 15:03 schreef kLowJow het volgende:
Ik kijk uit het raam en zie boomtoppen, bladeren met regendruppels: tropisch.
Ik hoor apen in de verte.
Ik een kreeft.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:05 schreef Sidekick het volgende:
Ik ben een neger geworden.
Onmogelijk!quote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:13 schreef Sidekick het volgende:
GENEVE (ANP) - Washington heeft voor de Verenigde Naties voor het eerst toegegeven dat gevangenen zijn gemarteld in Amerikaanse detentiekampen in Afghanistan, Irak en op Cuba (Guantánamo Bay). Dat is vrijdag vernomen uit kringen van de VN.
Oorlogsmisdadigers, criminelen, opgelost, slotje.
http://www.cnn.com/2005/P(...)interview/index.htmlquote:"They're living in the tropics. They're well fed. They've got everything they could possibly want," the vice president said.
ICC.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:13 schreef Sidekick het volgende:
GENEVE (ANP) - Washington heeft voor de Verenigde Naties voor het eerst toegegeven dat gevangenen zijn gemarteld in Amerikaanse detentiekampen in Afghanistan, Irak en op Cuba (Guantánamo Bay). Dat is vrijdag vernomen uit kringen van de VN.
Oorlogsmisdadigers, criminelen, opgelost, slotje.
Brön?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:26 schreef Sidekick het volgende:
Een woordvoerder van het Pentagon wilde niet reageren op de aantijgingen. Hij suggereerde wel dat een deel van de artsen op de militaire basis niet gebonden was aan de ethische codes voor medici.
Jetz geht’s los.
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:00 schreef kLowJow het volgende:
Ik kan me zo ergeren aan mensen die een hondenleven boven een mensenleven prefereren.
Lïnkse media..quote:
De eindconclusie is echter totaal onjuist:quote:Over de joodse historica Evelien Gans, die hem als verschijnsel in Gojse Nijd en joods narcisme analyseert, vertelt hij in Folia dat zij 'in vochtige dromen' vermoedelijk een beurt krijgt van dokter Mengele. Dit soort uitspraken hebben Van Gogh een provocerend, taboedoorbrekend image gegeven.
quote:De vergelijking tussen Céline en Van Gogh is echter alleen bruikbaar voor wat bepaalde uitlatingen betreft. Want dat hij tot het scheppen van een geschreven of verfilmd meesterwerk in staat is, moet Theo van Gogh nog bewijzen. Vermoedelijk zal hij slechts de geschiedenis ingaan als een van de Nederlandse vertegenwoordigers van het pornografisch antisemitisme in de jaren tachtig en negentig van deze eeuw. Een twijfelachtige eer.
http://www.refdag.nl/website/artikel.php?id=1219799quote:Nederlands oudste Romeinse vrachtschip in Leidsche Rijn
UTRECHT (ANP) – Het oudste Romeinse vrachtschip van Nederland ligt in Leidsche Rijn en dateert uit 85 jaar na Christus. Dat verklaarde archeoloog E. Graafstal van de gemeente Utrecht vrijdag na drie dagen van intensief archeologisch onderzoek tijdens opnames van het Britse televisieprogramma Time Team (Channel 4).
.
De afgelopen drie dagen hebben zo’n vijftig medewerkers van Time Team onderzoek gedaan naar drie Romeinse vindplaatsen in het nieuwe Utrechtse stadsdeel Leidsche Rijn. Time Team kreegt steun van tientallen archeologen en andere specialisten van de gemeente Utrecht, het Nederlands Instituut voor Scheeps– en onderwater Archeologie (NISA) en de Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek (ROB).
Waarom?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 18:04 schreef Sidekick het volgende:
Toch wel raadzaam om de PC uit te doen met dit warme weer als je hem even niet gebruikt.
quote:-- As many as six U.S. Marines killed by suicide bomber in Fallujah, U.S. military official tells CNN, with "some number of women" among the casualties.
quote:Italy seeks 'CIA kidnap agents'
Italian authorities have issued arrest warrants for 13 people they claim are agents "linked to the CIA". The suspects are accused of abducting an Islamic cleric in Milan in 2003 and flying him to Egypt for interrogation. Osama Mustafa Hassan, also known as Abu Omar, was already being investigated in Italy as part of a terrorism inquiry.
Italian prosecutors believe the operation was part of a controversial US anti-terror policy known as "extraordinary rendition". The policy involves seizing suspects and taking them to third countries without court approval. Human rights organisations say some of the countries to which terror suspects have been deported are known to use torture, and critics have branded it "torture by proxy".
The US embassy in Rome has not commented on the arrest warrants issued against the 13 people - 10 men and three women. Also on Friday, another Milan-based judge issued an arrest warrant for the Egyptian-born imam himself, whose whereabouts are currently unknown. No arrests have been made. None of the suspects is currently believed to be in Italy.
An Egyptian woman said she had witnessed the abduction of Mr Hassan on 17 February 2003, while he was walking from his house to the mosque where he preached. She told police he was stopped by two men dressed as police officers, and cried for help in Arabic as he was bundled into a white van.
Electric shocks
According to Italian daily Corriere della Sera, Mr Hassan was then driven to the US base at Aviano north of Venice and transferred to another base in Germany, before eventually being taken to Egypt. The 42-year-old imam called his family in Italy after being released last year, and said he had been tortured with electric shocks during his detention.
Mr Hassan is believed to have arrived in Italy in 1997, where he was granted refugee status. Italian investigators say his abduction hampered an ongoing investigation into alleged terrorist links. They managed to track down the 13 suspected agents through the Italian mobiles they used during the operation, the paper says. The suspects are said to have used US passports to check in at several top-range hotels in Milan.
Ik ben maar gewoon in een badje in de tuin gaan liggen.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:14 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Eindelijk! Na jarenlang getob bij warm weer over of ik het wel of niet moest aanschaffen heb ik de knoop doorgehakt en toch maar eens een airconditioner gekocht.![]()
Bij gebrek aan een tuin kon ik daar ook niet in een badje liggen, goed idee btw. Wel lekker van het zonnetje genoten op iemands dakterras, dat dan weer wel.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:15 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik ben maar gewoon in een badje in de tuin gaan liggen..
Laat Danny het maar niet horen. Moeten we zo allemaal 10 euro dokken.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:24 schreef kLowJow het volgende:
Ik wil jullie dit juweeltje met jullie delen....
hihi.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:31 schreef sizzler het volgende:
[..]
Laat Danny het maar niet horen. Moeten we zo allemaal 10 euro dokken.
Je geld is fietsen dankzij een snol : festivalquote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:39 schreef RichardQuest het volgende:
Fiesta del sol
Ik lust wel een fiesta.
-edit-quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:47 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Je geld is fietsen dankzij een snol : festival
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:39 schreef RichardQuest het volgende:
Fiesta del sol
Ik lust wel een fiesta.
Ohja, Sizzler... wat heeft nepotisme met socialisme te maken?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:56 schreef RichardQuest het volgende:
Trouwens, over dat boek van Groenhuijsen....als je wil weten of Amerikanen gek zijn moet je er gewoon heen gaan. Wat mij betreft zijn ze niet gek.
Amerika is über-rechts. Het recht van de sterksten geldt. Je bereikt alleen iets door hard te werken, de beste te zijn, te presteren etc. Dat geldt voor de hele samenleving, behalve voor de bovenklasse. Daar kom je ook ver zonder dat je per se tot de beste groep behoort. Elkaar baantjes toeschuiven, een plek op een universiteit bezorgen en steekpenningen geven om iets gedaan te krijgen is een typisch bijverschijnsel in communistische landen.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 20:02 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ohja, Sizzler... wat heeft nepotisme met socialisme te maken?
Als je er op vakantie gaat zou je dat niet zeggen nee, maar als je er -bijvoorbeeld- Nederlanders spreekt die er al wat langer wonen dan krijg je toch een ander beeld. Of als je het boek leest.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:56 schreef RichardQuest het volgende:
Trouwens, over dat boek van Groenhuijsen....als je wil weten of Amerikanen gek zijn moet je er gewoon heen gaan. Wat mij betreft zijn ze niet gek.
Een wonder. Het Fiesta del Sol dat wordt gevierd terwijl het niet regent. In al die jaren dat ik Eindhoven heb gewoond, regende het ALTIJD tijdens het Fiesta del Sol.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 19:39 schreef RichardQuest het volgende:
Fiesta del sol
Ik lust wel een fiesta.
Lang leve het broeikaseffect.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 20:15 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Een wonder. Het Fiesta del Sol dat wordt gevierd terwijl het niet regent. In al die jaren dat ik Eindhoven heb gewoond, regende het ALTIJD tijdens het Fiesta del Sol.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |