Dat kan niet? Je moet toch ook een plaatsnaam opgeven?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:36 schreef Xebrozius het volgende:
Discussie
Met als gevolg:
plaatje![]()
![]()
!!!!!!!!!
Ben je gek, hier ga ik corona's van kopen...quote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:38 schreef KonnieKipke het volgende:
Leuke grap, maar ik zou het maar snel terugboeken. Anders heet dit ook wel oplichting, staat een straf op en perm-ban vermoed ik.
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:39 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Ben je gek, hier ga ik corona's van kopen...
Precies maar ik kom niet meer bijquote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:40 schreef JDude het volgende:
Mooie grap, maar ik betwijfel of het helemaal legaal is, je verricht nl. niet de wederdienst die je belooft
Moraalriddertjequote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:51 schreef daeri het volgende:
Ik zou het maar terug storten als ik jou was
10 euro armer die gastquote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:48 schreef Brighteyes het volgende:
Aggos...
Dat vind ik wel een puik plan trouwensquote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:55 schreef Alexxxxx het volgende:
Als nu 1000 Fokkers 1 cent naar die persoon over gaan maken, heeft hij zn geld weer terug, en heeft hij de schrik van zn leven als hij zn rekeningoverzicht bekijkt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |