http://www.csmonitor.com/2005/0617/p07s01-wome.htmlquote:Hasan, the recruiter of suicide bombers, has an eighth-grade education. Mohammad Jamil, one of the two suicide bombers behind the Christmas attack on Mr. Musharraf, was a dropout who studied at a madrassah in Pakistan's Frontier Province. Neither Mohammad Ali Khatri nor Akbar Niazi, two suicide bombers who killed 40 worshipers at two Shiite mosques last year, completed high school.
Recent interrogations have shed light on how bombers are recruited and groomed. A police investigator quoted a detained sectarian militant, identified as Tehseen, as saying, "We isolate the boy who is willing to sacrifice his life. From then onwards he does not have any contact with his family or friends. We provide him religious books, and he prays all the time before [his] mission."
Police nabbed Tehseen after he was injured at the scene of an attack on a Shiite mosque in Karachi this month. He was accompanying the suicide bomber as a guard.
"In some cases, the suicide bomber gets terrified after reaching the target and flees. [The leaders] sometimes take the family hostage if the suicide bomber changes his mind," the police investigator says.
quote:'Witte vlucht' uit voetbal Randstad
Door Julia Dotulong en Ineke Westbroek
ROTTERDAM, 18 JUNI. Autochtone Nederlanders in de grote steden keren het amateurvoetbal massaal de rug toe.
Onderzoeker Sjoerd Rijpma van het Centrum voor Onderzoek en Statistiek in Rotterdam spreekt van ,,een witte vlucht'' uit het amateurvoetbal.
Van de autochtone Amsterdammers die een sport beoefenen is volgens recente cijfers (2003) nog maar 8 procent lid van een voetbalclub. Favoriet zijn fietssporten, skeeleren/skaten, tennis en zwemmen. Onder autochtone Hagenaars is fitness/conditietraining de populairste sportieve activiteit, gevolgd door zwemmen en voetbal op de derde plaats.
Onder allochtonen is dit juist andersom. In Amsterdam voetbalt 45 procent van de Turkse jongens en mannen in clubverband. Bij sportende Marokkaanse mannen is dit percentage 42, bij Surinamers 12. In Den Haag is voetbal de meest beoefende sport onder allochtonen van de tweede generatie.
Autochtone voetballers wijten de leegloop deels aan de nieuwkomers, blijkt uit een rondgang langs amateursclubs in de Randstad. ,,Turkse elftallen spelen vaak zo onsportief'', zegt seniorspeler Leen Hennink van VOC in Rotterdamse. ,,Als die jongens aan de verliezende hand zijn, komt er rottigheid van. Ze roepen de grofste dingen.''
Wedstrijdsecretaris Ergin Ayan van GLZ (Geestdrift Leert Zegevieren) bevestigt de hardere speelstijl van Turkse voetballers. ,,Ze willen boven alles winnen. Dat begint al bij de jongste spelers.'' Andere verwijten vindt hij onterecht. Scheidsrechters en publiek maken zich volgens hem en andere allochtone spelers vaak schuldig aan discriminatie.
Autochtone leden missen het 'clubgevoel' van vroeger. Ton Keizer van de Haagse club BMT (Biedt Moedig Tegenstand): ,,Als we klaverjassen, zitten wij als Nederlanders apart en spelen een tafel verder onze Turkse leden een ander spel. Verdraaid gezellig, daar niet van, maar we gaan niet bij elkaar zitten.''
quote:Topjurist hekelt beleid softdrugs
DEN HAAG, 18 JUNI. Het repressieve beleid tegen verspreiding van softdrugs werkt slechts contraproductief. Het draagt onvermijdelijk bij aan kunstmatige schaarste en prikkelt juist de handel.
Dat stelt advocaat-generaal J. Wortel, vertegenwoordiger van het openbaar ministerie (OM) bij de Hoge Raad, Nederlands hoogste rechtscollege. Wortel verwoordt zijn opvattingen in een nog niet openbare conclusie van het OM ter gelegenheid van een cassatieberoep in vier verschillende softdrugs-zaken die de Hoge Raad nog moet behandelen.
Volgens Wortel is handhaving van de huidige verbodsnormen ,,uitermate ondankbaar werk'' zolang niet aannemelijk is gemaakt dat het gebruik van softdrugs schadelijk is. Daardoor blijven organen van justitie ,,rondtobben'' met een ,,onuitvoerbare opdracht'' die met ,,geldverslindende koppigheid'' in stand wordt gehouden.
Het gebeurt zelden dat de onafhankelijk vertegenwoordiger van het OM bij de Hoge Raad zich zo geprononceerd uitlaat. Minister Donner (Justitie) zei onlangs nog dat hij softdrugs wil blijven bestrijden met zowel bestuurlijke, civielrechtelijke als strafrechtelijke middelen en dat zwaardere straffen effect hebben.
De topjurist, die zich niet uitspreekt over legalisering van softdrugs, noemt het ,,verbazingwekkend'' hoe weinig in het werk is gesteld om wetenschappelijk te laten vaststellen dat softdrugs schadelijk zijn. Daardoor moet de burger ,,zonder verdere uitleg of voorlichting aannemen dat het beter is van het spul af te blijven.''
Volgens Wortel worden rechtshandhavers zo ,,gedwongen zich bezig te houden met een samenstel van verbodsnormen die onvoldoende aansluiten bij een maatschappelijk besef van goed en kwaad''.
Hij signaleert ,,een merkwaardig verschil in overheidsoptreden: nicotinebehoefte blijft, ondanks de gebleken schadelijkheid, door accijnsheffing een gewaardeerde bron van overheidsinkomen, terwijl cannabisproducten verboden blijven''.
Daar geloof ik geen ene reet van. Onderbouwing graag.quote:Op zondag 19 juni 2005 11:56 schreef RichardQuest het volgende:
Prachtig land ja, maar het heeft z'n slachtoffers. In 2003 had 11.2% van de gezinnen last van honger. tegen 3% in CubaDat noem ik niet een functionerende samenleving, hoe groot het BBP ook mag zijn.
zeker, sjembekken zonder klauw, ik ssssssszweer het jequote:
Is dat een typisch rechts trekje? Bij iedere bewering die ze niet aanstaat vragen om een drievoudige bron? Zo onlogisch is deze bewering naelijk niet. In cuba is veel slecht geregeld maar de voedselvoorziening en de gezondheidszorg zijn er wel op peil. En dat er in de VS velen op of onder de armoede grens wonen is ook een breed bekend gegeven. 1 + 1 maakt dan toch 2?quote:Op zondag 19 juni 2005 21:53 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Daar geloof ik geen ene reet van. Onderbouwing graag.
Van mij mag alles maar autosport vind ik persoonlijk redelijk minderwaardig. Gaat puur om wie de beste motor heeft, dus om wie het meeste geld heeft. Haalt alle spanning uit de competitie weg en dat moet dan weer met kunstgrepen worden gecompenseerd.quote:Op zondag 19 juni 2005 22:08 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Mag zeker niet van GL?
Autoliefhebberij is misdadig![]()
Typische milieu fanaticus.quote:Op zondag 19 juni 2005 22:11 schreef du_ke het volgende:
Van mij mag alles maar autosport vind ik persoonlijk redelijk minderwaardig. Gaat puur om wie de beste motor heeft, dus om wie het meeste geld heeft. Haalt alle spanning uit de competitie weg en dat moet dan weer met kunstgrepen worden gecompenseerd.
Nou is autoliefhebberij toch al een vrij ernstig uitgekristalliseerde vorm van compensatiegedrag dus wat dat betreft.
ik . wilde . neuken . (maar opeens is de zin over).quote:Op zondag 19 juni 2005 22:01 schreef Harry_Sack het volgende:
hm, ik vraag me af waarom Miss Fok! 3 puntjes in mijn fotoboek neerzette
Heeft weinig met milieufanatisme te maken hoorquote:Op zondag 19 juni 2005 22:12 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Typische milieu fanaticus.
Gelukkig zijn milieu fanatici in de rest van de wereld wat dunner gezaaid
Ach mij maakt het ook niet uit. Zolang dat trieste milieu fanatisme maar in Nederland blijft. Afgunst en betutteling is immers tamelijk Nederlands. Die hetze tegen de auto komt voort uit jaloezie en afgunst.quote:Op zondag 19 juni 2005 22:14 schreef du_ke het volgende:
Heeft weinig met milieufanatisme te maken hoor.
Van mij mag je best klaarkomen op een glimmende MG. Je doet maar als jij daar lol in hebt.
Zolang we autogebruik maar lekker blijven belasten vind ik het best.
Geen idee, maar ze zal het vast al vergeten zijn.quote:Op zondag 19 juni 2005 22:14 schreef Drugshond het volgende:
[..]
ik . wilde . neuken . (maar opeens is de zin over).
De armoedegrens is een relatief ding. Ik heb mensen gezien die onder die armoedegrens leefden, en die waren minstens 50 kg te zwaar en zaten krasloten te krassen. Zijn krasloten toegestaan in communistisch Cuba?quote:Op zondag 19 juni 2005 22:07 schreef du_ke het volgende:
Zo onlogisch is deze bewering namelijk niet. In cuba is veel slecht geregeld maar de voedselvoorziening en de gezondheidszorg zijn er wel op peil. En dat er in de VS velen op of onder de armoede grens wonen is ook een breed bekend gegeven. 1 + 1 maakt dan toch 2?
en hoe zit het met de vogelstand daar, Lucida?quote:Op zondag 19 juni 2005 22:20 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
De armoedegrens is een relatief ding. Ik heb mensen gezien die onder die armoedegrens leefden, en die waren minstens 50 kg te zwaar en zaten krasloten te krassen. Zijn krasloten toegestaan in communistisch Cuba?
Tja ben dan ook als linkse rakker moreel superieurquote:Op zondag 19 juni 2005 22:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ach mij maakt het ook niet uit. Zolang dat trieste milieu fanatisme maar in Nederland blijft. Afgunst en betutteling is immers tamelijk Nederlands. Die hetze tegen de auto komt voort uit jaloezie en afgunst.
Jij vindt autosport minderwaardig ik vind milieu fanatici en OV adepten minderwaardig.
Dat blijft nonsens uiteraard. Je wilt ook niet weten hoeveel hetautoverbruik indirect gesteund wordt.quote:Die belasting heb je idd nodig anders kan dat hele minderwaardige OV niet rijden.
Als jij dat vindt moet je dat blijven vinden.quote:Op zondag 19 juni 2005 22:27 schreef du_ke het volgende:
Tja ben dan ook als linkse rakker moreel superieur.
Ik heb ook geen zin hierover te discussiëren, te mooi weer.quote:Dat blijft nonsens uiteraard. Je wilt ook niet weten hoeveel hetautoverbruik indirect gesteund wordt.
Maar ik ga lekker een witbiertje opentrekken.
je moet iets minder lurken, viespeuk!quote:Op zondag 19 juni 2005 22:01 schreef Harry_Sack het volgende:
hm, ik vraag me af waarom Miss Fok! 3 puntjes in mijn fotoboek neerzette
Waarom niet, dat doe ik bij jou om de 5 minutenquote:Op zondag 19 juni 2005 22:40 schreef George-Butters het volgende:
[..]
je moet iets minder lurken, viespeuk!
quote:Op zondag 19 juni 2005 22:47 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Waarom niet, dat doe ik bij jou om de 5 minuten![]()
nogalquote:Op zondag 19 juni 2005 23:12 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Zo, is het hier even asociaal heet,.
http://www.latimes.com/ne(...)un18,1,1411045.storyquote:A U.S. military policeman who was beaten by fellow MPs during a botched training drill at the Guantanamo Bay, Cuba, prison for detainees has sued the Pentagon for $15 million, alleging that the incident violated his constitutional rights.
Spc. Sean D. Baker, 38, was assaulted in January 2003 after he volunteered to wear an orange jumpsuit and portray an uncooperative detainee. Baker said the MPs, who were told that he was an unruly detainee who had assaulted an American sergeant, inflicted a beating that resulted in a traumatic brain injury.
Gevalletje uitlokking?quote:Spc. Sean D. Baker, 38, was assaulted in January 2003 after he volunteered to wear an orange jumpsuit and portray an uncooperative detainee. Baker said the MPs, who were told that he was an unruly detainee who had assaulted an American sergeant, inflicted a beating that resulted in a traumatic brain injury.
Is dat zo? Kon ik niet lezen in het artikel, hoor. Is mogelijk, waarom niet? Maar goed, we kunnen het ons wel voorstellen: een man wordt door een aantal militairen behandeld. Wat kan hij doen? Spugen? Ja, dat is zeker een hersenschudding waard. Als het waar is, en daar het Pentagon het toegeeft én het slachtoffer dat ook doet, zie ik geen reden aan te nemen dat het niet waar is.quote:
In de tekst staat het volgende:quote:Op maandag 20 juni 2005 00:34 schreef Monidique het volgende:
Is dat zo? Kon ik niet lezen in het artikel, hoor. Is mogelijk, waarom niet? Maar goed, we kunnen het ons wel voorstellen: een man wordt door een aantal militairen behandeld. Wat kan hij doen? Spugen? Ja, dat is zeker een hersenschudding waard. Als het waar is, en daar het Pentagon het toegeeft én het slachtoffer dat ook doet, zie ik geen reden aan te nemen dat het niet waar is.
Geen enkele uitlokking kan deze zoveelste misdaad in het kamp van de Amerikanen goedpraten.
Dan lokt deze meneer een eventuele mishandeling toch uit en moet je niet klagen als dat vervolgens gebeurt.quote:Spc. Sean D. Baker, 38, was assaulted in January 2003 after he volunteered to wear an orange jumpsuit and portray an uncooperative detainee
quote:Op maandag 20 juni 2005 00:37 schreef Harry_Sack het volgende:
Als politici pornosterren waren..
namens de dorpsgek die niet in ons midden kan zijn
Nou zegquote:
Wacht even... Niet meewerken rechtvaardigt mishandeling en het toebrengen van zware lichamelijke schade?quote:Op maandag 20 juni 2005 00:38 schreef MrX1982 het volgende:
Dan lokt deze meneer een eventuele mishandeling toch uit en moet je niet klagen als dat vervolgens gebeurt.
http://nieuws.nl/bericht/5/58986quote:De Iraanse presidentsverkiezingen laten zien dat Iran uit de pas loopt met de democratische tendens in het Midden-Oosten, heeft de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken Condoleezza Rice zondag gezegd. "Ik zie gewoon niet dat de Iraanse verkiezingen een serieuze poging zijn Iran dichter bij een democratische toekomst te brengen", zei Rice in een interview met het ABC-programma This Week.
Maar het is wel een goede threadquote:Op maandag 20 juni 2005 00:40 schreef Harry_Sack het volgende:
Nou zeg
Hmm dat zware letsel is niet onafhankelijk vastgesteld hij zegt het immers zelf:quote:Op maandag 20 juni 2005 00:41 schreef Monidique het volgende:
Wacht even... Niet meewerken rechtvaardigt mishandeling en het toebrengen van zware lichamelijke schade?
Dat zijn ook zaken die je makkelijk kunt faken. Beetje vaag allemaal.quote:He said the assault left him with seizures, blackouts, headaches, insomnia and psychological problems.
Als jij "kut joden, kut joden" rekent als uncooperative gedrag en de militairen in dat kamp van hetzelfde niveau acht als voetbalhooligans, dan ben je ongetwijfeld ook voor het sluiten van dat kamp, neem ik aan.quote:Op maandag 20 juni 2005 00:51 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben er niet bijgeweest dus het is moeilijk te bepalen maar ik vind het wel enigszins uitlokking als ik af ga op de berichtgeving. Als ik bijv. naar Ajax ga in mijn Feyenoord shirt en ga lopen schreeuwen in een Ajax vak; kut joden, kut joden dan moet ik toch niet vreemd opkijken als ik klappen krijg?
Het gaat even om het idee van uitlokking. Ik mag idd hopen dat de MP daar zich beter gedraagt dan voetbalhooligans.quote:Op maandag 20 juni 2005 00:54 schreef Monidique het volgende:
Als jij "kut joden, kut joden" rekent als uncooperative gedrag en de militairen in dat kamp van hetzelfde niveau acht als voetbalhooligans, dan ben je ongetwijfeld ook voor het sluiten van dat kamp, neem ik aan.
Marteling is ook een methode om informatie te verkrijgen. De vraag is alleen of je dat moet doen als Westers land. Je begeeft je dan immers op het niveau van landen/regimes die je probeert te bestrijden.quote:Op maandag 20 juni 2005 01:05 schreef Monidique het volgende:
Ja, ze moeten ze berechten, dat vind ik ook. Dit kamp is contraproductief, hoewel er ongetwijfeld informatie -die door marteling al zeer onbetrouwbaar is- onttrokken wordt aan sommige gevangenen. Maar over het algemeen is het contraproductief.
quote:
‘Kiezer moet ook kunnen stemmen op coalitie’
Van onze verslaggever Michiel Kruijt
DEN HAAG - Kiezers moeten ook een stem kunnen uitbrengen op de coalitie van hun voorkeur. Daarnaast dient niet alleen het bindend referendum te worden ingevoerd, maar moeten groepen burgers ook een wetsvoorstel kunnen indienen en de Tweede Kamer kunnen opdragen een misstand te onderzoeken middels een parlementaire enquête.
Dit zijn de meest opvallende punten uit een zondag gepubliceerde notitie van GroenLinks over bestuurlijke vernieuwing. ‘Wij hopen hiermee het debat over bestuurlijke vernieuwing te beïnvloeden’, zegt het Tweede-Kamerlid Duyvendak, die de notitie opstelde. De partij wilde een standpunt innemen voordat minister Pechtold (Bestuurlijke Vernieuwing) met voorstellen komt om de politiek dichter bij de burger te brengen.
De stem voor een coalitie van voorkeur (naast de gewone stem voor een politieke partij) stelt de kiezer in staat een ‘dringend advies’ voor de formatie te geven, aldus Duyvendak. Het is een alternatief voor de gekozen premier en de gekozen formateur. Hierbij is volgens Duyvendak de kans groot dat de eerste stem tegenover de tweede stem komt te staan. Door de coalitievoorkeur op te geven kan de kiezer ‘direct aangeven of hij een wisseling van de macht wil, en zo ja, welke’, aldus de notitie.
Omdat opeenvolgende kabinetten er niet in zijn geslaagd een doorbraak op het terrein van bestuurlijke vernieuwing te bereiken, heeft GroenLinks al eerder gepleit hierover een ‘conventie’ te organiseren. Die zou moeten worden samengesteld uit volksvertegenwoordigers, kiezers, wetenschappers en vertegenwoordigers van maatschappelijke organisaties. Pechtold mag de conventie van GroenLinks voorzitten, mits hij zich onafhankelijk opstelt.
De partij stelt in de notitie ook nog andere vernieuwingen voor. Zo dienen 16- en 17-jarigen ook actief en passief stemrecht te krijgen. De Eerste Kamer mag verdwijnen, mits de Tweede Kamer meer onderzoekscapaciteit krijgt. Het regeerakkoord , waarin de coalitiepartijen dwingende afspraken maken, moet worden vervangen door een opsomming van op te lossen problemen. Ten slotte dient de formateur door de Kamer te worden gekozen en de burgemeester door de gemeenteraad.
quote:Nawijn samen met Filip Dewinter
Tweede-Kamerlid Hilbrand Nawijn van de LPF zal maandag een nieuwe politieke denkdank presenteren in samenwerking met Vlaams-Belang-voorman Filip Dewinter. De denktank wordt gelanceerd in het huis van Pim Fortuyn. Prominente LPF’ers waaronder Joao Varela, hebben boos gereageerd op het nieuws. Fortuyn wilde niets met Filip Dewinter te maken hebben. Volgens Nawijn moet de denktank uitgroeien tot een nieuwe Nederlands-Vlaamse politieke partij. Nawijn denkt erover Willem van Oranje te gebruiken als naam, om het ‘Nederlandstalige cultuurgoed te benadrukken’.
poeh het is warm weer!quote:Op maandag 20 juni 2005 11:27 schreef George-Butters het volgende:
poeh het is weer warm!
Dat gaat Filip stemmen kosten ... een betere naam was 'Josephus van Speijk'-stichting geweest.quote:
Dan had de baas Hyundai moeten kopen, of mitsubishi, daar zit het standaard in.quote:Op maandag 20 juni 2005 12:16 schreef MrX1982 het volgende:
Ik moet straks werken. Dat wordt flink zweten in een auto zonder airco![]()
Maar ze hebben een contract met Fordquote:Op maandag 20 juni 2005 12:56 schreef speedfreak1 het volgende:
Dan had de baas Hyundai moeten kopen, of mitsubishi, daar zit het standaard in.
Ik moet de hele dag binnen zitten. Ben te verbrand om me buiten te begeven.quote:Op maandag 20 juni 2005 12:16 schreef MrX1982 het volgende:
Ik moet straks werken. Dat wordt flink zweten in een auto zonder airco![]()
Gister naar het strand geweest?quote:Op maandag 20 juni 2005 13:13 schreef sizzler het volgende:
Ik moet de hele dag binnen zitten. Ben te verbrand om me buiten te begeven.
Auw.
Nieteens. Toen was ik al verbrand. Zaterdag in de tuin gezeten. Ik dacht "het kan nog wel" want ik was nog niet rood. Alleen word je pas echt rood als je even uit de zon gaat. Maar toen was het al te laat.quote:
quote:Nawijn overweegt vertrek LPF-fractie
LPF-kamerlid Hilbrand Nawijn beraadt zich op zijn positie. Aanleiding is de felle kritiek van de LPF-fractie op het nieuws dat Nawijn en de leider van de Belgische partij Vlaams Belang, Filip Dewinter, hun nieuwe 'denktank' presenteren in het huis van de vermoorde politicus Pim Fortuyn.
De fractie en het partijbestuur van de LPF zijn niet te spreken over de actie, zo stellen zij in een verklaring. Zij vinden dat Nawijn de LPF in een kwaad daglicht stelt.
Commotie
Nawijn snapt niets van alle commotie. Hij noemt de kritiek van de LPF 'onzorgvuldig'. Hij vindt het vreemd dat de partij geen contact met hem heeft opgenomen. 'Ik zal me beraden op mijn positie', zei hij tegen het Radio-1 journaal.
Volgens Nawijn 'stond Pim juist open voor de vrije discussie. Zijn huis staat symbool voor vrijheid van meningsuiting.' Hij trekt zich dan ook niets aan van de kritiek van de LPF en laat de presentatie in Palazzo di Petro, het huis van Fortuyn in Rotterdam, gewoon doorgaan.
Hotel
LPF-kamerlid Joao Varela liet gisteren zijn woede al blijken. 'Laat ze naar een hotel gaan, maar niet naar het huis van Pim,' zei hij. Volgens Varela was algemeen bekend dat Fortuyn helemaal niets moest hebben van de Dewinter, wiens partij Vlaams Blok vorig jaar wegens racisme werd verboden. Dewinter ging door onder een nieuwe naam: Vlaams Belang.
Varela wil daar vanmiddag proberen Nawijn en Dewinter op andere gedachten te brengen. De broer van Pim Fortuyn, Marten, noemt de actie van Nawijn een 'provocatie'.
Gisteren maakte Nawijn bekend dat hij met Dewinter een politieke 'denktank' wil oprichten die zoch bezighoudt met vreemdelingenbeleid en integratie
Het zijn de naschokken van Fortuyn. Mede mogelijk gemaakt door Volkert.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:08 schreef Harry_Sack het volgende:
waarom donderen die kleine crappartijtjes niet gewoon op. De LN, LPF en dergelijke partijenkermis is over. Wilders is de enige die op zeker gokt, hij is namelijk net zo goed of evenwaardig als een vvdstem.
Volkert is dan ook de schaduwpremier he..quote:Op maandag 20 juni 2005 14:12 schreef sizzler het volgende:
[..]
Het zijn de naschokken van Fortuyn. Mede mogelijk gemaakt door Volkert.
Beetje flauw om dat er bij te halen. Ook onder z'n bezielende leiding was de LPF als een kaartenhuis ineen gedonderd.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:12 schreef sizzler het volgende:
[..]
Het zijn de naschokken van Fortuyn. Mede mogelijk gemaakt door Volkert.
quote:Op maandag 20 juni 2005 14:08 schreef Harry_Sack het volgende:
waarom donderen die kleine crappartijtjes niet gewoon op.
Moet jouw Nederlandse buurman nog integreren, in de multicul samenlevingquote:Op maandag 20 juni 2005 14:20 schreef Mutant01 het volgende:
Men vette arabische muziek op!
Dat is nog maar de vraag. Bovendien zou dat geval een slechtere voedingsbodem voor nieuwe partijen zijn dan de huidige situatie. Ga maar na: als Fortuyn was blijven leven dan waren er twee scenario's. Ofwel hij had succes, ofwel zou hij een flater hebben geslagen. In het eerste geval zouden splinterpartijtjes niet nodig zijn geweest omdat de onvrede van de kiezer al werd verwoord. In het tweede geval zou een splinterpartij het succes van Fortuyn kunnen proberen te evenaren, maar iedereen zou dan weten hoe het Fortuyn is afgegaan. Terwijl dat al een zeer charismatische en intelligente man was. Minder kans dus voor nieuwe partijen. Nu is Fortuyn gestopt vermoord op zijn een hoogtepunt en zou je de teloorgang van de LPF kunnen toeschrijven aan het gebrek van de leider. Extra kansen dus voor splinterpartijen. Balkenende doet het belabberd en zolang de nieuwe leider van een splinterpartij niet vermoord wordt is het gecalculeerde risico op een LPF debacel veel kleiner dan wanneer Fortuyn er zelf een potje van had gemaakt.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:16 schreef du_ke het volgende:
[..]
Beetje flauw om dat er bij te halen. Ook onder z'n bezielende leiding was de LPF als een kaartenhuis ineen gedonderd.
http://www.latimes.com/ne(...)-headlines-frontpagequote:The Bush administration altered critical portions of a scientific analysis of the environmental impact of cattle grazing on public lands before announcing Thursday that it would relax regulations limiting grazing on those lands, according to scientists involved in the study.
A government biologist and a hydrologist, who both retired this year from the Bureau of Land Management, said their conclusions that the proposed new rules might adversely affect water quality and wildlife, including endangered species, were excised and replaced with language justifying less stringent regulations favored by cattle ranchers
[...]
"This is a whitewash. They took all of our science and reversed it 180 degrees," said Erick Campbell, a former BLM state biologist in Nevada and a 30-year bureau employee who retired this year. He was the author of sections of the report pertaining to the effect on wildlife and threatened and endangered species.
"They rewrote everything," Campbell said in an interview this week. "It's a crime."
http://www.nytimes.com/2005/06/19/international/middleeast/19torture.html?ei=5094&en=284852b89318a91a&hp=&ex=1119240000&adxnnl=1&partner=homepage&adxnnlx=1119270299-Y2wY5ybZlI6gHdHInsfuuQquote:The manual recovered - a fat, well-thumbed Arabic paperback - listed itself as the 2005 First Edition of "The Principles of Jihadist Philosophy," by Abdel Rahman al-Ali. Its chapters included "How to Select the Best Hostage," and "The Legitimacy of Cutting the Infidels' Heads."
Dat lieg je.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:30 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://www.latimes.com/ne(...)-headlines-frontpage
Dit had ik niet verwacht.
Boek Hirsi Ali verslaat Paus in Duitslandquote:Boek Hirsi Ali verslaat Paus in Duitsland
Tweede Kamerlid Ayaan Hirsi Ali staat met haar boek 'Ich klage an' al twee weken op één in de bestsellerlijst van het Duitse weekblad Der Spiegel. De uit Somalië gevluchte politica verslaat daarmee onder meer het boek over het leven van Joseph Ratzinger, de nieuwe Duitse paus.
Het boek van de VVD-parlementariër is een vertaling en combinatie van haar Nederlandstalige boeken 'De Zoontjesfabriek' uit 2002 en 'De Maagdenkooi' uit 2004. Haar boeken zijn inmiddels ook vertaald in het Frans, Turks, Fins en Italiaans. In Italië scoort Hirsi Ali ook enorm hoog op de bestsellerslijsten.
Een mongool.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:41 schreef sizzler het volgende:
[..]
Boek Hirsi Ali verslaat Paus in Duitsland
Ik ben de term kwijt voor iemand die in eigen land wordt verafgod en in het buitenland immens populair is.
Verafgod?quote:Op maandag 20 juni 2005 14:41 schreef sizzler het volgende:
[..]
Boek Hirsi Ali verslaat Paus in Duitsland
Ik ben de term kwijt voor iemand die in eigen land wordt verafgod en in het buitenland immens populair is.
Bedoel je niet ''iemand die in eigen land wordt verafschuwd"? In dat geval is het een profeet.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:41 schreef sizzler het volgende:
[..]
Boek Hirsi Ali verslaat Paus in Duitsland
Ik ben de term kwijt voor iemand die in eigen land wordt verafgod en in het buitenland immens populair is.
Het is inderdaad een succes! (Behalve onder haar doelgroepquote:Op maandag 20 juni 2005 14:45 schreef MrX1982 het volgende:
Goed voor Mevrouw Hirsi Ali
Overal waar de problematiek van de islam om de hoek komt kijken is haar kritiek op het geloof een (potentieel) succes
Dat duurt altijd ff. Het legt meteen de kloof bloot tussen niet-moslims en moslims.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:46 schreef Mutant01 het volgende:
Het is inderdaad een succes! (Behalve onder haar doelgroep)
Zinnen die allemaal kunnen kloppen, maar waar ik geen rode draad door zie lopen.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:48 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat duurt altijd ff. Het legt meteen de kloof bloot tussen niet-moslims en moslims.
Rome is immers ook niet in een dag gebouwd. Bewustwording en verandering heeft nou eenmaal tijd nodig. Waarmee meteen het falen van een multiculturele samenleving wordt blootgelegd
quote:Op maandag 20 juni 2005 14:50 schreef Monidique het volgende:
[..]
Zinnen die allemaal kunnen kloppen, maar waar ik geen rode draad door kan zien.
Marianne heeft geen andere ambities dan de hokjes van vosjes en nertsen te openen. Dat is geen crappartijtjequote:
Dat komt wellicht door de hittequote:Op maandag 20 juni 2005 14:50 schreef Monidique het volgende:
Zinnen die allemaal kunnen kloppen, maar waar ik geen rode draad door kan zien.
Rome was een multiculturele samenleving.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:48 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
.
Rome is immers ook niet in een dag gebouwd.
''Men moest tot Kepler en de nieuwe instrumenten wachten om te ondervinden dat de planeetbanen ellipsen waren. Wat meteen het overspel van wethouder Buurma aantoont.''quote:Bewustwording en verandering heeft nou eenmaal tijd nodig. Waarmee meteen het falen van een multiculturele samenleving wordt blootgelegd
Of tussen negerinnen en Berbers.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:53 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat komt wellicht door de hitte
Moraal van het verhaal is: Dat haar kritiek niet aanslaat binnen de islamitische gemeenschap laat zien dat er een (onoverbrugbare) kloof is tussen het Westen en de islam.
Falen in jouw ogen, gelukkig zijn er nog altijd meer optimisten dan pessimisten. Anders was de samenleving vanaf dag 1 al vergaan. Verandering heeft idd tijd nodig, ook de autochtonen moeten leren dat er moskee's overal in NL zullen staan en dat er overal moslims rondlopen die gewoon moslim zijn. Gelukkig heeft Ayaan tot nu toe geen poot neergezet in de Islamitische samenleving met haar overdreven verhaaltjes. Verandering, daar heeft geen enkel land deze mevrouw voor nodig, kijk naar Koeweit, kijk naar Marokkoquote:Op maandag 20 juni 2005 14:48 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat duurt altijd ff. Het legt meteen de kloof bloot tussen niet-moslims en moslims.
Rome is immers ook niet in een dag gebouwd. Bewustwording en verandering heeft nou eenmaal tijd nodig. Waarmee meteen het falen van een multiculturele samenleving wordt blootgelegd
Dus Ayaan, een negerin uit Somalie, die misbruikt is door haar familie stelt het westen voor, mon dieu.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:53 schreef MrX1982 het volgende:
Moraal van het verhaal is: Dat haar kritiek niet aanslaat binnen de islamitische gemeenschap laat zien dat er een (onoverbrugbare) kloof is tussen het Westen en de islam.
Het was toch een neger? De veranderingen gaan ook zo snel in de multiculturele samenleving.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:56 schreef Mutant01 het volgende:
Nooit gedacht dat het Westen een Arabier als symbool zou nemen
Dus een Arabier kan geen neger zijn?quote:Op maandag 20 juni 2005 14:58 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Het was toch een neger? De veranderingen gaan ook zo snel in de multiculturele samenleving..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |