das idd waarquote:Op donderdag 9 juni 2005 12:15 schreef yvonne het volgende:
[..]
Alleen GEEN 100% zekerheid dat het van JoeY is
Van 3 zwangerschapstesten krijg je echt niet meer zekerheid dan van 2 hoor.quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:13 schreef Frenkie het volgende:
Je hebt nog negen maanden voordat het kindje er uit komt. Lijkt me tijd zat om een extra test door een arts te laten doen. Wat is er tegen??
Ik zou gewoon meer zekerheid willen![]()
Ik vind het eigenlijk allemaal wel meevallen. Hij heeft een vriendinnetje met borderline, dat vraagt om problemen en die krijgt hij ook, vandaar dat het uitgaat met vriendinnetje, maar oeps... hij heeft nog even onveilig geneukt en nu is exvriendinnetje zwanger. Het verhaal is best simpel, en er raakt elke dag wel iemand ongewenst zwanger. En nu is dat het exje van JoeyT.quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:16 schreef tonks het volgende:Is dit nou allemaal echt of..?
Zoja dan heb je een best indrukwekkend leven JoetT
Daar kom je toch pas achter na de geboorte?quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:15 schreef yvonne het volgende:
[..]
Alleen GEEN 100% zekerheid dat het van JoeY is
Zo iets heb ik gisteren aangeraden. Heb je daar al eens naar gezocht JoeyTrancie?quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:19 schreef Unity het volgende:
Binnen een maand kan je volgens mij een bepaalde pil innemen waardoor de zwangerschap wordt afgebroken. Dan hoef je ook geen 5 dagen bedenktijd te nemen etc. Ik zou daar ff naar informeren en hopen dat je ex daar wel zin in heeft...
Je bedoelt dit:quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:19 schreef Unity het volgende:
Binnen een maand kan je volgens mij een bepaalde pil innemen waardoor de zwangerschap wordt afgebroken. Dan hoef je ook geen 5 dagen bedenktijd te nemen etc. Ik zou daar ff naar informeren en hopen dat je ex daar wel zin in heeft...
quote:“Overtijd” behandeling
Met de huidige uiterst gevoelige zwangerschapstesten is het al mogelijk om enkele dagen na het uitblijven van de menstruatie een jonge zwangerschap vast te stellen. De meest eenvoudige overtijdbehandeling bestaat uit het leegzuigen van de baarmoederholte met een dunne katheter op een lege injectiespuit, waarmee de inhoud van de baarmoederholte wordt weggezogen. De behandeling dient plaats te vinden voordat de amenorroe 6 weken bedraagt, overeenkomend met een werkelijke zwangerschapsduur van 4 weken. Dat betekent dat de behandeling uitgevoerd moet worden binnen 2 weken na het uitblijven van de menstruatie. Deze behandeling mag uitsluitend plaatsvinden in een ziekenhuis of abortuskliniek met een vergunning volgens de wet afbreking zwangerschap. Met uitzondering van enkele confessionele ziekenhuizen beschikken nagenoeg alle ziekenhuizen in Nederland over een dergelijke vergunning. Ook alle erkende abortusklinieken hebben een dergelijke vergunning.
“Overtijd” behandeling kan sinds kort ook plaatsvinden met de “abortuspil”: het Mifepristone. Ook de abortuspil mag alleen voorgeschreven worden door artsen verbonden aan een ziekenhuis of abortuskliniek met een vergunning op basis van de wet afbreking zwangerschap
Neej nog niet naar gekeken, maar sowieso wil ik eerst met die instantie praten...quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:20 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Zo iets heb ik gisteren aangeraden. Heb je daar al eens naar gezocht JoeyTrancie?
Als mijn EX zwanger zou zijn, dan zou ik nachtenlang zoeken naar alle mogelijkheden. En deze (op het oog vrij simpele) oplossing zou ik zeker onderzocht hebben.quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:22 schreef JoeyT het volgende:
Neej nog niet naar gekeken, maar sowieso wil ik eerst met die instantie praten...
Je bedoelt de abortuspil?quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:20 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Zo iets heb ik gisteren aangeraden. Heb je daar al eens naar gezocht JoeyTrancie?
Als ze geen abortus wil wil ze misschien wel een overtijdbehandeling, een pil is allemaal ook minder heftig dan een abortus. Maar dan moet ze wel snel beslissen, want dat moet snel na het ontdekken van de zwangerschap gebeuren!quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:22 schreef JoeyT het volgende:
Neej nog niet naar gekeken, maar sowieso wil ik eerst met die instantie praten...
Ho ho, jij hebt niks te willen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:22 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Neej nog niet naar gekeken, maar sowieso wil ik eerst met die instantie praten...
Aha dus een abortus is een zaak van de moeder ALLEEN, maar een kind laten komen dan wordt de vader wel geacht zich er mee te bemoeien.quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:10 schreef merdeka het volgende:
[..]
Nee hoor, dat bepaalt je lul, dat blijkt maar weer eens
Voor zowel een abortus als houden van het kind geldt dat de moeder er volledig achter moet staan. Zij moet tenslotte het kind dragen en baren, of het laten weghalen. het zit in haar lijf, en niet in het jouwe. Baas in eigen lijf, eigen buik... Als iemand tegen haar wil in het kind moet krijgen of laten weghalen zorgt dat voor levenslange trauma´s, dus het is ethisch gezien gewoon niet juist om dat voor een ander te beslissen.
De verwekker van het kind kan zich terugtrekken als het kind ongewenst is, maar als je willens en weten het risico hebt gelopen om een kind te verwekken moet je daar imho ook de consequenties van dragen als er inderdaad een kind verwekt is. En dat betekent nu dat de omvang van die consequentie bepaald wordt door beslissingen van degene in wiens lijf je een kind verwekt hebt.
Als vrouw kan je in verschillende stadia (verwekken, morning after, ontdekken zwangerschap) de beslissing nemen, als man is de enige beslissing die je hebt het moment van verwekken. Meer ben je er fysiek nu eenmaal niet bij betrokken. Think before you act, maar daar is het nu een beetje laat voor...
Die van mij ook, we zijn echt twee verschillende personen, complotdenkers...quote:Op donderdag 9 juni 2005 11:54 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Inderdaad dit heb ik al voorgesteld in het moderatie topic. Jullie hebben mijn toestemming...
Dat stoort me in dit verhaal. Hij heeft een (naar mijn mening) enorm probleem. Dan ga je toch niet constant op fok de boel posten en verdedigen? Dat je het als uitlaatklep zou gebruiken , nou vooruit, maar niet in deze mate. 1 post, a "kut, wat me vandaag is overkomen"quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:23 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Als mijn EX zwanger zou zijn, dan zou ik nachtenlang zoeken naar alle mogelijkheden. En deze (op het oog vrij simpele) oplossing zou ik zeker onderzocht hebben.
Of wil je graag een gezinnetje. Heel stiekum net zo burgerlijk als T.
en jij moest dit nog even toevoegen?quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:27 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
@JoeyT, wat een stelletje sukkels...![]()
![]()
![]()
Als iemand zoals JoeyT willens en wetens het risico neemt om iemand te bezwangeren wel, ja.quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:27 schreef milagro het volgende:
Aha dus een abortus is een zaak van de moeder ALLEEN, maar een kind laten komen dan wordt de vader wel geacht zich er mee te bemoeien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |