 
		 
			 
			
			
			Geslacht? Hij was toch slechts geofferd als signaal???quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:53 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Maar gelukkig is dat varken voor zijn mening geslacht hé?
 
			 
			
			
			De ophef is zwaar overdreven. In het programma is voornamelijk een geleerde aan het woord, de rest is aangekleed met wat sketches en andere flauwekul. De SGP en de CU laten zich wel erg kennen door hier kamervragen over te stellen en zorgen inderdaad voor een averechts effect.quote:Op donderdag 9 juni 2005 12:40 schreef Sidekick het volgende:
Ik heb het programma zelf overigens niet gezien. Ik kan meestal die zwarte schoppende humor wel waarderen, en SGP/CU zorgen nu eigenlijk alleen maar voor meer aandacht.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je staat eindelijk aan onze kantquote:Op donderdag 9 juni 2005 12:53 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Maar gelukkig is dat varken voor zijn mening geslacht hé?
 
			 
			
			
			Dat heet effe het varkentje wassenquote:Op donderdag 9 juni 2005 12:53 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Maar gelukkig is dat varken voor zijn mening geslacht hé?
 
			 
			
			
			mee eens, toont maar weer eens aan hoe idioot de overheid bezig is met de publieke financiering van de omroepen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 22:30 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Aangezien de RVU volgens mijn informatie uit gemeenschapsgeld wordt betaald, heeft volgens mij de SGP en de CU het volste recht om bezwaar te maken tegen deze uitzending.
Je kunt natuurlijk de discussie starten dat buitenkerkelijken ook niet zitten te wachten op uitzendingen van Christelijke, Islamitische, Joodse of Hindoeistische aard.
Dus moet een atheistische uitzending ook mogelijk zijn. Die zijn er trouwens wel vaker geweest, zoals "De Vrije Gedachte" of het Humanistisch Verbond.
Dit hoeft niet te betekenen dat je andere groepen in de samenleving moet kwetsen.
De figuur die het programma "God bestaat niet" heeft gecharterd is ene meneer Rob Muntz.
Deze heeft al eerder furore gemaakt door als een Hitler in Oostenrijk rond te lopen en orthodoxe Joden de stuipen op het lijf te jagen.
Toen vond iedereen dat ie te ver was gegaan.
Dus waarom zou je bij "God bestaat niet" een milder oordeel treffen.
Omdat het nu niet om Joden gaat?
 
			 
			
			
			Ja, met het verschil dat iemand als Bansheeboy dit ook consequent afkeurt en degene die toentertijd in de discussies omtrent Theo van Gogh de vrijheid van meningsuiting verdedigde en dat moslims vooral niet moesten zeuren, zich nu in de slachtofferrol wentelen en roepen dat het allemaal niet eerlijk enzo isquote:Op donderdag 9 juni 2005 12:40 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Volgens mij heeft dit topic dezelfde reacties als topics waarin moslims klagen over bepaalde programma's. Meki uitgezonderd wrs.
 
			 
			
			
			precies want nu wil ik het dus zien, alleen kan dat nietquote:Op donderdag 9 juni 2005 12:40 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Volgens mij heeft dit topic dezelfde reacties als topics waarin moslims klagen over bepaalde programma's. Meki uitgezonderd wrs.
Ik heb het programma zelf overigens niet gezien. Ik kan meestal die zwarte schoppende humor wel waarderen, en SGP/CU zorgen nu eigenlijk alleen maar voor meer aandacht.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Idd, als je op zondagmorgen op Ned3 afstemt zie je manipulatie waar de Hitlerjugend zich voor zou schamen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 22:30 schreef Evil_Jur het volgende:
Wat een onzin, kindjes indoctrineren door de EO mag wel, en dan gaat dit zeker te ver!?
 
			 
			
			
			Zend ze maar weer uit, geweldig waren ze!quote:Op donderdag 9 juni 2005 16:37 schreef Posdnous het volgende:
Grappig. Ik dacht dat alleen moslims kritiek hadden op kunstuitingen die hen bekritiseerden.
Kunnen we die ouderwetse Monty Python-voorbeelden tenminste fatsoenlijk opbergen om te laten zien dat het in elk geloof voorkomt.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zet het nieuws eens aan...quote:Op donderdag 9 juni 2005 13:28 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
maar een moord door een Moslim is toch wel absurd²
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 9 juni 2005 18:04 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Idd, als je op zondagmorgen op Ned3 afstemt zie je manipulatie waar de Hitlerjugend zich voor zou schamen.
Die jonge kinderen worden geïndoctrineerd met de meest ridicule overtuigigen en 'songteksten'.
Ze weten bij God niet waar ze over zingen...
 
			 
			
			
			O ja? Ik heb zelf op een Katholieke basisschool gezeten, ik ben er bijna afgestuurd omdat ik als 9-jarig jongentje "een slechte invloed" zou hebben op de andere kinderen; omdat ik het gore lef had de vraag: "Wat gebeurt er nadat je bent gestorven?" -- wat door de meester denk ik retorisch bedoeld was -- met: "Niets", te beantwoorden.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Daar zou ik als programmadirecteur, of omroepbons niet waker van liggen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 18:10 schreef Posdnous het volgende:
Ik heb het niet over doodsbedreigingen, maar over religieuze (of op religie gestoelde) organisaties die een verbod willen op dergelijke kunstuitingen.
 
			 
			
			
			Dat had je tegen Van Gogh moeten zeggen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 21:40 schreef lionsguy18 het volgende:
Ah blasfemie is ook al kunst.
Nou weer wat nieuws gehoord.
 
			 
			
			
			Nou, volgende mij vond Lionsguy18 dat ook blasfemie. Dus het filmpje van Hirsi Ali gemaakt door Theo van Gogh.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 10:08 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Dat had je tegen Van Gogh moeten zeggen.
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |