Uit de poll blijkt wel dat men mij op de juiste waarde kan schatten..quote:Op dinsdag 7 juni 2005 09:34 schreef kLowJow het volgende:
[..]
http://exemplarischmodereren.web-log.nl/!
Ik heb de poll ook gelijk maar even ingevuldquote:Op dinsdag 7 juni 2005 09:34 schreef kLowJow het volgende:
[..]
http://exemplarischmodereren.web-log.nl/!
En las jij het nuchter?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 15:27 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
hm, de koran is ook een brok schizofrenie als je het nuchter en buiten geloof om bekijkt. Ik vind het erg bijzonder dat men al die passages uit hun hoofd moet leren om zich moslim te kunnen noemen, het komt op mij over als wartaal
nee, ik bladerde het door en werd er langzaamaan gek van. Althans tot ik het weer sloot.quote:
Ik vind het persoonlijk in het Nederlands ook veel minder goed lezen dan het in het Arabisch klinkt.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:44 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
nee, ik bladerde het door en werd er langzaamaan gek van. Althans tot ik het weer sloot.
Wil jij het ook proberen of heb je dat al gedaan?
Gaan ze reacties nog weghalen ook, mislukte onderkruipselsquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:48 schreef pberends het volgende:
[FP] Centraal topique voor de Moderaties
Klootviool die mijn FP-oeuvre in twijfel trekt.
Mijn postquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:55 schreef pberends het volgende:
[..]
Gaan ze reacties nog weghalen ook, mislukte onderkruipsels.
Mijn vader heeft een joystick gekocht met daarop 30 C64-spelletjes, waaronder dit spelletje. Is 't wat?quote:
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 18:45 schreef Monidique het volgende:
[..]
Mijn vader heeft een joystick gekocht met daarop 30 C64-spelletjes, waaronder dit spelletje. Is 't wat?
prince of persia?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 18:49 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
[afbeelding]
Het is retro-nostalgisch. Niet meer. Ook niet minder.
Eigenlijk post-c64.quote:
hm, ik speelde dat altijd bij een schoolvriendje op zijn 80286quote:
doe eens een suggestie. Sidekick gaat over de ideeenbusquote:Op dinsdag 7 juni 2005 18:54 schreef R_ON het volgende:
Ik snap niet waarom dat computergenerd elke keer in POL moet.
Ja, was best aardig, maar ook niet overdrijven. Die drankjes waren wel leuk.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 18:54 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
hm, ik speelde dat altijd bij een schoolvriendje op zijn 80286
Zet je wel eerst je wok uit?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 18:55 schreef kLowJow het volgende:
Hierbij meld ik al dan niet aan Aah dat ik even de hond uit ben laten.
Sidekick heeft echt alles in zich he! Ongelooflijk!quote:Op dinsdag 7 juni 2005 18:55 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
doe eens een suggestie. Sidekick gaat over de ideeenbus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |