Ons huis-psycholoogje.quote:Op maandag 6 juni 2005 12:02 schreef Nyrem het volgende:
[..]
Behalve Kuyt zitten er mentaal geen sterke spelers bij.
Als je het topic nou had gevolgd, dan had je ook gelezen dat ik dat ook vind.quote:Op maandag 6 juni 2005 12:04 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Van Basten heeft de bezem door een ingeslapen elftal gehaald, en is alleen daarom al te prijzen.
Dat is wel zeker zo.quote:Hij schiet misschien soms wat door in zijn selectiebeleid
Dan moet hij meer oefenpotjes inlassen en dat duidelijk maken. Met alleen jong grut win je geen toernooi en ik moet zeggen dat Maduro, Babel ook nog eens geen uitzonderlijke talenten zijn zoals VanPersie,Robben. Dan kies ik toch liever voor een mix van routine en jong talent.quote:, maar hij moet een elftal smeden dat er over een jaar in Duitsland moet staan en met dat in het achterhoofd vind ik de uitverkiezing van Vlaar, Babel en Maduro goed verklaarbaar
Goed, maar dat valt te begrijpen mits VanBasten consequent is tov andere falende spelers. Dat is hij dus niet en alles wat vanBommel doet werd op een goudschaaltje gewogen.quote:. En dat staat wmb nog los van het passeren van Van Bommel, maar dat ik dat verklaarbaar vind heb ik in mijn vorige reacties al beargumenteerd.
Waarom niet? Misschien is hij wel over zijn top heen. Hij speelt niet goed, dan heb ik liever Kuijt in het midden met Robben en VanPersie op de flanken (RvN als stand-in).quote:Op maandag 6 juni 2005 12:08 schreef TerroRobbie het volgende:
van Nistellrooij moet je nooit afdanken. Maar mag, als hij in deze vorm blijft, ook wel een keer bankzitten.
Neuh, hij bewondert Babel.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:37 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Cultheld zou voor Huntelaar kiezen omdat dat een ex-PSV'er is![]()
Zeker niet slecht. Voor mijn part begint hij woensdag tegen de Finnen net zoals bij de vorige ontmoeting en van persie invallerquote:Op maandag 6 juni 2005 12:14 schreef Mindlight het volgende:
RvN onder van Basten. 5 gespeeld, 3 goals, is niet zo slecht toch?
quote:Op maandag 6 juni 2005 12:25 schreef Edenoniphobic het volgende:
Laatste nieuws : Kuyt is woedend over het ontbreken van Mark.
Dirk draaft het liefst achter 2 tegenstanders aan zodat ie zijn energie kwijtkan. Door het wegvallen van 'Mark De Werkweigeraar' heeft ie nu maar 1 tegenstander om te volgen. Dirk sluit niet uit dat ie bedankt voor Oranje.
De eerste reactie van Mark was net op radio 1 : "Marco moet zijn hoofd uit die aars van Johan halen"
bron?quote:Op maandag 6 juni 2005 12:25 schreef Edenoniphobic het volgende:
Laatste nieuws : Kuyt is woedend over het ontbreken van Mark.
Dirk draaft het liefst achter 2 tegenstanders aan zodat ie zijn energie kwijtkan. Door het wegvallen van 'Mark De Werkweigeraar' heeft ie nu maar 1 tegenstander om te volgen. Dirk sluit niet uit dat ie bedankt voor Oranje.
De eerste reactie van Mark was net op radio 1 : "Marco moet zijn hoofd uit die aars van Johan halen"
Als het er maar uitkomt hequote:Op maandag 6 juni 2005 12:27 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Neuh, hij bewondert Babel.
En terecht. Zit echt enorm veel potentie en talent in die jongen..
RvN is ook zeker geen slechte voetballer. Hij moet gewoon door z'n dip heenquote:Op maandag 6 juni 2005 12:28 schreef Skwish het volgende:
[..]
Zeker niet slecht. Voor mijn part begint hij woensdag tegen de Finnen net zoals bij de vorige ontmoeting en van persie invaller
Maar dat kan hij beter bij zijn club doen en niet in Oranje, daar moeten de beste spelen!quote:Op maandag 6 juni 2005 12:45 schreef DeTolk het volgende:
[..]
RvN is ook zeker geen slechte voetballer. Hij moet gewoon door z'n dip heen
Eens, bovendien zijn dit nog niet de wedstrijden waar de prijzen verdeeld worden en bevindt Oranje zich in een ongekend luxe-positie qua kwalificatie.quote:Op maandag 6 juni 2005 12:50 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Maar dat kan hij beter bij zijn club doen en niet in Oranje, daar moeten de beste spelen!
Psies, hij heeft genoeg kansen gehadquote:Op maandag 6 juni 2005 12:55 schreef CANARIS het volgende:
wat een gezeik om van Bommel
Een net meer als gemiddeld begaafd voetballer.
Van Basten probeert het toch met hem ( alhoewel van Bommel bij oranje altijd door de mand is gevallen) en vindt dat hij tekort komt.
Dats is Van Basten zijn beslissing
Punt Aus
Ik vind dat je een type als van bommel altijd bij de selectie moet houden, alleen al om meerdere speltypen te kunnen spelen. Als er gebikkeld moet worden op het middenveld of je tegen een zwaar middenveld moet spelen, wat op een WK niet onmogelijk is, heb je veel meer aan een van Bommel dan aan een Sneijder.quote:Op maandag 6 juni 2005 12:08 schreef TerroRobbie het volgende:
Van bommel heeft nog niet laten zien dat hij dit oranje waardig is. En dat is het hele punt. En eerlijk gezegd heb ik van bommel ook niet gemist. Het spel is niet schokkend, maar we blijven makkelijk overeind. Zeker als Boulahrouz dalijk weer terug is en heitinga naar de de bank/tribune verhuist.
Theo moet, zoals hij nu speelt, gewoon erin blijven. van Nistellrooij moet je nooit afdanken. Maar mag, als hij in deze vorm blijft, ook wel een keer bankzitten.
Wees blij.quote:Op maandag 6 juni 2005 13:00 schreef Elgigante het volgende:
[..]
...
Op dit moment hebben we op Tsjechie na, nog geen fatsoenlijke tegenstander gehad.
Of niet, dan waren nu veel minder mensen geweest die achter van Basten stonden omdat hij 'toevallig' Nederland Europees kampioen maakte in '88, wat ook al weer 17 jaar geleden is.quote:
Als kwalificatie het doel is dan heb je gelijk. Maar als een goed resultaat op het WK het doel is kun je beter al vroegtijdig (als er nog wat aan te doen is) met de neus op de feiten gedrukt worden door een toptegenstander.quote:Op maandag 6 juni 2005 13:24 schreef DeTolk het volgende:
Wees blij.
Dat kunnen we mooi testen in oefenpotjes. Maar het is nu eerst zaak om er bij te zijn volgend jaarquote:Op maandag 6 juni 2005 13:26 schreef DIJK het volgende:
[..]
Als kwalificatie het doel is dan heb je gelijk. Maar als een goed resultaat op het WK het doel is kun je beter al vroegtijdig (als er nog wat aan te doen is) met de neus op de feiten gedrukt worden door een toptegenstander.
Oefenpotjes neemt niemand serieus. Die kunnen ze net zo goed afschaffen. Je kan hoogstens een beetje aan teambuilding doen.quote:Op maandag 6 juni 2005 13:27 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dat kunnen we mooi testen in oefenpotjes. Maar het is nu eerst zaak om er bij te zijn volgend jaar
Welke luxe-positie? Nederland staat 1 punt voor op Tsjechie en daar moeten we nog een keer tegen spelen. Verlies je van Tsjechie, wat niet ondenkbaar is, dan ben je veroordeeld tot de loterij van de play-offs. Alles moet dus gewonnen worden en tegen Tsjechie moet er minimaal een gelijkspel gehaald worden. Je kan dus niet gaan experimenteren in kwalificatiewedstrijden, daar zijn vriendschappelijke wedstrijden voor. Het WK in Duitsland mag niet gemist worden, dat zou dodelijk zijn voor de internationale reputatie van Nederland.quote:Op maandag 6 juni 2005 12:57 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Eens, bovendien zijn dit nog niet de wedstrijden waar de prijzen verdeeld worden en bevindt Oranje zich in een ongekend luxe-positie qua kwalificatie.
Dan moet je eigenlijk kijken wat voor vlees je in de kuip hebt door te varieren met spelers, zodat je exact weet wie wat en met wie kan als het WK voor de deur staat.
Leuk voor van Basten dat ie als eerste bondscoach de eerste 10 wedstrijden ongeslagen is, maar hij is ook nog niet getest natuurlijk, dus i.m.o. zegt het niets.
Als de bondscoaches afspreken om er een serieus duel van te maken kan dat ookquote:Op maandag 6 juni 2005 13:28 schreef DIJK het volgende:
[..]
Oefenpotjes neemt niemand serieus. Die kunnen ze net zo goed afschaffen. Je kan hoogstens een beetje aan teambuilding doen.
De beste 2e gaan ook direct door.quote:Op maandag 6 juni 2005 13:30 schreef PirE het volgende:
[..]
Welke luxe-positie? Nederland staat 1 punt voor op Tsjechie en daar moeten we nog een keer tegen spelen. Verlies je van Tsjechie, wat niet ondenkbaar is, dan ben je veroordeeld tot de loterij van de play-offs.
Dat Nederland pas 1 gelijkspel heeft en de rest overwinningen in een kwalificatie-poule, gelet op het verleden, vind ik een luxe-positie.quote:Op maandag 6 juni 2005 13:30 schreef PirE het volgende:
[..]
Welke luxe-positie? Nederland staat 1 punt voor op Tsjechie en daar moeten we nog een keer tegen spelen. Verlies je van Tsjechie, wat niet ondenkbaar is, dan ben je veroordeeld tot de loterij van de play-offs. Alles moet dus gewonnen worden en tegen Tsjechie moet er minimaal een gelijkspel gehaald worden. Je kan dus niet gaan experimenteren in kwalificatiewedstrijden, daar zijn vriendschappelijke wedstrijden voor. Het WK in Duitsland mag niet gemist worden, dat zou dodelijk zijn voor de internationale reputatie van Nederland.
als wat? Waarom is hij dan geen talent van het jaar? ....of komt dat volgend jaar?quote:Op maandag 6 juni 2005 12:27 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Babel.
En terecht. Zit echt enorm veel potentie en talent in die jongen..
Feitelijk klopt het verhaal helemaal. Wat valt er niet serieus te nemen aan feiten?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:01 schreef DIJK het volgende:
Dat is een stuk van Henri van der Steen als ik me niet vergis. Die moet je sowieso niet serieus nemen.
Dit keer heeft Henri misschien een keer een aantal goede punten, normaliter doet hij niet veel meer dan in de ruimte leuteren. Het liefst nog anti-PSV als het even kan.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:03 schreef Nyrem het volgende:
Feitelijk klopt het verhaal helemaal. Wat valt er niet serieus te nemen aan feiten?
Of ook die wedstrijden waren gewonnen én had je niet van die gefrustreerde fans gehad die v Basten níets gunnen en 'm het liefst op z'n bek zien gaan en hopen dat NL zich niet kwalificeerd enkel en alleen omdat hun favoriete speler niet meer mag doen.quote:Op maandag 6 juni 2005 13:25 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Of niet, dan waren nu veel minder mensen geweest die achter van Basten stonden omdat hij 'toevallig' Nederland Europees kampioen maakte in '88, wat ook al weer 17 jaar geleden is.
Kalou zou ook opgeroepen worden....quote:Op maandag 6 juni 2005 14:00 schreef Nyrem het volgende:
[..]
als wat? Waarom is hij dan geen talent van het jaar? ....of komt dat volgend jaar?
Of je kan vanwege je marco-adoratie je roze bril ook niet maar heel eventjes afzetten....quote:Op maandag 6 juni 2005 14:06 schreef pfaf het volgende:
<knip> niks nuttigs </knip>
Het lijkt mij ook een redelijk stuk, met een goede achterliggende gedachte: van Basten zoekt een stok om mee te slaan omdat hij niet gecharmeerd is van het type voetballer van Bommel. Dat PSV mede dankzij hem goed draaide zal van basten misschien niet leuk hebben gevonden, maar als van Basten op deze wijze beleid voert en daar uitleg aan geeft wordt hij gefileerd bij de eerste beste nederlaag, zeker als een Vlaar of Maduro de beslissende fout maakt.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:03 schreef Nyrem het volgende:
[..]
Feitelijk klopt het verhaal helemaal. Wat valt er niet serieus te nemen aan feiten?
Pardon?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:08 schreef DIJK het volgende:
[..]
Of je kan vanwege je marco-adoratie je roze bril ook niet maar heel eventjes afzetten....
Aangezien mensen die enige kritiek hebben op een coach, die als coach nog niks bewezen heeft, alleen nog maar een paar redelijke resultaten heeft geboekt tegen middelmatige teams en dat met middelmatig voetbal door jou meteen gezien worden als "van die gefrustreerde fans gehad die v Basten níets gunnen en 'm het liefst op z'n bek zien gaan en hopen dat NL zich niet kwalificeerd enkel en alleen omdat hun favoriete speler niet meer mag doen". En dat terwijl die mensen ook alleen maar kritisch zijn omdat ze hopen dat Oranje wereldkampioen wordt. Dat je dat niet ziet is nogal kortzichtig van je.quote:
Maar waarom zo kritisch? 6 overwinningen 1 gelijkspel, en die drogreden van die middelmatige elftallen ben ik ook zat. Een tijdje terug was het niveau Europees aan het niveleren, dwergstaatjes winnen, Duitsland komt niet voorbij IJsland, Engeland glijdt regelmatig onderuit, Griekenland wordt Europees kampioen, Porto wint CL, team belangrijker dan individu, een hechte groep, dát is modern voetbal hoor je overal.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:14 schreef DIJK het volgende:
[..]
Aangezien mensen die enige kritiek hebben op een coach, die als coach nog niks bewezen heeft, alleen nog maar een paar redelijke resultaten heeft geboekt tegen middelmatige teams en dat met middelmatig voetbal door jou meteen gezien worden als "van die gefrustreerde fans gehad die v Basten níets gunnen en 'm het liefst op z'n bek zien gaan en hopen dat NL zich niet kwalificeerd enkel en alleen omdat hun favoriete speler niet meer mag doen". En dat terwijl die mensen ook alleen maar kritisch zijn omdat ze hopen dat Oranje wereldkampioen wordt. Dat je dat niet ziet is nogal kortzichtig van je.
Voelde je je aangesproken?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:14 schreef DIJK het volgende:
[..]
Aangezien mensen die enige kritiek hebben op een coach, die als coach nog niks bewezen heeft, alleen nog maar een paar redelijke resultaten heeft geboekt tegen middelmatige teams en dat met middelmatig voetbal door jou meteen gezien worden als "van die gefrustreerde fans gehad die v Basten níets gunnen en 'm het liefst op z'n bek zien gaan en hopen dat NL zich niet kwalificeerd enkel en alleen omdat hun favoriete speler niet meer mag doen".
Have faith!quote:En dat terwijl die mensen ook alleen maar kritisch zijn omdat ze hopen dat Oranje wereldkampioen wordt.
Welke falende spelers moeten volgens jou dan hun biezen pakken?quote:Op maandag 6 juni 2005 12:09 schreef Nyrem het volgende:
Goed, maar dat valt te begrijpen mits VanBasten consequent is tov andere falende spelers.
Er wordt niet gezeurd om de resultaten, maar om de manier van beleid voeren van de bondscoach.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:06 schreef pfaf het volgende:
[..]
Of ook die wedstrijden waren gewonnen én had je niet van die gefrustreerde fans gehad die v Basten níets gunnen en 'm het liefst op z'n bek zien gaan en hopen dat NL zich niet kwalificeerd enkel en alleen omdat hun favoriete speler niet meer mag doen.
Vorig jaar riep iedereen dat de bezem door dat volgevreten vedette-elftal moest, v Basten doet dat, maar nu is het weer niet goed. Triest Nederlands gemiep, waar zelfs bij goede resultaten gezeurd wordt.
Je krijgt gewoon kritiek op je kritiek, kun je verwachten.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:31 schreef Elgigante het volgende:
Er wordt niet gezeurd om de resultaten, maar om de manier van beleid voeren van de bondscoach.
Als men nimmer kritisch mag zijn op een bondscoach die het qua resultaten goed doet, dan zijn we verkeerd bezig.
Uit de lucht gegrepen nonsens dat in het Truth-forum thuishoort.quote:Dat JC het niet op van Bommel heeft en van basten bondscoach is vanwege JC en dus nu ook een hekel heeft aan Van Bommel vind ik op zijn mist erg merkwaardig en riekt meer naar willekeur en de oren laten hangen naar, dan echt beleid voeren.
We zijn kritisch, dat mag toch?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:28 schreef pfaf het volgende:
[..]
Maar waarom zo kritisch? 6 overwinningen 1 gelijkspel, en die drogreden van die middelmatige elftallen ben ik ook zat. Een tijdje terug was het niveau Europees aan het niveleren, dwergstaatjes winnen, Duitsland komt niet voorbij IJsland, Engeland glijdt regelmatig onderuit, Griekenland wordt Europees kampioen, Porto wint CL, team belangrijker dan individu, een hechte groep, dát is modern voetbal hoor je overal.
Maar bij Nederland gaat dat in eens niet op. v Basten houdt er een vreemd selectiebeleid op na, máár hij doet het op zijn manier en die werkt. En dan lopen hier op internet users die nog nooit wat op voetbalgebied bereikt hebben en nota bene nog niet geboren waren op 25 juni 1988 een beetje v Basten's winnende formule af te kraken. Dát gaat er bij mij niet in: Nederland: klaagland.
Wat vond je van de oefenpot Engeland uit dan?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:34 schreef Elgigante het volgende:
[..]
We zijn kritisch, dat mag toch?
Dat men op dit moment kritisch is kan men van basten ook weer niet geheel verwijten, hij heeft immers nog niet de kans gehad zich echt te onderscheiden, omdat hij nog geen zware potten heeft gespeeld.
quote:Misschien had Advocaat wel dezelfde resultaten geboekt, wie zal het zeggen.
Tuurlijk, tegen stemmen is makkelijker dat voor stemmen, iemand neerhalen is makkelijker dan toegeven dat het gewoon ongekend goed gaat....quote:
Net als Tsjechië een landje in de middelmaat. Die moet je eigenlijk oprollen.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:38 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Wat vond je van de oefenpot Engeland uit dan?
Hoezo nonsens?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:33 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Je krijgt gewoon kritiek op je kritiek, kun je verwachten.
[..]
Uit de lucht gegrepen nonsens dat in het Truth-forum thuishoort.![]()
Ongekend goed?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:39 schreef pfaf het volgende:
[..]
Tuurlijk, tegen stemmen is makkelijker dat voor stemmen, iemand neerhalen is makkelijker dan toegeven dat het gewoon ongekend goed gaat....
Ik kan me niet herinneren dat we er zo goed voorstonden in een WK / EK kwalificatie. Hoewel we er uiteraard nog niet zijn.quote:
Ik ben uitermate content met de huidige resultaten, daar is van Basten uiteraard verantwoordelijk voor gezien zijn functie, maar of dankzij zijn beleid ook de punten gehaald zijn weet ik niet.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:39 schreef pfaf het volgende:
[..]
Tuurlijk, tegen stemmen is makkelijker dat voor stemmen, iemand neerhalen is makkelijker dan toegeven dat het gewoon ongekend goed gaat....
Ik heb ook nog maar weinigen gehoord die begrijpen waarom v Bommel weg is...quote:Op maandag 6 juni 2005 14:39 schreef Dylan Dog het volgende:
Van Bommel is verdedigend minder dan Maduro, daar kan ik me in vinden. Maar aanvallend heeft ie zoveel meer dan Hedewiges: diepgang, juiste timing, een goede vrije trap, fatsoenlijke corner. Vindt men Maduro echt aanvallend beter? Want dan ga ik me zeer druk maken om mijn voetbalvisie...
We hebben vrijwel alleen lilliputters als tegenstanders en het spel is meestal naadje.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:43 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik kan me niet herinneren dat we er zo goed voorstonden in een WK / EK kwalificatie. Hoewel we er uiteraard nog niet zijn.
Klopt, geldt voor iedere speler die niet als voornaam Johan, Zinedine of Diego Armando heeft.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:42 schreef FritsVanEgters het volgende:
Niemand had het trouwens over Van Bommel gehad als hij niet was ondersteund door spelers als Gomes, Ooijer, Alex, Lee, Vogel, Cocu en Park het afgelopen seizoen.
Als Cruijff had gepleit voor een willekeurige andere coach, was ie het zeker ook geworden?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:40 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Hoezo nonsens?
a) Van Basten is geen liefhebber van van Bommel
b) Johan Cruijff is geen liefhebber van van Bommel
c) Van basten is bondscoach vanwege Johan Cruijff
Ik begrijp het wel.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:44 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik heb ook nog maar weinigen gehoord die begrijpen waarom v Bommel weg is...
Johan Pater??quote:Op maandag 6 juni 2005 14:45 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Klopt, geldt voor iedere speler die niet als voornaam Johan, Zinedine of Diego Armando heeft.
Of Arjen.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:45 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Klopt, geldt voor iedere speler die niet als voornaam Johan, Zinedine of Diego Armando heeft.
Mwah. Een kwalificatiepoule met Tjechie, Roemenie en Finland is anders behoorlijk stevig.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:43 schreef Elgigante het volgende:
Mijn mening: Van Basten doet het op dit moment prima qua resultaten, maar gezien onze poule had ik ook niets anders verwacht.
Het lijkt wel of de meesten in hausanna stemming zijn alleen omdat we onze plicht vervullen..quote:Op maandag 6 juni 2005 14:44 schreef SCH het volgende:
[..]
We hebben vrijwel alleen lilliputters als tegenstanders en het spel is meestal naadje.
Ik was destijds niet blij met de loting.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:43 schreef Elgigante het volgende:
Mijn mening: Van Basten doet het op dit moment prima qua resultaten, maar gezien onze poule had ik ook niets anders verwacht.
En zul je ook nooit weten, oeverloos gezever, zonder Adriaanse maar mij als trainer was AZ kampioen geworden en met van Gaal was Griekenland ook Europees kampioen geworden etc. etc.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:43 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik ben uitermate content met de huidige resultaten, daar is van Basten uiteraard verantwoordelijk voor gezien zijn functie, maar of dankzij zijn beleid ook de punten gehaald zijn weet ik niet.
Eens, maar die mensen ben ik ook nog niet tegen gekomenquote:Kritiek leveren is makkelijk, dat ben ik met je eens, maar ik wilde alleen een beetje tegengas geven aan iedereen die van Basten nu al wil nomineren voor de Rinus Michelsaward.
quote:Mijn mening: Van Basten doet het op dit moment prima qua resultaten, maar gezien onze poule had ik ook niets anders verwacht.
Dus v Bommel bij de selectie houden en Maduro eerst een jaartje in Ajax 1 laten voetballenquote:Op maandag 6 juni 2005 14:40 schreef VoreG het volgende:
Maduro is aanvallend niet beter, dat lijkt me ook enigzins logisch, omdat hij verdediger is geweest en nu verdedigende middenvelder en ook nog eens een stuk jonger dan Van Bommel
Dat kan ik nog wel volgenquote:Op maandag 6 juni 2005 14:44 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik heb ook nog maar weinigen gehoord die begrijpen waarom v Bommel weg is...
Bij deze.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:43 schreef Elgigante het volgende:
Kritiek leveren is makkelijk, dat ben ik met je eens, maar ik wilde alleen een beetje tegengas geven aan iedereen die van Basten nu al wil nomineren voor de Rinus Michelsaward.
Op papier wellicht maar Roemenie en Finland zijn echt niet zo sterk - de meeste andere poules zijn gelijk of iets sterker.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:47 schreef nikk het volgende:
[..]
Mwah. Een kwalificatiepoule met Tjechie, Roemenie en Finland is anders behoorlijk stevig.
En hoeveel dacht jij dat het zou worden zaterdag?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:48 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Het lijkt wel of de meesten in hausanna stemming zijn alleen omdat we onze plicht vervullen..
Van der Sarquote:Tegen Tsjechie was de enige pot/tegenstander van niveau, maar als we die met 2-0 veroren hadden hadden we niets te klagen.
Welke dan?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Op papier wellicht maar Roemenie en Finland zijn echt niet zo sterk - de meeste andere poules zijn gelijk of iets sterker.
Dat Finland bijna won bij Tsjechië en Roemenië er door een penalty met 1-0 verloor was zeker toeval?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:53 schreef SCH het volgende:
maar Roemenie en Finland zijn echt niet zo sterk
Je onderschat de invloed van Cruijff blijkbaar. Het Nederlands voetbal was na de deceptie van Advocaat in diepe mineur, Cruijff heeft daar handig op ingespeeld, aangezien iedereen ons orakel om helder advies vroeg over de toekomst met het oog op het komende WK.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:45 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Als Cruijff had gepleit voor een willekeurige andere coach, was ie het zeker ook geworden?
Zoals jij het opschreef, is het net alsof Cruijff aan de touwtjes trekt. Dat is volgens mij lariekoek, daar heeft Van Basten namelijk een veel te grote persoonlijkheid voor.
Croatiaquote:
Het zijn vrienden, en het zijn de twee meest ingenieuze voetbalintellectuelen met ervaring op het allerhoogste niveau van Nederland. Alle andere gesprekspartners zijn voor beide heren een niveautje te laag.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:55 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Je onderschat de invloed van Cruijff blijkbaar. Het Nederlands voetbal was na de deceptie van Advocaat in diepe mineur, Cruijff heeft daar handig op ingespeeld, aangezien iedereen ons orakel om helder advies vroeg over de toekomst met het oog op het komende WK.
Cruijff heeft in Nederland immers de goeroe-status en geldt als onschendbaar.
Dat Cruijff weinig tegenspraak duldt en zijn eigen verlengstukken her en der plaatst moge duidelijk zijn, voorbeelden te over.
Op basis van zijn advies werd een nobody in trainersland bondscoach van Oranje.
Van Basten (en ook Rijkaard) heeft zijn functie te danken aan Marco, hij zal wel uitkijken om hem nu teleur te stellen en hij heeft ook vrijwel eenzelfde kijk op het spelletje als Johan.
Ik weet wel zeker dat Cruijff een grote vinger in de pap heeft, niet in de dagelijkse gang van zaken, maar hij heeft voor de aanstelling van Marco uitvoerig met hem gesproken en adviseert hem regelmatig.
100% eens met je bescheiden mening, na deze poule is groep 1 op papier het sterkst.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:58 schreef BB-King het volgende:
Als ik dan toch mijn bescheiden mening mag geven.
Alleen groep 2 lijkt me lastiger dan onze groep (Oekraïne, Griekenland, Turkije, Denemarken).
Voor de rest zijn alle groepen minder sterk dan onze groep... dus gewoon een goede prestatie.
Ja Kroatie, Bulgarije en Ijsland zijn lastige landen, net zo lastig als Finland of Tsjechie of Roemenie, denk je dan dat wij over Kroatie heenwalsen?quote:Op maandag 6 juni 2005 14:57 schreef pfaf het volgende:
[..]
Croatia
Hungary
Bulgaria
Iceland
Malta
Zeg nou zelf, deze tegenstanders zijn toch vele malen sterker dan Tsjechië, Roemenië, Finland, Macedonie, Armenie en Andorra.
Dat zegt genoeg over Tsjechie en Roemenie.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:55 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Dat Finland bijna won bij Tsjechië en Roemenië er door een penalty met 1-0 verloor was zeker toeval?
Nee.quote:Op maandag 6 juni 2005 15:00 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja Kroatie, Bulgarije en Ijsland zijn lastige landen, net zo lastig als Finland of Tsjechie of Roemenie, denk je dan dat wij over Kroatie heenwalsen?
gezien het niveau van de Roemenen en de positie waar zij zich in bevonden (we moeten winnen om kans te houden) had ik niets anders dan een overwinnig verwacht.quote:Op maandag 6 juni 2005 14:53 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
En hoeveel dacht jij dat het zou worden zaterdag?
[..]
Van der Sarhoort ook bij het elftal.
quote:Op maandag 6 juni 2005 15:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat zegt genoeg over Tsjechie en Roemenie.
Volgens mij verwachtte heel Nederland ook een overwinning in Ierland enkele jaren terug....quote:Op maandag 6 juni 2005 15:03 schreef Elgigante het volgende:
[..]
gezien het niveau van de Roemenen en de positie waar zij zich in bevonden (we moeten winnen om kans te houden) had ik niets anders dan een overwinnig verwacht.
Tsjechië wordt al jaren lang gezien en is al jarenlang 1 van de beste landen van de wereldquote:Op maandag 6 juni 2005 15:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat zegt genoeg over Tsjechie en Roemenie.
En nog meer over jouw verstand van voetbal.quote:Op maandag 6 juni 2005 15:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat zegt genoeg over Tsjechie en Roemenie.
quote:Op maandag 6 juni 2005 15:03 schreef pfaf het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tsjechië staat al jaren aan de wereldtop.
SCH je praat poep, sorry.
In Europa iig een van de beste landen..quote:Op maandag 6 juni 2005 15:06 schreef SCH het volgende:
[..]Als je er niks van weet, lul er dan niet over.
Wereldtop
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |