1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 | At_Fundum 14 54 BVO 12 53 AirRaid 6 53 Hedgehog 6 53 NRH 8 52 -Vaduz- 18 51 Ambrosius 10 51 Arcee 16 47 rubbereend 14 45 Suijk 8 45 gorgg 6 43 KneiterS 12 42 Bolkonsky 10 39 methodmich 18 38 Gillingham 10 37 placebeau 6 37 zjroentje 4 37 Remzz 10 35 superbient 4 35 Wombcat 4 35 Zwansen 4 35 Da_Sandman 14 34 komrad 10 34 Achterhoekers_eerst 4 34 Chepke 6 33 mitt 14 32 Jeroen_M 4 31 Keano 4 31 hetsjhokleek 2 29 Lortnoc 4 27 dolle_hond 4 26 drakenbaby 6 25 Intxaurraga 8 22 Chiel-Montagne 6 19 falco 6 19 LangeTabbetje 0 18 mbn 0 14 sportfreak 0 14 tha_dark 0 12 knep 0 9 lubje25 0 9 CherrymoonTraxx 0 4 tukkeronline 0 4 Baraja 0 1 |
Doet Van Huffel mee? Ik denk dat ie nog een beetje moe is van de Giro. Ik eet mijn hoed op als hij bij de top 5 rijdt.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 13:34 schreef Da_Sandman het volgende:
1. Menchov
2. Vinokourov
3. Sastre
4. Van Huffel
5. Beltran
Weet ik, maar kan zo tijdens de Dauphine makkelijker mijn eigen prono vinden, want andere topic komt ver onderaan te staan, en zo komt dit ook meteen in myatquote:Op zaterdag 4 juni 2005 09:42 schreef placebeau het volgende:
zo'n herpost hoeft niet hoor, maar het mag wel
Damn, even opschieten dan! *denk denk*quote:Op zaterdag 4 juni 2005 09:42 schreef placebeau het volgende:
zo'n herpost hoeft niet hoor, maar het mag wel
oja, ik zou niet te lang wachten met stemmen, want het forum ligt vanaf de middag tot misschien laat in de avond plat
Hij rijdt mee..quote:Op zaterdag 4 juni 2005 00:58 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Doet Van Huffel mee? Ik denk dat ie nog een beetje moe is van de Giro. Ik eet mijn hoed op als hij bij de top 5 rijdt.
1. Santiago Boteroquote:Op vrijdag 3 juni 2005 01:30 schreef placebeau het volgende:
Volgende Ronde:
Ronde 8: De Dauphiné Libéré. Prognoses binnen Voor 5 juni 10 uur!
dat denk k ook wel, maar k heb mn vertouwen in andere handen gelegdquote:Op vrijdag 3 juni 2005 12:08 schreef NRH het volgende:
Ik blijk toch nog vrij origineel te zijn met mijn top-5. Er zijn in ieder geval veel mensen die denken dat Discovery met Popovych als kopman start.
Misschien niet direct met het label "Kopman" op Popovych, maar ik denk wel dat hij dat gedurende de Dauphine zal worden. Hij is denk ik gewoon in de beste vorm van dat team.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 12:08 schreef NRH het volgende:
Ik blijk toch nog vrij origineel te zijn met mijn top-5. Er zijn in ieder geval veel mensen die denken dat Discovery met Popovych als kopman start.
Voor armstrong is enkel de tour van belang. Hij zal sowieso niet absoluut voor een klassement gaan, wat niet wegneemt dat hij dat toch kan bereiken.quote:Op zondag 5 juni 2005 11:44 schreef BVO het volgende:
[..]
Misschien niet direct met het label "Kopman" op Popovych, maar ik denk wel dat hij dat gedurende de Dauphine zal worden. Hij is denk ik gewoon in de beste vorm van dat team.
cf. Armstrongquote:Autrement dit, Lance mise sur "une stratégie collective". "Le plus important est que l'équipe gagne, je suis tout à fait prêt à aider mes partenaires en cas de problème". Le voir se muer en équipier de luxe pour Popovych ou Azevedo par exemple fait somme toute partie de l'irréel. Le roi accepterait-il de descendre de son trône et partager sa place de leader incontesté ? On peut en douter. Le champion américain est un véritable battant qui a su surmonter de multiples épreuves aussi bien personnelles que professionnelles. Il a l'âme d'un guerrier. Il est capable de repousser ses limites pour vivre pleinement sa passion : le cyclisme. En un mot, il a besoin de défis.
In mijn onmetelijke goedheid zal ik de deadline nog maar eens uitstellen naar 14.30, het uur waarop de eerste renner vertrekt.quote:Op zondag 5 juni 2005 11:30 schreef superbient het volgende:
op hoop van zegen dat ik nog mee kan doen, ze beginnen pas vandaag toch?
Dank u hartelijk.quote:Op zondag 5 juni 2005 11:51 schreef placebeau het volgende:
[..]
In mijn onmetelijke goedheid zal ik de deadline nog maar eens uitstellen naar 14.30, het uur waarop de eerste renner vertrekt.
ja hoor, zeker en vast (zie openingspost)quote:Op zondag 5 juni 2005 13:29 schreef Ereinion het volgende:
Is het mogelijk nu nog mee te doen, of heeft dat geen zin meer halverwege het seizoen?
Contadorquote:Op zondag 5 juni 2005 13:41 schreef Ereinion het volgende:
Ok, even snel dan een voorspelling
1: Popovych
2: Contador
3: Landis
4: Vinokourov
5: Menchov
11 juli, wedden dat ik alles goed hebquote:Op zondag 5 juni 2005 14:58 schreef placebeau het volgende:
En deze ronde is nu wel afgesloten.![]()
De andere voorbereidingswedstrijd op de Tour is natuurlijk de Ronde van Zwitserland. Deze begint al voor de Dauphiné afloopt, dus er mag onderhand al gestemd worden.
Hier vind je startlijstjes en zo.
Lijsten binnen voor zaterdag 11 juli 12.00u.
En deze keer ben ik streng
Heb het snel rechtgezet. thx.quote:Op zondag 5 juni 2005 14:59 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
11 juli, wedden dat ik alles goed heb.
Daar heb ik nu net al die namen vandaan gehaald (voor de Ronde van Zwitserland hè, Dauphine was al gesloten).quote:Op zondag 5 juni 2005 15:11 schreef -Vaduz- het volgende:
Weet je het zeker Wombcat?( kijk even bij de startlijst
)
Ik zou zeggen, kom maar op met die top vijf!quote:Op woensdag 8 juni 2005 15:59 schreef Bartoli het volgende:
Airraid heeft nog al veel vertrouwen in Valverde en Laiseka. valverde zou de verassing kunnen worden. Laiseka gaat hard onderuit in de tijdrit (qua tijd dan)
paar keer alles compleet goed hebben en je staat zo bovenaanquote:Op woensdag 8 juni 2005 16:35 schreef Bartoli het volgende:
Okeej ik ga ook eens meedoen dan; heb toch niks te winnen dit wordt me eerste prono van het jaar.
Ik moet volgens mij eens bij jou te raden gaan, jij stond toch bovenaan laatstquote:Op donderdag 9 juni 2005 00:06 schreef AirRaid het volgende:
[..]
paar keer alles compleet goed hebben en je staat zo bovenaan![]()
als wielerkenner moet je toch weten dat te vroeg op kop komen gevaarlijk isquote:Op donderdag 9 juni 2005 00:27 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Ik moet volgens mij eens bij jou te raden gaan, jij stond toch bovenaan laatst![]()
Juist, het gaat erom om je het hele seizoen te verbergen en om dan op het laatst mee te gaan doen om de prijzen...quote:Op donderdag 9 juni 2005 00:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
als wielerkenner moet je toch weten dat te vroeg op kop komen gevaarlijk is
Bedankt voor de tip, ik was er niet van op de hoogte.quote:Op donderdag 9 juni 2005 17:36 schreef Ereinion het volgende:
Simoni start niet, dat wordt dus aanpassen voor veel mensen![]()
quote:Op donderdag 9 juni 2005 17:36 schreef Ereinion het volgende:
Simoni start niet, dat wordt dus aanpassen voor veel mensen![]()
Ik zou het eerlijk gezegd nog niet weten.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 21:32 schreef Wombcat het volgende:
Welke etappes van de tour doen we, want over een weekje ben ik met vakantie, en kom pas 5 juli terug, dus moet m'n prono vroeg inleveren.
proloog, 1e tijdrit, ploegentijdrit, Champs Elysee, en stuk of 2 leuke bergetappes. Misschien ook wat etappes in het middengebergte? Kies maar wat uit.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:24 schreef placebeau het volgende:
[..]
Ik zou het eerlijk gezegd nog niet weten.
Wat voor interessante ritten zijn er dit jaar?
1. Jan Ullrich (Ger)quote:Op zondag 5 juni 2005 14:58 schreef placebeau het volgende:
De andere voorbereidingswedstrijd op de Tour is natuurlijk de Ronde van Zwitserland. Deze begint al voor de Dauphiné afloopt, dus er mag onderhand al gestemd worden.
Hier vind je startlijstjes en zo.
Lijsten binnen voor zaterdag 11 juni 12.00u.
En deze keer ben ik streng
Ja, ligt eigenlijk vrij voor de hand. Hij is in vorm (schijnt) en hij won vorig jaar ook.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:51 schreef Ambrosius het volgende:
Er is veel vertrouwen in Der Jan (ook bij mij trouwens..).
Er is niet echt een proloog, maar een tijdrit van 19 km op de eerste dag. Die is wel leuk voor prono denk ik.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:26 schreef Zwansen het volgende:
[..]
proloog, 1e tijdrit, ploegentijdrit, Champs Elysee, en stuk of 2 leuke bergetappes. Misschien ook wat etappes in het middengebergte? Kies maar wat uit.
Mee eens.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:35 schreef NRH het volgende:
Wombcat doet een zeer goede suggestie.
Ik zou alleen ipv 1e/2e rit de 3e/4e/6e nemen.
Om twee redenen:
1. De spreiding van de prono-etappes is beter.
2. De kans is groter dat het geen massasprint wordt of dat er al toppers door het ijs zakken, zodat mensen ook kunnen gokken op ontsnappers en sprinters van het tweede plan (wat veel variatie kan opleveren).
En moet je die voor de tour voorspellen of net voor de rit?? Voor de tour is ook nog wel aardig, heb je de extra moeilijkheid welke sprinters het einde zullen halen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:39 schreef Arcee het volgende:
En natuurlijk ook iig de (waarschijnlijke) sprint in Parijs.
En dubbele punten voor het eindklassement weer idd.
Maar met 1e, 6e rit, 1 of 2 bergetappes, slotrit, krijg je wel heel veel pronos voor één wedstrijd. Weliswaar de belangrijkste van het jaar, maar overdrijven is ook een vak.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:39 schreef Arcee het volgende:
En natuurlijk ook iig de (waarschijnlijke) sprint in Parijs.
Bij de Giro deden we voor de rit.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:41 schreef BVO het volgende:
[..]
En moet je die voor de tour voorspellen of net voor de rit?? Voor de tour is ook nog wel aardig, heb je de extra moeilijkheid welke sprinters het einde zullen halen..
1e, 6e, bergetappe, slotrit, eindklassement.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:41 schreef Wombcat het volgende:
Maar met 1e, 6e rit, 1 of 2 bergetappes, slotrit, krijg je wel heel veel pronos voor één wedstrijd. Weliswaar de belangrijkste van het jaar, maar overdrijven is ook een vak.
Slotrit heeft ook vaak een verrassende winnaar.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:53 schreef Arcee het volgende:
[..]
1e, 6e, bergetappe, slotrit, eindklassement.
Misschien moet je de slotrit niet nemen dan, want als je die de dag er voor moet voorspellen is het eigenlijk vrij makkelijk.
Maar dan de 2e ipv de 6e om wat zekerder van een sprint te zijn.
Dan heb je 3 etappes + het eindklassement. Lijkt me goed.
Maar de eerste is moeilijker te voorspellen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:57 schreef Wombcat het volgende:
Slotrit heeft ook vaak een verrassende winnaar.
Ik ben wel voor 4 etappes (bij Giro deden we 3 en tour is toch wat belangrijker, 5 lijkt me teveel). Kunt bij de genoemde 3 er een bergirt bijdoen, of de slotrit.
Bergrit lijkt me leuker.
En voorstel was juist niet de 1e of 2e, maar 4e, 5e of 6e vanwege de spreiding.
Ik vind dit een uitstekend voorstel,quote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:17 schreef hetsjhokleek het volgende:
2 Sunday, July 3 181,5 km
Challans > Les Essarts
10 Tuesday, July 12 192,5 km
Grenoble > Courchevel *
20 Saturday, July 23 55 km
Saint-Etienne > Saint-Etienne (TT)
Dit is mijn voorstel goede spreiding en behalve bij de tijdrit ook de eerste echte krachtmeting.
Dat geldt ook voor de laatste tijdrit. Ik vind persoonlijk de eerste tijdrit interessanter.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 12:12 schreef placebeau het volgende:
Die laatste rit (champs elysées) is zou ik persoonlijk niet doen.
Ten eerste omdat de winnaar meestal al gekend is voor er vertrokken wordt
Eindstand indienen voordat de tour begint lijkt me, niet tegelijk met de eerste sprintrit.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:45 schreef placebeau het volgende:
[..]
Ik vind dit een uitstekend voorstel,
met dan zoals AirRaid zegt nog een pyrineeënrit bij.
Eindstand logischerwijs opnieuw voor dubbele punten en samen met de eerste sprintrit voor de Tour begint binnen.
Ik zal waarschijnlijk (als alles mee zit) vanaf 11 juli tot eind juli op reis zijn, dus dan zou het leuk zijn moest iemand het van mij wil overnemen voor die periode.
Wombcat, als je nu ook al lijstjes indient voor het Nationaal kampioenschap, vergeet dan buiten een top vijf voor Nederland, ook niet voor Spanje, Italië, Frankrijk, België en Duitsland 1 naam te noemen, zoals gezegd.
Hoe de parcours zijn van de nationale kampioenschappen weet ik eigenlijk niet, alleen dat het in België een zwaar parcours is en in Nederland plat.
Uiteraard.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:48 schreef Wombcat het volgende:
Eindstand indienen voordat de tour begint lijkt me
Die etappe naar Courchevel lijkt mij juist makkelijker te voorspellen, omdat het de eerste bergrit is, met maar twee beklimmingen kirjg je een aankomst waar alles opd e laatste berg gebeurt. Voor de klassementsrenners dus.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:54 schreef AirRaid het volgende:
12.07 - stage 10 Grenoble - Courchevel 192 km
(finish Courchevel on 2004 m)
Aangezien het de eerste bergrit is weet je dus nog niet welke klassementsrenners er door de mand gaan vallen (zie een Cunego in de giro), dus is die imo lastiger te voorspellen. Zeker als er nog een "niet-favoriet" in de gele trui rijdt kan die ook nog altijd voor verwarring in de top 5 (10) brengen (zie een Voeckler)quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:51 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Die etappe naar Courchevel lijkt mij juist makkelijker te voorspellen, omdat het de eerste bergrit is, met maar twee beklimmingen kirjg je een aankomst waar alles opd e laatste berg gebeurt. Voor de klassementsrenners dus.
Ja, tuurlijk, maar die eerste sprintrit dan ook voordat de tour begint. uit de openende tijdrit kun je toch niets leren voor een vlakke rit, en het is voor mij dan wel gemakkelijker dat die twee niet door elkaar raken.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:48 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Eindstand indienen voordat de tour begint lijkt me, niet tegelijk met de eerste sprintrit.
ja, maar dan zijn er twee ritten vlak na elkaar in het begin, wat niet zo handig is voor het stemmen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:19 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat geldt ook voor de laatste tijdrit. Ik vind persoonlijk de eerste tijdrit interessanter.
Ik denk toch maar die eerste dan. Beter verspreid.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:33 schreef placebeau het volgende:
ja, maar dan zijn er twee ritten vlak na elkaar in het begin, wat niet zo handig is voor het stemmen.
Het is tijd om te concluderen.
ofwel:
eindstand - eerste sprintrit - alpenrit - pyrineeënrit - laatste tijdrit
ofwel:
eindstand - eerste tijdrit - alpenrit - pyrineeënrit - rit naar de champs elysées
Wat hebben we het liefst?
Nog lang niet voor alle ploegen, maar dat zal in de loop van de week wel aangevuld worden hier:quote:Op zondag 12 juni 2005 12:41 schreef zjroentje het volgende:
Zijn de startlijsten per ploeg al bekend voor de ploegentijdrit?
26 juni worden alle deelnemende NK's gereden, dus die voormiddag.quote:Op zondag 12 juni 2005 13:59 schreef Arcee het volgende:
Wat is de deadline voor de NK's?
Allemaal op die zondag? Okee dan.quote:Op zondag 12 juni 2005 14:08 schreef placebeau het volgende:
26 juni worden alle deelnemende NK's gereden, dus die voormiddag.
5 punten.quote:Op zondag 5 juni 2005 00:11 schreef Arcee het volgende:
1. Santiago Botero
2. Oscar Pereiro Sio
3. Alberto Contador Velasco
4. Lance Armstrong
5. Denis Menchov
Ik heb er 6quote:Op zondag 12 juni 2005 17:31 schreef Arcee het volgende:
[..]
5 punten.
Hadden er 10 kunnen zijn als Botero had gewonnen en niet met 10 seconden had verloren.
Op belgische TT staat:quote:Op zondag 12 juni 2005 17:35 schreef Suijk het volgende:
Wat is de top10?
Succes!!quote:Op zondag 12 juni 2005 17:57 schreef placebeau het volgende:
De punten bereken ik pas morgen, heb morgenmiddag examen, en nog een hoop werk.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 | AirRaid 6 59 Hedgehog 5 58 NRH 5 57 At_Fundum 3 57 Ambrosius 4 55 BVO 2 55 -Vaduz- 3 54 Arcee 5 52 rubbereend 5 50 Suijk 4 49 Gillingham 11 48 gorgg 5 48 zjroentje 9 46 Bolkonsky 5 44 methodmich 4 42 KneiterS 0 42 Chepke 8 41 Wombcat 6 41 Achterhoekers_eerst 6 40 Zwansen 5 40 komrad 5 39 Remzz 4 39 mitt 6 38 superbient 3 38 placebeau 1 38 Jeroen_M 5 36 Da_Sandman 2 36 Lortnoc 6 33 hetsjhokleek 2 31 Keano 0 31 drakenbaby 5 30 dolle_hond 0 26 Intxaurraga 0 22 falco 2 21 LangeTabbetje 2 20 Chiel-Montagne 0 19 mbn 4 18 sportfreak 0 14 tha_dark 0 12 knep 0 9 lubje25 0 9 CherrymoonTraxx 0 4 tukkeronline 0 4 Ereinon 2 2 Baraja 0 1 |
Je had buiten landaluze, die niemand heeft, al de rest van de top vijf in je prognose. Dus niet zo bescheiden zijnquote:Op maandag 13 juni 2005 11:13 schreef Gillingham het volgende:
Ah heerlijk! Eindelijk weer een top 10 plaats in zicht. Ik wist dat ik aardig wat punten had gescoord, maar niet dat het relatief ZO goed zou zijn.
Op naar de tour.
Dank u.quote:Op maandag 13 juni 2005 11:48 schreef placebeau het volgende:
[..]
Je had buiten landaluze, die niemand heeft, al de rest van de top vijf in je prognose. Dus niet zo bescheiden zijn
Nog bijna geen enkel team heeft z'n opstelling compleet, dus dit lijkt me een beetje voorbarig...quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:05 schreef hetsjhokleek het volgende:
Ploegentijdrit Eindhoven
1 CSC
2 Discovery Channel
3 Liberty Seguros
4 T-Mobile
5 Phonak
Dan vergeet ik dat ten minste niet
Het is deze zondag al en als ik er later deze week aan denk kan ik hem nog altijd editten.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:33 schreef Chepke het volgende:
[..]
Nog bijna geen enkel team heeft z'n opstelling compleet, dus dit lijkt me een beetje voorbarig...
Alvast een goede reis gewenst.quote:Op woensdag 15 juni 2005 00:11 schreef Wombcat het volgende:
Veel namen.
Eindhoven stelde zich kandidaatquote:Op woensdag 15 juni 2005 15:26 schreef Zwansen het volgende:
Ik denk dat Rabo best eens hoge ogen kan gooien, Dekker & Dekker, Wauters, Posthuma. Toch een paar aardige tijdrijders. En het is in eigen land.
Hoe komen ze trouwens op Eindhoven? Misschien dat ik wel ff een kijkje ga nemen...
volgens mij niet, de ronde van Zwitserland is toch ook niet steeds ergens anders in de wereld?quote:Op woensdag 15 juni 2005 15:34 schreef Zwansen het volgende:
Ik neem aan dat het elk jaar ergens anders is?
Goeie vergelijking!quote:Op woensdag 15 juni 2005 16:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
volgens mij niet, de ronde van Zwitserland is toch ook niet steeds ergens anders in de wereld?
Basso rijdt niet volgens de startlijst. En de kans dat Armstrong gaat rijden is ook nihil.quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:59 schreef Zwansen het volgende:
Basso rijdt wel, Ullrich zit in de Ronde van Zwitserland en Botero weet ik niet... Armstrong is nog onzeker.
Welke startlijst? Volgens de officiele site van CSC rijdt hij wel...quote:Op donderdag 16 juni 2005 11:13 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Basso rijdt niet volgens de startlijst. En de kans dat Armstrong gaat rijden is ook nihil.
http://www.cycling4all.com/index.php?content=r05rttte.phpquote:Op donderdag 16 juni 2005 11:17 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Welke startlijst? Volgens de officiele site van CSC rijdt hij wel...
Die vertrouw ik niet...quote:Op donderdag 16 juni 2005 11:18 schreef zjroentje het volgende:
[..]
http://www.cycling4all.com/index.php?content=r05rttte.php
ff aangepast mijn edit duur was verstrekenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:05 schreef hetsjhokleek het volgende:
Ploegentijdrit Eindhoven
1 CSC
2 Gerolsteiner
3 Discovery Channel
4 Liberty Seguros
5 Phonak
Dan vergeet ik dat ten minste niet
Nu Basso mee rijdt pas ik m'n rijtje aan:quote:Op vrijdag 17 juni 2005 15:15 schreef BVO het volgende:
1. Phonak
2. Gerolsteiner
3. Discovery Channel
4. Rabobank
5. CSC
Toch ook maar even veranderen in:quote:Op donderdag 16 juni 2005 21:45 schreef Bolkonsky het volgende:
1. Phonak
2. Gerolsteiner
3. Credit Agricole
4. Rabobank
5. CSC
quote:Op zondag 19 juni 2005 13:50 schreef Da_Sandman het volgende:
1.Rabobank
2.Discovery Channel
3.CSC
4.Phonak
5.T-Mobile
Godver, Phonak net niet gewonnen.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 11:29 schreef Arcee het volgende:
1. Phonak
2. Discovery Channel
3. CSC
4. Rabobank
5. Crédit Agricole
Ah, je had Gerolsteiner eigenlijk niét op nummer 1 willen zetten?quote:Op donderdag 16 juni 2005 00:49 schreef NRH het volgende:
Ploegentijdrit Eindhoven
1. Gerolsteiner
2. CSC
3. Rabobank
4. Phonak
5. Discovery Channel
Edit: Na het bekijken van het deelnemersveld, denk ik er heel anders over.
Helemaal goed!quote:Op vrijdag 17 juni 2005 15:11 schreef Hedgehog het volgende:
Ploegentijdrit Eindhoven:
1. Gerolsteiner
2. Phonak
3. CSC
4. Rabobank
5. Discovery
Ik dacht eigenlijk dat ze later zouden starten, maar goedquote:Op zondag 19 juni 2005 13:54 schreef rubbereend het volgende:
[..]precies op tijd, over een minuut of 7 starten de eersten
Dit is pas netjes, perfect game!quote:Op vrijdag 17 juni 2005 15:11 schreef Hedgehog het volgende:
Ploegentijdrit Eindhoven:
1. Gerolsteiner
2. Phonak
3. CSC
4. Rabobank
5. Discovery
Dat zeg ik net.quote:Op zondag 19 juni 2005 16:50 schreef NRH het volgende:
Dit is pas netjes, perfect game!
Same here. Alleen 2 puntjes voor Ullrich, denk ik.quote:Op zondag 19 juni 2005 17:03 schreef NRH het volgende:
Helaas zal ik zeer weinig punten scoren voor de Tour de Suisse
Niet in de ronde van Zwitserland, toch?quote:Op zondag 19 juni 2005 17:37 schreef placebeau het volgende:
Ik heb bijzonder goed gescoord.
Ik heb wel ullrich op de juiste plats, maar voor de rest niets. Vooral Simoni stelde me teleurquote:Op zondag 19 juni 2005 17:56 schreef Arcee het volgende:
[..]
Niet in de ronde van Zwitserland, toch?
Ik had maar 3 punten, denk ik.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 | Hedgehog 2 22 82 NRH 2 16 75 Ambrosius 7 11 73 BVO 2 14 71 AirRaid 2 8 69 -Vaduz- 2 12 68 At_Fundum 2 9 68 Arcee 2 12 66 gorgg 7 10 65 zjroentje 3 12 61 Suijk 2 10 61 Gillingham 2 10 60 rubbereend 2 8 60 Bolkonsky 2 11 57 placebeau 4 14 56 Chepke 2 13 56 Wombcat 2 10 53 Zwansen 2 9 51 mitt 0 11 49 Achterhoekers_eerst 2 7 49 methodmich 0 6 48 Lortnoc 2 11 46 Da_Sandman 0 10 46 hetsjhokleek 3 8 42 KneiterS 0 0 42 superbient 2 0 40 komrad 0 0 39 Remzz 0 0 39 Jeroen_M 2 0 38 drakenbaby 0 7 37 mbn 4 10 32 Keano 0 0 31 falco 0 8 29 LangeTabbetje 0 6 26 dolle_hond 0 0 26 Intxaurraga 0 0 22 Ereinon 4 15 21 Chiel-Montagne 0 0 19 sportfreak 0 0 14 tha_dark 0 0 12 knep 0 0 9 lubje25 0 0 9 CherrymoonTraxx 0 0 4 tukkeronline 0 0 4 Bartoli 2 0 2 Baraja 0 0 1 |
Same here...quote:Op maandag 20 juni 2005 12:30 schreef zjroentje het volgende:
Allemaal goed, alleen niet in de juiste volgorde.
quote:Op maandag 20 juni 2005 23:46 schreef AirRaid het volgende:
Nederland
1: de Jongh
2: Boogerd Van Dijk
3: Van Bon
4: Van Heeswijk
5: Löwink
België
1. van Huffel
Duitsland
1. Schumacher
Frankrijk
1. Voeckler
Italië
1. Bettini Savoldelli
Spanje
1. Aitor Gonzalez Jimenez
quote:Op maandag 20 juni 2005 12:46 schreef NRH het volgende:
Nederland
1. E. Dekker
2. S. van Dijk
3. G. Löwik
4. B. Tankink
5. J. Koerts
België
1. R. Verbrugghe
Duitsland
1. S. Schumacher
Frankrijk
1. L. Brochard
Italië
1. P. Bettini S. Commesso
Spanje
1. J.A. Flecha
Waarom is dat er eigenlijk zo'n maximale editduurquote:Op maandag 20 juni 2005 22:36 schreef placebeau het volgende:
Nederland
1. L. Van Bon
2. S. van Dijk
3. G. Löwik
4. E. Dekker
5. S. Dejongh
België
1. Nuyens
Duitsland
1. S. Schumacher
Frankrijk
1. Le Mevel
Italië
1. P. Bettini Zanini
Spanje
1. Valverde
quote:Op donderdag 23 juni 2005 14:41 schreef Chepke het volgende:
Nederland
1. van Dijk
2. de Jongh
3. van Bon
4. Löwik
5. Koerts
België
1. Verbrugghe
Duitsland
1. Zabel
Frankrijk
1. Voeckler
Italië
1. Zanini
Spanje
1. Aitor Gonzalez
Ik hoop etquote:Op donderdag 23 juni 2005 14:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]alleen Frankrijk anders dan ik heb, wij gaan veel punten halen
Dat gebeurt op het einde.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
En de organisatie nog steeds niet hier Schouderklopjes meldtopic deel 1 vermeld
![]()
Laat maar zijn, het idee alleen alquote:Op vrijdag 24 juni 2005 12:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
En de organisatie nog steeds niet hier Schouderklopjes meldtopic deel 1 vermeld
![]()
Die kan alles.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 13:45 schreef placebeau het volgende:
kan die sprinten?
Merckx, Bettini en Schumacher starten nietquote:Op zaterdag 25 juni 2005 17:08 schreef Arcee het volgende:
Nederland
1. Stefan van Dijk
2. Steven de Jongh
3. Max van Heeswijk
4. Erik Dekker
5. Leon van Bon
Belgie
Axel Merckx
Duitsland
Stefan Schumacher
Frankrijk
Sylvain Chavanel
Italie
Paolo Bettini
Spanje
Alejandro Valverde
Bedankt, dat doe ik weer goed.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 18:46 schreef Ereinion het volgende:
Merckx, Bettini en Schumacher starten niet
Bedankt voor het melden, ik heb Merckx ook gelijk even vervangen..quote:Op zaterdag 25 juni 2005 18:46 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Merckx, Bettini en Schumacher starten niet
quote:Op donderdag 23 juni 2005 22:03 schreef hetsjhokleek het volgende:
Nederland
1. Bram de Groot
2. Koos Moerenhout
3. Bram Tankink
4. Stefan van Dijk
5. Jans Koerts
België
Axel Merckx Gilbert
Duitsland
Jens Voigt
Frankrijk
Stephan Gouberd
Italië
Allesandro Ballan
Spanje
Koldo Gil Perez
Hierquote:Op zaterdag 25 juni 2005 18:50 schreef Arcee het volgende:
[..]
Bedankt, dat doe ik weer goed.
Aangepast.
Waar kun je zien wie er meedoen voor België?
Okee, ik heb nog een wijziging gedaan.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |