Leuk idee! Probeer de volgende keer de hele gitaar erop te krijgen, liefst de hele hals erbij maar iig het hele zilverkleurige gedeelte, nu mist ie een stukje aan de bovenkant. Wat ik ook zou willen aanraden is een andere achtergrond uitzoeken en kijk of je 'm aan de achterkant kan steunen zodat je die steunen niet ziet. Die zijn vrij storend.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 09:17 schreef UncleScorp het volgende:
Ik ga ook es een fotootje posten ...
[afbeelding]
Ik zie dus wel je reflectiequote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:41 schreef UncleScorp het volgende:
Ivm die steunen heb je wel gelijk hoor. Maar het is niet eenvoudig om een gitaar op een veilige manier te ondersteunen (ze is nogal prijzig daarmee)
Verder blijft het een moeilijk item om te fotograferen want de hele gitaar is chrome, dus alles wordt weerspiegeld (het is al een prestatie dat je de fotograaf niet ziet staan)
Hier nog eentje waar ze volledig opstaat (maar nog steeds die storende steunen)
[afbeelding]
Ik durf het je niet te vertellen, ik weet het ook nietquote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:00 schreef UncleScorp het volgende:
grmbl gij met uw getraind oog ;-)
btw ik ga denk ik ook voor zo'n Raynox DCR 250, alhoewel ik blijf twijfelen over die MSN's
MSN-200 Super Macro/Close-Up lens
MSN-500 Super Micro/Close-up Lens
Wat is verschil eigenlijk tussen supermacro en supermicro ?
Je moet de gitaar eigenlijk een stuk hoger zetten zodat het gebouw en de schutting er niet opstaat. Die wolken die reflecteren in de gitaar vind ik wel een leuke foto opleveren. Als de gitaar er helemaal opstaat storen de steunen nauwelijks imho.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:41 schreef UncleScorp het volgende:
Ivm die steunen heb je wel gelijk hoor. Maar het is niet eenvoudig om een gitaar op een veilige manier te ondersteunen (ze is nogal prijzig daarmee)
Verder blijft het een moeilijk item om te fotograferen want de hele gitaar is chrome, dus alles wordt weerspiegeld (het is al een prestatie dat je de fotograaf niet ziet staan)
Hier nog eentje waar ze volledig opstaat (maar nog steeds die storende steunen)
[afbeelding]
Nou dat durf ik niet te beweren. Bij de lokale fotoboer hadden ze het ook over microlenzen i.p.v. macrolenzen. maar volgens mij wordt er hetzelfde bedoeldquote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:13 schreef UncleScorp het volgende:
hm wss typfoutje
Op koopdigitaal.nl vermelden ze het zo :
Raynox MSN-200 Macro v. Coolpix-serie
Raynox MSN-500 Super Macro v. Coolpix-serie
Het grote lenzentopic #7quote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:13 schreef UncleScorp het volgende:
hm wss typfoutje
Op koopdigitaal.nl vermelden ze het zo :
Raynox MSN-200 Macro v. Coolpix-serie
Raynox MSN-500 Super Macro v. Coolpix-serie
de echte term is ook eigenlijk micro (je kijkt ook door een microscoop niet een macroscoop) maar macro wordt meer gebruikt als termquote:Op dinsdag 31 mei 2005 12:04 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Nou dat durf ik niet te beweren. Bij de lokale fotoboer hadden ze het ook over microlenzen i.p.v. macrolenzen. maar volgens mij wordt er hetzelfde bedoeld
Ik vind de foto van de vuurtoren wel leuk, jammer alleen dat de vuurtoren zelf wat donker is tegen de achtergrond.quote:Op maandag 30 mei 2005 23:45 schreef _maniax_ het volgende:
[afbeelding]
Lampje
[afbeelding]
Vuurtoren
[afbeelding]
Strand
Quasi onmogelijk om dat te vermijden ...quote:Op dinsdag 31 mei 2005 12:22 schreef Elefes het volgende:
UncleScorp: Ik vind de tweede foto met de gitaar het mooiste, erg leuk gedaan! Jammer alleen dat er onderaan nog wat steen/tafel (?) te zien is in de weerspiegeling.
Gitaar meer naar achter laten leunen. Vervolgens onder dezelfde hoek of nog haakser op de gitaar de foto nemen.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 13:02 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Quasi onmogelijk om dat te vermijden ...
Reflectie ga ik altijd hebben omdat ook de zijkanten van de gitaar reflecteren.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 13:36 schreef Puckzzz het volgende:
Je kunt 'm toch heel schuin in het gras laten leunen met een steuntje erachter? enneh zelfontspanner!!
Kantel je lens eens helemaal omhoog, zul je bijna geen reflectie van het toestel hebben wanneer die lager dan de gitaar staat.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 13:58 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Reflectie ga ik altijd hebben omdat ook de zijkanten van de gitaar reflecteren.
En zelfontspanner ? Dan zie je idd alleen het fototoestel en niet de fotograaf
Een polarisatiefilter helpt ook bij reflectiesquote:Op dinsdag 31 mei 2005 14:22 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Kantel je lens eens helemaal omhoog, zul je bijna geen reflectie van het toestel hebben wanneer die lager dan de gitaar staat.
maar niet die hoorquote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:05 schreef Rabrynil het volgende:
[..]
Een polarisatiefilter helpt ook bij reflecties
Merci. Maar voor de rest wel grappig?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 18:44 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
Je onderwerp is een beetje donker, hoewel dat bij het regenweer past. Wat me dan wel stoort is de achtergrond die nogal rommelig en nietszeggend is. Halve auto's, te felle lichtpuntjes ..
Misschien een ander standpunt o die lantaarn met lastige achtergrond beter in beeld te nemen (kleiner f getal nemen om echte blur te krijgen)
Nou moet je me toch uitleggen waarom je de foto z/w gemaakt hebt. Zoveel contrast zit er niet in.. En je duif is wat overbelicht. Verder is het wel een okaye foto.quote:
overbelicht?quote:Op zondag 5 juni 2005 15:40 schreef portier het volgende:
[..]
Nou moet je me toch uitleggen waarom je de foto z/w gemaakt hebt. Zoveel contrast zit er niet in.. En je duif is wat overbelicht. Verder is het wel een okaye foto.
Ik 9/10 keer in kleur, nu jij weerquote:Op zondag 5 juni 2005 17:39 schreef Lord_Of_Darkness het volgende:
[..]
overbelicht?
wtf?
btw, ik maak 9/10 keer alleen maar zwart/wit
Don't hotlink large images!quote:Op woensdag 8 juni 2005 22:54 schreef Xlarge het volgende:
[afbeelding]
Hier een amateur foto , van onze recente trip naar New York , mijn vriendin staat links van de foto , zelf vond ik hem wel mooi, het is alleen een beetje jammer dat hij niet helemaal scherp is links
Die tweede is wel lekker, maar bij beide en vooral bij de eerste heb ik heel erg het idee dat de foto 'stilstaat', terwijl die automaten altijd vol beweging zitten. Ronddraaiende schijven, knipperende lampjes, dat hoort toch wel een beetje bij de sfeer van zo'n automaat. Verder leuke techniek gebruikt.quote:Op woensdag 8 juni 2005 23:24 schreef snopprinses het volgende:
maandje terug met analoog gemaakt op de kermis:
Als je macrofoto's van de bloemen uit je tuin gaat maken (wat iedereen doet met zijn/haar nieuwe camera), zorg er dan wel voor dat de bloem lekker knalt en dat de omgeving klopt. Je schutting is nou niet bepaald een eyecatcher en al je foto's zijn nogal mat, weinig felle kleuren (het was zeker bewolkt).quote:Op donderdag 9 juni 2005 00:08 schreef Sandertje21 het volgende:
Mijn eerste pogingen met een digicam.
Mooie foto's! Mooie kleurenquote:Op woensdag 8 juni 2005 23:24 schreef snopprinses het volgende:
maandje terug met analoog gemaakt op de kermis:
[afbeelding]
[afbeelding]
Mooie kleuren, die bloemenquote:Op donderdag 9 juni 2005 00:08 schreef Sandertje21 het volgende:
Mijn eerste pogingen met een digicam.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Eerst altijd eventjes rechtzettenquote:Op woensdag 8 juni 2005 22:54 schreef Xlarge het volgende:
[afbeelding]
Hier een amateur foto , van onze recente trip naar New York , mijn vriendin staat links van de foto , zelf vond ik hem wel mooi, het is alleen een beetje jammer dat hij niet helemaal scherp is links
1: Die vlaggenmast is jammer. Het is imho wel een goeie foto om even lekker te gaan overbewerken om dat oude en roestige eruit te laten springen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:02 schreef mwvdlee het volgende:
wedermaal wat plaatjes van mijn zijds, geschoten met mijn fonkelnieuwe 350D dus beetje onwennig nog en het weer, hoewel vanmorgen nog mooi zonnig, liet het ook een beetje afweten (en nu schijnt het k****-ding weer!)
Had jij vandaag ook niet wat foto's gemaakt?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:20 schreef portier het volgende:
[..]
1: Die vlaggenmast is jammer. Het is imho wel een goeie foto om even lekker te gaan overbewerken om dat oude en roestige eruit te laten springen.
2: Kiekje.
3: Beetje starre foto, een wat andere compositie en vooral beeldhoek zou al helpen. Probeer die brievenbus eruit te laten springen, kan best met wat nabewerken denk ik.
4: Zoomtest?
5: Compo is goed. Hoogstens wat weinig kleur.
Ach mensch, ga toch kokenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:22 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
[..]
Had jij vandaag ook niet wat foto's gemaakt?
Allereerst, vind ik het erg jammer dat je je foto's in zwart-wit hebt gemaakt. Ik zou die (meestal kleurige) graffitti wel eens willen zien zoals hij is. Ik denk dat je foto's in kleur een stuk beer zouden zijn. (Dit commentaar heb ik verder weggelaten, maar kun je bij zowat elke foto toevoegen.)quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:52 schreef idiotforaliving het volgende:
Hier nog even wat foto's die ik laatst gemaakt heb.
[afbeelding]
1.
[afbeelding]
2.
[afbeelding]
3.
[afbeelding]
4.
[afbeelding]
5.
[afbeelding]
6.
[afbeelding]
7.
Groeten Idiotforaliving
Dat was inderdaad de bedoelingquote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:56 schreef Astridj0h het volgende:
Ik denk dat z/w wel bijdraagt aan de troosteloze sfeer die je (denk ik) probeert uit te dragen met je foto's?
Die eerste foto vind ik echt een geweldig leuke foto, dat wilde ik even zeggenquote:Op zondag 12 juni 2005 19:20 schreef Dawnbreaker het volgende:
[[url=http://img147.echo.cx/img147/3244/dscn05828af.th.jpg]afbeelding][/URL]
[[url=http://img147.echo.cx/img147/165/dscn05935be.th.jpg]afbeelding][/URL]
[[url=http://img147.echo.cx/img147/8153/dscn05953gx.th.jpg]afbeelding][/URL]
[[url=http://img147.echo.cx/img147/5813/dscn06115hi.th.jpg]afbeelding][/URL]
[[url=http://img147.echo.cx/img147/7338/dscn27815rp.th.jpg]afbeelding][/URL]
Nummer je foto's evenquote:Op zondag 12 juni 2005 19:20 schreef Dawnbreaker het volgende:
Bah, horizon in het midden en totaal statisch. De eerste doet me op de één of andere manier aan een CD-hoesje denken, maar ik weet niet welke. Dat natuurlijk kader in de tweede is wel okay trouwens.quote:Op zondag 12 juni 2005 19:54 schreef luap het volgende:
Dawnbreaker, de eerste foto vind ik de mooiste van de 5. De lijn die erin zit (boom) is erg goed.
De anderen doen me eerlijk gezegd niet zo veel. De tweede heeft wel potentie maar ik vind de overstraling erg hinderlijk. De vierde is een beetje rommelig en bij de laatste staat de horizon scheef, ik begrijp dat dat expres is gedaan maar ik vind het niks toevoegen.
Ik hoop dat je hier iets mee kunt (bijvoorbeeld de tweede foto opnieuw maken maar dan zonder overstraling, bij de bloemen kun je je beter concentreren op 1 of 2 bloemen dan op een heel bos... (dat is bij bloemen in het algemeen zo is mijn ervaring, een bos bloemen is wat compositie betreft erg moeilijk).
Hier twee plaatjes van de loosdrechts plassen:
Ok commentaar begrepen (hoewel regels er zijn om te breken, dus van die horizon dat weet ik nog niet zo zeker).quote:Op zondag 12 juni 2005 20:53 schreef portier het volgende:
Bah, horizon in het midden en totaal statisch. De eerste doet me op de één of andere manier aan een CD-hoesje denken, maar ik weet niet welke. Dat natuurlijk kader in de tweede is wel okay trouwens.
het is zeker een mooi high-key zelfportretje hoorquote:Op maandag 13 juni 2005 07:38 schreef Puckzzz het volgende:
Ik weet niet of dit jullie smaak zal zijn, ik ben er zelf wel tevreden over
[afbeelding]
quote:Op maandag 13 juni 2005 08:43 schreef Re het volgende:
[..]
het is zeker een mooi high-key zelfportretje hoor
Ik heb 'm gezien, vind 'm erg mooi (ik hou wél van naakte mannen op de fotoquote:Op maandag 13 juni 2005 11:25 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
Erg knap Puckzzz, ik had in High key/ Low key ook een Low Key probeersel staan. Volgende keer ga ik ook eens met high-key experimenteren.
#5 was de omheining van een bouwplaats, de bovenkant die ik eraf heb geknipt liet een bouwval en een C&A bord zien, was erg lelijk.quote:Op zondag 12 juni 2005 23:25 schreef SuperRembo het volgende:
Mooie serie Luap. Jammer dat #2 een beetje krom is en #6 scheef staat. #5 heeft een afwijkend formaat, wat heb je weggeknipt? #7 zou overal geweest kunnen zijn, zegt niet zo veel.
Een grappig idee inderdaadquote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:45 schreef siekman het volgende:
[afbeelding]
kom maar kom maar
Ik dacht , ik zal ook eens een grappige neerzetten
Ja, dat had ik ook wel gewild, maar ik was gewoon niet langer.quote:Op maandag 13 juni 2005 20:43 schreef luap het volgende:
Superrembo, die hoogovens foto is wel mooi alleen had ik graag net iets meer van de kranen en schoorstenen gezien, nu steken ze een beetje los boven de horizon uit.
Daarom neem ik ook altijd een ladder mee als ik ga fotoograferenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:10 schreef SuperRembo het volgende:
Ja, dat had ik ook wel gewild, maar ik was gewoon niet langer.
Dank je , Ik kon niet kijken toen ik hem schoot , en de foto is op zijn kop genomen dat vond ik wel grappigquote:Op dinsdag 14 juni 2005 18:43 schreef Elefes het volgende:
[..]
Een grappig idee inderdaad
Ik zou wel je foto rechtzetten, nu is hij wat scheef. Ook zou ik 'm niet omdraaien, voegt niets toe imho (wordt er alleen maar minder van, het is niet "echt" wat je ziet).
Verder is het "einde van de tunnel" een beetje overbelicht.
Ik denk dat als je op die puntjes let, je best een leuke foto hebt
Mooi. Ik ben gek op foto's van 'gewone' dingen, waar je toch twee keer moet kijken. btw: rechtzetten kan je ook gewoon in PS doen (kan zelfs in MS-photo editor, als je geen PS hebt)quote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:45 schreef siekman het volgende:
[afbeelding]
kom maar kom maar
Ik dacht , ik zal ook eens een grappige neerzetten
Hondje croppen is een goede suggestie, maar waarom ZW? Wat denk je daar mee te winnen? De foto is practisch monochroom.quote:Op woensdag 15 juni 2005 07:52 schreef Puckzzz het volgende:
awwww dat hondje....wat kijkt 'ie zielig...heel aandoenlijk eigenlijk, maar ik snap wat je bedoelt in combinatie met de vuilnisbak (baasje was toch alleen maar even naar de supermarkt hoop ik?) ik denk ietsje (niet veel) meer gecropt en in ZW dat ik 'm dan echt heel mooi zou vinden.
Die basketbalring vind ik niet zo....
Tegen dat argument is niets in te brengen.quote:
Van een iets hoger standpunt heb ik geprobeerd maar was saaier dan zoals nu op hoogte van het arme beestje zelf, groothoek had wellicht wel wat geweest. Welke nabewerking doel je overigens op?quote:Op woensdag 15 juni 2005 11:07 schreef American_Nightmare het volgende:
Hondje: Het moment is goed, nu de uitvoering nog. Verder van bovenaf en meer groothoek had een 'zieligere' uitstraling gegeven aan het geheel. Verder is de nabewerking geheel afwezig.
Wat meer contrast, iets betere kleuren (of juist niet; ligt aan bewerking), verkleinen en verscherpen in ieder geval. Verder misschien wat doordrukken / tegenhouden om het hondje er meer uit te krijgen.quote:Op woensdag 15 juni 2005 14:29 schreef mwvdlee het volgende:
[..]
Van een iets hoger standpunt heb ik geprobeerd maar was saaier dan zoals nu op hoogte van het arme beestje zelf, groothoek had wellicht wel wat geweest. Welke nabewerking doel je overigens op?
hotlinkquote:Op woensdag 15 juni 2005 18:29 schreef ForumGek het volgende:
Ik heb een camera gewonnen en ben echt super blij en hij maakt ook macro foto's dus daar post ik er 2 van.
#1: Waterbol bij ons in de tuin
[afbeelding]
#2 (bewegende) bloemen bij ons in de tuin
[afbeelding]
Ik heb hem op 1024 gezet omdat hij anders zo groot wordt, de foto dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |