Ik zie dus wel je reflectiequote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:41 schreef UncleScorp het volgende:
Ivm die steunen heb je wel gelijk hoor. Maar het is niet eenvoudig om een gitaar op een veilige manier te ondersteunen (ze is nogal prijzig daarmee)
Verder blijft het een moeilijk item om te fotograferen want de hele gitaar is chrome, dus alles wordt weerspiegeld (het is al een prestatie dat je de fotograaf niet ziet staan)
Hier nog eentje waar ze volledig opstaat (maar nog steeds die storende steunen)
[afbeelding]
Ik durf het je niet te vertellen, ik weet het ook nietquote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:00 schreef UncleScorp het volgende:
grmbl gij met uw getraind oog ;-)
btw ik ga denk ik ook voor zo'n Raynox DCR 250, alhoewel ik blijf twijfelen over die MSN's
MSN-200 Super Macro/Close-Up lens
MSN-500 Super Micro/Close-up Lens
Wat is verschil eigenlijk tussen supermacro en supermicro ?
Je moet de gitaar eigenlijk een stuk hoger zetten zodat het gebouw en de schutting er niet opstaat. Die wolken die reflecteren in de gitaar vind ik wel een leuke foto opleveren. Als de gitaar er helemaal opstaat storen de steunen nauwelijks imho.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:41 schreef UncleScorp het volgende:
Ivm die steunen heb je wel gelijk hoor. Maar het is niet eenvoudig om een gitaar op een veilige manier te ondersteunen (ze is nogal prijzig daarmee)
Verder blijft het een moeilijk item om te fotograferen want de hele gitaar is chrome, dus alles wordt weerspiegeld (het is al een prestatie dat je de fotograaf niet ziet staan)
Hier nog eentje waar ze volledig opstaat (maar nog steeds die storende steunen)
[afbeelding]
Nou dat durf ik niet te beweren. Bij de lokale fotoboer hadden ze het ook over microlenzen i.p.v. macrolenzen. maar volgens mij wordt er hetzelfde bedoeldquote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:13 schreef UncleScorp het volgende:
hm wss typfoutje
Op koopdigitaal.nl vermelden ze het zo :
Raynox MSN-200 Macro v. Coolpix-serie
Raynox MSN-500 Super Macro v. Coolpix-serie
Het grote lenzentopic #7quote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:13 schreef UncleScorp het volgende:
hm wss typfoutje
Op koopdigitaal.nl vermelden ze het zo :
Raynox MSN-200 Macro v. Coolpix-serie
Raynox MSN-500 Super Macro v. Coolpix-serie
de echte term is ook eigenlijk micro (je kijkt ook door een microscoop niet een macroscoop) maar macro wordt meer gebruikt als termquote:Op dinsdag 31 mei 2005 12:04 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Nou dat durf ik niet te beweren. Bij de lokale fotoboer hadden ze het ook over microlenzen i.p.v. macrolenzen. maar volgens mij wordt er hetzelfde bedoeld
Ik vind de foto van de vuurtoren wel leuk, jammer alleen dat de vuurtoren zelf wat donker is tegen de achtergrond.quote:Op maandag 30 mei 2005 23:45 schreef _maniax_ het volgende:
[afbeelding]
Lampje
[afbeelding]
Vuurtoren
[afbeelding]
Strand
Quasi onmogelijk om dat te vermijden ...quote:Op dinsdag 31 mei 2005 12:22 schreef Elefes het volgende:
UncleScorp: Ik vind de tweede foto met de gitaar het mooiste, erg leuk gedaan! Jammer alleen dat er onderaan nog wat steen/tafel (?) te zien is in de weerspiegeling.
Gitaar meer naar achter laten leunen. Vervolgens onder dezelfde hoek of nog haakser op de gitaar de foto nemen.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 13:02 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Quasi onmogelijk om dat te vermijden ...
Reflectie ga ik altijd hebben omdat ook de zijkanten van de gitaar reflecteren.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 13:36 schreef Puckzzz het volgende:
Je kunt 'm toch heel schuin in het gras laten leunen met een steuntje erachter? enneh zelfontspanner!!
Kantel je lens eens helemaal omhoog, zul je bijna geen reflectie van het toestel hebben wanneer die lager dan de gitaar staat.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 13:58 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Reflectie ga ik altijd hebben omdat ook de zijkanten van de gitaar reflecteren.
En zelfontspanner ? Dan zie je idd alleen het fototoestel en niet de fotograaf
Een polarisatiefilter helpt ook bij reflectiesquote:Op dinsdag 31 mei 2005 14:22 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Kantel je lens eens helemaal omhoog, zul je bijna geen reflectie van het toestel hebben wanneer die lager dan de gitaar staat.
maar niet die hoorquote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:05 schreef Rabrynil het volgende:
[..]
Een polarisatiefilter helpt ook bij reflecties
Merci. Maar voor de rest wel grappig?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 18:44 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
Je onderwerp is een beetje donker, hoewel dat bij het regenweer past. Wat me dan wel stoort is de achtergrond die nogal rommelig en nietszeggend is. Halve auto's, te felle lichtpuntjes ..
Misschien een ander standpunt o die lantaarn met lastige achtergrond beter in beeld te nemen (kleiner f getal nemen om echte blur te krijgen)
Nou moet je me toch uitleggen waarom je de foto z/w gemaakt hebt. Zoveel contrast zit er niet in.. En je duif is wat overbelicht. Verder is het wel een okaye foto.quote:
overbelicht?quote:Op zondag 5 juni 2005 15:40 schreef portier het volgende:
[..]
Nou moet je me toch uitleggen waarom je de foto z/w gemaakt hebt. Zoveel contrast zit er niet in.. En je duif is wat overbelicht. Verder is het wel een okaye foto.
Ik 9/10 keer in kleur, nu jij weerquote:Op zondag 5 juni 2005 17:39 schreef Lord_Of_Darkness het volgende:
[..]
overbelicht?
wtf?
btw, ik maak 9/10 keer alleen maar zwart/wit
Don't hotlink large images!quote:Op woensdag 8 juni 2005 22:54 schreef Xlarge het volgende:
[afbeelding]
Hier een amateur foto , van onze recente trip naar New York , mijn vriendin staat links van de foto , zelf vond ik hem wel mooi, het is alleen een beetje jammer dat hij niet helemaal scherp is links
Die tweede is wel lekker, maar bij beide en vooral bij de eerste heb ik heel erg het idee dat de foto 'stilstaat', terwijl die automaten altijd vol beweging zitten. Ronddraaiende schijven, knipperende lampjes, dat hoort toch wel een beetje bij de sfeer van zo'n automaat. Verder leuke techniek gebruikt.quote:Op woensdag 8 juni 2005 23:24 schreef snopprinses het volgende:
maandje terug met analoog gemaakt op de kermis:
Als je macrofoto's van de bloemen uit je tuin gaat maken (wat iedereen doet met zijn/haar nieuwe camera), zorg er dan wel voor dat de bloem lekker knalt en dat de omgeving klopt. Je schutting is nou niet bepaald een eyecatcher en al je foto's zijn nogal mat, weinig felle kleuren (het was zeker bewolkt).quote:Op donderdag 9 juni 2005 00:08 schreef Sandertje21 het volgende:
Mijn eerste pogingen met een digicam.
Mooie foto's! Mooie kleurenquote:Op woensdag 8 juni 2005 23:24 schreef snopprinses het volgende:
maandje terug met analoog gemaakt op de kermis:
[afbeelding]
[afbeelding]
Mooie kleuren, die bloemenquote:Op donderdag 9 juni 2005 00:08 schreef Sandertje21 het volgende:
Mijn eerste pogingen met een digicam.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Eerst altijd eventjes rechtzettenquote:Op woensdag 8 juni 2005 22:54 schreef Xlarge het volgende:
[afbeelding]
Hier een amateur foto , van onze recente trip naar New York , mijn vriendin staat links van de foto , zelf vond ik hem wel mooi, het is alleen een beetje jammer dat hij niet helemaal scherp is links
1: Die vlaggenmast is jammer. Het is imho wel een goeie foto om even lekker te gaan overbewerken om dat oude en roestige eruit te laten springen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:02 schreef mwvdlee het volgende:
wedermaal wat plaatjes van mijn zijds, geschoten met mijn fonkelnieuwe 350D dus beetje onwennig nog en het weer, hoewel vanmorgen nog mooi zonnig, liet het ook een beetje afweten (en nu schijnt het k****-ding weer!)
Had jij vandaag ook niet wat foto's gemaakt?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:20 schreef portier het volgende:
[..]
1: Die vlaggenmast is jammer. Het is imho wel een goeie foto om even lekker te gaan overbewerken om dat oude en roestige eruit te laten springen.
2: Kiekje.
3: Beetje starre foto, een wat andere compositie en vooral beeldhoek zou al helpen. Probeer die brievenbus eruit te laten springen, kan best met wat nabewerken denk ik.
4: Zoomtest?
5: Compo is goed. Hoogstens wat weinig kleur.
Ach mensch, ga toch kokenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:22 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
[..]
Had jij vandaag ook niet wat foto's gemaakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |