Mocht het maar vanavond, maar ik ben 1 van die weinige gekken die straks weer moet werken, dus ik haal morgenavond de schade wel in.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:17 schreef Againzender het volgende:
Single malt, 42%, moet wel lukken, toch?
Slaap lekker lieffiequote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:22 schreef just me het volgende:
* just me is beetje erg moe!!
lief zijn voor golfer en Mitt en tot morgen
* gek 2 meldt zichquote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:22 schreef golfer het volgende:
[..]
Mocht het maar vanavond, maar ik ben 1 van die weinige gekken die straks weer moet werken, dus ik haal morgenavond de schade wel in.
ook al had ik moeten werken, dan nog....quote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:22 schreef golfer het volgende:
[..]
Mocht het maar vanavond, maar ik ben 1 van die weinige gekken die straks weer moet werken, dus ik haal morgenavond de schade wel in.
Ik ook.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:25 schreef Againzender het volgende:
[..]
ook al had ik moeten werken, dan nog....
ik baal op de één of andere manier meer van deze pot dan die van gisteren, terwijl PSV veel sterker was ten opzichtre van de tegenstander dan AZ dat was.
Doeiquote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:22 schreef just me het volgende:
* just me is beetje erg moe!!
lief zijn voor golfer en Mitt en tot morgen
Bier is een gepasseerd station hierquote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:31 schreef Eilanden het volgende:
Ben hier maar aan het bier gegaan...
Ailantsjiequote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:31 schreef Eilanden het volgende:
Ben hier maar aan het bier gegaan...
je zit toch wel binnen met je computer mag k hopenquote:
Hoezo?quote:
En nog wel achter mn nieuwe beeldscherm. Gróót joh!quote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:38 schreef rubbereend het volgende:
je zit toch wel binnen met je computer mag k hopen
Als het nou eens flink zou onweren, of een lekkere storm ofo, maar nee, we moeten het hier weer doen met regen!quote:
Now you mention it... ja, eerst regende het bij ons binnen ook. Zowel door het plafond (lekkage van het dak én lekkage in de badkamer) als langs twee kozijnen (een verkeerd geplaatst kozijn zonder loodslip en een kozijn met een scheur erboven, met enorme doorslag als gevolg).quote:
kilometertje of 8?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:41 schreef ElisaB het volgende:
[..]
En nog wel achter mn nieuwe beeldscherm. Gróót joh!
Net niet. Maar ik heb wel een electrische bureaustoel genomen om van links naar rechts te kunnen kijkenquote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:42 schreef rubbereend het volgende:
kilometertje of 8?
Tis hier nat weiffiequote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:34 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ailantsjie
Hoest in me stadsjie?
*ZAatje inschenkt*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |