Gewoon een tekst verzinnen typen en op fok en op www.goede-tijden-slechte-tijden.nl plaatsenquote:Op woensdag 11 mei 2005 13:51 schreef JohnDDD het volgende:
whahaha diep respect![]()
hoe hebben jullie dat gedaan?
Ik denk ook niet dat Kristel er zin in heeft.Die heeft het veel te druk met K3,dr man en Nanou.quote:Op woensdag 11 mei 2005 13:41 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Ze komt echt niet dat hebben ik en Nano bedacht om te kijken hoe lang het duurt voor dat zo iets door iedereen word opgepikt![]()
Wat natuurlijk wel kan is dat GTST het ook heeft gelezen en dacht ey dat is een goed idee maar dat lijkt me erg onwaarschijnlijk![]()
Die zullen echt wel eerst hun bronnen goed checken en navraag doen, voordat ze het in de uitzending gooien. Dat doen ze echt niet naar aanleiding van een posting op een forumquote:Op woensdag 11 mei 2005 13:49 schreef Remzz het volgende:
Het was idd zelfs bij Boulevard geweest dacht ik
Duiveltja geloof het nou maar ik en Nano hebben het bedachtquote:Op woensdag 11 mei 2005 16:49 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Die zullen echt wel eerst hun bronnen goed checken en navraag doen, voordat ze het in de uitzending gooien. Dat doen ze echt niet naar aanleiding van een posting op een forum
Ik ben de eerste plaatsing hier op Fok aan het opzoeken!quote:Op woensdag 11 mei 2005 17:06 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Duiveltja geloof het nou maar ik en Nano hebben het bedacht![]()
Dat is een tattoo ..quote:Op woensdag 11 mei 2005 20:15 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Stefano gedraagt zich als een kind.
Dorothea achter de laptop en Ray moet zijn buik scheren
Wat is Stefano toch eigenlijk een naïf sulletje, Yasmin meet inderdaad met 2 maten en ik hoopte dat Jef Robert een flink pak voor z'n bek zou geven, maarja helaas...quote:Op woensdag 11 mei 2005 20:46 schreef Airelle het volgende:
Wat een gezeur met Jef en Robert.
En Frey, je hebt helemaal gelijk. Yasmin is lekker hypocriet bezig.
Inderdaad.quote:Op donderdag 12 mei 2005 00:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wat is Stefano toch eigenlijk een naïf sulletje, Yasmin meet inderdaad met 2 maten en ik hoopte dat Jef Robert een flink pak voor z'n bek zou geven, maarja helaas...
Ik heb helemaal geen zin in het moment dat Stefano erachter komt wat Yasemin heeft gedaan.. Want dat wordt natuurlijk weer 'n hoop geruzie en gejank en gezeur, en ik vind ze net zo leuk samenquote:Op donderdag 12 mei 2005 00:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wat is Stefano toch eigenlijk een naïf sulletje, Yasmin meet inderdaad met 2 maten en ik hoopte dat Jef Robert een flink pak voor z'n bek zou geven, maarja helaas...
Ah nee...Robert en Barbara passen wel bij elkaar...zou ook wel leuk zijn...maar ZONDER die Auntie Annie shit. Jef had gewoon iets met Laura moeten beginnen....quote:Op donderdag 12 mei 2005 00:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wat is Stefano toch eigenlijk een naïf sulletje, Yasmin meet inderdaad met 2 maten en ik hoopte dat Jef Robert een flink pak voor z'n bek zou geven, maarja helaas...
praat gewoon nederlands joh !quote:Op donderdag 12 mei 2005 08:18 schreef JohnDDD het volgende:
Oeh ja, een RoBarJef trio
RoBar is best ok, maar ik vind Barbara wel uitgerangeerd hoor
Jef rules gewoon, ik wil dat hij Dorothea shackt
Ze wilde zijn zaad jatten!quote:Op donderdag 12 mei 2005 17:31 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Wat moest Isabella eigenlijk laast bij Dennis ?
Als ik haar was zou ik gelijk de hele wereld afzoeken opzoek naar me kind.
Yasmin is ook veranderd in een burgelijk tutje vind ik eigenlijkquote:Op donderdag 12 mei 2005 13:08 schreef Taurus het volgende:
[..]
Ik heb helemaal geen zin in het moment dat Stefano erachter komt wat Yasemin heeft gedaan.. Want dat wordt natuurlijk weer 'n hoop geruzie en gejank en gezeur, en ik vind ze net zo leuk samen![]()
Oh ik vind 't wél leuk als Stefano bijvoorbeeld meteen 'n nieuw vriendinnetje krijgt waar Yasemin dan heel erg jaloers op wordt..< wat doet dat theekopje daar?
![]()
Dat is altijd al zo geweest (in mijn ogen dan)quote:Op donderdag 12 mei 2005 20:32 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Okee, mijn conclusie:
Yasmin is een dominante, egocentrische zeikerige hypocriet!![]()
Geen vaste rol please.quote:Op donderdag 12 mei 2005 20:25 schreef DaMart het volgende:
Wat doet die verpleegster daar, in verpleegstersoutfit?
Nee ik ga niet weer nummers posten.quote:Op donderdag 12 mei 2005 23:23 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Beach kom eens op msn
De kin zonder hersens moet alles weer ontdekkenquote:Op donderdag 12 mei 2005 23:28 schreef Frey het volgende:
Dennis is sinds zijn comeback al een stuk leuker geworden![]()
Yasminquote:Op donderdag 12 mei 2005 20:32 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Okee, mijn conclusie:
Yasmin is een dominante, egocentrische zeikerige hypocriet!![]()
Hee, ik heb een kind met die ouwe grafta.... Lauraquote:Op donderdag 12 mei 2005 23:32 schreef Beach het volgende:
[..]
De kin zonder hersens moet alles weer ontdekken
quote:Op vrijdag 13 mei 2005 15:54 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Hee, ik heb een kind met die ouwe grafta.... Laura
Ik vind 't echt debiel als dat meteen is waar hij aan denkt, en dat daar dan weer 'n paniekscene rond bestaat. Alsof je na 'n geheugenverlies bij het zien van zo'n foto niet gewoon denkt 'hey, wie is die baby?quote:Op vrijdag 13 mei 2005 15:54 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Hee, ik heb een kind met die ouwe grafta.... Laura
Blader 2 (twee) pagina's terug <<quote:Op vrijdag 13 mei 2005 16:55 schreef HarigeKerel het volgende:
Heeft/weet er iemand wat meer informatie over die Amerikaanse acteur die in GTST speelt?
Hij is mijn favoriete karakter, speelt zo lek
quote:WIK JONGSMA TE GAST IN TROS TV SHOW
In de Tros TV Show van vrijdag 13 mei gaat Ivo Niehe thuis in Den Haag op bezoek bij acteur Wik Jongsma. Al 15 jaar speelt hij de rol van meneer Harmsen in Goede Tijden Slechte Tijden. Jongsma vertelt onder meer over zijn jeugd in Amsterdam (“We woonden midden in het Vondelpark, vooral 's winters was het hele gebied onze achtertuin.”), de levensbedreigende ziekte die hem al jarenlang achtervolgt (“Iedere drie maanden is het weer spannend, helaas.”). We maken ook kennis met de vrouw in zijn leven; een meubelmaakster die hij ontmoette toen ze de trap in zijn huis kwam doen.
Verder een gesprek met de 55-jarige filmster Richard Gere. Over zijn rol als vader van een zoontje van 4 jaar (“Tibet en het boeddhisme zijn van levensbelang voor me, maar sinds een paar jaar is mijn gezin prioriteit één.”). Gere vertelt ook over de enorme problemen die hij heeft gehad met het onder de knie krijgen van de wals voor zijn film 'Shall we dance?': (“Het is topsport. Dansen kan zo op de lijst van de Olympische sporten.”).
'Tros TV Show', uitzending vrijdag 13 mei, Nederland 2 om 21:30 uur.
BRON: rtlnl.web-log.nl
Ik snap 't niet, ik heb de eerste helft gemist! wat is er gebeurt?quote:Op vrijdag 13 mei 2005 20:20 schreef DaMart het volgende:
Waarom gooide de een de ander niet in de liftschacht?
Jaaa heerlijke cliff.quote:Op vrijdag 13 mei 2005 20:34 schreef pberends het volgende:
Goede einde, veel beter dan ONM.
Wel leuk detail dat je buren elke dag kijken.
Alleen op vrijdagquote:
quote:Op vrijdag 13 mei 2005 22:36 schreef Iwan1976 het volgende:
In de TROS TV Show werd net verteld dat Wik Jongsma getrouwd is geweest met Pauline van Rhenen (ONM: Aafke Reitsema).
Martine leeft nog ja.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 06:25 schreef rayteon het volgende:
Die Isabella is ook zo dom als het achterend van een varken he...zul je zien dat het er straks op uitloopt dat Ludo en Valerie (die zelf geen kids meer kan krijgen) de voogdij over Amy zullen opeisen.
Hoe zit het eigenlijk met Martine? Leeft ze nog? Ludo had haar toch op een boot gezet?
Ik heb niet alles gezien maargoed.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 10:27 schreef Remzz het volgende:
Eehm wat is er eigenlijk gebeurt? Heb het gisteren gemist.
Ah kijk bedanktquote:Op zaterdag 14 mei 2005 10:42 schreef Airelle het volgende:
[..]
Ik heb niet alles gezien maargoed.
Isabella wilde Ludo inschakelen om Amy te vinden, hier was Yasmin op tegen en er ontstond ook een ruzie tussen de twee. Janine probeert Ludo jaloers te maken door een beetje met Ray te flirten.
Cliff: Isabella verteld Ludo dat hij een kind bij haar heeft.
\quote:
Dat hebben ze waarschijnlijk gedaan zodat ze haar er altijd weer in kunnen schrijven natuurlijk!quote:Op zaterdag 14 mei 2005 14:54 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
\
Dat weten we niet zeker he het laatste wat we zagen was een lege boot.
Isabella en Ludo weten dat Amy nog leeft.quote:Op zondag 15 mei 2005 10:55 schreef karoltje het volgende:
Zeg ik heb het de afgelopen 4 maanden niet gezien, kan iemand me bijpraten?
quote:Op zaterdag 14 mei 2005 00:41 schreef Scuderia_Mark het volgende:
En what the HELL moet Ludo(coole personage) in godsnaam met die haaiebaai van een Valerie?![]()
Dat 'der' Ludo maar gauw Janine gaat liggen vozen........,die passen way beter bij elkaar!
Jasmine vind ik een mooie meid maar WAT een vreselijk kapsel draagt ze tegenwoordig,komt haar niet tengoede vind ik,zo'n wannabee afrokapsel(gauw weer lang laten groeien dus)
Je hebt niet veel gemist hoorquote:Op zondag 15 mei 2005 12:47 schreef HeaRt_woRm het volgende:
Ik heb het vrijdag gemist![]()
Hopenlijk vergeet ik morgenochtend niet te kijken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |