lol ik ookquote:Op vrijdag 8 april 2005 21:43 schreef JaWi het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat mijn stream achterloopt.
Gut, meidquote:Op vrijdag 8 april 2005 21:43 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik heb hem geregged, ben founder.Dus wel MIJN kanaal
ja idd, ik zal het nog missen als ze dalijk bekennen dat het een grap is...quote:
Luister je zeker via windows media player.quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:43 schreef TerroRobbie het volgende:
WTF??? Waarom hoe ik nu pas dat er een plaatje komt?
Jij gebruikt misschien de WMP-stream? verschillende streams zijn niet even snel dacht ik..quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:43 schreef TerroRobbie het volgende:
WTF??? Waarom hoe ik nu pas dat er een plaatje komt?
Tja, hoop het.quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
Je deed het goed hoor!
Toen ze zeiden dat ze een plaatje gingen draaien, las ik hier al welke het ging wordenquote:Op vrijdag 8 april 2005 21:44 schreef Molluck het volgende:
[..]
nee hoor, bij mij staat ook nog gewoon Daft Punk - One More Time, maar dat staat er al sinds 21.00
Dat is de Kalmthoutse heide, zo'n 6 kilometer van waar ik woon. Ik heb op de foto's niks herkend.quote:
Welke is sneller dan?quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:45 schreef kree het volgende:
[..]
Luister je zeker via windows media player.
Die loopt een minuut achter ofzo, kom ik net achter
Je klonk alleen zo zieligquote:
Liedje is al 1 minuut bezig. Je stream loopt achter.quote:
Ligt dat eik in NL of BE?quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:46 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Dat is de Kalmthoutse heide, zo'n 6 kilometer van waar ik woon. Ik heb op de foto's niks herkend.
Het is een bos met grote stukken heide (open veld dus)
.
Was idd echt een gesprek metquote:
als PI van Viper's kant
quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:47 schreef Rolfxx het volgende:
Oasis is okee
Ow en Nelius niet dan... ViperDesign misbruiken om zo Qwea de schuld te geven. En gewoon info achterhouden terwijl iedereen keihard zn best doet... het is gewoon een lul die Nolius!!!!quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:35 schreef TerroRobbie het volgende:
AFSLUITEN! To the point! Kom op zeg!!!! GAAAAAAAAAAAAAP!! FUCK Qwea en co. Zielige figuren.
Ik bedoelde dus eigenlijk alle bos rond B.o.z.quote:
no shit, sherlock!quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:47 schreef The_W het volgende:
Hebben jullie al op WOEST gezocht?
Enig speurwerk op off-topic levert op dat hij daar ook kwam!!
zo ver wil k niet gaan, hij is toch ook handig geweest in het onderzoek enzo.quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:48 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ow en Nelius niet dan... ViperDesign misbruiken om zo Qwea de schuld te geven. En gewoon info achterhouden terwijl iedereen keihard zn best doet... het is gewoon een lul die Nolius!!!!
Lees het topic door, doet nolius ook.quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:49 schreef Mr.J het volgende:
Iemand die even de moeite neemt eea samen te vatten voor de mensen die zonder FoK! radio zitten?!
Just trying 2 help AH..quote:
Een zeer juiste conclusie, maar omdat te weten moet je inderdaad het gevolgd hebbenquote:Op vrijdag 8 april 2005 21:49 schreef Gnorf het volgende:
Toch vind ik niet dat Nolius qwea aanviel via viper, hij legde gewoon uit waarom Qwea zo reageerde en dat ze dat vaker doet. Vind het tot nog toe een erg duidelijke uitzending en tuurlijk zou ik graag willen dat hij sneller "to the point" zou komen, maar ik volg nu al meer dan een week dit topic, een half uurtje luisteren kan er ook nog wel bij hoor :-)
Oh, ok.quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:43 schreef Lord Dreamer het volgende:
Qwea poste het hier al dat zij jouw bron was, inclusief het gezeik erom heen. de post is weg. Ik ben dat gezeik namelijk zat
Nou lekker dan, ik zit het een beetje voor je op te nemenquote:Op vrijdag 8 april 2005 21:48 schreef juiced het volgende:
Eeeuuh...ohja, ik beken. Mijn excuses voor de mensen die me geloofden en voor de mensen die er op in gingen.![]()
De Kalmthoutse Heide is van België, maar er ligt een stukje in nederland (ik denk alleen dat dit geen Kalmthoutse heide heet). Op de grens is het echter afgerasterd, je zou niet België in kunnen lopen zonder het te merkenquote:
Knap, volgens mij hebben we hier een intercity-station dus daar stopt iedere treinquote:Op vrijdag 8 april 2005 21:48 schreef Major-Geek het volgende:
ik was geheel op 9292ov afgegaan en in de sneltrein naar vlissingen gaan zitten die bij bergen op zoom zou stoppen, dat deed hij niet alleen daar kwam ik pas bij vlissingen (eindpunt) achter![]()
je loopt wel heeel 8erquote:Op vrijdag 8 april 2005 21:52 schreef Major-Geek het volgende:
weer een plaatje :<
hoor hem nog niequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |