Hierover verschillen wij essentieel van mening mijn bestequote:Op zaterdag 2 april 2005 15:23 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Als ze het nu opblazen elimineren ze zichzelf helemaal.
Mee eens maar van die naiviteit kunnen CDA en VVD goed gebruik maken.quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:24 schreef SeLang het volgende:
D'66 is in beide gevallen reddeloos verloren
Maar hier op het congres zijn ze wel ontroerend naief over hun eigen belangrijkheid
daarom is ze ook voorzitsterquote:Op zaterdag 2 april 2005 15:25 schreef ThomasBerge het volgende:
Wat een irritant figuur die voorzitster
Dat is wel duidelijkquote:Op zaterdag 2 april 2005 15:25 schreef attila het volgende:
Hierover verschillen wij essentieel van mening mijn beste
quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:27 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Mee eens maar van die naiviteit kunnen CDA en VVD goed gebruik maken.
Dan krijgen ze wel waardering voor hun rechte rug.quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:23 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Het is maar de vraag of D'66 niet reddeloos verloren is, als ze het kabinet wél opblazen...
omg je nicknaamquote:Op zaterdag 2 april 2005 15:28 schreef ThomasBerge het volgende:
Beetje autoritair van onze democraten om steeds te hameren op populistische types als Wilders. Beetje sneu dat je in het kabinet blijft zitten, alleen om te voorkomen dat Wilders de macht zou krijgen
Lijkt me een goede strategie.quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:28 schreef ThomasBerge het volgende:
Beetje autoritair van onze democraten om steeds te hameren op populistische types als Wilders. Beetje sneu dat je in het kabinet blijft zitten, alleen om te voorkomen dat Wilders de macht zou krijgen
Zonder Halsema is politiek erg saai...quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:32 schreef Lemmeb het volgende:
Het is wel TV van niks hoor, dit. Dat 2de-kamer-debat van van de week was stukken vermakelijker.
Ja idd zoiets dacht ik ookquote:Op zaterdag 2 april 2005 15:35 schreef Waxxer het volgende:
Het begint behoorlijkte worden.... Straks stemt iedereen vóór om van het gezeik af te zijn....
Brinkhorst is eigenlijk geen voorstander, maar hij heeft weinig verstand van zaken en moet een beleid uitvoeren waar hij eigenlijk niet achter staat.quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:32 schreef DaveM het volgende:
Ik hoop dat er nog een spreker komt die het beleid van Brinkhorst eens aankaart (softwarepatenten schijnen niet zo populair te zijn onder informatici en daar is Brinkhorst een warm voorstander van)
Hoogmoed komt voor de val. bij de verkiezingen over 2 jaarquote:Op zaterdag 2 april 2005 15:35 schreef attila het volgende:
Wat leven veel van die sprekers in een fantasie-wereld. Net alsof ze daadwerkelijk in deze regering iets in te brengen hebben. Ongelooflijk.
Halsema en Balkenende, Dittrich en Marijnissen, vuurwerk gegarandeerd!quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:34 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Zonder Halsema is politiek erg saai...![]()
En daar ben ik het mee eens...volledig...zij weet gelukkig wat debatteren en discussieren is..... maar dat zien de mensen bij vvd, cda en d'66 niet in....Ik denk dat D'66 de hoop moet opgeven. Als D'66 nu voor stemt, zullen nog veel meer mensen bij de volgende verkiezingen voor de linkse partijen stemmen omdat de rechtsen dr toch maar een zooi van maken.......dat is in ieder geval wat er met mijn mening is gebeurd; D'66 zal ik sowieso nooit gaan stemmen, net als VVD en CDA omdat ze het zonder een partij van 5 zetels niet redden......quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:34 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Zonder Halsema is politiek erg saai...![]()
Hij stemde toch voor terwijl hij opgedragen was tegen te stemmen of vergis ik me nu?quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:35 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Brinkhorst is eigenlijk geen voorstander, maar hij heeft weinig verstand van zaken en moet een beleid uitvoeren waar hij eigenlijk niet achter staat.
Mwah...quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:37 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Halsema en Balkenende, Dittrich en Marijnissen, vuurwerk gegarandeerd!
Zoiets is al enkele malen langsgekomen. Dat een D '66-er dat met een strak gezicht (zonder in lachen of huilen uit te barsten) kan zeggen is een ongeloofkijke acteerprestatie.quote:Op zaterdag 2 april 2005 15:38 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Terlouw: Het is landsbelang dat er geen verkiezingen komen.
OMFG, dat gaat zelfs mij te ver!
Fortuyn kon er natuurlijk ook wat vanquote:Op zaterdag 2 april 2005 15:39 schreef SeLang het volgende:
[..]
Mwah...
Ik ben een ouwe lul en heb Den Uyl, van Agt en Wiegel nog meegemaakt. Dat was pas amusement. Toen bleef je echt thuis voor een politiek debat, zelfs een lagere scholier als ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |