Ga hem maar rustig al vast afzeiken hoor. Al deelt ie jouw standpunt.quote:Op woensdag 23 maart 2005 00:15 schreef PJORourke het volgende:
Waar blijft Wouter "kontje" Bos als het er politiek om spant? Ik heb de peilingenprins nog niet gezien.
Hij was aan de telefoon bij Barend en Van Dorp. Hij zei dat de gekozen burgemeester er wel komt en nee, hij wist echt niet wat er nu zou gebeuren en hij betreurde het dat het allemaal zo gelopen was. Hij was er nog dagen mee bezig geweest...quote:Op woensdag 23 maart 2005 00:15 schreef PJORourke het volgende:
Waar blijft Wouter "kontje" Bos als het er politiek om spant? Ik heb de peilingenprins nog niet gezien.
Heeft hij dan standpunten? Hij zou z'n moeder nog verkopen voor zetels.quote:Op woensdag 23 maart 2005 00:16 schreef SCH het volgende:
Ga hem maar rustig al vast afzeiken hoor. Al deelt ie jouw standpunt.
Waarom gelooft iedereen dat toch? Want het slaat nergens op.quote:Op woensdag 23 maart 2005 00:21 schreef VeX- het volgende:
Wellicht dat het kabinet zal vallen, iets waar ik met gemengde gevoelens over denk.
Het is niet zo dat iedereen dit gelooft. Sommigen proberen een mediacratische rel te ontketenen via herhaling van hun wensen door middel van absolute uitspraken. Sommig mensen die onder de indruk zijn van iemand die zich absoluut uitspreekt zullen zich daar mogelijk door laten beīnvloeden. Wie echter zelf nadenkt snapt ook wel dat D66 verlopig de PvdA even niet terwille zou willen zijn.quote:Op woensdag 23 maart 2005 00:22 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Waarom gelooft iedereen dat toch? Want het slaat nergens op.
quote:Op woensdag 23 maart 2005 00:22 schreef sjun het volgende:
Een ding lijkt helder. D66 is vastbesloten iets te gaan maken van deze kabinetsperiode. Aan het licht is gekomen dat de PvdA bijzonder hecht aan de verdeel en heersbaantjes waarmee zij haar tentakels dwars door de Nederlandse samenleving heen kan blijven bestendigen.
quote:Op woensdag 23 maart 2005 02:21 schreef rubbereend het volgende:
De Graaf kan altijd nog ergens burgemeester worden
Het mediacratische optreden van Balkenendewas uitmuntend. Hij haalde de volledige politieke buit binnen, hoeft geen concessies te doen aan de CDA-visie, ziet zijn kabinet aaneengesmeed door de wijze waarop de PvdA meende met de Graaf te moeten omgaan door hem eerst zijn hele schakistje met kroonjuwelen te laten uitstallen om vervolgens alsnog de man en zijn idee af te wijzen. Terecht komt de rekening voor dit drama bij de PvdA terecht. De SP was immers bij monde van van der Raak vanaf het begin bijzonder helder zonder dat het alsen en maren openliet.quote:Op woensdag 23 maart 2005 08:14 schreef SCH het volgende:
[..]Pardon. Als er iemand regentesk is geweest, is het Thom de Graaf wel die met een aan absurditeit grenzend fanatisme er een zaak door heen wilde raggen. Ronald van der Raak verwoordde het nog het mooist: "als ik met deze grondwetswijziging instem dan stem ik dus direct in met het halfzachte en onuitgewerkte plan van Thom de Graaf waar ik het niet mee eens ben".
Dat was de crux van deze dag en daarom valt er heel veel te zeggen voor het besluit van de PvdA alhoewel er ook wat op af te dingen valt. Maar de huilerige manier waarop Van Aartsen, Dittrich en Balkenende nu reageren is bijna genant.
Waarom zou je Balkenende III gaan vervroegen?quote:Op woensdag 23 maart 2005 09:29 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Hoge bomen vangen veel wind, dus PvdA gaat met deze show zeker nog klappen krijgen. CDA en VVD kunnen niet anders dan D66 een draai om de oren te geven en hopelijk is dat voor De Graaf en andere partijen genoeg reden om aan te sturen op een kabinetsval. Wat daarna gebeurt is altijd dramatisch, maar beter dan dit.
Je bent dus voor kiezersbedrog en politieke spelletjes.Vreemd sjun, jij kiest blijkbaar blind voor het CDA zonder even verder te denken.quote:Op woensdag 23 maart 2005 09:26 schreef sjun het volgende:
[..]
Het mediacratische optreden van Balkenendewas uitmuntend. Hij haalde de volledige politieke buit binnen, hoeft geen concessies te doen aan de CDA-visie, ziet zijn kabinet aaneengesmeed door de wijze waarop de PvdA meende met de Graaf te moeten omgaan door hem eerst zijn hele schakistje met kroonjuwelen te laten uitstallen om vervolgens alsnog de man en zijn idee af te wijzen. Terecht komt de rekening voor dit drama bij de PvdA terecht. De SP was immers bij monde van van der Raak vanaf het begin bijzonder helder zonder dat het alsen en maren openliet.
Ik ben niet voor de gepopulariseerde burgemeester omdat ik vind dat een gekozen raad de democratie al dicht genoeg bij de burgers brengt. Verder ben ik niet voor de gekozen lokale populist omdat dit ten koste gaat van de enige vastigheid die kleine dorpskernen nog hebben in het politieke bestuur. Een politieke professional die wordt benoemd en boven de partijen kan staan in plaats dat deze zelf partij is geworden.quote:Op woensdag 23 maart 2005 11:18 schreef SCH het volgende:
[..]
Je bent dus voor kiezersbedrog en politieke spelletjes.Vreemd sjun, jij kiest blijkbaar blind voor het CDA zonder even verder te denken.
Dan ben je dus wel blij met het besluit van de gehele Eerste Kamer, behalve de regeringspartijen, om het voorstel van De Graaf af te wijzen?quote:Op woensdag 23 maart 2005 11:29 schreef sjun het volgende:
Ik ben niet voor de gepopulariseerde burgemeester omdat ik vind dat een gekozen raad de democratie al dicht genoeg bij de burgers brengt.
Inderdaad ben ik blij met het besluit maar ik ben ook blij met de regeringspartijen die voortgaan omdat er politiek nog wat andere katten te geselen zijn om een samenleving leefbaar te houden. Balkenende anticipeerde al slim op de te verwachten uitslag in de 1e kamer en haalde de maximale politieke buit voor het CDA binnen.quote:Op woensdag 23 maart 2005 11:32 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dan ben je dus wel blij met het besluit van de gehele Eerste Kamer, behalve de regeringspartijen, om het voorstel van De Graaf af te wijzen?
quote:Op woensdag 23 maart 2005 00:15 schreef PJORourke het volgende:
Waar blijft Wouter "kontje" Bos als het er politiek om spant? Ik heb de peilingenprins nog niet gezien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |