[johanmodus]quote:Op zondag 20 maart 2005 17:04 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Nee meineed.
Maar goed, het gaat dus om Michael Jackszoon.
Wat mot je?quote:Op zondag 20 maart 2005 17:41 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
[johanmodus]
Lil' Kim is 1.50
[/johanmodus]
je begrijpen, hoe moeten we anders verder?quote:
Om mij te begrijpen, moet je naar de schietbaan.quote:Op zondag 20 maart 2005 17:45 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
je begrijpen, hoe moeten we anders verder?
wat kan een boogschutter gebeuren?quote:Op zondag 20 maart 2005 17:50 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Om mij te begrijpen, moet je naar de schietbaan.
Door een solide beleid met een betrouwbare overheid blijvend te garanderen. Dit is een eigen topic waard, dus hier stop het ook wat mij betreft in SCquote:Op zondag 20 maart 2005 17:57 schreef aryan8 het volgende:
[..]
Hoe wil jij anders rendabele werkgelegenheid scheppen?
Het was geen verzoek.quote:Op zondag 20 maart 2005 17:50 schreef Monidique het volgende:
Johan, ben je niet blij dat ik je topic met rust gelaten heb?
Volgens mij heeft ie de kolder in de kopquote:Op zondag 20 maart 2005 18:01 schreef HalfLife2ABC het volgende:
[..]
LOL
Ik moet harry gelijk geven, jij bent vaak onbegrijpelijk.
Alles is veel voor wie niet veel verwacht.quote:Op zondag 20 maart 2005 18:01 schreef HalfLife2ABC het volgende:
[..]
LOL
Ik moet harry gelijk geven, jij bent vaak onbegrijpelijk.
Mooi.quote:Op zondag 20 maart 2005 18:30 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Hoe goed? Zo goed! Ik heersch en ben goed!
BSB werkt op een andere afdeling en is zelf ook inleen-kracht. Technisch gesproken werkt hij voor een ander bedrijf maar we waren in hetzelfde gebouw werkzaam.quote:Op zondag 20 maart 2005 18:51 schreef Johan_de_With het volgende:
Zeg, mocht BansheeBoy wel blijven?
Jij had toch een foto van hem?quote:Op zondag 20 maart 2005 18:57 schreef Drugshond het volgende:
[..]
BSB werkt op een andere afdeling en is zelf ook inleen-kracht. Technisch gesproken werkt hij voor een ander bedrijf maar we waren in hetzelfde gebouw werkzaam.
(IRL is het geen verkeerde gozert en hij schud wel de hand)
Binnenkort gehuwd met een nichtje uit het rifgebergte, dat na grondig onderzoek door een professionele kuttenkijker (Imaam) tot maagd zal zijn verklaard.quote:Op zondag 20 maart 2005 19:06 schreef Drugshond het volgende:
In algemene termen kan ik je wel een omschrijving geven.
Nationaliteit : Marokaanse (en getrouwd).
Lengte : ongeveer 170 cm
Gewicht : 55 - 60 kilo
Werkkleding : Verzorgd / Klassiek
Nederlands sprekend : Zeer vloeiend.
Mooi, die gaat voor de bijl.quote:Op zondag 20 maart 2005 19:06 schreef Drugshond het volgende:
Lengte : ongeveer 170 cm
Gewicht : 55 - 60 kilo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |