He, nog een slachtoffer met reisproblemenquote:Op zaterdag 5 maart 2005 15:17 schreef Litso het volgende:
[..]
Dat is ook zo.
Ik kan het gewoon proberen natuurlijk. De terugweg zal lastiger worden, hoeveel mensen reizen er snachts om 1:17 naar Arnhem en hebben ook nog OV
Ik denk het wel. Heb ik iig een reismaatje tot aan Utrecht, scheelt weerquote:Op zaterdag 5 maart 2005 16:08 schreef McMarco het volgende:
[..]
He, nog een slachtoffer met reisproblemenDe laatste bus naar m'n nederige dorp gaat om 0:55 vanaf Utrecht (195), dus ga om half 12 uit de B&W al weg. Het leven is hard, maar moet natuurlijk wel op tijd terug zijn voor de GP van Australie
Maar misschien dat we dan wel dezelfde trein hebben?
doe dat maar!quote:Op zaterdag 5 maart 2005 16:18 schreef Cynix ® het volgende:
Ik ben er nog steeds niet helemaal uit, maar ik ga er eigenlijk van uit dat ik wel ff langskom.
Ik kom ook, dus jij moet gewoon komen.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 16:18 schreef Cynix ® het volgende:
Ik ben er nog steeds niet helemaal uit, maar ik ga er eigenlijk van uit dat ik wel ff langskom.
Goed idee, anders willen we je er niet bijhebben hoorquote:Op zaterdag 5 maart 2005 17:30 schreef Ole het volgende:
dan is het goed..
sorry voor late reactie, moest even beestjes verwijderen..
Ik ben benieuwd of die nog niet gewist zijn.quote:
[nieuwtje] er is een crewlid dat behoorlijkquote:Op zondag 6 maart 2005 10:33 schreef Brighteyes het volgende:
Kom maar op met de verhalen! We willen nieuwtjes!
Ja, het waren er twee die elkaar constant aan het aflikken warenquote:Op zondag 6 maart 2005 12:50 schreef Brighteyes het volgende:
Jullie zijn nog ergens anders heen gegaan?
Enneh... nixxx, ik ken er meerdere die gelikt zijn... doe eens een groter tipje van de sluier?
Je mist gewoon je eigen gokautomaat daarquote:Op zondag 6 maart 2005 12:45 schreef HeatWave het volgende:
Alleen cafe de waard zuigt geitenballen in de hel....
Dat speelt ook een grote rol jaquote:Op zondag 6 maart 2005 13:20 schreef McMarco het volgende:
[..]
Je mist gewoon je eigen gokautomaat daar
Goed ideequote:Op zondag 6 maart 2005 16:45 schreef nixxx het volgende:
Tipje voor vervolg... Fields of rock? 18 juni??
@Myriam.. ik ben ook zooooooooo lief![]()
quote:
Sorry, ik moest echt weg.quote:sfeerloze dramatent
Idem dito.quote:Op zondag 6 maart 2005 18:06 schreef Aventura het volgende:
[..]
ghehe.
Leuk je weer gesproken te hebben trouwens!
Nee.quote:En, heb je je al geschoren
bedoel je nietquote:
ik heb bij roellio geslapenquote:Op zondag 6 maart 2005 18:37 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Nu je het zegt... [afbeelding]
Was jij pas om 16:00 thuis, trouwens?
I second that motion.quote:Op zondag 6 maart 2005 12:45 schreef HeatWave het volgende:
Het was gezellig idd.
Alleen cafe de waard zuigt geitenballen in de hel....
Hoi Heiden! Dat baardje is best oké. Maar je moet niet meer over mij heen kijkenquote:
Ik vond het erg leuk om eens een gezicht te zien bij de grote boze Cynix ®quote:Op zondag 6 maart 2005 20:49 schreef Cynix ® het volgende:
Het was gezellig.
Alleen wat kort dus, vanwege sluitingstijd parkeergarage. Maar leuk om bekende en onbekende gezichten te zin. De opkomst was trouwens nog behoorlijk goed ondanks allerlei afzeggingen.
Ja... ook de terugreis waar jouw TomTom geen verbinding kon krijgen en waarbij we een korte siteseeing door Amsterdam hadden. Het was de eerste keer voor mij achter het stuur in Amsterdam. Dan maar geen 190quote:
Die lange blonde was een collega??... hmmm moet toch ook eens gaan werkenquote:Op zondag 6 maart 2005 20:38 schreef Blinky het volgende:
HW, je zal wel weer blij zijn dat je weer je tanden kunt poetsen.Leuk om je collega weer te zien ook, maar hoe heet ze ook al weer? Ik kwam er niet meer op!
Ja hoor, in delft ok?quote:En Nixxx natuurlijk (die dans heb ik nog te goed he?)
Je hebt uitstekend gereden voor een vrouw en ik voelde me geen moment onveilig met jou aan het stuur, al kan dat laatste ook komen omdat ik gelukkig al een beetje onder narcose van het bier was.quote:Op zondag 6 maart 2005 21:17 schreef Blinky het volgende:
Ja... ook de terugreis waar jouw TomTom geen verbinding kon krijgen en waarbij we een korte siteseeing door Amsterdam hadden. Het was de eerste keer voor mij achter het stuur in Amsterdam. Dan maar geen 190
quote:Op zondag 6 maart 2005 21:25 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
...al kan dat laatste ook komen omdat ik gelukkig al een beetje onder narcose van het bier was.
Ik moest ook op zoveel dingen tegelijk letten, wie ziet dan zo'n lullig slagboompje dan nog staan?quote:Op zondag 6 maart 2005 21:29 schreef Blinky het volgende:
Tja, IK zie tenminste nog slagbomen in parkeergarages. Dat kan toch lang niet iedereen zeggen.
Waar blijft 'onze' foto?quote:
Ik denk dat Nikky die heeft, wij hadden geen digicam.quote:
De enige reden dat ik nog weet hoe die collega van HW heet, is omdat ik tijdens haar verhaal over dat concert in mijn hoofd tot negen telde.quote:Op zondag 6 maart 2005 20:38 schreef Blinky het volgende:
[..]
Hoi Heiden! Dat baardje is best oké. Maar je moet niet meer over mij heen kijken
En ik vond het leuk om iedereen weer eens te zien/spreken!
Nikky is het nog gelukt om hem terug te pakken?
HW, je zal wel weer blij zijn dat je weer je tanden kunt poetsen.Leuk om je collega weer te zien ook, maar hoe heet ze ook al weer? Ik kwam er niet meer op!
Litso en Roellio en Ruis, leuk om jullie gezien te hebben
En Nixxx natuurlijk (die dans heb ik nog te goed he?)
Cynix ® heeft altijd wat moeite gehad in parkeergaragesquote:Op zondag 6 maart 2005 21:29 schreef Blinky het volgende:
[..]
Tja, IK zie tenminste nog slagbomen in parkeergarages. Dat kan toch lang niet iedereen zeggen.
Zegt degene die de hele avond vol heeft geluldquote:Op zondag 6 maart 2005 23:12 schreef heiden6 het volgende:
[..]
De enige reden dat ik nog weet hoe die collega van HW heet, is omdat ik tijdens haar verhaal over dat concert in mijn hoofd tot negen telde.
Het staat je vrij ergens anders een meet te organiseren hoor!quote:Op zondag 6 maart 2005 22:28 schreef Litso het volgende:
enneh, kunnen we niet es een meet wat meer centraal of zelfs in het oosten van het land doen?
Dan ga ik eens informeren of de Störtebeker in Arnhem te reserveren is, en of ik wat korting kan regelen.quote:Op maandag 7 maart 2005 09:25 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Het staat je vrij ergens anders een meet te organiseren hoor!
eeh..quote:Op maandag 7 maart 2005 09:45 schreef Troel het volgende:
Ik neem aan dat je met Arnhem centraal bedoeld en niet het oosten
En dan neem ik aan dat je met Arnhem centraal bedoeld en niet het oosten...quote:Op zondag 6 maart 2005 22:28 schreef Litso het volgende:
enneh, kunnen we niet es een meet wat meer centraal of zelfs in het oosten van het land doen?
Ben je niet in de war met Amersfoort of zoiets?quote:Op maandag 7 maart 2005 09:51 schreef Troel het volgende:
[..]
En dan neem ik aan dat je met Arnhem centraal bedoeld en niet het oosten...
Toch?
Neuh, ik vind Arnhem nog alles behalve oost...quote:Op maandag 7 maart 2005 09:52 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ben je niet in de war met Amersfoort of zoiets?
Ik vind Arnhem toch al aardig Duitsland.quote:Op maandag 7 maart 2005 09:53 schreef Troel het volgende:
[..]
Neuh, ik vind Arnhem nog alles behalve oost...![]()
Enschede, dat is oost...![]()
waarom was jij daar dan nietquote:Op maandag 7 maart 2005 11:01 schreef Nouk het volgende:
Ik weet er bar weinig van nog. Beetje jammer dat jullie cafe de Waard niks vonden. Fantastische tent!
idemquote:
ow hmmm tja kom dan ook op de dansvloer staan !quote:Op maandag 7 maart 2005 11:10 schreef Nouk het volgende:
Nou ik was er dus echt wel hoor. Ik zag zelfs HeatWave daar nog!
quote:Op maandag 7 maart 2005 11:01 schreef Nouk het volgende:
Ik weet er bar weinig van nog. Beetje jammer dat jullie cafe de Waard niks vonden. Fantastische tent!
OMG ik zal vannacht vast niet meer kunnen slapen nuquote:Op maandag 7 maart 2005 11:27 schreef boebiedoe het volgende:
[..]
We hebben jou ook niet gemist Stinkie.
Ach, je moet gewoon ff vrienden maken met de toiletjuffrouw. Maar in die B&W stinkt t onwijs naar wiet en dan die combi met die herrie, nou ik vind het niks. Maar ik heb toch iedereen ff gezien.quote:Op maandag 7 maart 2005 11:23 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..].
De 'muziek' was kut. Het begon nog redelijk toen we binnen kwamen lopen, maar het zakte sneller in dan een door mij gemaakte soufflé, en dat wil echt wat zeggen.
En daarnaast ben en blijf ik principieel tegen het moeten betalen voor de plee in een kroeg. Diegene die daar ooit mee is begonnen en het een goed idee vond moet met terugwerkende kracht een nekschot krijgen en gevierendeeld voor de trein gegooid worden.
Die tent heeft in mijn boekje echt een 'no-go' aantekening.
Jaquote:Op maandag 7 maart 2005 11:39 schreef Nouk het volgende:Maar ik heb toch iedereen ff gezien.
Ik weer d'r echt vrij weinig meer van. Ik weet nog wel dat ik echt moeite had met je naam maar toch ineens wist wie je was.quote:
Op een gegeven moment ging je weg met die brunette (wie was dat eigenlijk?). Je stond naast Cynix en toen hij doorkreeg dat je weer wegging en hij je vroeg 'gaan we weer?', keek je hem zo ontzettend niet-begrijpend aan, dat ik me goed kan voorstellen dat je van de rest ook niet veel meer weet. Maar ik heb vreselijk moeten lachen. Je gezicht was heel grappigquote:Op maandag 7 maart 2005 11:50 schreef Nouk het volgende:
[..]
Ik weer d'r echt vrij weinig meer van. Ik weet nog wel dat ik echt moeite had met je naam maar toch ineens wist wie je was.
Oh jezus, ik schaam me doodquote:Op maandag 7 maart 2005 12:23 schreef Blinky het volgende:
[..]
Op een gegeven moment ging je weg met die brunette (wie was dat eigenlijk?). Je stond naast Cynix en toen hij doorkreeg dat je weer wegging en hij je vroeg 'gaan we weer?', keek je hem zo ontzettend niet-begrijpend aan, dat ik me goed kan voorstellen dat je van de rest ook niet veel meer weet. Maar ik heb vreselijk moeten lachen. Je gezicht was heel grappig
quote:Op maandag 7 maart 2005 12:28 schreef Nouk het volgende:
Ik weet ook nog wel dat ik echt niet wist wie die ouwe man was, en dat bleek dus cynix te zijn. Ernstig weer.
De eerste keer dat ik jou zag, om je af te halen van Schiphol, kostte me een bumper.quote:Op maandag 7 maart 2005 08:17 schreef Sanne het volgende:
Cynix ® heeft altijd wat moeite gehad in parkeergarages
quote:Op maandag 7 maart 2005 12:41 schreef Cynix ® het volgende:
[..]![]()
![]()
Ouwe man? Ik ben niet oud!
![]()
![]()
Heel ernstig dit idd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |