Een wiskundige kan zijn wachtwoord toch wel onthouden? Of lieg je de boel bij elkaar?quote:Op donderdag 24 februari 2005 01:47 schreef PJ_O_Rourke het volgende:
[..]
Mijn provider heeft m'n mailbox inclusief mail met paswoord gewist. Gisteren werd de cookie gereset. Ik probeer de mailbox nu te laten herstellen, zodat ik de passmailer kan gebruiken. Maar Wanadoo is nogal bureaucratisch en dat gaat "twee of drie werkdagen, misschien wel een paar weken als het druk is" duren.
quote:> BREAKING NEWS
Pope John Paul II, recently hospitalized with the flu, is being returned to the hospital, wire services report. Details soon.
Oe, breaking news hoorquote:
http://www.meervrijheid.nl/index.html?mrwealth.htmquote:De historicus David Landes verklaarde de armoede in het Midden Oosten in 1998 in zijn boek Arm en rijk: Waarom sommige landen erg rijk zijn en andere erg arm uit het geloof: de islam zou modernisering tegenhouden. China verloor volgens Landes de in Middeleeuwen verworven koppositie doordat het land onder centraal gezag was verenigd. Andere machtscentra in de wereld waren ver van het bed van de keizer. Hij kon het zich veroorloven om zijn macht te handhaven door modernisering tegen te houden. Als een heerser in het versnipperde Europa daarvoor koos, stonden een paar jaar later de legers van de buren voor de poort.
Het zwakke punt van de historische verklaring van Diamond en Landes is dat het verleden (pech tijdens de ontwikkeling van de landbouw) niet verklaart waarom Afrika in het heden (bij de ontwikkeling van een moderne economie) de boot blijft missen. Lynn en Vanhanen stellen dat het nationale IQ in Afrikaanse landen zo'n twintig punten te laag ligt om het ontstaan van een op Westerse leest geschoeide samenleving mogelijk te maken. Het zwakke punt van hun redenering is dat onduidelijk blijft in hoeverre het lage nationale IQ door armoede wordt veroorzaakt. Waarom zou met betere voeding en met beter onderwijs het Afrikaanse IQ niet met twintig punten opgekrikt kunnen worden? Zo is het gemiddeld IQ van zwarten in de Verenigde Staten weliswaar 15 punten lager dan dat van blanken, maar 15 punten hoger dan dat van zwarten in Afrika, terwijl in de Verenigde Staten de levensomstandigheden toch ook niet echt ideaal zijn.
Misschien kunnen de theorieën van Diamond en Landes gecombineerd worden met die van Lynn en Vanhanen: in eerste instantie werd armoede in de Derde Wereld veroorzaakt doordat de landbouw zich niet goed kon ontwikkelen - en de armoede heeft zo'n nadelig effect op het nationale IQ dat men ook niet kan aanpikken op moderne economische ontwikkelingen. Dit zou betekenen dat een Marshall-plan voor Afrika vooral gericht zou moeten zijn op het verhogen van het IQ.
Een "misverstand".quote:Op donderdag 24 februari 2005 09:13 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Wat een hufters zeg, waarom was die mailbox gewist? Door een "storing"?
Ik ken de woordvoerster daar, dat is een muts die echt de ballen verstand van internet heeft, ideaal natuurlijk als woordvoerster.
Ik had nooit mijn wachtwoord aangepast, en werkte nog met het originele gegenereerde paswoord.quote:Op donderdag 24 februari 2005 11:18 schreef DrWolffenstein het volgende:
Een wiskundige kan zijn wachtwoord toch wel onthouden? Of lieg je de boel bij elkaar?
Lievvvvquote:Zingende aap ontdekt in Bolivia
Uitgegeven: 3 februari 2005 18:08
Laatst gewijzigd: 9 februari 2005 13:25
LA PAZ - Wetenschappers hebben in de jungle van Bolivia een nieuwe apensoort ontdekt, meldde de krant La Prensa donderdag. Het fruit etende diertje is krap een halve meter lang en weegt ongeveer een kilo. Volgens de ontdekkers hebben de aapjes de gewoonte 's morgens voor elkaar te zingen.
Biologen Robert Wallace en Humberto Gomez, van de Wildlife Conservation Society, ontdekten de nieuwe oranje-bruine primaat in het Maididi National Park. Dit reservaat staat bekend om zijn grote verscheidenheid aan dieren-en plantensoorten.
De naam van het diertje zal worden gekozen via een internetveiling. De opbrengst daarvan wordt besteed aan bescherming van de natuurlijke leefomgeving van de aap, aldus La Prensa.
http://www.nu.nl/news/477(...)dekt_in_Bolivia.html
Stem voor... stem SP etc.quote:Op donderdag 24 februari 2005 13:47 schreef Harry_Sack het volgende:
Lievvvv![]()
gelukkig kunnen ze nog niet rappen![]()
bedenk eens wat nieuws..quote:
Goedenmiddag, rense.com-bezoeker.quote:Op donderdag 24 februari 2005 10:28 schreef Monidique het volgende:
Dag.
Je moet natuurlijk wel een beetje up to date blijven, wat betreft Zionistische Wereldkomplotten.quote:Op donderdag 24 februari 2005 14:47 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Goedenmiddag, rense.com-bezoeker.
LAaala alaaaaa laaaaaaaa....... ff een kroket uit de muur pakken. *Hips* .... Allaaaaaaf....quote:Vibrator uit de muur in Tilburg
Uitgegeven: 24 februari 2005 16:01
Laatst gewijzigd: 24 februari 2005 16:04
TILBURG - Tilburgers kunnen vanaf vrijdag een vibrator uit de muur halen. Dan krijgt de Brabantse stad als eerste in Nederland een zogenoemde erotiekautomaat.
Vrijdag wordt het apparaat dat aan de gevel van een café aan de Laarstraat in Tilburg hangt, officieel geopend. In de automaat zitten naast vibrators ook andere seksspeeltjes, lingerie en glijmiddel.
De welstandscommissie van de gemeente Tilburg stak eerder een stokje voor de automaat. De commissie vond dat de automaat niet paste in de omgeving. Nu de exploitant enige aanpassingen heeft gedaan aan het apparaat mag het alsnog in gebruik genomen worden, meldt de gemeente.
Om te voorkomen dat kinderen vibrators en andere seksspeeltjes kopen kan bij de automaat alleen met 'plastic geld' betaald worden.
quote:In a speech today President Bush said contrary to reports, he has no plans to attack Iran. The president said ‘That’s ridiculous. We didn’t even have plans when we attacked Iraq. –Conan O’Brien
't is zeker aan de achterkant van de plaatselijke Bart Smit ... gekke brabo'squote:Op donderdag 24 februari 2005 16:20 schreef Drugshond het volgende:
[..]
LAaala alaaaaa laaaaaaaa....... ff een kroket uit de muur pakken. *Hips* .... Allaaaaaaf....
*Hap.... kolere zeg wat hebben ze die kroket hard doorgebakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |