Wat een mooi streven. Jammer dat je er zelf zo vaak jammerlijk in faalt.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 00:21 schreef op_dreef het volgende:
[..]
Als je niks zinnigs te melden hebt, zeg dan gewoon niks!
quote:Op vrijdag 18 maart 2005 00:21 schreef op_dreef het volgende:
[..]
Als je niks zinnigs te melden hebt, zeg dan gewoon niks!
Vertel!quote:Op vrijdag 18 maart 2005 00:24 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Wat een mooi streven. Jammer dat je er zelf zo vaak jammerlijk in faalt.
De frustraties die je hebt opgebouwd in je mod-tijd komen er wel dubbel-en-dwars uit. Niet, poeperd?quote:Op vrijdag 18 maart 2005 00:24 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Wat een mooi streven. Jammer dat je er zelf zo vaak jammerlijk in faalt.
*lach m'n billen eraf*quote:Op vrijdag 18 maart 2005 00:38 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
De frustraties die je hebt opgebouwd in je mod-tijd komen er wel dubbel-en-dwars uit. Niet, poeperd?
Grote opruiming gehouden.quote:Op donderdag 17 maart 2005 21:43 schreef DennisMoore het volgende:
"Hetero's vaker naar homofeesten"
Kan dit soort BSB-onzin (dan wel sneue troll-poging) verwijderd worden uit NWS?
Liefst ook de oorzaak ervan.
Meestal zet ik het er ook bij of spreek ik diegene er even in het topic op aan en dan is het ook wel duidelijk. Als het maar om een of twee posts gaat laat ik het meestal achterwege omdat het alleen melden weer een aanleiding kan zijn om dāār weer over door te gaan. Dan is het topic alsnog ontspoort. En in een geval zoals hierboven, de vraag van DennisMoore, hoeft het mi ook niet.quote:Op donderdag 17 maart 2005 18:15 schreef ShaoliN het volgende:
Hoi lieve NWSmodjes. Ik vind het veelal terecht dat jullie gaan puinruimen in topics, maar is het niet wijsheid om even te vermelden dat dit gebeurd is? Nu krijg je eerst weer 25 reacties van users die zich afvragen waar de post naar toe is gegaan. Dat maakt het er ook niet echt beter op.
Het laatste -ook de reacties op de post(s) die verwijderd wordt gaan weg- is misschien niet bij iedereen bekend, maar vandaar ook de herhaaldelijke vraag om er in zo'n geval niet op in te gaan maar het via een topicreport, mail of het fb-topic te melden.quote:
Met onmiddellijke ingang is er een nieuwe regel van kracht met betrekking tot het reageren in serieuze fora (R&P, SEX, NWS, B&H, KLB, FB etc.).
Off-topic, onzinnige en beledigende reacties zullen vanaf nu simpelweg worden verwijderd uit de betreffende topics.
[...]
Verder roepen wij alle users op om vooral NIET te reageren op dat soort posts. Je reactie zal OOK verwijderd worden en kan eventueel, afhankelijk van de aard ervan, OOK resulteren in een ban voor het betreffende forum dan wel heel FOK!
Door de reacties van users die alleen maar op FOK! komen om de boel te verpesten voor anderen te negeren kunnen wij sneller en doeltreffender ingrijpen en hoeven de topics niet gesloten te worden.
Policy mbt off-topic en onzinposts buiten Onzin
Mogûh allenquote:
Vanwege de nieuwe regels post ik hier in Feedback:quote:Op donderdag 17 maart 2005 20:49 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Geen van beide je komt gewoon ontzettend * onecht * over.
Ja, dat is verschrikkelijjk. Persoonlijk had ik ze opgehangen.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 00:23 schreef op_dreef het volgende:
[..]
Jammer genoeg moest dit eerst aan je neefjes kenbaar worden gemaakt voor ze doorhadden dat voetvballen met kransen Not Done is.
Het probleem is, ik heb helemaal niks zitten ontkennenquote:Op donderdag 17 maart 2005 22:25 schreef QED het volgende:
[..]
Ja?
En de foto's zijn ge-fake-d?
Zie je, Mutant, Dat is het verschil met Nederlanders en allochtonen.
Wij ontkennen onze fouten niet.
Gisteren gaf ik in dit topic exact dezelfde (echt 100%) reactie en toen werd mijn bericht verwijderd:quote:
Dit is gesloten beste speedreak, omdat dit de keiharde realiteit laat zien. Die is te onaangenaam dus wordt het gesloten omdat men geen zin in gezeik heeft.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 18:49 schreef speedfreak1 het volgende:
Waarom wordt Moslimkleuters vereeren 9-11, Mohammed Bouyeri en haten NL gesloten? Gaat het over een te heikel onderwerp? Komt het doordat allochtone kinderen die zich volkomen respectloos gedragen nu eens onder vuur liggen? Geen normale discussie mogelijk bitst éne yvonne in de sluitpost. Waarom niet? Of moeten we dit zien als een politiek correcte handeling, met andere woorden gewoon censuur?
Let dan voortaan gelijk even op hoe je dingen neerschrijft.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:09 schreef op_dreef het volgende:
Waar is mijn post gebleven uit Twee mannen mishandeld door twintig Marokkanen
quote:Op vrijdag 18 maart 2005 18:56 schreef Mea_Culpa het volgende:
[..]
Dit is gesloten beste speedreak, omdat dit de keiharde realiteit laat zien. Die is te onaangenaam dus wordt het gesloten omdat men geen zin in gezeik heeft.
Kom kom vonne. Er stonden slechts een paar posts EN je sluitpost met WAAG het niet een nieuwe te openen. Gewoon geen zin in gezeik, thats it. Er valt immers weinig op af te dingen op het gedrag van die gasten.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:16 schreef yvonne het volgende:
[..]W lees na, was geen normale discussie, ergo, slot.
Nou, wat was er nou weer mis mee ?quote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:13 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Let dan voortaan gelijk even op hoe je dingen neerschrijft.
Vier keer rechtsaf en je bent bij het stormfront forum, veel plezierquote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:21 schreef op_dreef het volgende:
[..]
Nou, wat was er nou weer mis mee ?
Ik begin dit soort discussie en je achterlijke mod-beleid trouwens spuug en spuug zat te worden!
Wie maakt het volgende deel aan ?quote:"Optieven, normale discussie onmogelijk, slot, en WAAG het niet het niet op nieuw te openen."
Wat heeft stormfront hier mee te maken ? Of anders gesteld: wat heb ik met stormfront te te maken ?quote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Vier keer rechtsaf en je bent bij het stormfront forum, veel plezier
Pas maar op, van stress krijg je haaruitval.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:21 schreef op_dreef het volgende:
[..]
Nou, wat was er nou weer mis mee ?
Ik begin dit soort discussie en je achterlijke mod-beleid trouwens spuug en spuug zat te worden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |