Ja leuk hè! Mijn darmen zijn inmiddels ook weer 'alive & kicking'. Gevolg: van -3 naar -3,5 kgquote:Op donderdag 5 mei 2005 10:29 schreef Babbelzz het volgende:
Muesli top resultaat en ook de andere mensen zijn goed bezig als ik t zo lees!
quote:Op donderdag 5 mei 2005 06:48 schreef Libris het volgende:
Vanmorgen er weer iets vanaf, alleen mijn bodyfat neemt toe volgens mijn weegschaal
Lijkt inderdaad heel erg op mijn dagelijkse portie. Soms doe ik er een yoghurtje tussendoor, of een blikje coke light. Van het weekend weer eens wat experimenteren, onder andere ook de pannekoekjes.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 08:20 schreef Mirjamke het volgende:
Hey daar,
Ik ben in het boek bezig, heb het geleend bij de bibliotheek. Wel zo makkelijk
Ik heb een nieuw schema'tje gemaakt gisteravond.
`s Morgens - 1 Eitje en tomaat.
(Of van die pannenkoekjes)
`s Middags - een salade met kip of tonijn.
`s Avonds - roerbakgroente met een stuk mager vlees of vis.
Tussendoor; komkommer, feta, kipfilet..
Ik drink; Tomatensap, thee en water..heel veel water.
Ik heb iets gelezen over Lijnzaad crackers?
Heeft iemand het recept?
Bvd..
Vanaf maandag zo ongeveer.. Vanavond had ik een afscheidsetentje van een collega. Echt Chinees eten, dus geen eurochinees, ik dacht dat ik ontzettend zou zondigen, maar eigenlijk mocht ik gewoon haast alles hebben. De rijst heb ik laten staan, bij het eten werd chrysantenthee geschonken. En het eten zelf was voornamelijk groente (bladgroente), vis en schelpdieren die in een steamboat (soort fondue maar dan met boullion) worden gekookt. Allemaal niet echt slecht, alleen gezondigd, alleen op het eind een glaasje rode wijn genomen....quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:43 schreef Mirjamke het volgende:
Hoelang ben jij precies bezig Libris?
Ik heb zojuist weer wat inkopen gedaan
Morgen wel uit eten..maar dan waag ik me aan de salades en eventueel vlees..
Ik heb ook helemaal geen behoefte aan zoetigheid eigelijk
Vanmorgen gewogen en 1.8 kilo minder dan de begin van de week, net onder de 80 was wel een psychologische grens vindt. Vanavond weeg ik me niet, heeft geen zin. Ik kijk het nog een tijdje aan en als ik geen sla en ei meer kan zien, ga ik rustig naar fase 2. Ik ben niet erg ver boven mijn gewicht en een glaasje wijn en een boterham op zijn tijd mag ook wel. Wel ben ik al beter gaan nadenken over wat ik eet. Meer bewust eten.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 16:46 schreef Mirjamke het volgende:
Heb je al resultaat, Libris?
Ik stond daarnet op de weegschaal en was weer aangekomen...
Nu hebben we dat ding ook al 25 jaar, dus mischien dat et`m daar aan ligt..
Ik hoop het
Ik hou me prima aan de richtlijnen..
Ik voel me er wel een beetje klote bij enzo
Wat eet je dan en hoeveel kom je aan?quote:
Sport je erbij??? Als je dat doet, sport je misschien verkeerd.... daar kan het ook aanliggen.... Dat je meer spieren krijgt, en die wegen ook wel wat.....quote:Op zaterdag 7 mei 2005 16:33 schreef Mirjamke het volgende:
@ Libris: Nee dat doe ik nooit. Mischien wel een goed ding..
@ Liejannuh: Ik moet wel bijna ongesteld worden ja..vanaf morgen in de stopweek..
Ik heb ook al een nieuwe weegschaal gehaald, maar geen verandering.
Ik snap het gewoon niet :S
Best vreemd, want ik voel me eigelijk als een veertje
Nee ik sport niet (meer)quote:Op zaterdag 7 mei 2005 17:54 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Sport je erbij??? Als je dat doet, sport je misschien verkeerd.... daar kan het ook aanliggen.... Dat je meer spieren krijgt, en die wegen ook wel wat.....
Dat had ik ook toen ik nog 58 kilo woog. Ik ging op voetbal en kreeg dus meer spieren in mijn benen..... ik paste alles nog, maar werd wel zwaarder....
Pindasaus, tja, veel soorten, volgens het boekje mag je twee eetlepels pindakaas. Ik maak mijn pindakaas met pindakaas, sojasaus, water en een beetje sambal. Dat moet dus kunnen met mate.quote:Op zondag 8 mei 2005 11:24 schreef charmed_angel het volgende:
Mag je eigenlijk verse tomatensoep in fase 1? Dat is de enige soep die ik lust.....
Liejannuh, jij ontbijt met die pannekoekjes he? Mag ik het recept van je? Ik ben te lui om te zoeken :p
Vanavond eet ik sate bij mijn moeder. Mag ik de pindasaus? Volgens mij niet he?
Morgen mag ik me weer wegen...... ik ben benieuwd! Gisteren teveel nootjes op
Ik kon het niet laten en heb me gewogen!quote:Op zondag 8 mei 2005 11:24 schreef charmed_angel het volgende:
Morgen mag ik me weer wegen...... ik ben benieuwd! Gisteren teveel nootjes op
Proficiatquote:Op zondag 8 mei 2005 12:53 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik kon het niet laten en heb me gewogen!
2,7 kilo eraf! :p
Hier hetzelfde dusquote:Op zondag 8 mei 2005 19:17 schreef HuubTuub het volgende:
Ook een TVP, ik hoef niet bizar veel af te vallen, maar ik wil wel graag mijn eetpatroon eens controleren en aanpassen waar nodig.
Ga morgen ook weer sporten voor het eerst. Afgelopen week voelde ik me een beetje slappies.... duizelig.... sinds gister is het gelukkig wat beter....... dus ik ga gewoon lekker opbouwen. Maandag/woensdag/vrijdag een uur cardio en buikspieroefeningen.... na 4 weken weer een dagje erbij.....quote:Op zondag 8 mei 2005 13:28 schreef Libris het volgende:
[..]
Proficiat
Ik heb net weer 45 minuten hardgelopen, 28 graden en 94% luchtvochtigheid... Zit nu dus lekker na te zweten....![]()
Ja toch iets meer olie gebruiken met bakken of olijfolie door je sla. Dat heb je gewoon nodig zodat het allemaal wat soepeler wordt daar benedenquote:Op zondag 8 mei 2005 15:14 schreef Mirjamke het volgende:
Ik heb al zo`n 4 a 5 dagen, geen ontlasting gehad sinds ik het SBD volg....
Kan iemand mij vertellen of dit Klopt en/of dit bij de bijwerkingen hoort?!
Het thx! Ben benieuwd ik heb alleen geen kaneel in huis, morgen even halen vanuit me werk.... of even bij mijn moeder lenen :p Je hoort nog wel wat ik er van vind!quote:Op zondag 8 mei 2005 15:35 schreef Liejannuh het volgende:
Voor Charmed Angel het recept voor de pannekoekjes:
Gooi 2 eieren en 2 scheppen hüttenkase in de blender. Doe er wat kaneel bij. Zet de blender aan. En je hebt je beslag.
Gewoon bakken in roomboter of olijfolie en ze smaken uitstekend.
Ow nootjes.... als er bij mij een zak open is ben ik veel te veel geneigd om een handje te pakken.....quote:Gister heb ik weer te veel nootjes gegeten, maar vandaag gedraag ik me uitstekend!Heb bij mn oma alle lekkere dingen genegeerd en heb alleen een paar aardbeien op (ipv aarbeien op de cake!
). En nu ben ik alvast heel handig wat dingen aan het maken voor komende week.
Scheelt me weer veel tijd in de keuken!
Allen geen eieren in olijfolie bakken.... gadver wat werd ik daar misselijk van..... dat doe ik nog wel met een klontje boter.... anders ga ik over me nek.quote:Op zondag 8 mei 2005 21:14 schreef Mirjamke het volgende:
@ Charmed_Angel: Dat van de Olijfolie is wel een erg goed idee, aangezien ik dat vrijwel nooit erbij neem.
Heb jij al resultaat geboekt?
Ik vroeg het me ook telkens af of ik Yoghurt mocht eten... maar het schijnt wel te mogen, dus eet ik elke ochtend lekker 225 gram yoghurt met zoetstof... lekker hoor. Kwark mag wel..... dat weet ik zeker. Maar kwark vind ik ehct vies....quote:Op zondag 8 mei 2005 21:46 schreef Naamah het volgende:
Een praar vragen voor de ervaringsdeskundigen hier. Ik wil morgen gaan beginnen, maar heb nog even geen boek. Mag zuivel nou wel of niet? Ik eet graag kwark en yoghurt, maar mag dat in fase 1? Ik lees er verschillende dingen over. Verder wil ik graag weten of het meteen helemaal misgaat als je een tijdje niet SBproof eet. In de zomer als ik op kamp of op vakantie ben kan ik namelijk niet zelf bepalen wat ik eet en als het dan meteen helemaal misgaat kan ik er beter niet aan beginnen. Verder snap ik dat fase 1 vrij strikt is en fase 2 losser, betekent dat dat ik in fase 2 ook een keer frietjes of pizza kan eten als avondeten of is dat uit den bozen? Gebeurt namelijk vaak op mijn vereniging en anders kan ik daar nooit meer mee eten!! Hoop dat iemand bovenstaande kan beantwoorden!
Hmmm nu ben ik wel heel erg benieuwd naar die pannekoekjes.... morgen toch maar even kaneel bij mijn moeder pikkenquote:
Zoooo, netjes!!quote:Op zondag 8 mei 2005 21:46 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Allen geen eieren in olijfolie bakken.... gadver wat werd ik daar misselijk van..... dat doe ik nog wel met een klontje boter.... anders ga ik over me nek.
Ik kon het vanochtend niet laten en heb me gewogen..... 2,7 kilo eraf. En dan ben ik nog ongesteld geworden ook, en dan ben ik meestal iets zwaarder.... dus ben er benieuwd naar volgende week maandag...... Denk ook dat het veel vocht is bij mij, dat heb ik bij elk dieet....
Trouwens mijn tante heeft ook SBD gedaan, en die kwam er van aan! Terwijl haar ex er vanaf viel.....
Kwark en yoghurt mogen, als het maar de magere variant is. Wat ik vaak doe (heb ik niet zelf verzonnen hoor, maar komt van het southbeach forum), is de yoghurt uit laten lekken. Gewoon in een stukje keukenpapier in een vergiet of zeef leggen en daar yoghurt in doen. In het vocht wat eruit gaat zitten de meeste koolhydraten. Je kunt dit dan weer aanvullen met water. Je krijgt er iig lekkere dikke yoghurt van!quote:Op zondag 8 mei 2005 21:46 schreef Naamah het volgende:
Een praar vragen voor de ervaringsdeskundigen hier. Ik wil morgen gaan beginnen, maar heb nog even geen boek. Mag zuivel nou wel of niet? Ik eet graag kwark en yoghurt, maar mag dat in fase 1? Ik lees er verschillende dingen over.
Je mag (zeker in fase 3) alles eten, maar sommige dingen dus met mate. Als je een weekje heel erg hebt gezondigd (wat op een kamp of op vakantie niet echt vreemd is) dan ga je gewoon weer een weekje terug naar fase 1!quote:Verder wil ik graag weten of het meteen helemaal misgaat als je een tijdje niet SBproof eet. In de zomer als ik op kamp of op vakantie ben kan ik namelijk niet zelf bepalen wat ik eet en als het dan meteen helemaal misgaat kan ik er beter niet aan beginnen.
Je kunt alles eten, maar sommige dingen dus met mate. Als je een pizza neemt, neem er dan eentje met een dunne bodem. De bodem is gemaakt van wit meel en dat is geraffineerd en dat is evil!quote:Verder snap ik dat fase 1 vrij strikt is en fase 2 losser, betekent dat dat ik in fase 2 ook een keer frietjes of pizza kan eten als avondeten of is dat uit den bozen? Gebeurt namelijk vaak op mijn vereniging en anders kan ik daar nooit meer mee eten!! Hoop dat iemand bovenstaande kan beantwoorden!
Na een tijdje wordt het echt lekker, geloof me... Vanmorgen weer een glas op, naast mijn normale canadese bacon en twee eieren... Ik ben van het weekend ook nog niet naar de wc geweest, dus staks maar een flinke bak koffie, meerstal werkt dat wel.quote:Op zondag 8 mei 2005 22:43 schreef Liejannuh het volgende:
Ja!!! Begin de dag met een glas tomatensap!
Doe ik alleen doordeweeks hoor!
De eerste week sta je te kokhalzen terwijl je het naar binnen werkt, daarna wordt het bijna lekker!
Goed zeg CA! op naar de <80 de psychologische grensquote:Op maandag 9 mei 2005 07:26 schreef charmed_angel het volgende:
Vandaag is dus mijn weegdag. 82,5 kilo ! Dus als 2,9 kilo afgevallen... ik ben trots en nog meer gemotiveerd om door te gaan!
Ik heb precies hetzelfde.quote:Op maandag 9 mei 2005 08:23 schreef jolene het volgende:
Een ding kan ik wel vertellen vrije dagen zijn nog niet mijn ding.
Het is niet echt goed gegaan.
Ben er wel twee kilo af.
Maar ik weet zeker dat als ik bepaalde dingen niet had gedaan dat het dan beter was gegaan.
Maar ja, op voor een nieuwe week waar we heel goed op alles gaan letten.
Ik vergeet altijd te eten in het weekend, meestal kom ik er 's avonds achter dat ik 's ochtends en 's middags niet heb gegeten... Nu braaf mijn eitjes en salade opquote:Op maandag 9 mei 2005 08:52 schreef Mirjamke het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde.
De weekenden vind ik altijd het minst met dit soort dingen..
Ik ga voorlopig ook geen gebruik meer maken van de weegschaal...
Mischien over 2 weken eens..Anders is het zo`n teleurstelling
Al het fruit is verboden in fase 1.quote:Op maandag 9 mei 2005 09:43 schreef Mirjamke het volgende:
Minder ja... maar als je dat met mate eet, dan valt zoiets toch wel mee?
Lijkt mij tenminste...
Zijn aardbeien ook verboden in fase 1?
Heb hier nog een gekookt ei liggen, maar eieren beginnen mijn strot uit te komen.... 30 eieren in een week is toch een beetje te..quote:Op maandag 9 mei 2005 10:14 schreef Mirjamke het volgende:
Ik ben vanmorgen begonnen met een pannenkoekjeen een glas tomatensap.
Straks maar ff een stukje komkommer eten.
Heb honger
Deksel even onder de warme kraan, blik (deksel) zet meer uit dan glas (potje). Dan krijg je hem met een theedoek om het deksel wel open. Mijn gewicht stagneert ook een beetje, zo net onder de 80 kilo.. En ik wil er toch wel wat meer af, dus we gaan gewoon verder.quote:Op maandag 9 mei 2005 20:58 schreef Liejannuh het volgende:
Ja, maar dan bedeft mn feta.
En dan zal je ook zien dat het potje omvalt in de koelkast.
Ik kan natuurlijk ook de feta overgooien in een ander potje als ik de deksel lek heb geprikt.![]()
Hoe is het nu met je??quote:Op donderdag 5 mei 2005 10:29 schreef Babbelzz het volgende:
[..]
Ha Liejannuh! Top joh!
Ik ben al aan het zondigen sinds ik zondag uit eten ben geweest... wel allemaal SB< maar teveel kaas, teveel noten :S etc.... nou, ga er vanaf morgen maar weer eens stevig tegenaan.... merk trouwens dat ik minder snel ga sinds ik die pannekoekjes heb ontdekt... ik vermoed dat ik er toch meer van eet dan eerst... t vult op de een of andere manier niet zo als 2 gekookte eitjes bv...
Muesli top resusltaat en ook de andere mensen zijn goed bezig als ik t zo lees! Leuk dat er zoveel bijgekomen zijn!
Geen idee!quote:Op dinsdag 10 mei 2005 15:31 schreef Naamah het volgende:
Een paar gerichte vragen;
- Cheddar cheese valt volgens het kleine boekje in de categorie 'vermijden' waar halen jullie cheddar cheese die wel mag?
Goh, zit daar nog verschil in dan?? Nouja, dan zijn het vast goede vetten! Volgens mij is er nl geen light variant van.quote:- Hetzelfde geldt voor huttenkase; die van danone (die ze oa bij albert heijn hebben) is te vet en dient vermeden te worden, waar vind ik de magere variant?
Ricotta is übersmerig!quote:- Ik heb daarnet ricotta gekocht en even geproefd en het is echt vies! Iemand een idee hoe het ergens in te verwerken zodat je het niet zo proeft? Weggooien is ook weer zonde..
Ik moet het kleine boekje ook maar eens aanschaffen... Weet iemand het ISDN nummer ervan?quote:Op dinsdag 10 mei 2005 15:31 schreef Naamah het volgende:
Een paar gerichte vragen;
- Cheddar cheese valt volgens het kleine boekje in de categorie 'vermijden' waar halen jullie cheddar cheese die wel mag?
- Hetzelfde geldt voor huttenkase; die van danone (die ze oa bij albert heijn hebben) is te vet en dient vermeden te worden, waar vind ik de magere variant?
- Ik heb daarnet ricotta gekocht en even geproefd en het is echt vies! Iemand een idee hoe het ergens in te verwerken zodat je het niet zo proeft? Weggooien is ook weer zonde..
Ok bedankt, ik heb het boekje gelijk besteld via bol.comquote:Op dinsdag 10 mei 2005 21:46 schreef Naamah het volgende:
Charmed angel; isbnnr van het kleine boekje is 9026965877. Ricotta is gewoon verkrijgbaar bij de Albert Heijn, staat bij de kaas in een laag rond bakje (net als mascarpone) die chocolademousse is echt heel lekker, heb het net gemaakt! Ongeveer 1/2 theelepels cacao gebruikt en wel flink wat zoetstof, ook een beetje vanille en kaneel. Mengen deed ik met de staafmixer, maar daarvoor was het eigenlijk te weinig en zat het grootste deel dus in de kop vak de staafmixer
Ik denk dat ik teveel kaas had, ach we proberen het nog een keer. Ik heb trouwens wel vet vrije kaas. Eerste dagen verlies je inderdaad veel door vocht kwijt te raken, maar gefeliciteerd, wat is je streefgewicht?quote:Op woensdag 11 mei 2005 08:37 schreef Naamah het volgende:
Libris; ik had die pannenkoekjes gemaakt van 3 eetlepels huttenkase en 2 eieren (en verder vanille-extract en kaneel) en heb vervolgens steeds drie kleine dikke pannenkoekjes in één pan gebakken. Lang wachten met omdraaien en het lukt prima!
Ik ben werkelijkwaar euforisch; na 2 dagen al de magische 80-grens overschreden, ook al was die vrij dichtbij. Van 81,7 naar 79,6 gegaan, 2 kilo in 2 dagen!!! Wauw..
In een eerdere post zeg ik dat geroosterde ham met honing onbeperkt mag volgens het boekje, ik denk dat dat een drukfout is. Dan rest nog de vraag; wat is gekookte ham en waar vind je dat of hoe maak je dat en welke ham heb je er dan voor nodig?
Jah ik zag het staan..... Maar ik probeer zoveel mogelijk, geen tussendoortjes en desserts te nemen.... en dat gaat me tot nu toe nog heel erg makkelijk afquote:Op dinsdag 10 mei 2005 22:25 schreef Naamah het volgende:
In het grote boek staat een plan voor 14 dagen voor fase 1 en daar wordt elke dag mousse als dessert gegeten, de ene keer met vanille, dan met amandel en dan met cacao.. volgens mij kan je best wat vaker die mousse eten als je wil!
Hey goed zeg!quote:Op woensdag 11 mei 2005 06:38 schreef Libris het volgende:
Heb vanmorgen de pannekoekjes geprobeerd, maar dat werk een beetje prut, wel lekker en in ieder geval een goede afwisseling voor alleen eieren... inmiddels is er 2,7 kilo in 10 dagen af, wat ik op zich wel goed vindt.
Het grappige van dit dieet vind ik dat je denkt dat je weinig mag, maar uiteindelijk erachter komt dat je meer mag. Vanavond weer lekker een kipfiletje op de BBQ, en morgen de rest van de kipfilet door de saladeTot het weekend vol houden en dan langzaam naar fase 2. Heb zin in een lekkere bruine boterham
Heyquote:Op woensdag 11 mei 2005 08:37 schreef Naamah het volgende:
Ik ben werkelijkwaar euforisch; na 2 dagen al de magische 80-grens overschreden, ook al was die vrij dichtbij. Van 81,7 naar 79,6 gegaan, 2 kilo in 2 dagen!!! Wauw..
Hoeveel kaas at je dan??? Ik neem elke avond 30 gram Maaslander jong 30+..... heeerlijk! Dat is overigens mijn enige tussendoortje wta ik eet!quote:Op woensdag 11 mei 2005 08:44 schreef Libris het volgende:
[..]
Ik denk dat ik teveel kaas had, ach we proberen het nog een keer. Ik heb trouwens wel vet vrije kaas. Eerste dagen verlies je inderdaad veel door vocht kwijt te raken, maar gefeliciteerd, wat is je streefgewicht?
Neeneeneequote:Op woensdag 11 mei 2005 10:51 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Hoeveel kaas at je dan??? Ik neem elke avond 30 gram Maaslander jong 30+..... heeerlijk! Dat is overigens mijn enige tussendoortje wta ik eet!
Ow hahaha ok.... Ik dacht dat je teveel kaas at :pquote:Op woensdag 11 mei 2005 11:12 schreef Libris het volgende:
[..]
Neeneeneehutenkase door mijn pannekoekmix
Ik eet normaal een partje la vache qui rite light op een dag. 30 gram is toch niets?
Ik zondig nu met pure m&M's met pinda. Ach, denk niet dat het zo slecht is. Pure chocolade en paar pinda's.... Soms moet het evenquote:Op woensdag 11 mei 2005 11:19 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ow hahaha ok.... Ik dacht dat je teveel kaas at :p
30 gram is toch 3 blokjes kaas.....
Ik had vorige week ook pinda's gekocht, maar dat doe ik niet meer.... die gaan te snel op....
'quote:Op woensdag 11 mei 2005 11:19 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik had vorige week ook pinda's gekocht, maar dat doe ik niet meer.... die gaan te snel op....
Te veel nootjes is niet goedquote:Op woensdag 11 mei 2005 22:46 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
'
Hier worden de cashewnoten en pistache noten ook verbannen!
Ik heb me bijna ziek zitten eten aan die dingen de laatste dagen, dus ik durf nog even niet op de weegschaal te gaan staan!
Wel had ik vandaag weer wat rijst bij mn eten, en ik was er nou niet echt van onder de indruk. Kortom: je hebt het helemaal niet nodig!
Het is een complot, vanmorgen ook 4 ons zwaarder dan gisteren, dus vandaag strikt regime.. Mijn hele afdeling loopt trouwens commentaar te leveren op mijn salades tussen de middag, maar ik denk dat er volgende week meer mensen lunch van thuis meenemen (het is heel normaal om in Singapore 3 keer per dag buiten de deur te eten...)quote:Op donderdag 12 mei 2005 08:50 schreef jolene het volgende:
[..]
Te veel nootjes is niet goed![]()
Maar ja, hier ging het ook niet goed was er vanochtend gewoon een kilo zwaarder dan maandag.
Dus nootjes zijn de komende weken verboden.
Raar is het maar ik weet nu wel dat ik gewoon vier weken fase I pak.quote:Op donderdag 12 mei 2005 09:19 schreef Libris het volgende:
[..]
Het is een complot, vanmorgen ook 4 ons zwaarder dan gisteren, dus vandaag strikt regime.. Mijn hele afdeling loopt trouwens commentaar te leveren op mijn salades tussen de middag, maar ik denk dat er volgende week meer mensen lunch van thuis meenemen (het is heel normaal om in Singapore 3 keer per dag buiten de deur te eten...)
Erg moeilijk... vooral als ze in de eerste fase zit. Een schijfje komkommer staat ook zo raar bij een kop koffiequote:Op donderdag 12 mei 2005 19:59 schreef vriendinnie het volgende:
Mijn schoonmoeder is op het moment bezig met het south beach dieet. Zondag komt ze op visite en ik haal voor iedereen gebak voor bij de koffie. Ik denk alleen dat ze dat niet mag hebben. Heeft er iemand tips voor iets lekker voor haar wat binnen haar dieet past?
Ik ga mij maandag weer wegen, dus heb geen idee.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 02:46 schreef Libris het volgende:
Hier zit er weer schot in, zo'n 3 ons per dag eraf
Ik ga nu langzaam over op fase 2, met bijvoorbeeld een glaasje wijn en wat kellogs all-bran, even geen eieren voor ontbijt..
Hoe gaat het bij jullie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |