Kijk nog eens in de OPquote:Op vrijdag 7 januari 2005 22:06 schreef gimme.shelter het volgende:
Waar kan ik deel 23 nog eens nalezen??
Al gestopt, gimme?quote:Op vrijdag 7 januari 2005 22:06 schreef gimme.shelter het volgende:
Waar kan ik deel 23 nog eens nalezen??
Maak daarvan "maar ik hoef niet!quote:
Nee, ik wist dat iemand dat ging zeggen. Maar dat kan ik nu ook wel zeggen, maar ik weet dat ik op het moment supreme toch zeg "maar ik MAG niet". Want ik probeer van een verslaving af te komen, dus het roken hoeft van mij WEL. Het mag alleen NIET meer.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 12:05 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Maak daarvan "maar ik hoef niet!" en dan is het al een stuk minder erg.
Eb, maandag aanstaande is het zover!! En nu gaan we t redden!!quote:
Daar mag je een jaar en 9 maanden van makenquote:
Heel veel sterkte vandaag op je eerste dag!! Neem het gewoon uur per uur!!quote:Op zaterdag 8 januari 2005 15:47 schreef XemmyX het volgende:
Oooh ja, is ook beter voor me om te stoppen, ik heb asmatische bronchitis en dan is het niet bevordelijk om te roken natuurlijk..
Ow, daar had ik geen last van. Ik denk dr wel aan, regelmatig zelfs, maar ik doe het gewoon niet. En af en toe een beetje afleiding is inderdaad geen verkeerd ideequote:Op zondag 9 januari 2005 10:46 schreef XemmyX het volgende:
Gaat redelijk goed moet ik zeggen!
Moet ik wel zeggen, dat ik niet moet komen stil te zitten, want ga je d'r aan denken!
Bron. de laatste twee alinea'squote:......Dan, als je zover bent, steek je je rechterhand -als je linkshandig bent je andere hand, maar in ieder geval de hand die de sigaretten vasthoudt- in het vuur en die houd je in de vlammen terwijl je plechtig en langzaam zegt: "Hierbij besluit ik (Of: hierbij zweer ik) om definitief met tabak roken te stoppen." Houd, ondanks de pijn, je hand zo lang als je durft en kunt in de vlammen, maar niet langer......
Als je nu terugvalt en toch zin krijgt om te roken, kijk je naar de hand die de sigaret zal vasthouden. Je denkt aan de pijn die je voelde en aan je woorden, en de behoefte om te roken zal vanzelf verdwijnen.
Zelfverminking om te kunnen stoppenquote:Op zondag 9 januari 2005 14:21 schreef crossover het volgende:
ik ben ook twee dagen rook-vrij (ik hoef niet in de OP). maar ik was een beetje aan het surfen en toen kwam ik dit tegen, kan misschien handig zijn
[..]
Bron. de laatste twee alinea's
succesquote:Op zaterdag 8 januari 2005 15:46 schreef XemmyX het volgende:
Ok, ik ga afvallen, en tegelijk stoppen met roken!
Ik leef zo ongezond, daar ga ik nu verandering in brengen.
Ik rook nu bijna een pakje per dag.. vanavond heb ik feest, en dan is het vooribj met het roken, vannacht om 12 uur ga ik met groot gebaar laatste sigaret roken, en voorgoed uitdrukken
Hoop dat ik het kan volhouden, heb steun aan mijn vriend, heb hem al gewaarschuwd voor mijn buien etc, dus ik wacht af hoe het gaat
quote:Op maandag 10 januari 2005 09:10 schreef lone_wolf het volgende:
Lieve Lezertz,
Nu ben ik welgeteld 4 dagen van het roken af....maar nu (eerste dag weer aant werk , geen zware fysieke arbeid of zo..) krijg ik het juist benauwd.!!!!!!!
Als ik rustig zit te werken adem ik normaal (denk ik) dan in een keer moet ik meerdre keren diep ademhalen omdat ik het heel benauwd krijg . Ook breekt op zo'n moment mij het koude zweet uit.....
Gebeurt dit vaker?!? Is het hypervventilatie of iets anders????
erg onaangenaam!!!
Ja, stoer. Begin eerst maar eens met roken, en kom dan hier zeurenquote:Op maandag 10 januari 2005 10:03 schreef RemcoDelft het volgende:
Mag ik ook meedoen? Ik rook al ruim 28 jaar niet!
Afgezien van als ik in de stad loop, ergens fiets, een winkel, openbaar gebouw of een station in loop, want dan staat er altijd zo'n groepje verschoppelingen met een rookwolk om zich heen voor het gebouw......
Je gaat best goed nu , wat je zeker niet moet doen is gaan roken als je uitgaat . Dan blijf je dat roken met gezelligheid associeren. Helemaal stoppen is echt makkelijker. Ook het stappen gaat op een gegeven moment makkelijk , echt waar.quote:Op maandag 10 januari 2005 11:50 schreef Dragon-fly het volgende:
hou je het nog vol? ikke wel (hoop ik) niet dat ik er iets voor krijg ofow misschien ene goede gezondheid.
ohjah ik vergat ook nog te melden dat ik ook last van m'n longen had alleen de eerste paar dagen btw.
toch rookte ik nietzo veel 1 pakje (peter) per 2 dagen
Genoteerd, veel succes toegewenstquote:Op maandag 10 januari 2005 12:05 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik kan op het pupil lijstje...
Sinds maandag geen saffies meer gerookt..
Ik moet zeggen dat ik het prima uit kan houden. Maar goed, een week pas... Ben benieuwd hoe het verder zal gaan. Al heb ik een erg goede motivatie om te stoppen nu aangezien ik een niet-rokend vriendinnetje heb nu.quote:Op maandag 10 januari 2005 12:25 schreef schatje het volgende:
[..]
Genoteerd, veel succes toegewenst.
@ Ymke, alles goed??.
quote:Op maandag 10 januari 2005 12:00 schreef Ymke het volgende:
[..]
Je gaat best goed nu , wat je zeker niet moet doen is gaan roken als je uitgaat . Dan blijf je dat roken met gezelligheid associeren. Helemaal stoppen is echt makkelijker. Ook het stappen gaat op een gegeven moment makkelijk , echt waar.
Ik had na een maand of 3 helemaal nergens meer last van. Ben nu bijna twee jaar gestopt .denk eigenlijk nooit meer aan roken behalve als ik het andere zie doen.
Dus doorzetten het gaat later echt beter!!!
One year, eleven months, one day, 13 hours, 43 minutes and 21 seconds. 17539 cigarettes not smoked, saving ¤ 2.455,50. Life saved: 8 weeks, 4 days, 21 hours, 35 minutes.
Tering 3 maand....! heb ik dus nog wat voor de boeg.quote:Op maandag 10 januari 2005 12:00 schreef Ymke het volgende:
[..]
Je gaat best goed nu , wat je zeker niet moet doen is gaan roken als je uitgaat . Dan blijf je dat roken met gezelligheid associeren. Helemaal stoppen is echt makkelijker. Ook het stappen gaat op een gegeven moment makkelijk , echt waar.
Ik had na een maand of 3 helemaal nergens meer last van. Ben nu bijna twee jaar gestopt .denk eigenlijk nooit meer aan roken behalve als ik het andere zie doen.
Dus doorzetten het gaat later echt beter!!!
One year, eleven months, one day, 13 hours, 43 minutes and 21 seconds. 17539 cigarettes not smoked, saving ¤ 2.455,50. Life saved: 8 weeks, 4 days, 21 hours, 35 minutes.
Zo ff offtopicquote:Op maandag 10 januari 2005 12:25 schreef schatje het volgende:
[..]
Genoteerd, veel succes toegewenst.
@ Ymke, alles goed??.
Met mij gaat het ook primaquote:Op dinsdag 11 januari 2005 10:24 schreef Ymke het volgende:
[..]
Zo ff offtopic
Ja alles gaat uitstekend hier , met u ook??
Ik zit te wachten op weer es een leuk programma , dan kom ik weer buurten!!! (zit er wat aan te komen?)
![]()
Mooi . vrijdagavond ben ik altijd thuis ,(heb alleen nog nooit dat programma gezien)quote:Op dinsdag 11 januari 2005 10:48 schreef schatje het volgende:
[..]
Met mij gaat het ook prima.
Aanstaande vrijdag gaat op Ned 1om 20:25 Wie is de Mol van start. En Net 5 gaat later Peking Expresss, de Himalaya Route uitzenden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |