Oh god ja! Die is geweldigquote:Op zaterdag 8 januari 2005 23:48 schreef rashudo het volgende:
.Ik rij nu in een Nissan Z JGTC.. dat ding gaat erg hard.. 1080 KG en 957 PK
Nope. Niet helemaal.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 21:38 schreef P-Style het volgende:
Begrijp ik nu dat je met B-spec héél de gran turismo mode (mòcht je dat willen) rond kunt spelen?
Spelen op de bank is een grote pré inderdaad. Daarom ga ik ook kijken of ik een doe-het-zelf-standaard voor m'n aanstaande DFP in elkaar kan knutselen.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 23:43 schreef rashudo het volgende:
Ik wil lekker op de bank zitten terwijl ik speel.. heb geen idee waar ik dan het stuur kwijt moet
Hmmm... toch wel grappig dus, die B-spec. Ik ben benieuwd... Toch lijkt het een beetje op cheaten.quote:[b]Op zondag 9 januari 2005 00:25
Nope. Niet helemaal.Special Conditions / Mission Hall zijn alleen voor A-spec.
Maar goed, ik gebruik (nogmaals..) B-spec voor lange races en voor suffe races (mini cooper race bijv..). Het hoeft niet maar als je het wil gebruiken dan kan het. Heerlijk.
Wel tof dat je gastje steeds beter gaat rijden in B-spec.
Dat moet het inderdaad wel zijn, zoals Rashudo ook al zei. Overigens vind ik de a110 best een mooie autoquote:Op zaterdag 8 januari 2005 22:41 schreef A.l.e.x het volgende:
[..]
zo te zien wel: http://z-o-g.org/gt4cars/french/dirindex.html
Maar volgens mij werden de Alpine's wel in een aparte fabriek gemaakt
(en andere auto's staan ook onder de naam van hun tuner)
Cheaten? Hoe bedoel je?quote:Op zondag 9 januari 2005 00:40 schreef P-Style het volgende:
Hmmm... toch wel grappig dus, die B-spec. Ik ben benieuwd... Toch lijkt het een beetje op cheaten.
Nou ja uh... je hebt geen zin om een bepaalde race te doen, dus laat je de computer het maar voor je doen. Klinkt een beetje cheat-achtig. Natuurlijk moet je bij B-spec wel zelf voor de auto zorgen en andere instellingen en is het niet per definitie een garantie dat je 1ste wordt, maar je begrijpt wel wat ik bedoel... toch?quote:
Ja, ik begrijp het. Zoiets dacht ik ook maar geloof me ; je gaat het absoluut gebruiken. Er zijn een aantal saaie races die je absoluut niet wilt rijden (auto's die maar 50 KM pu gaan.. 2 rondes..quote:Op zondag 9 januari 2005 02:05 schreef P-Style het volgende:
[..]
Nou ja uh... je hebt geen zin om een bepaalde race te doen, dus laat je de computer het maar voor je doen. Klinkt een beetje cheat-achtig. Natuurlijk moet je bij B-spec wel zelf voor de auto zorgen en andere instellingen en is het niet per definitie een garantie dat je 1ste wordt, maar je begrijpt wel wat ik bedoel... toch?
Dat geloof ik graag... bij GT3 bijv. zit ik op 83% en heb nog maar 2 van de endurance races voltooid. Die vind ik toch wel zó verschrikkelijk saai dat ik er niet eens aan begin!quote:Op zondag 9 januari 2005 02:10 schreef Eitjes het volgende:
Ja, ik begrijp het. Zoiets dacht ik ook maar geloof me ; je gaat het absoluut gebruiken. Er zijn een aantal saaie races die je absoluut niet wilt rijden (auto's die maar 50 KM pu gaan.. 2 rondes..) dus dan is B-spec enorm handig. Op dat moment vind je het echt niet erg om even te "cheaten".
Ik heb er zelfs een Tamiya 1:10 bestuurbare auto vanquote:Op zondag 9 januari 2005 01:45 schreef Stressbal het volgende:
[..]
Dat moet het inderdaad wel zijn, zoals Rashudo ook al zei. Overigens vind ik de a110 best een mooie auto![]()
Hehe, die bak heb ik in gt4. Die heeft een aparte cup, leuke auto.quote:Op zondag 9 januari 2005 02:15 schreef A.l.e.x het volgende:
[..]
Ik heb er zelfs een Tamiya 1:10 bestuurbare auto van
[afbeelding]
[afbeelding]
de kap ziet er alleen niet meer zo glimmend uit![]()
weegt geen drol, RWD en metallic blauwe lakquote:Op zondag 9 januari 2005 02:19 schreef Eitjes het volgende:
[..]
Hehe, die bak heb ik in gt4. Die heeft een aparte cup, leuke auto.![]()
quote:Op dinsdag 11 januari 2005 00:00 schreef A.l.e.x het volgende:
25 februari ligt GT4 in de europeese shops![]()
m02-m chassis als ik mij niet vergis, die heb ik heel toevallig ook, al gebruik ik hem niet meer.quote:Op zondag 9 januari 2005 02:15 schreef A.l.e.x het volgende:
[..]
Ik heb er zelfs een Tamiya 1:10 bestuurbare auto van
[afbeelding]
[afbeelding]
de kap ziet er alleen niet meer zo glimmend uit![]()
zou kunnen ja, ik kan er een FF of RWD van maken maar oa door de hoge kosten gestopt met racen en nu ligt tie al een paar jaar stof te happenquote:Op woensdag 12 januari 2005 02:15 schreef Stressbal het volgende:
[..]
m02-m chassis als ik mij niet vergis, die heb ik heel toevallig ook, al gebruik ik hem niet meer.
*marker pakt en naar kalender loopt*quote:Op dinsdag 11 januari 2005 00:00 schreef A.l.e.x het volgende:
25 februari ligt GT4 in de europeese shops![]()
Ik dacht even dat je bedoelde dat je dat gare plastieken ding bij de Europese release kreeg, als extraatje.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 17:14 schreef A.l.e.x het volgende:
De PAL release krijgt er nog een leuke extra auto bij, namelijk de Auto Union Streamline Type C uit 1938:
[afbeelding]
[afbeelding]
580PK en hij kan 400 KM/H halen
Er komen nog meer extra auto's in de PAL release![]()
Da's toch wel een erg cool ding!quote:Op zaterdag 22 januari 2005 18:24 schreef A.l.e.x het volgende:
[edit] toch nog een echt plaatje gevonden:
"And here is the most important quote that came to me in mail from SCEE:quote:
Krijgen de Amerikanen dan ook extra auto's?quote:Op zaterdag 22 januari 2005 18:46 schreef A.l.e.x het volgende:
[..]
"And here is the most important quote that came to me in mail from SCEE:
This is one of a handful of cars that will be added to GT4 for the PAL version."
dus ik denk een stuk of 10/15 auto's extra
Dat bedoel ik niet, meer wat betreft paardenkrachten, trekkracht, gewicht en type aandrijving. Bijvoorbeeld de Ford GT heeft in Prologue 499 pk (4xx in ieder geval) terwijl hij volgens Ford over 550 pk beschikt. En zo zijn er tal van kleine en grote afwijkingen te vinden.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 22:05 schreef A.l.e.x het volgende:
Soms zijn de namen van de auto's/fabrikanten iets anders, bijvoorbeeld Vauxhall in de UK is Opel in de rest van Europa
Volgens mij ligt het ook een beetje aan de upgrades die je toepast op je wagens. En hoewel Gran Turismo een héle goeie simulatie is, denk ik niet dat ze àlle gegevens van alle auto's volledig juist kunnen hebben. Hebben ze in GT3 een "foutje" gemaakt bij een bepaalde auto, dan kan dat in GT4 (bij dezelfde auto uiteraard) verbeterd zijn. Vandaar de verschillen.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 22:16 schreef Stressbal het volgende:
Dat bedoel ik niet, meer wat betreft paardenkrachten, trekkracht, gewicht en type aandrijving. Bijvoorbeeld de Ford GT heeft in Prologue 499 pk (4xx in ieder geval) terwijl hij volgens Ford over 550 pk beschikt. En zo zijn er tal van kleine en grote afwijkingen te vinden.![]()
Volgens mij was die in Prologue gebaseerd op de concept versie uit 2002 en aangezien Prologue uit eind 2003 komt is hij ook niet meer te vergelijken met GT4 maar er zitten wel wat foutjes in GT4 jaquote:Op zaterdag 22 januari 2005 22:16 schreef Stressbal het volgende:
[..]
Dat bedoel ik niet, meer wat betreft paardenkrachten, trekkracht, gewicht en type aandrijving. Bijvoorbeeld de Ford GT heeft in Prologue 499 pk (4xx in ieder geval) terwijl hij volgens Ford over 550 pk beschikt. En zo zijn er tal van kleine en grote afwijkingen te vinden.![]()
Het verchil tussen 499 en 550 vind ik toch wel erg groot. Niet bepaald een typfout, bovendien voor een developer die zo gericht is om alle foutjes eruit te halen is dit toch wel vreemd.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 22:29 schreef P-Style het volgende:
[..]
Volgens mij ligt het ook een beetje aan de upgrades die je toepast op je wagens. En hoewel Gran Turismo een héle goeie simulatie is, denk ik niet dat ze àlle gegevens van alle auto's volledig juist kunnen hebben. Hebben ze in GT3 een "foutje" gemaakt bij een bepaalde auto, dan kan dat in GT4 (bij dezelfde auto uiteraard) verbeterd zijn. Vandaar de verschillen.
Ford heeft eerst opgegeven dat de gt 500 pk kreeg , later is dit verandert naar 550 pk vanwege wat verbeteringen. Dus een fout kan je het niet echt noemenquote:Op zaterdag 22 januari 2005 22:38 schreef Stressbal het volgende:
[..]
Het verchil tussen 499 en 550 vind ik toch wel erg groot. Niet bepaald een typfout, bovendien voor een developer die zo gericht is om alle foutjes eruit te halen is dit toch wel vreemd.
Misschien dat het door het vertalen komt? In GT3 was de power to weight ratio ook verkeerd om bijvoorbeeld.
Nu je't zegt... bij GT Concept was 'ie inderdaad precies andersom!quote:Op zaterdag 22 januari 2005 22:38 schreef Stressbal het volgende:
In GT3 was de power to weight ratio ook verkeerd om bijvoorbeeld.
Goed punt, de meeste auto sites geven ook steeds weer net ander specificaties. Natuurlijk kunnen die met verloop van tijd veranderen. Daarnaast lijkt het me ook onwaarschijnlijk dat Polyphony niet gewoon bij de fabrikant heeft gevraagd dan wel zelf heeft getest of die waarden kloppen.quote:Op zondag 23 januari 2005 15:18 schreef Madnessy het volgende:
[..]
Ford heeft eerst opgegeven dat de gt 500 pk kreeg , later is dit verandert naar 550 pk vanwege wat verbeteringen. Dus een fout kan je het niet echt noemen
Hoe bedoel je "hoe zit het eigenlijk met het Driften"?!quote:Op dinsdag 25 januari 2005 13:53 schreef jacco het volgende:
Damn wat word dit spel gaaf. Hoe zit het eignelijk met het Driften? want heb al op een paar screens driftende auto's gezien?
Hoe realistisch is dat? gewoon een bocht insturen vol gas, stuur om en handrem aantrekken?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 14:57 schreef P-Style het volgende:
[..]
Hoe bedoel je "hoe zit het eigenlijk met het Driften"?!Of dat kàn? Natuurlijk kan dat!
Heb je ooit wel eens een Gran Turismo gespeeld? ALLES is realistisch! Natuurlijk rijdt iedere auto weer anders en die handrem heb je lang niet altijd nodig om te driften, je gewone rem voldoet meestal wel.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 15:25 schreef jacco het volgende:
Hoe realistisch is dat? gewoon een bocht insturen vol gas, stuur om en handrem aantrekken?
Ik heb GT3 A-spec uitgespeeld dus je zou kunnen zeggen dat ik het wel een gespeeld heb. Maar heb daar niet echt kunnen driften.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 15:31 schreef P-Style het volgende:
[..]
Heb je ooit wel eens een Gran Turismo gespeeld? ALLES is realistisch! Natuurlijk rijdt iedere auto weer anders en die handrem heb je lang niet altijd nodig om te driften, je gewone rem voldoet meestal wel.
Uitgespeeld zelfs!quote:Op dinsdag 25 januari 2005 15:53 schreef jacco het volgende:
Ik heb GT3 A-spec uitgespeeld dus je zou kunnen zeggen dat ik het wel een gespeeld heb. Maar heb daar niet echt kunnen driften.
Dus vraag me af hoe dat in z'n werk gaat. En of je ook gebalanceerd gas moet geven en aan je stuur moet draaien om je in een drift te houden. Zijn er ook speciale drift banen?
Nou ja 100%quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:32 schreef P-Style het volgende:
[..]
Uitgespeeld zelfs!Op 100%? Maargoed... bij GT3 staat "Anti Spin Mechanism" en "Traction Control Systeem" standaard altijd aan. Heb je dit wel eens uitgezet? (onder "options" in het hoofdmenu kun je dat doen). Ik denk dat het driften dan namelijk wel wat makkelijker zal gaan!
Ik heb geen NFSU 2...quote:Op dinsdag 25 januari 2005 18:14 schreef jacco het volgende:
Nou ja 100%heb niet alle endurance races gedaan omdat dat simpeweg te lang duurt. Maar als je die systemen uitzet kan je een powerslide maken maar dat is niet driften.
Heb je Need For Speed Underground 2 gespeeld? is natuurlijk niet zo realistisch als GT4 maar het driften is wel goed nagebootst.
Dus kan ik het verwachten zoals in NFSU 2 of alleen powerslides maken
Ja... jammergenoeg heb ik geen ervaring met GT4.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:52 schreef jacco het volgende:
Het zou voor mij ook niet uitmaken of het driften wel/niet goed is. Ik koop hem zowiezo
Maar was gewoon benieuwd of ze er iets speciaals aan hadden gedaan of vernieuwd
wie gaat GT4 nou kopen om te driftenquote:Op dinsdag 25 januari 2005 18:14 schreef jacco het volgende:
[..]
Nou ja 100%heb niet alle endurance races gedaan omdat dat simpeweg te lang duurt. Maar als je die systemen uitzet kan je een powerslide maken maar dat is niet driften.
Heb je Need For Speed Underground 2 gespeeld? is natuurlijk niet zo realistisch als GT4 maar het driften is wel goed nagebootst.
Dus kan ik het verwachten zoals in NFSU 2 of alleen powerslides maken
Je leest niet.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 23:19 schreef A.l.e.x het volgende:
[..]
wie gaat GT4 nou kopen om te driften![]()
en GT4 met NFS:U vergelijken![]()
(je moet je auto wel goed afstellen om te kunnen driften, er zijn zat filmpjes via google te vinden)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |