quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:38 schreef Copycat het volgende:
Wat lief...
Morgen weer iets onbenulligs gaan kopen bij de HEMA en dan vraag je specifiek aan haar of ze die vaas/beker/broodtrommel ook in andere kleuren hebben...
Ik ook, in Dordrecht werkt een beeldschoon meisje achter de kassa met zwart haar en glasheldere groene ogen. Ook bij de Hema overigensquote:Op maandag 2 augustus 2004 17:38 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
had al aan zoiets zitten denken
maar ben echt een lameass in dit soort dingen
maar lacht ze ook naar jequote:Op maandag 2 augustus 2004 17:40 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ik ook, in Dordrecht werkt een beeldschoon meisje achter de kassa met zwart haar en glasheldere groene ogen. Ook bij de Hema overigens![]()
Dat is mijn vriendinquote:Op maandag 2 augustus 2004 17:40 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ik ook, in Dordrecht werkt een beeldschoon meisje achter de kassa met zwart haar en glasheldere groene ogen. Ook bij de Hema overigens![]()
koop iets leuks, reken het bij haar af en geef het dan aan haarquote:Op maandag 2 augustus 2004 17:38 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
had al aan zoiets zitten denken
maar ben echt een lameass in dit soort dingen
Nope, ik ben een engerd.quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:41 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
maar lacht ze ook naar je
Met je beentjes, lijkt me nogal logisch.quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:35 schreef Da-Ali-G het volgende:
hoe stap ik op zo iemand af?
nou.. Copycat..quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:52 schreef Copycat het volgende:
Goed idee, Milagro!
En onder iets leuks verstaan vrouwen dus geen HEMA worst!
En als ze dan onverhoopt toch een vriend mocht hebben of achteraf toch niet geinteresseerd is, kun je altijd nog afpakken en je geld (bij haarquote:Op maandag 2 augustus 2004 17:51 schreef milagro het volgende:
[..]
koop iets leuks, reken het bij haar af en geef het dan aan haar
Dies idd best goed.quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:51 schreef milagro het volgende:
[..]
koop iets leuks, reken het bij haar af en geef het dan aan haar
nee ze wil echt meteen met je trouwen....quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:35 schreef Da-Ali-G het volgende:
Hallo ik zit met een dilemma, ik ben net naar de hema geweest, en daar was een erg leuk en mooi meisje! (altijd mooi zou je zeggen) nu keek ze echt een aantal keren en begon ook lief te lachen, (van hallo ik ben geintreseerd)
toen we gingen afrekenen kwam ze (volgens mij) expres bij de kassa staan om me eens goed te bekijken (did deed ze heel on op vallend (KUCH)) toen we wegliepen keek ik nog een keer om en glimlachte!
toen moest ik nog even iets terug brengen wat niet goed was, en toen werd ik door ongeveer de halve winkel aan gekeken (door dr mede kassieres, ze bleken waarschijnlijk er van gehoord te hebben) en ze lachte allemaal..
WAT MOET IK NU DOEN????
hoe stap ik op zo iemand af? en wat zeg ik dan, aub kom met tips!!!
GEEN LEMMING VAN MAKEN IN ONZ![]()
Wat ook leuk is, is dat je naar haar toegaat en zegt dat je haar leuk vindt, maar dat je niet weet hoe je haar moet aanspreken en of ze tips heeft...quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:55 schreef HIP-HOP het volgende:
Heel simpel. Loop naar haar toe zeg dat je haar lach mooi vind en dat je haar nummer nog niet hebt.
Ah getver man, dat meen je niet?quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:51 schreef milagro het volgende:
[..]
koop iets leuks, reken het bij haar af en geef het dan aan haar
quote:Op maandag 2 augustus 2004 18:08 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Ah getver man, dat meen je niet?
wattenschijfjes?quote:Op maandag 2 augustus 2004 18:53 schreef Mark-AjaxFan het volgende:
Dat lachje was een verkooptrucje denk ik
Nee ik zou vanaf nu gewoon drie keer per week iets heel lafs gaan halen.
Laten we een lijstje maken met onbenullige dingen die je onopvallend kunt kopenquote:Op maandag 2 augustus 2004 18:59 schreef Roönaän het volgende:
[..]
wattenschijfjes?
Ik wist niet dat FoK!ken zo gelukzalig kon zijnquote:Op maandag 2 augustus 2004 19:05 schreef Kimske het volgende:
zeg: 'ik wist dat het leuk winkelen was bij de hema, maar dat het hemels kon worden...'
Nee. Een knoflookpers.quote:Op maandag 2 augustus 2004 18:59 schreef Roönaän het volgende:
[..]
wattenschijfjes?
Mja, maar dat is niet echt een product wat je drie dagen in een row zou kopen..quote:Op maandag 2 augustus 2004 19:09 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Nee. Een knoflookpers.
Het was ook maar een grapje, 't had wel gekund als ze ook knoflook verkochten, iedere dag een paar bolletjesquote:Op maandag 2 augustus 2004 19:10 schreef Roönaän het volgende:
[..]
Mja, maar dat is niet echt een product wat je drie dagen in een row zou kopen..
Iedere dag om 8u een appeltaart gaan halen is wel eenquote:Op maandag 2 augustus 2004 19:11 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Het was ook maar een grapje, 't had wel gekund als ze ook knoflook verkochten, iedere dag een paar bolletjes![]()
Goh daar heb je dat jong weer dat met zijn vette bek elke dag appeltaart zit te vreten. Niet dat ik de taarten van de Hema niet lustquote:Op maandag 2 augustus 2004 19:12 schreef Roönaän het volgende:
[..]
Iedere dag om 8u een appeltaart gaan halen is wel een
Helpen? Waarmee dan??quote:Op maandag 2 augustus 2004 19:27 schreef hellmondunited het volgende:
ga weer terug naar de hema tot ze dr weer is en spreek dr gewoon aan of ze je kan helpen
Dit was hopelijk een inleidend grapje, J_Lo?quote:Op maandag 2 augustus 2004 20:54 schreef Johnson_Lopez het volgende:
Ga morgen terug naar de Hema, haal een ons kalfsworst of zo en loop naar haar toe.
Zeg dan: Wat hebben ze hier toch mooi vlees he, zo lekker.... ze begint dan te glimlachendan kijk je naar die kalfsworst en eet je het op
en zeg je: hmmm , ik zei het he, zo lekker!!
dat deed ik dus foutquote:Op maandag 2 augustus 2004 17:52 schreef Copycat het volgende:
Goed idee, Milagro!
En onder iets leuks verstaan vrouwen dus geen HEMA worst!
Het is idd een inleiding grapje.quote:Op maandag 2 augustus 2004 20:57 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dit was hopelijk een inleidend grapje, J_Lo?
Ik denk dat ik in dit geval zou beginnen te kokhalzen, namelijk.
Succes kerel.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 01:24 schreef Da-Ali-G het volgende:
Mensen hier kan ik wat mee
ik ga morgen iets heel onbenulligs kopenen hopelijk werkt ze dan weer
als ze weer zo lacht vraag ik om haar naam
en dan zie ik wel hover we komen
Many thanks
Je zou immers een leuke vakantie nog samen kunnen hebben omdat ze niet hoeft te werken.....quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 09:43 schreef Controle het volgende:
Tis te hopen dat het niet haar laatste werkdag was...
Go 4 it!
quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 14:31 schreef Johnson_Lopez het volgende:
Ze heeft vast een vleesmes naar hem toegegooid.... vleeswondspijtig voor hem, volgende keer maar naar minder gevaarlijke winkels gaan.
quote:Op maandag 2 augustus 2004 18:08 schreef PDOA het volgende:
'Hee schatje, kom je hier vaker?'
Die is leukquote:Op maandag 2 augustus 2004 18:08 schreef Blinky het volgende:
[..]
Wat ook leuk is, is dat je naar haar toegaat en zegt dat je haar leuk vindt, maar dat je niet weet hoe je haar moet aanspreken en of ze tips heeft...
Precies! Eerst ons helemaal aandachtsgeil maken, dan willen we ook de uitkomst weten!quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 17:06 schreef pjay het volgende:
Da-Ali-G, laat ons niet langer in spanning wachten![]()
quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 17:36 schreef Da-Ali-G het volgende:
Whoooohoooo
ik heb iets heel onbenulligs bij dr gekocht, goen alleen leuk gelachen, toen liep in naar buiten, en baalde dat ik niets zeidus ik liep 10 min terug, weer wachten in de rij! en vroeg dr toen of ze een keer samen pauze wou gaan houden of misschien iets wou drinken, dr reactie was zeer Positief dus ik gaf mn nummer en ze zou me bellen
, en toen ik weg was hoorde ik dr met dr mede verkoopster praten en giebelen
![]()
wheeehaaa
Strakke actie!quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 17:36 schreef Da-Ali-G het volgende:
Whoooohoooo
wheeehaaa
tuurlijk!quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 17:42 schreef Glacius het volgende:
Goed man. Je gaat ons hier wel op de hoogte houden van het verdere verloop, hè.
zeker!quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 17:45 schreef Peterke het volgende:
Hou je ons verder op de hoogte?
Hey, kan jij ook niet wat regelen voor mijquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 19:16 schreef Da-Ali-G het volgende:
Meteen diezelfde vooravond bellen is niet cool, natuurlijk...quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 19:31 schreef Halfgedraaide het volgende:
Heeft die meid al gebeld??
ik wacht 't rustig af, belt ze niet tsjah dan weet ik genoeg, maar ze zei zo vol overgaven dat ze echt een keer wou drinken, dat ze me echt wel beldquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 19:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
Meteen diezelfde vooravond bellen is niet cool, natuurlijk...
Ik heb ook het idee dat ze je echt belt, een dezer dagen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 19:36 schreef Da-Ali-G het volgende:
ik wacht 't rustig af, belt ze niet tsjah dan weet ik genoeg, maar ze zei zo vol overgaven dat ze echt een keer wou drinken, dat ze me echt wel beld
Ja, toen van 't meisje uit de bouwmarkt ofzoquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:09 schreef Mr.Mills het volgende:
Weer eens wat anders dan zo'n wekenlang durende soap![]()
Bikkel![]()
quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:10 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ja, toen van 't meisje uit de bouwmarkt ofzo
Voor de liefhebbers (voor als je wilt weten hoe je het niet moet aanpakken):quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:10 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ja, toen van 't meisje uit de bouwmarkt ofzo
Prachtigquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:20 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Voor de liefhebbers (voor als je wilt weten hoe je het niet moet aanpakken):
1) Leuke meid, beetje hulp nodig plz
2) Neverending love, leuke meid deel 2
3) Neverending love, leuke meid deel 3
Als je nog eens je hart wil ophalen aan maandenlang getwijfel en het uiteindelijk niet doen
Dat is echt de meest hopeloze versier-topic-serie die er is.. Wel een beetje jammer van het einde trouwens (hoewel ik stiekem nog steeds op een vervolg wacht waarin alle misverstanden uit de weg worden geruimd en er een mooi gtst-hapy-end aan komt..)quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:20 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Voor de liefhebbers (voor als je wilt weten hoe je het niet moet aanpakken):
1) Leuke meid, beetje hulp nodig plz
2) Neverending love, leuke meid deel 2
3) Neverending love, leuke meid deel 3
Als je nog eens je hart wil ophalen aan maandenlang getwijfel en het uiteindelijk niet doen
Tja, de TS heeft veel geluk gehad in vergelijking met die kerel uit dat topique. Ik had het niet gedurfd hoorquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:25 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Dat is echt de meest hopeloze versier-topic-serie die er is.. Wel een beetje jammer van het einde trouwens (hoewel ik stiekem nog steeds op een vervolg wacht waarin alle misverstanden uit de weg worden geruimd en er een mooi gtst-hapy-end aan komt..)
ok, en verkapte tvp
geluk, gelukquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:32 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Tja, de TS heeft veel geluk gehad in vergelijking met die kerel uit dat topique. Ik had het niet gedurfd hoor![]()
Dank jullie allemaalquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:47 schreef Bolderbast het volgende:
[..]
geluk, geluk
TS heeft gewoon LEF getoond! zo moet het eigenlijk, alhoewel ik daar ook te schijterig voor ben
dusse respect is hier wel op zn plaats![]()
![]()
wat tips zijnquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:54 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
Dank jullie allemaal
![]()
Ik scheet ook in mn broek hoormaar dat kon ik later wel schoon maken
moest en zou dat meidje aanspreken hoe dan ook!
dat wou ik ook al voorstellen.. eerlijkheid werkt het best, zeker bij vrouwen. ze zal je zeker niet gaan uitlachen ofzo, mocht het werken heb je je doel bereikt, en mocht het niet werken... blauwtjes loopt iedereen wel es op.quote:Op maandag 2 augustus 2004 20:38 schreef Bosco het volgende:
Soms lukt het , soms niet..maar respect krijg je altijd! Voor je dapperheid/eerlijkheid!
Hopelijk over een paar weken zit hij ergens anders in geramdquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 19:47 schreef Copycat het volgende:
[..]
, jij zit geramd!
Ik denk dat een aantal mensen wat gezichtsverlies te verliezen hebben. In het geval van cb_17 dus ook wat zelfvertrouwen, aangezien ie anderhalve maand getreuzeld heeft en er uiteindelijk niks van gebakken heeft.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:59 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
wat tips zijn
-Wat heb je te verliezen?
-je zult er alleen maar meer mee zitten als je 't nooit vraagt
-Wie weet wat er van komt!!!!
-Afgaan kan bijna niet, ze zal altijd respect geven voor de moed die je getoond hebt
had het getroffen, na mij stond niemandquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 21:59 schreef Kontiki het volgende:
Terugvindpostje.
Dapper hoor, hoe reageerde de rest van de rij eigenlijk? Ik hoop op een collectief "Aaaaaah, wat leuk" maar dat zal wel niet
whe he olbiequote:Op dinsdag 3 augustus 2004 21:59 schreef Kontiki het volgende:
Terugvindpostje.
neej ze heeft nog niet gebeldquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 22:04 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
whe he olbie![]()
Maar TS wanneer is de pauze-date of is die al geweest?
(ook gewoon benieuwd is)![]()
Oh ja ik vergeet die bookmark functie steedsquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 22:04 schreef lurf_doctor het volgende:
whe he olbie![]()
Oeh, spannendquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 22:05 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
neej ze heeft nog niet gebeld![]()
maar zal morgen wel goed komen, volgens mij zei ze ook zoiets van morgen ben ik vrij dan bel ik wel, maar 't ging allemaal zo snel
Daar heeft je baas helemaal niets over te zeggen. Betreft prive gebeuren buiten de werkvloer om. Wat er in jouw bed gebeurt gaat je baas geen reet aan.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 23:28 schreef tiez het volgende:
is goed. dus ik der nummer enzo! nou had me baas het gehoort ofzo en die lul zei als je met haar uit gaat kan je vertrekken want ik wil geen relaties op de werkvloer!
hufter.
Precies. Hier heeft je werkgever niets over te vertellen. Mocht hij er moeilijk over gaan doen en je er bv voor om ontslaan, zou ik dus heel leuk wel naar een rechtswinkel stappen oid. Want dat is je reinste bullshit dus, het niet mogen van je baas.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 23:37 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Daar heeft je baas helemaal niets over te zeggen. Betreft prive gebeuren buiten de werkvloer om. Wat er in jouw bed gebeurt gaat je baas geen reet aan.
Idd...quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 23:37 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Daar heeft je baas helemaal niets over te zeggen. Betreft prive gebeuren buiten de werkvloer om. Wat er in jouw bed gebeurt gaat je baas geen reet aan.
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 03:10 schreef Fly-or-Die het volgende:
loop met een paar boxers/tanga's naar haar toe en vraag of ze je handje wil vasthouden in het pashokje om dat je claustrofobisch bent
quote:Op het moment heb ik geen relatie, en heb daar ook geen zin in....
Dat zou zeker lullig zijn, en al helemaal niet onmogelijk natuurlijkquote:Op woensdag 4 augustus 2004 00:51 schreef Da-Ali-G het volgende:
Het is bijna een uur :S waarschijnlijk ligt ze in haar bed te slapen nu, ze is niet zoals ons (iig denk ikik weet het niet, misschien is ze ook wel geregistreerd op Fok! (dat zou kut zijn
)
Yep, de meeste wel zo onderhand.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 10:48 schreef Ontopic het volgende:
Zijn alle grappen over hema worst al gemaakt?
Ik hoop 't voor je...quote:Op woensdag 4 augustus 2004 11:54 schreef Da-Ali-G het volgende:
GVD nog niets gehoord, zit nu op mn werk gespannen te zijnkrijg zo vast een telefoontje
Hmm het tegenovergestelde van playing-hard-to-get?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 11:58 schreef Donder het volgende:
Misschien durft ze niet...
Zou morgen toch maar terug gaan naar de HEMA, kun je gelijk je nummer nog een keer geven
playing-easy-to-get...en waarom ook nietquote:Op woensdag 4 augustus 2004 12:14 schreef Scalley het volgende:
[..]
Hmm het tegenovergestelde van playing-hard-to-get?![]()
of geen telefoon !!!quote:Op woensdag 4 augustus 2004 12:09 schreef StarGazer het volgende:
Misschien heeft ze bel angst?
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 10:46 schreef Kaalhei het volgende:
Misschien heb je in de kroeg met je zatte kop tegen haar verteld dat je eigenlijk een homo bent die zijn ballen scheert en lachtte ze je gewoon uit. Ze heeft het nu aan heel de toko verteld dus iedereen lacht je uit.
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 12:53 schreef Bjoro het volgende:
welke Hema vestiging gaat het eigenlijk over....misschien kunnen een aantal mensen dan ff langs om te keuren en haar te pushen dat ze moet bellen !!
Als in: "mes op de keel en bellen mens!!" ?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 12:53 schreef Bjoro het volgende:
welke Hema vestiging gaat het eigenlijk over....misschien kunnen een aantal mensen dan ff langs om te keuren en haar te pushen dat ze moet bellen !!
Ik ga a.s. zaterdag toevallig naar Uden toe voor een wedstrijdje voetbal, zal ik even langsgaanquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:02 schreef UncleFunk het volgende:
Ik neem aan dat het de Hema in Uden is.
Goeie actiequote:Op woensdag 4 augustus 2004 12:55 schreef Timmai het volgende:
[..]
![]()
en dan allemaal een briefje + telefoon nummer achterlaten![]()
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:07 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Ik ga a.s. zaterdag toevallig naar Uden toe voor een wedstrijdje voetbal, zal ik even langsgaan![]()
iemand een routebeschrijving naar de hemaquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:08 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ook verliefd op een meisje dat bij de Hema werkt?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:09 schreef Croupouque het volgende:
Dit topic geeft me een fijn gevoel van binnen.
Leuk joh.
Udenquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:11 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
iemand een routebeschrijving naar de hema![]()
Ik zal kijken wat ik kan doenquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:13 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Uden
Marktstraat 22
5401 GH Uden
(0413) 26 21 46
Nee, hooguit interesse in iemand die bij de Free Record Shop werkt. Maar wel in zo'n mate dat dit hele verhaal erg herkenbaar is.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:12 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ook verliefd op een meisje dat bij de Hema werkt?
Ik heb 't ook, vandaar dat ik zo lekker zit te lurkenquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:16 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Nee, hooguit interesse in iemand die bij de Free Record Shop werkt. Maar wel in zo'n mate dat dit hele verhaal erg herkenbaar is.
ik heb et met een schoonheidsspecialistequote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:17 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ik heb 't ook, vandaar dat ik zo lekker zit te lurken![]()
Het nadeel van mijn meisje van de Free Record Shop is, dat je iedere keer een stuk duurder uit bent wanneer je iets bij haar afrekent in de hoop dat ze je ziet staan.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:17 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ik heb 't ook, vandaar dat ik zo lekker zit te lurken![]()
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:18 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
ik heb et met een schoonheidsspecialiste![]()
Dan ga je iedere keer een cd'tje luisterenquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:20 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Het nadeel van mijn meisje van de Free Record Shop is, dat je iedere keer een stuk duurder uit bent wanneer je iets bij haar afrekent in de hoop dat ze je ziet staan.
ik ben nu ook verliefd op de avatar van eviequote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:21 schreef Evie het volgende:
oogcontact roelt de pan uit
Doe maar nietquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:26 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
ik ben nu ook verliefd op de avatar van evie![]()
Ik heb het net en nu alweer afgewezen, dit is wel de snelste afwijzingquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:26 schreef Evie het volgende:
[..]
Doe maar niet
Wellicht je bierluchtquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:29 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Ik heb het net en nu alweer afgewezen, dit is wel de snelste afwijzing![]()
Hmm, dat kan natuurlijk wel een verklaring zijnquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:30 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Wellicht je bierlucht![]()
maar weer terug naar de HEMA![]()
wie wordt er dan ook verliefd op een avatar?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:29 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Ik heb het net en nu alweer afgewezen, dit is wel de snelste afwijzing![]()
Misschien is het beter geen oogcontact te maken met een bezette FoK!ster.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:29 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Ik heb het net en nu alweer afgewezen, dit is wel de snelste afwijzing![]()
Ja daarom kijkt ze zeker niet recht naar "het vogeltje"quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:35 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Misschien is het beter geen oogcontact te maken met een bezette FoK!ster.
dan mag hetquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:37 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Ja daarom kijkt ze zeker niet recht naar "het vogeltje"
stel je voor ik werd verliefd op de (schijnbaar) bezette evie herself ipv op de avatar![]()
hmz geldt jouw avatar nog?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:41 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
![]()
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:48 schreef Frollo het volgende:
Ik daarentegen ben benieuwd of ze al gebeld heeft.
mijn excuses, ik strompel net uit m'n bed. De grammaticale vaardigheden moeten nog even op gang komen.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:48 schreef Frollo het volgende:
Ik daarentegen ben benieuwd of ze al gebeld heeft.
Heel begrijpelijk bij kiwi's!quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:50 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
mijn excuses, ik strompel net uit m'n bed. De grammaticale vaardigheden moeten nog even op gang komen.![]()
Is ie IN DA HOUSE?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:32 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Hoe is het met onze Ali-G vandaag![]()
quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 21:00 schreef knep het volgende:
En heeft ze al gebeld?
En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld? En heeft ze al gebeld?
Gewoon benieuwd![]()
En ik daarentegen ben benieuwd of ze al gebeft heeft.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:48 schreef Frollo het volgende:
Ik daarentegen ben benieuwd of ze al gebeld heeft.
Wow vet grappigquote:Op woensdag 4 augustus 2004 16:48 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
En ik daarentegen ben benieuwd of ze al gebeft heeft.
Want als het een lesbo blijkt te zijn, doe je al die moeite voor niks.
FAQ update dan?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 17:43 schreef DarkElf het volgende:
vragen om updates is niet gewenst, zie de FAQ!
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 17:44 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
FAQ update dan?
Ik bedoelde dat de FAQ blijkbaar een update nodig had...quote:Op woensdag 4 augustus 2004 17:55 schreef DarkElf het volgende:
[..]kijk gewoon in het beleidstopic van r&p
Hmmm, hoezoquote:Op woensdag 4 augustus 2004 13:43 schreef Evie het volgende:
[..]
hmz geldt jouw avatar nog?
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 18:44 schreef Kontiki het volgende:
[cheesy]
Jat iets bij de HEMA, loop door de detectorpoortjes en laat het alarm afgaan.
Als de beveiliging dan vraagt of je iets gestolen hebt, roep je heel hard: "Nee, maar ZIJ wel! Mijn hart!!!" *zwijmel*
[/cheesy]
Levert je wel een strafblad op, maar je moet er iets voor over hebben he![]()
geniaal ideequote:Op woensdag 4 augustus 2004 18:44 schreef Kontiki het volgende:
[cheesy]
Jat iets bij de HEMA, loop door de detectorpoortjes en laat het alarm afgaan.
Als de beveiliging dan vraagt of je iets gestolen hebt, roep je heel hard: "Nee, maar ZIJ wel! Mijn hart!!!" *zwijmel*
[/cheesy]
Levert je wel een strafblad op, maar je moet er iets voor over hebben he![]()
hoest het eigenlijk met jou ??? ga jij je hema meisje nog veroveren???quote:Op maandag 2 augustus 2004 17:40 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ik ook, in Dordrecht werkt een beeldschoon meisje achter de kassa met zwart haar en glasheldere groene ogen. Ook bij de Hema overigens![]()
"Cheesy" is een understatement.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 18:44 schreef Kontiki het volgende:
[cheesy]
Jat iets bij de HEMA, loop door de detectorpoortjes en laat het alarm afgaan.
Als de beveiliging dan vraagt of je iets gestolen hebt, roep je heel hard: "Nee, maar ZIJ wel! Mijn hart!!!" *zwijmel*
[/cheesy]
quote:Op woensdag 4 augustus 2004 21:40 schreef jaijtink het volgende:
Gewoon lekker langsgaan en je nummer terug vragen.
ik ben hier, maar ze heeft nog niets van zich laten weten, ik denk (en hoop ook beetje) dat ze mn nummer niet kon lezen (echt hele goede mogenlijkheidquote:Op woensdag 4 augustus 2004 23:02 schreef kree het volgende:
Da-Ali-G Waar ben je?
tvp-tje gelijk
Je moet ook niet te desperate overkomen hoor, daar vallen vrouwen niet op.. Dus niet gelijk aanbieden om je nr nog een keer op te schrijven als ze er niet om vraagt...quote:Op woensdag 4 augustus 2004 23:33 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
ik ben hier, maar ze heeft nog niets van zich laten weten, ik denk (en hoop ook beetje) dat ze mn nummer niet kon lezen (echt hele goede mogenlijkheid)
maar ik ga morgen even langsin mn pauze
fijn dat jij je helemaal op gemak kunt voelen in dit soort situaties maar ik heb daar gewoon wat meer moeite mee!quote:Op woensdag 4 augustus 2004 23:54 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Je moet ook niet te desperate overkomen hoor, daar vallen vrouwen niet op.. Dus niet gelijk aanbieden om je nr nog een keer op te schrijven als ze er niet om vraagt...
Wacht het ff af.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 23:33 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
ik ben hier, maar ze heeft nog niets van zich laten weten, ik denk (en hoop ook beetje) dat ze mn nummer niet kon lezen (echt hele goede mogenlijkheid)
maar ik ga morgen even langsin mn pauze
ik zou het nog een dag geven als ik jou was....meteen weer opzoeken is misschien wat veel van het goedequote:Op donderdag 5 augustus 2004 00:16 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
fijn dat jij je helemaal op gemak kunt voelen in dit soort situaties maar ik heb daar gewoon wat meer moeite mee!
Grrr!
Ik zou ook gewoon even wachten. Grootste kans is dat zij denkt: "Ik laat hem nog even wachten voor de spanning" of "ik wil hem niet". In beide gevallen is het niet wijs om nu al weer in de HEMA te verschijnen.quote:Op donderdag 5 augustus 2004 00:16 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
fijn dat jij je helemaal op gemak kunt voelen in dit soort situaties maar ik heb daar gewoon wat meer moeite mee!
Grrr!
Helemaal mee eens..quote:Op donderdag 5 augustus 2004 00:30 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Ik zou ook gewoon even wachten. Grootste kans is dat zij denkt: "Ik laat hem nog even wachten voor de spanning" of "ik wil hem niet". In beide gevallen is het niet wijs om nu al weer in de HEMA te verschijnen.
Ja, dat schijnt elke man te hebben. Merk het zelf ook. Ben dan al tevreden in de liefde en niet op zoek. En vrouwen pikken die tevreden houding op en zien je niet meer als jager, maar als leuke jongen. En zodra het uit is merk je er niks meer vanquote:Op donderdag 5 augustus 2004 00:53 schreef DonSauza het volgende:
Valt het jullie ook niet op dat je veel meer sjans hebt als je een vriendin hebt?!
Dat komt doordat je dan een uistraling hebt van, ik ben al bezet, je kan me niet meer verzieren.
En daar kicken vrouwen op!!
Je moet gewoon heel nonchalant overkomen, en net doen of interesseerd het je weinig (maar toch moet je ook wel weer wat seintjes uitgeven) dus de gulden middenweg.
Heb je die gevonden, dan heb je ook gelijk meer sjans!!
Daar ben ik veel te schijterig voorquote:Op woensdag 4 augustus 2004 20:20 schreef layd-dd het volgende:
[..]
hoest het eigenlijk met jou ??? ga jij je hema meisje nog veroveren???
Dat kan niet kerel!! Iemand zo vriendelijk en charmant als jijquote:Op donderdag 5 augustus 2004 08:18 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Daar ben ik veel te schijterig voorEn volgens mij had ze ook totaal geen interesse in mij
Jaja, wijsneusquote:Op donderdag 5 augustus 2004 08:51 schreef herpe025 het volgende:
[..]
Dat kan niet kerel!! Iemand zo vriendelijk en charmant als jij![]()
Hoe laat ga jij lunchen?quote:Op woensdag 4 augustus 2004 23:33 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
ik ben hier, maar ze heeft nog niets van zich laten weten, ik denk (en hoop ook beetje) dat ze mn nummer niet kon lezen (echt hele goede mogenlijkheid)
maar ik ga morgen even langsin mn pauze
The Da-Ali-G Story (eq. The Trumanstory)quote:Op donderdag 5 augustus 2004 09:48 schreef melismay het volgende:
Het lijkt wel zo'n spelshow waar TS onze kandidaat is
Slim idee, want te "pusherig" overkomen is nooit goed....quote:Op donderdag 5 augustus 2004 09:50 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
The Da-Ali-G Story (eq. The Trumanstory)
Ik denk dat ik vandaag nog niet langs ga en dr nog een laatste kans geef om te bellen, ik weet namelijk dat ze vanaf vandaag 2 weken aan 'n stuk moet werken (heeft ze me verteld) dus dan ga ik gewoon een ander keertje langs
Ja!!! Dat is het!!!quote:Op donderdag 5 augustus 2004 09:50 schreef Da-Ali-G het volgende:
[..]
The Da-Ali-G Story (eq. The Trumanstory)
quote:Op donderdag 5 augustus 2004 10:05 schreef Duiveltja het volgende:
Stuur je moeder anders
Of dat ze hier staat ingeschreven als bv."Yvonne"....quote:Op donderdag 5 augustus 2004 11:49 schreef Duiveltja het volgende:
Stel je voor dat ze dit topique leest.
of als "Brechtje"....quote:Op donderdag 5 augustus 2004 12:18 schreef X-Phantom-X het volgende:
[..]
Of dat ze hier staat ingeschreven als bv."Yvonne"....![]()
Of Insomaniacquote:Op donderdag 5 augustus 2004 12:18 schreef X-Phantom-X het volgende:
[..]
Of dat ze hier staat ingeschreven als bv."Yvonne"....![]()
Volgens mij waardeert niet iedereen datquote:Op donderdag 5 augustus 2004 13:47 schreef DonSauza het volgende:
haha wat heb je te verliezen?
En, was ze erg boos ?quote:Op donderdag 5 augustus 2004 13:47 schreef DonSauza het volgende:
Savonds werd ik gebeld
verpest dit leuke forum nu niet! moed houdenquote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:23 schreef Alessandro het volgende:
Ik wil niet dat je gaat huilen of zo. Maar ze wilt je niet. En als een meisje naar je lacht kan het ook zijn dat ze je uitlachen. En nogmaals als jij telkens haar gaat opzoeken denkt ze ook van wat een kneus zit hij hele tijd achter me aan heeft hij niets anders te doen. Als ze je echt leuk vondt had ze je dezelfde avond nog gebeld of dag erna. Ik weet zeker dat ze je niet wilt. En als je dan nadat ze je niet gebeld heeft haar weer gaat opzoeken maakt je wel heel hopeloos. Maarja dit is mijn mening
Als je zelf geen leven hebt is dit best wel spannend. Iedereen ziet toch dat ze hem niet wilt of ben ik de enigstequote:Op donderdag 5 augustus 2004 15:49 schreef Woutertje het volgende:
hahaha, dit is echt een topic om te blijven volgen, w8 met smart.....
quote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:28 schreef Alessandro het volgende:
[..]
Als je zelf geen leven hebt is dit best wel spannend. Iedereen ziet toch dat ze hem niet wilt of ben ik de enigste![]()
Pfft, dat jij uitgelachen wordt moet je niet op de rest van de wereld projecteren. Wat een sjacherijnbak ben jij zeg.quote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:28 schreef Alessandro het volgende:
[..]
Als je zelf geen leven hebt is dit best wel spannend. Iedereen ziet toch dat ze hem niet wilt of ben ik de enigste![]()
Wat heeft een vriendin hebben ermee te maken? Dit is gewoon een leuk verhaal waarvan we de afloop willen weten. Dat jij er je eigen prestaties ('een wijf hebben'quote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:27 schreef nexesenzyme het volgende:
kijk ze nou allemaal blij doen om een wijf jezus zeker nog nooit een vriendin gehad ofzo
Ik wou het net zeggen..quote:Op donderdag 5 augustus 2004 11:49 schreef Duiveltja het volgende:
Stel je voor dat ze dit topique leest.
Hopelijk kan ze alle moeite die hij doet dan wel waarderenquote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:42 schreef Doagere het volgende:
[..]
Ik wou het net zeggen..Dan lacht ze zich natuurlijk helemaal dood..
![]()
Me hele hartsie lég bij Uterégquote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:38 schreef dribbel79 het volgende:
En een taalcursus, please...
Nee, kan me nog wel een voorval herinneren dat ik een telefoonnummer kreeg van iemand die toch (hoe zeg ik het charmant) niet bepaald mijn smaak was, zonder daar gewichtig over te doen...quote:Op donderdag 5 augustus 2004 14:11 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Volgens mij waardeert niet iedereen dat
ervaring?quote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:23 schreef Alessandro het volgende:
Ik wil niet dat je gaat huilen of zo. Maar ze wilt je niet. En als een meisje naar je lacht kan het ook zijn dat ze je uitlachen. En nogmaals als jij telkens haar gaat opzoeken denkt ze ook van wat een kneus zit hij hele tijd achter me aan heeft hij niets anders te doen. Als ze je echt leuk vondt had ze je dezelfde avond nog gebeld of dag erna. Ik weet zeker dat ze je niet wilt. En als je dan nadat ze je niet gebeld heeft haar weer gaat opzoeken maakt je wel heel hopeloos. Maarja dit is mijn mening
Mja opzich zie ik wel wat in zijn verhaal. Bijna 3 jaar geleden zou een meisje mij ook bellen, ik had haar mijn nummer op school gegeven, en ik was net 10 min thuis en de telefoon ging.quote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:56 schreef Timmai het volgende:
[..]
ervaring?
maja iemand zeggen dat je haar/hem leuk vindt terwijl hij of zij jou nog nooit gesproken heeft is nog veeeeel moeilijker dan de TS nu gedaan heeft.. en ik denk dat de meeste mensen dan geen antwoord weten te geven..quote:Op donderdag 5 augustus 2004 17:01 schreef Doagere het volgende:
[..]
Ga naar haar toe, zeg dat je haar leuk vindt, en vraag of het ook wederzijds is. Gaan zitten wachten heeft echt geen zin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |