Unofficial Clan Serverquote:De 'geschiedenis' van de FOK! AA clan.
Nadat een AA topic werd opgestart en er heel hard over dit "amerikaanse propaganda" spel werd gediscussieerd waren er twee gekken die maar vonden dat er een AA:O clan moest komen, Gieling.com en GotenSSJ (wie kent em niet). Het was allemaal heel schattig en kwam dan ook niet briljant hard van de grond af. Laten we zeggen dat de tijd nog niet rijp was. Da_Koen kwam er ook al wel snel bij, ook datmocht niet baten. Het enige wat gebeurde was dat GotenSSJ nog harder ging schreeuwen dat het allemaal zo gaaf was en dat je maar stom was als je het daar niet mee eens was. Gelukkig kwam patch 1.9 uit, wat leidde tot entree van een aantal bekende namen in de topics, MisterT ging mee discussieren! Met de "clan" gign het al snel fout en Da_Koen en GotenSSJ kregen "out of the blue" ruzie. Anyway, uiteindelijk was het eerste deeltje dicht. Het begon met een post van Darklight (de eerste ooit in een FOK! AA topic!) op 2 juli 2002, en eindigde met onze lieve Goten op woensdag 30 juli 2003. Het had bijna 13 maanden geduurd. Latere deeltjes zouden sneller voorbij blijken te gaan.
Het tweede deeltje begon met een post van Goten, tevens was dit de eerste keer dat er een compliment kwam voor de OP van de AA:O reeks en een trend was gezet. Op dat moment was er dus geen clan, er werd wel wat grappig over gedaan en vooral GotenSSJ probeerde wel heel erg hard, maar zoals vaak bij deze jongen, het mislukte. Van de mensen die toen in het deeltje posten is nu helaas niemand meer aanwezig, afgezien van MisterT die af en toe nog eens langs wipt. Op zondag 24 augustus diende iemand zich aan die we nog wel kennen. Hij noemde zich "Fronsertje" (DragonToad) en diende zich aan met de inhoudsvolle post "Hooah!". Briljant, we zullen em nooit vergeten. Niet lang daarna, kwam ook Da_Ripper naar binnen en op donderdag 18 september onze lieve Roggel met een post over een mogelijke update. Het kon geen toeval zijn, nog dezelfde avond maakte Fillipe zijn eerste stapjes in het topic. Vanaf toen zijn deze AA-coryfeen niet meer weg te denken. Saillant detail is at Fillipe toen vooral aan "die rivier map" verknocht was.
Eitjes melde zich ook en begon hele mooie screenshots te leveren van allerlei patches die uit zouden gaan komen. Ook rattaplan kwam wat vragen en Flip had zijn eerst No label error. GotenSSJ was al niet meer te vinden in het topic en een eventuele clan was alweer vergeten. Toen kwam versie 2.0 uit, welk een werkelijke opleving in het post gedrag zou opleveren. Iedereen melde dat ze em aan het downloaden waren en zelfs GotenSSJ kwam weer opdagen. Er werd al snel veel gezeken over de SF training en het was dan ook erg gezellig in het topic. Het was het einde van het tweede topic, welke eindigde met een verwaande Redboy die liep te zeiken dat Flippie niet eerlijk zijn trainingen had gehaald.
De OP van deel 3 was memorabel. Fillipe had er veel werk in gestopt en wist een mooie verhaal te produceren, begeleidt door veel screenshots en downloadlinks. Dat dit werd gewaardeerd bleek wel uit het post gedrag. Etter en mierenneuker kwamen erbij en men ging samen online spelen! Snel werd het samenspel wat officieler en Fillipe stelde voor om met zijn allen een servertje op te zoeken en daar flink te gaan fraggen (http://forum.fok.nl/topic/422609/2/50#14680550) GotenSSJ verfriste zijn geheugen even en er kwam wat naar boven drijven over een clan. Er werd wat gebrainstormt over een tag en de [FOK!] clan was geboren!
Al snel werd de woensdag aangewezen als officiele AA avond. Er kwamen wat mensen bij, die al snel weer afvielen, o.a. Sherman en Sidewinder. Voor de eerste keer telde Fillipe een topic af en deeltje drie was vol.
Deeltje vier had een snelle start. Chen en Da_koen melde zich als FOK! clanmember en Merson kwam voor het eerst aan in het topic. ZO ging dat een tijdje door, je server posten waar je zat, beetje chitchatten over welk wapen en welke map je het leukst vond, enz. Halverwege het deeltje kwam Beluga voor het eerst in het topic, belovende dat hij een keer kwam fraggen, maar dat hij geen tijd had. Voodoochild, Xrenity en Gelly kwamen niet veel later.
Tot zover de vroege geschiedenis van de FOK! Clan: The beginning zeg maar. Meer volgt.
Auteur: Beluga.
tsss....n00bclanquote:Op maandag 14 juni 2004 10:30 schreef Dacide het volgende:
ik heb zojuist een de aaotracker gegevens van alle clanmembers bekeken en ik zie idd dat niemand pipeline speelt (een enkeling heel af en toe, waaronder ik, maar das minimaal)
toch wel vreemd want (ook al speel ik hem niet) pipeline is zekers geen verkeerde map.
Kap is. Pipeline is echt zon map voor honor campers en 203 rapers.quote:Op maandag 14 juni 2004 10:33 schreef RobinhoX het volgende:
[..]
tsss....n00bclan![]()
:')quote:Bluetear blaatte in het vorige topic het volgende:
OMG.. wat een gezeik over niks hier zeg.
Is die Axel16 te min voor jullie AA goden ofzo?
*Kots
met de 203 in de ventsquote:Op maandag 14 juni 2004 10:37 schreef Beluga het volgende:
[..]
Kap is. Pipeline is echt zon map voor honor campers en 203 rapers.
Ik denk dat hier een foutje inzit. Er staat inderdaad nergens dat de leden nieuwe leden moeten goedkeuren. Alleen dat je aan voorwaarden moet voldoen en jezelf dan maar gewoon FOk!ker kunt maken. Ik stel voor om dat stukje te veranderen tot:quote:De OP ziet er nu zo uit:
FOK! America's Army Can
Ja, er is een FOK! clan. Iedereen* die lid is van fok.nl kan lid worden.
*Mits je aan de volgende eisen voldoet:
(1) Honor moet minimaal 25 of hoger zijn.
(2) Je moet/wilt "actief" posten dwz sowieso eens per maand op het forum.
(3) Je moet/wilt "actief" spelen dwz sowieso eens per week.
(4) Gelieve volwassen te gedragen.
(5) Geen maar dan ook geen cheats/hacks e.d gebruiken tijdens het spelen.
(6) Nooit een medeclanlid votekicken/uitschelden e.d.
Wanneer je alles gelezen hebt en het je leuk lijkt om met de clan mee te doen en je voldoet aan de bovenstaande eisen, volg dan de volgende stappen:
Zorg dat je een account hebt op America's Army (aanmelden)
Zorg dat je naam begint met [FOK!]. Op de America's Army ledenpagina kun je je gebruikersnaam wijzigen.
Meld je zelf aan bij de aao-tracker.
Meld je op de zojuist genoemde site aan bij de fok!clan..
Het password voor het joinen van de clan bij AAO-tracker, verkrijg je door de clanleader een mailtje te sturen.
Als laatste stap stuur je een mailtje met je gebruikersnaam op fok, je gebruikersnaam op americas army en je emailadres naar dirkjan@webdesigntools.nl. Hij zorgt dat je op de website bij leden bijgevoegd worden.
Tenslotte: blijf actief, anders wordt je waarschijnlijk gekickt.![]()
Iedereen mee eens?quote:De nieuwe OP kom er dan zo uit te zien:
FOK! America's Army Clan
Ja, er is een FOK! clan. Iedereen* die lid is van fok.nl kan in principe lid worden. Wil je ook bij deze clan horen? Zorg dan dat je zowiezo aan deze eisen voldoet:
(1) Honor moet minimaal 25 of hoger zijn.
(2) Je moet/wilt "actief" posten dwz sowieso eens per maand op het forum.
(3) Je moet/wilt "actief" spelen dwz sowieso eens per week.
(4) Gelieve volwassen te gedragen.
(5) Geen maar dan ook geen cheats/hacks e.d gebruiken tijdens het spelen.
(6) Nooit een medeclanlid votekicken/uitschelden e.d.
Neem ook even de laatste topics door, zodat je weet wat er speelt. Wanneer je alles gelezen hebt en het je leuk lijkt om met de clan mee te doen en je voldoet aan de bovenstaande eisen, volg dan de volgende stappen:
Laat je horen in het topic. Stel je even voor, wie je bent, wat je doet en waarom je bij de clan wil. Meestal doen we dan niet al te moeilijk en mag je jezelf een actief lid van de Fok! AA:SF clan noemen.
Daarna:
Zorg dat je een account hebt op America's Army (aanmelden)
Zorg dat je naam begint met [FOK!]. Op de America's Army ledenpagina kun je je gebruikersnaam wijzigen.
Meld je zelf aan bij de aao-tracker.
Meld je op de zojuist genoemde site aan bij de fok!clan..
Het password voor het joinen van de clan bij AAO-tracker, verkrijg je door de clanleader een mailtje te sturen.
Als laatste stap stuur je een mailtje met je gebruikersnaam op fok, je gebruikersnaam op americas army en je emailadres naar dirkjan@webdesigntools.nl. Hij zorgt dat je op de website bij leden bijgevoegd worden.
Tenslotte: blijf actief, anders wordt je waarschijnlijk gekickt.![]()
Hospitalquote:Op maandag 14 juni 2004 10:43 schreef RobinhoX het volgende:
[..]
met de 203 in de vents![]()
SF Hospital (42.6%) 41.06![]()
volgens mij zitte daar alle honorcampers.....
echt belachelijk dat hospital de enige map is waar je toch 50 punten krijgt als je team wint maar jij dood bent![]()
mee eensquote:Op maandag 14 juni 2004 10:50 schreef Beluga het volgende:
[..]
Ik denk dat hier een foutje inzit. Er staat inderdaad nergens dat de leden nieuwe leden moeten goedkeuren. Alleen dat je aan voorwaarden moet voldoen en jezelf dan maar gewoon FOk!ker kunt maken. Ik stel voor om dat stukje te veranderen tot:
[..]
Iedereen mee eens?
btw: je hebt er nooit ingezeten, dus hoeven we je er ook niet uit te flikkerenquote:Op maandag 14 juni 2004 11:02 schreef Axel16 het volgende:
flikker me ermaar uit want als jullie zo gaan doen hoeft het van mij niet meer!!
Ik zie opeens dat Dacide dat ook niet doetquote:Op maandag 14 juni 2004 11:11 schreef Merson het volgende:
En hij gebruikte ook geen hoofdletters.
Robinho, met een 203 in de vent!
Ben ik ook. Alleen speel niet meer zo veel. Veel te lekker weer enzo.quote:Op maandag 14 juni 2004 11:20 schreef Beluga het volgende:
[..]
Ik zie opeens dat Dacide dat ook niet doet![]()
BTW: ik dacht dat jij zo'n pipeline fanaat was?
Hehe, nouja. Het is een toffe map en ik speel niet voor de punten. Ik speel voor de frags, de punten kunnen me gestolen worden itt een of andere Groningse aap.quote:Op maandag 14 juni 2004 10:43 schreef RobinhoX het volgende:
SF Hospital (42.6%) 41.06![]()
volgens mij zitte daar alle honorcampers.....
echt belachelijk dat hospital de enige map is waar je toch 50 punten krijgt als je team wint maar jij dood bent![]()
quote:Op maandag 14 juni 2004 11:20 schreef Beluga het volgende:
@axel: fijn dat je jezelf even laat kennen. Dat bedoelen we dus met volwassen gedrag. Toch jammer dat het zo gelopen is. Volgens mij zat de fout meer bij onze communicatie binnen de clan dan bij jouw onbeschoftheid, kwam alleen een beetje laat naar boven. Als WebFreaky of onze lakse CL Flippie je gelijk even verteld had hoe de vork in de steel stak had je et wel begrepen.
quote:Op maandag 14 juni 2004 10:50 schreef Beluga het volgende:
Iedereen mee eens?
Niet? Degene die je gemailed hebt zegt toch anders....quote:Op maandag 14 juni 2004 11:01 schreef Axel16 het volgende:
wat lul je nou..dat heb ik helemaal nooit tegen je gezegt...en ik hoef niet meer ik die KUT clan van jullie, damn wat zijn jullie een stel lompe boeren zeg
Maarja, ik vindt het niet meer dan normaal dat je je netjes voorstelt en eerst ff meespeelt om te checken of WIJ wel zo leuk zijn (en wij jou wel zo leuk vinden).quote:Op zondag 13 juni 2004 23:15 schreef Webfreaky het volgende:
hey,
ik was een tijd niet op het forum, en ik kreeg van die gast een mail dat ie lid mocht worden en of ik hem aan site wilde toevoegen... Ik was iets te goedgelovig en had ff het forum moeten checke sry
- de W van Welkequote:Op maandag 14 juni 2004 11:22 schreef Dacide het volgende:
welke hoofdletters bedoelen jullie?
vertel het me en ik wijzig het
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |