abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_19143895
quote:
Op zaterdag 15 mei 2004 11:31 schreef milagro het volgende:
Aboutaleb heeft wel gezegd dat het hypocriet is , bij B&W
Bewust kiezen voor een witte school , door witte ouders, that is.
Kijk de uitzending er nog eens op na. Aboutaleb zegt nota bene dat ouders het recht hebben om een witte school voor hun kind te wensen. Uiteraard willen ouders het beste voor het kind. Hij vindt het wel hypocriet om te veronderstellen dat een 'witte' school per definitie beter is dan een 'zwarte' school. (volgens mij gebruikt hij trouwens niet rechtstreeks het woord 'hypocriet' in dit verband, maar ik heb niet het hele programma afgekeken)
pi_19144267
ik wel..het was aan het einde, toen zat iedereen door elkaar te praten op een gegeven moment.

En hij noemde haar hypocriet, niet de stelling.
En een wiite school is niet per definitie beter, maar de praktijk wijst uit dat het vaak wel zo uitpakt.

Die witte ouders die hun kind persé naar een zwarte school sturen, wordt toch ook geen vraag gesteld?
Moslims die een islamitische school prefereren moeten we in hun waarde laten, het is hun goed recht, maar oh wee als je je kind naar een witte(re) school stuurt, dan opeens dient er veantwoording afgelegd te worden, zelfs door Wouter Bos.

De VMBO scholen hier zijn overwegend zwart en mocht mijn jongste vmbo level blijken te zijn dan zal ik hem dus echt nooit naar een zwarte school sturen, niets dan gezeik en gehang en ja dan spreek ik enkel uit mijn ervaringen hier maar als je zo leest en luistert hier en daar is dat probleem landelijk.

Ik kan me een discussie herinneren jaren terug hier, toen ik ook zei dat allochtone ouders verdorie de taal moeten leren omdat ze hun eigen kids tekort doen en mijn God waar bemoeide ik me mee, alsof de taal zo belangrijk was.

Zwarte ouders die hun kids zien "falen" op school, wijten het zelden aan hun mankerende bijdrage, nee het is de school, het beleid, de kleur, de bakker op de hoek, en weg zijn ze, met kind.
Kind wordt naar en zwarte school overgeplaatst, en daar heeft een Aboutaleb geen problemen mee, of iig hoor je hem daar niet over.
En dat is iets wat meer de problemen in de hand werkt dan ouders die hun kids op een witte(re) school zetten.

De allochtone kids die het goed doen, dat zijn de kids wiens ouders wél betrokken zijn, wél opdraven op ouderavonden, wél de taal spreken of moeite doen om.
De koerdische onderburen spreken Nederlands met hun kids, omdat zij beseffen dat hun toekomst hier ligt en "mijn eigen taal" het Nederlands is en niet Turks.

En wat een rommelige post, milagro
Ja het zit me hoog, ik mis de allochtone (lees islamitische , helaas het is niet anders) ouders op de ouderavonden, sportdagen, toneelavonden, afscheidsfeesten, eindejaarsfeesten etc etc etc.

En Wouter Bos, nee, ik vind hem niet hypocriet in deze, maar eerlijk.
Net als de PvdA burgemeester van Culemborg deze week in HP de Tijd.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zaterdag 15 mei 2004 @ 12:47:23 #103
61891 zakjapannertje
rijksmonument
pi_19144603
quote:
'Spreiding allochtonen werkt niet'

Door onze redacteur Guus Valk

ROTTERDAM, 15 MEI. Spreiding van allochtone leerlingen om de segregatie in het onderwijs tegen te gaan, zal in Nederland niet werken. De scheiding tussen allochtone en autochtone kinderen zal er juist door toenemen.

Dat concludeert het Utrechtse onderwijsbureau Sardes in een rapport dat maandag zal verschijnen. Onderzoeker S. Rutten van Sardes vergeleek de Nederlandse segregatie met die in de Verenigde Staten. Tot aan de jaren negentig probeerden rechters, lokale en regionale overheden leerlingen te spreiden, onder meer door ze met bussen over de stad of over randgemeenten te verdelen.

Nederlandse politici denken ook steeds meer na over spreiding van allochtonen om de segregatie in het onderwijs tegen te gaan. Het aantal basisscholen dat in meerderheid uit allochtone leerlingen bestaat is al meer dan 580. Minister Van der Hoeven (Onderwijs, CDA) wil dat gemeenten en schoolbesturen daarom bindende afspraken maken over een evenwichtige verdeling van allochtone en autochtone leerlingen. Zeven gemeenten, zoals Tiel en Amersfoort, hebben al ervaring met spreiden. Utrecht en Rotterdam hebben plannen klaarliggen.

Uit gegevens van Rutten blijkt echter dat spreiding averechts werkt. Autochtone ouders verhuizen sneller dan anders uit de grote stad om te voorkomen dat hun kind op een zwarte school terechtkomt. Het gevolg is dat het percentage allochtone kinderen in de VS dat op een gemengde school zit, sinds het begin van de jaren negentig is gedaald van 38 naar 30. Daarnaast kost spreiden veel geld en organisatie en heeft het in de VS geleid tot ,,enorme maatschappelijke polarisatie, terwijl het beoogde doel alleen maar verder uit zicht is gekomen'', aldus het rapport.

Volgens Rutten zijn in Amsterdam en Rotterdam soortgelijke problemen te verwachten. Bovendien zal een evenwichtige spreiding er, net als in de VS, toe leiden dat alle scholen in de stad in meerderheid uit allochtone leerlingen zullen bestaan. Als gemeenten de randgemeenten bij het spreiden zullen betrekken, dan zal daar ,,hevig verzet'' van ouders te verwachten zijn. Daar wonen immers vooral ouders die de zwarte scholen in de grote stad wilden ontvluchten. Volgende week is het precies vijftig jaar geleden dat het Amerikaanse Hooggerechtshof een uitspraak deed die een formeel einde maakte aan de scheiding tussen blank en zwart in het Amerikaanse onderwijs.
http://www.nrc.nl/binnenland/artikel/1084511042937.html
mja, maar de situatie in de VS verschilt misschien toch ook wel met Nederland, qua kwaliteitsverschllen tussen zwarte scholen en witte scholen, of niet?
  zaterdag 15 mei 2004 @ 13:04:31 #104
46464 Flumina
Lekker ruig heien!
pi_19144896
quote:
Op zaterdag 15 mei 2004 12:02 schreef Kozzmic het volgende:

[..]

Kijk de uitzending er nog eens op na. Aboutaleb zegt nota bene dat ouders het recht hebben om een witte school voor hun kind te wensen. Uiteraard willen ouders het beste voor het kind. Hij vindt het wel hypocriet om te veronderstellen dat een 'witte' school per definitie beter is dan een 'zwarte' school. (volgens mij gebruikt hij trouwens niet rechtstreeks het woord 'hypocriet' in dit verband, maar ik heb niet het hele programma afgekeken)
Ik snap die heel Aboutaleb niet. Hij zegt wel dat witte ouders het recht hebben om kinderen naar witte scholen te sturen, maar tegelijk is er een postcode-beleid.

Belachelijk.
we hebben een reëel probleem, dus we zoeken naar reële oplossingen
in dit specifieke geval maken twee helften één
  zaterdag 15 mei 2004 @ 13:27:43 #105
90365 Sater
hoipoloi
pi_19145322
quote:
Op zaterdag 15 mei 2004 13:04 schreef Flumina het volgende:

[..]

Ik snap die heel Aboutaleb niet. Hij zegt wel dat witte ouders het recht hebben om kinderen naar witte scholen te sturen, maar tegelijk is er een postcode-beleid.

Belachelijk.
De brave Ahmed maakt van schoolkeuze meer een postcodeloterij.
iedere engel heeft een duivelse kant.
pi_19173032
quote:
Op zaterdag 15 mei 2004 13:04 schreef Flumina het volgende:

[..]

Ik snap die heel Aboutaleb niet. Hij zegt wel dat witte ouders het recht hebben om kinderen naar witte scholen te sturen, maar tegelijk is er een postcode-beleid.

Belachelijk.
Nee. Het juiste 'linkse' standpunt is:

Gegeven de *vrije keuze* tussen het handelen in het algemene belang ten koste van jezelf en het handelen in je eigen belang (cq. belang van je kind) ten koste van het algemene belang, kan je het individu niet verwijten dat hij voor het eigen belang kiest.

Deze "prisoner's" dilemma's rechtvaardigen juist het selectieve gebruik van dwang. De overheid is er juist om de maatschappij zo in te richten dat het algemeen belang en het eigenbelang zoveel mogelijk samenvallen.

In dit geval regel je dat bijvoorbeeld door mensen die *vrije keuze* te ontnemen zodat "zwarte" en "witte" scholen niet hoeven te ontstaan. Jij wordt gedwongen je kind naar een bepaalde school te sturen, maar andere "witte" ouders ook. Je kind komt dus gegarandeerd in een klas die een weerspiegeling is van de leefomgeving. En je kind ontwikkelt ook geen vijandige houding naar die eigen leefomgeving. Dat is het Amsterdamse beleid.

Het zwakke punt van deze oplossing is dat ook die eigen leefomgeving door de "witte" ouder in een "zwarte" buurt misschien als fout wordt ervaren, en gedwongen verhuizen vanwege onderwijsproblematiek is voor bijna iedereen teveel dwang (als je zelf het slachtoffer van de herverdeling bent, althans). Dus daarom wordt dan maar tegelijkertijd gekozen voor gemengd bouwen e.d. om die leefomgevingen iig. minder eenzijdig te maken, maar op te kleine schaal verergert dat het probleem natuurlijk alleen maar.

Naar mijn idee zijn zowel dit zwarte en witte-scholenprobleem, het "sociale controle"-probleem als het fileprobleem symptomen van verborgen woningnood: teveel Nederlanders gaan noodgedwongen wonen in een buurt waar ze eigenlijk niet willen wonen.
Write a wise saying and your name will live forever
  maandag 17 mei 2004 @ 08:47:21 #107
90365 Sater
hoipoloi
pi_19187623
quote:
Op donderdag 13 mei 2004 10:16 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Ik wil mijn kind ook naar een 'witte' school sturen, wat is daar zo erg aan? Je wilt toch het beste voor je kind?
Niets.m Vrijheid van schoolkeuze bij wet gegarandeerd.
iedere engel heeft een duivelse kant.
  maandag 17 mei 2004 @ 08:49:48 #108
61987 Graveland
Howdo Jiggaboo?
pi_19187651
Overigens zou ik m'n kind ook niet tussen buitenlanders willen hebben
Maargoed, linkse biggetjes zijn hypocriet, feit.
Ik heb nog altijd spijt van het feit dat ik ooit communist ben geweest
Went through grandpa's garbage, to see what I could find, I find a bunch of goodies, from 1945!
See all those items, from the good old days.. His metals in his hand, and his uniform so brave!
pi_19187930
quote:
Op maandag 17 mei 2004 08:49 schreef Graveland het volgende:
Overigens zou ik m'n kind ook niet tussen buitenlanders willen hebben
Maargoed, linkse biggetjes zijn hypocriet, feit.
Ik heb nog altijd spijt van het feit dat ik ooit communist ben geweest
Flinke stap om van het ene extreme uiteinde naar het andere extreme uiteinde te 'verhuizen'.
pi_19187961
quote:
Op maandag 17 mei 2004 08:49 schreef Graveland het volgende:
Overigens zou ik m'n kind ook niet tussen buitenlanders willen hebben
Maargoed, linkse biggetjes zijn hypocriet, feit.
Ik heb nog altijd spijt van het feit dat ik ooit communist ben geweest
Bijna alle kinderen op de basisschool zijn Nederlanders, slechts een enkele asielzoekerskind.

Dat jij communist bent geweest verbaast me niks.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
  maandag 17 mei 2004 @ 09:23:38 #111
61987 Graveland
Howdo Jiggaboo?
pi_19187996
quote:
Op maandag 17 mei 2004 09:20 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Bijna alle kinderen op de basisschool zijn Nederlanders, slechts een enkele asielzoekerskind.

Dat jij communist bent geweest verbaast me niks.
nee?
hoezo niet?
Went through grandpa's garbage, to see what I could find, I find a bunch of goodies, from 1945!
See all those items, from the good old days.. His metals in his hand, and his uniform so brave!
pi_19188033
quote:
Op maandag 17 mei 2004 09:23 schreef Graveland het volgende:

[..]

nee?
hoezo niet?
Omdat enige nuance bij jou ontbreekt. Zo bestaan er in Nederland geen scholen met veel buitenlanders.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_19188286
Nou ja, de internationale scholen voor diplomatenkinderen dan....
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
  maandag 17 mei 2004 @ 11:49:12 #114
3542 Gia
User under construction
pi_19190528
quote:
Op zaterdag 15 mei 2004 12:25 schreef milagro het volgende:
De VMBO scholen hier zijn overwegend zwart en mocht mijn jongste vmbo level blijken te zijn dan zal ik hem dus echt nooit naar een zwarte school sturen, niets dan gezeik en gehang en ja dan spreek ik enkel uit mijn ervaringen hier maar als je zo leest en luistert hier en daar is dat probleem landelijk.
Mijn oudste gaat straks ook naar het vmbo, maar hier is dat een scholengemeenschap met alles onder één dak. Dus alsnog overwegend 'wit'. En overigens vraag ik me af of er op die school wel zoveel meer allochtone kinderen op vmbo zitten dan op havo/vwo.

Mij lijkt het het beste als alle scholen in Nederland streven naar een samenstelling die overeenkomt met de samenleving. Dus in een stad als Amsterdam zal de samenstelling bijvoorbeeld 50 wit - 50 zwart moeten zijn, maar in een stad als Emmen bijvoorbeeld 90 wit - 10 zwart. En dan ook nog een beetje kijken naar postcode.
Doet een ouder het kind naar een school te ver uit de buurt, vanwege voorkeur voor een wittere of zwartere school, dan dient dat kind pas geplaatst te worden indien er plaats over is.
  maandag 17 mei 2004 @ 15:48:26 #115
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_19196365
quote:
Op maandag 17 mei 2004 09:26 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Zo bestaan er in Nederland geen scholen met veel buitenlanders.
Er zijn zo'n 600 scholen in Nederland met meer dan 50% allochtone leerlingen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_19196418
quote:
Op maandag 17 mei 2004 15:48 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Er zijn zo'n 600 scholen in Nederland met meer dan 50% allochtone leerlingen.
Dat zijn geen buitenlanders.
pi_19196840
quote:
Op maandag 17 mei 2004 15:50 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dat zijn geen buitenlanders.
Een (niet-westerse) allochtoon is altijd een buitenlander.
  maandag 17 mei 2004 @ 17:33:54 #118
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_19198758
quote:
Op maandag 17 mei 2004 15:50 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dat zijn geen buitenlanders.
Ja, ok, maar ik dacht dat Graveland, en RQ ook, het over allochtonen had.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_25240650
Zojuist in Editie NL op RTL4: Wouter Bos heeft zijn 1 jarig kind ingeschreven op een witte school, terwijl ernaast een gemengde/zwarte school zit.

Kortom schijnheilig boontje houdt zich niet aan het PvdA beleid, want dat wil juist stimuleren dat er minder zwarte scholen komen.

Als VVDer heb ik er wel begrip voor, maar ja Wouter is toch van een linkse partij.
pi_25240724
Met 1 jaar al naar school of een kinderdagverblijf ?
“When will I learn? The answer to life's problems aren't at the bottom of a bottle, they're on TV!”
-H.J. Simpson-
pi_25240743
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 22:54 schreef MrCrowley het volgende:
Met 1 jaar al naar school of een kinderdagverblijf ?
Wachtlijst.
pi_25240744
Hij heeft zijn kind ingeschreven (dus voor later) en heeft niet bij de andere school gekeken (de zwarte school dus)
  donderdag 24 februari 2005 @ 22:56:28 #123
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_25240760
Dit was allang bekend, toch?
Ik hoor de PvdhAters hier op FoK! er al weeeeken over.

Maar het is een grove schande inderdaad. Een grove, grove schande.

Had ik al gezegd dat ik het een schande vind?

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_25240830
Schuld van Amerika.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:02:29 #125
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25240856
Dat socialistische tuig weet altijd precies hoe andere mensen moeten leven:
Toewijzing huurhuis naar inkomen. (Nijmegen)
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
pi_25240862
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 22:50 schreef more het volgende:

Kortom schijnheilig boontje houdt zich niet aan het PvdA beleid, want dat wil juist stimuleren dat er minder zwarte scholen komen.
Hij heeft dit gisteren zelf bekend gemaakt, bij de presentatie van het PvdA-plan om zwarte en witte scholen tegen te gaan. Het is niet hypocriet, eerder eerlijk. Ouders willen het beste voor hun kind, en dus dat het kind op de beste school terecht komt. De oplossing hiervoor is meer sturing van bovenaf, waardoor het bestaan van zwarte en witte scholen vlak naast elkaar wordt bestreden.
quote:
ANP: Dochtertje Bos naar witte school
23-2-2005 16:20

PvdA-leider Wouter Bos toonde zich woensdag een sprekend voorbeeld van een witte, hoogopgeleide vader die er als de kippen bij is om zijn kroost op een goede school te krijgen. Dochtertje Iris heeft haar eerste verjaardag net achter de rug, maar nu weet haar vader al dat ze naar een witte school van christelijke signatuur zal gaan.

Bos en zijn vrouw Barbara konden kiezen, want aan het pleintje in Amsterdam-Noord in de buurt van het ouderlijk huis staat ook nog een zwarte openbare school. "Met dit plan willen we juist dat Turkse en Marokkaanse ouders dezelfde keuzemogelijkheden krijgen", zei Bos woensdag bij de presentatie van het PvdA-plan om de vorming van witte en zwarte scholen tegen te gaan. "Ik zal mijn recht graag aan andere ouders geven."

Zijn partij stelt vast dat witte ouders hun kinderen al heel vroeg inschrijven op hun favoriete school. Omdat ouders van buitenlandse komaf doorgaans minder goed op de hoogte zijn, vissen zij vaak achter het net en komt hun kind op een mindere school terecht. Daarom wil de PvdA dat iedere gemeente bepaalt wanneer ouders hun kinderen kunnen inschrijven, bijvoorbeeld vanaf drie jaar, en dat hier duidelijke voorlichting over is.
Zie ook: http://pvda.nl/renderer.d(...)41/instanceId/37907/

Nog een stukje...
quote:
Voor ons staat voorop dat het onterecht is om met de beschuldigende vinger te wijzen naar ouders die het beste willen voor hun kinderen en dus hun kind naar de beste beschikbare school sturen, vaak een zogenaamde "witte" school. Het positieve uitgangspunt dat ouders, autochtoon of allochtoon, het beste willen voor hun kinderen, moet ondersteund worden door de PvdA.


[ Bericht 9% gewijzigd door Kozzmic op 24-02-2005 23:10:43 ]
pi_25240866
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 22:56 schreef Verbal het volgende:
Dit was allang bekend, toch?
Ik hoor de PvdhAters hier op FoK! er al weeeeken over.

Maar het is een grove schande inderdaad. Een grove, grove schande.

Had ik al gezegd dat ik het een schande vind?

V.
Links lullen rechts vullen! Net zo als het een Commissaris van de Koningin van de "PvdA" is die het meeste bijverdiend van alle commissarissen van de Koningin, namelijk Hans Alders.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:05:19 #128
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25240898
Het is toch te gek voor woorden dat Bos van andere mensen verlangt dat ze hun kroost bij de allochtonen op school doen en dat desnoods met de wet wil dwingen terwijl hij zelf er niet over peinst om dat mini socialistje van hem naar een zwarte school te sturen.

stront en strontziek wordt je van die PvdAllochtonen
rot toch allemaal een eind op
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
pi_25240973
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:05 schreef Landmass het volgende:
Het is toch te gek voor woorden dat Bos van andere mensen verlangt dat ze hun kroost bij de allochtonen op school doen en dat desnoods met de wet wil dwingen terwijl hij zelf er niet over peinst om dat mini socialistje van hem naar een zwarte school te sturen.

stront en strontziek wordt je van die PvdAllochtonen
rot toch allemaal een eind op


Je hebt er zoals gewoonlijk weer weinig van begrepen.
pi_25240995
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:01 schreef NightH4wk het volgende:
Schuld van Amerika.
Garpje hoor.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:12:56 #131
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241020
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:10 schreef Kozzmic het volgende:

[..]



Je hebt er zoals gewoonlijk weer weinig van begrepen.
Volgens mij heeft hij het uitstekend begrepen en ben jij weer eens degene die het niet sniesnasnapt .

Afijn, verbaast me niks van die vuile populist Bos .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_25241034
Prima keuze. Er gaat niets boven een stevig portie Christenlijk onderwijs.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:14:49 #133
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25241054
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:10 schreef Kozzmic het volgende:

[..]



Je hebt er zoals gewoonlijk weer weinig van begrepen.
ach dat van die wettelijke dwang is regelmatig zo'n links proefballonetje, ik combineer alleen eventjes
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:18:42 #134
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25241126
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:13 schreef Barista het volgende:
Prima keuze. Er gaat niets boven een stevig portie Christenlijk onderwijs.
zal Balkenende hem nog wel eens fijntjes op wijzen in de kamer.
Niet eens iets humanistisch of zo. Huppakee gewoon christelijk.
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:19:42 #135
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241143
Wanneer gaat die hele klote-PvdA eigenlijk eens publiekelijk boete doen? Gewoon op TV toegeven "dat men het al die jaren bij het verkeerde eind heeft gehad. Dat men de zaken nu anders ziet en er wat van wil maken."

Meestal beperkt men zich krampachtig tot alleen die laatste zin. Alsof de PvdA en haar grachtengordelsocialisten niet vrijwel alleen verantwoordelijk is voor het debacle van de multikul .

Dan kunnen we er even een paar stenen naar gooien, en is de PvdA daarna verlost van het stempel van 'links-lullen-rechts-vullen'. Want dat ze dat doen is inmiddels wel duidelijk.

Hoe kan ik ook geacht worden die hele klotepartij nog serieus te nemen, als men zich met deze arrogante opstelling blijft gedragen Ik eis gewoon dat men toegeeft er al die jaren volledig naast te hebben gezeten en het volk gruwelijk te hebben misleid. Pas dan zal ik de PvdA weer enigszins kunnen vertrouwen.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:22:22 #136
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_25241191
Vreemd, is het normaal dat Bos zijn kind naar een zwarte school stuurt of zo . Ik snap de verontwaardiging niet helemaal.
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_25241199
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:14 schreef Landmass het volgende:

[..]

ach dat van die wettelijke dwang is regelmatig zo'n links proefballonetje, ik combineer alleen eventjes
Er is hier geen sprake van dwang.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:22:49 #138
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25241202
komt dit echt van het ANP? Klinkt behoorlijk wat woede in door van degene die het geschreven heeft.
Kan je nagaan, als zelf de ANP (die normaal gesproken de berichten zo min mogelijk kleuring geeft) al zo de berichten de deur uit doet
quote:
ANP: Dochtertje Bos naar witte school
23-2-2005 16:20

PvdA-leider Wouter Bos toonde zich woensdag een sprekend voorbeeld van een witte, hoogopgeleide vader die er als de kippen bij is om zijn kroost op een goede school te krijgen. Dochtertje Iris heeft haar eerste verjaardag net achter de rug, maar nu weet haar vader al dat ze naar een witte school van christelijke signatuur zal gaan.

Bos en zijn vrouw Barbara konden kiezen, want aan het pleintje in Amsterdam-Noord in de buurt van het ouderlijk huis staat ook nog een zwarte openbare school. "Met dit plan willen we juist dat Turkse en Marokkaanse ouders dezelfde keuzemogelijkheden krijgen", zei Bos woensdag bij de presentatie van het PvdA-plan om de vorming van witte en zwarte scholen tegen te gaan. "Ik zal mijn recht graag aan andere ouders geven."

Zijn partij stelt vast dat witte ouders hun kinderen al heel vroeg inschrijven op hun favoriete school. Omdat ouders van buitenlandse komaf doorgaans minder goed op de hoogte zijn, vissen zij vaak achter het net en komt hun kind op een mindere school terecht. Daarom wil de PvdA dat iedere gemeente bepaalt wanneer ouders hun kinderen kunnen inschrijven, bijvoorbeeld vanaf drie jaar, en dat hier duidelijke voorlichting over is.
pvda
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:25:22 #139
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241240
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:02 schreef Kozzmic het volgende:

[..]

Hij heeft dit gisteren zelf bekend gemaakt, bij de presentatie van het PvdA-plan om zwarte en witte scholen tegen te gaan. Het is niet hypocriet, eerder eerlijk. Ouders willen het beste voor hun kind, en dus dat het kind op de beste school terecht komt. De oplossing hiervoor is meer sturing van bovenaf, waardoor het bestaan van zwarte en witte scholen vlak naast elkaar wordt bestreden.
[..]

Zie ook: http://pvda.nl/renderer.d(...)41/instanceId/37907/

Nog een stukje...
[..]
Dat hij het zelf bekend heeft gemaakt, is alleen maar omdat hij de bui al zag aankomen. Nu doet hij net of het een politiek statement is, maar in feite zijn zijn motieven puur egoïstisch: hij wil zijn kind gewoon niet op een zwarte school doen .

Jaja mooie Woutertje weet wel hoe hij het in moet kleden om het volk wederom een oor aan te naaien. Wat een smerig populisme weer van onze Wouter . Ik kan zo ongelofelijk pissig worden om dit soort acties .

En dan te bedenken dat de PvdA het volk al die jaren heeft proberen voor te spiegelen dat er 'niks mis' zou zijn met zwarte scholen . De smerige hypocrieten .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:27:21 #140
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241284
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:22 schreef Posdnous het volgende:
Vreemd, is het normaal dat Bos zijn kind naar een zwarte school stuurt of zo .
Natuurlijk is dat normaal . Er is immers 'niks mis' met zwarte scholen, aldus de PvdA. En dus lijkt het me niet meer dan fatsoenlijk dat iemand als Wouter Bos de trend zet .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:28:14 #141
94405 Tarak
Follow the white rabbit...
pi_25241298
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:02 schreef Kozzmic het volgende:

[..]

Hij heeft dit gisteren zelf bekend gemaakt, bij de presentatie van het PvdA-plan om zwarte en witte scholen tegen te gaan. Het is niet hypocriet, eerder eerlijk. Ouders willen het beste voor hun kind, en dus dat het kind op de beste school terecht komt. De oplossing hiervoor is meer sturing van bovenaf, waardoor het bestaan van zwarte en witte scholen vlak naast elkaar wordt bestreden.
Nu kun je die sturing op verschillende manieren uitvoeren. Wouter Bos wil nu juist ouders dwingen om hun kind naar een zwarte school te sturen.

En ja, het is een schot voor open doel, maar inderdaad ik vind dat hypocriet. Natuurlijk wil Wouter Bos als domineeszoon graag Christelijk onderwijs voor z'n kinderen. Maar vrijwel alle witte scholen in Amsterdam zijn Christelijke scholen, de andere witte scholen in Amsterdam zijn andere bijzondere scholen (Montesorri e.d.).

Het is een heel lastig probleem, eigenlijk denk ik dat je als overheid moet zeggen, het is een negatieve ontwikkeling, maar we kunnen het niet oplossen. Het enige wat we moeten doen is het kwaliteitsverschil tussen diverse scholen proberen te beperken. Maar aangezien bijzondere scholen extra geld kunnen vragen van de ouders, dreigt al snel het gevaar van een wezenlijk kwaliteitsverschil.
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:28:44 #142
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_25241308
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:25 schreef Lemmeb het volgende:
hij wil zijn kind gewoon niet op een zwarte school doen .
Nee, wie wel?

Heeft Bos ooit beweerd dat mensen hun kinderen op een zwarte school moeten stoppen dan .

Hij is juist tegen die tweedeling. Ben erg benieuwd waar je die rare verhalen nu weer vandaan haalt.

Niet dat ik een serieus antwoord verwacht, ik neem aan dat er een antwoord met wat PVDA-bashing en beschuldiging van (s) linkse praatjes komt zonder enige argumentatie etc. etc. , maar ach..niet geschoten is altijd mis..
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:29:24 #143
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241315
-weg-

[ Bericht 97% gewijzigd door Sidekick op 24-02-2005 23:36:00 ]
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_25241322
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:18 schreef Landmass het volgende:

[..]

zal Balkenende hem nog wel eens fijntjes op wijzen in de kamer.
Niet eens iets humanistisch of zo. Huppakee gewoon christelijk.
Wat is daar opvallend aan dan? De man heeft zelf ook christelijk onderwijs genoten (incl. zondagschool). Kennelijk lijkt het de Bosjes voor hun dochter ook het beste. Dat die scholen doorgaans 'wit' zijn, tja...
pi_25241327
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:27 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Er is immers 'niks mis' met zwarte scholen, aldus de PvdA.
Bron?
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:30:33 #146
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25241336
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:28 schreef Tarak het volgende:

[..]

Nu kun je die sturing op verschillende manieren uitvoeren. Wouter Bos wil nu juist ouders dwingen om hun kind naar een zwarte school te sturen.

En ja, het is een schot voor open doel, maar inderdaad ik vind dat hypocriet. Natuurlijk wil Wouter Bos als domineeszoon graag Christelijk onderwijs voor z'n kinderen. Maar vrijwel alle witte scholen in Amsterdam zijn Christelijke scholen, de andere witte scholen in Amsterdam zijn andere bijzondere scholen (Montesorri e.d.).

Het is een heel lastig probleem, eigenlijk denk ik dat je als overheid moet zeggen, het is een negatieve ontwikkeling, maar we kunnen het niet oplossen. Het enige wat we moeten doen is het kwaliteitsverschil tussen diverse scholen proberen te beperken. Maar aangezien bijzondere scholen extra geld kunnen vragen van de ouders, dreigt al snel het gevaar van een wezenlijk kwaliteitsverschil.
als het aan mij ligt houdt de overheid zich gewoon afzeidig en laat de segregatie toe (ze er gewoon allemaal uitkicken mag ook)
We moeten toe naar een gesegregeerde samenleving
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:30:40 #147
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_25241341
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:30 schreef Kozzmic het volgende:

[..]

Bron?
Spaar je de moeite..
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:31:15 #148
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241355
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:28 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Nee, wie wel?

Heeft Bos ooit beweerd dat mensen hun kinderen op een zwarte school moeten stoppen dan .
Ja dat heeft de PvdA, de partij van Bos, het 'domme' volk decennialang proberen wijs te maken. Of hij dat persoonlijk ook heeft gezegd, interesseert me niks. Hij is immers zelf lid geworden van die partij van professionele huichelaars .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:33:10 #149
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25241398
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:28 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Nee, wie wel?
idd, de mcs, wie wil dat nou? jij?
quote:
Heeft Bos ooit beweerd dat mensen hun kinderen op een zwarte school moeten stoppen dan .
ja
quote:
Hij is juist tegen die tweedeling. Ben erg benieuwd waar je die rare verhalen nu weer vandaan haalt.
laat hij zelf het goeie voorbeeld geven en zijn irisje tussen de riffers stoppen
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
pi_25241412
Ah de simpelen van ziel zijn weer op dreef .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:34:01 #151
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25241416
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 22:50 schreef more het volgende:

Als VVDer heb ik er wel begrip voor, maar ja Wouter is toch van een linkse partij.
Het zal je misschien verbazen, maar ook linkse mensen willen het beste voor hun kind. En dat is simpelweg een 'witte school'.

De PvdA is idd voor een spreidingsbeleid, maar dat betekent niet dat iedere ouder zijn of haar kind op een zwarte school moet plaatsen. De PvdA erkent dat iedere ouder het beste wil voor zijn of haar kind, en voor Wouter Bos is dat niet anders. Maar het is de taak van de politiek of scholen onderling om voor spreiding te zorgen zodat de 'zwarte leerlingen' niet een school domineren en daarmee het niveau van de gehele school onder druk zet. Bos is dus ook niet eens hypocriet bezig.

Er was een paar maanden geleden ook al een topic over het voornemen van Bos om het beste onderwijs voor zijn dochter te kiezen en ik begrijp dat het een uitgelegen kans is om Bos te bashen, maar ondersteunende argumenten heb ik nog niet gezien.

[ Bericht 6% gewijzigd door Sidekick op 25-02-2005 00:06:11 ]
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:34:27 #152
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241420
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:30 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Spaar je de moeite..
Goed gezien .

Voor dergelijke politieke trivialiteiten ga ik echt geen bronnen meer aandragen. Het lijkt me niet meer dan een gegeven dat de PvdA de multikul altijd een warm hart toedroeg, en al die jaren het gewone volk heeft misleid en geïndoctrineerd. En dat doet zij nu nog steeds, helaas met veel succes .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:35:22 #153
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25241436
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:34 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Het zal je misschien verbazen, maar ook linkse mensen willen het beste voor hun kind. En dat is simpelweg een 'witte school'.
probleem is dat ze voor andere mensen vaak iets heel anders willen, die willen ze verbieden het beste te kiezen.
Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
pi_25241454
Ik op alle opportunistische Bos-afzeikers. Meestal schrijnend slecht ingelicht en de grootste bek vooraan. Waarschijnlijk dezelfde lui die janken over demonisering van rechtse politici.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:36:35 #155
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241466
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:31 schreef Kozzmic het volgende:

[..]

Jammer dat je de discussie niet op argumenten wilt voeren.

Nahja, ik ben eigenlijk ook niets anders van je gewend.
Dit is anders voor het eerst. Normaal gesproken ben ik één en al argument .

Overigens zie ik jou ook maar met bitter weinig tegenargumenten komen .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:37:15 #156
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241479
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:36 schreef FritsVanEgters het volgende:
Ik op alle opportunistische Bos-afzeikers. Meestal schrijnend slecht ingelicht en de grootste bek vooraan. Waarschijnlijk dezelfde lui die janken over demonisering van rechtse politici.
Hol gelul .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_25241488
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:28 schreef Tarak het volgende:

[..]

Wouter Bos wil nu juist ouders dwingen om hun kind naar een zwarte school te sturen.
Er is geen sprake van dwang, de PvdA wil juist meer keuze voor iedere ouder. Het plan van de PvdA gaat uit van betere voorlichting over en sturing van de periode waarin ouders hun kind op basisscholen kunnen inschrijven. Verder is er o.m. een acceptatieplicht voor de scholen.

http://www.pvda.nl/download.do/id/300005310/cd/true/
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:38:45 #158
106056 Landmass
ik discrimineer dus ik besta
pi_25241500
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:33 schreef du_ke het volgende:
Ah de simpelen van ziel zijn weer op dreef .
ja, al decennia





Fok! presents
GOOD MOD, BAD MOD
starring Sizzler & Sidekick
nu in POL
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:39:10 #159
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25241511
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:28 schreef Tarak het volgende:

[..]

Nu kun je die sturing op verschillende manieren uitvoeren. Wouter Bos wil nu juist ouders dwingen om hun kind naar een zwarte school te sturen.
Dat wil Bos helemaal niet. Het gaat voornamelijk om het toelatingsbeleid van scholen te veranderen, niet om met het wijzende vingertje naar ouders te gaan wijzen (zoals in de tekst door Kozzmic gequote staat).
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_25241523
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:37 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Hol gelul .
Moet jij zeggen.

Ik neem de moeite niet om inhoudelijk op (o.a.) jou in te gaan. Je bent toch vooringenomen en staat niet open voor argumenten.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:48:39 #161
114059 op_dreef
Gedegen gierigaard
pi_25241674
Een en ander doet me een beetje denken aan de mooie wijk waar ik vroeger woonde als kind. Alle salonsocialisten uit de stad woonden daar zo'n beetje bij elkaar in mooie huizen omringt door lommerijke plantsoenen en 100% witte scholen. Wouden wij als kinderen een trapveldje ? Geen probleem, dat regelde de PvdA-wethouder van drie deuren verderop wel even.

Het "gepeupel" moest het stellen met verslonste buurten waar hun kinderen allemaal naar zwarte scholen gingen en waar alle allochtonen bijeen gepakt werden. Maar ach, even zo vrolijk is het triest.
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:49:13 #162
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241682
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:39 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Moet jij zeggen.

Ik neem de moeite niet om inhoudelijk op (o.a.) jou in te gaan. Je bent toch vooringenomen en staat niet open voor argumenten.
Rot dan lekker op als je het niet wilt beargumenteren .

Ik voer hier voldoende argumenten aan, het zijn alleen niet de argumenten die mensen graag willen horen.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 24 februari 2005 @ 23:54:01 #163
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25241782
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:38 schreef Landmass het volgende:

[..]

ja, al decennia

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]
De drie biggetjes .

Wat een lelijke paarden halen ze toch steeds van stal bij de PvdA . Dan doen GL en de SP het toch stukken beter .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:04:09 #164
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25241990
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:49 schreef Lemmeb het volgende:

Ik voer hier voldoende argumenten aan, het zijn alleen niet de argumenten die mensen graag willen horen.
Ik heb maar 1 'argument' van je gezien, namelijk:

'En dan te bedenken dat de PvdA het volk al die jaren heeft proberen voor te spiegelen dat er 'niks mis' zou zijn met zwarte scholen "

Zou je dat kunnen onderbouwen met een bron?

Daarnaast roep je enkel moord en brand, maar dat zijn geen argumenten.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:06:54 #165
114059 op_dreef
Gedegen gierigaard
pi_25242043
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:04 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ik heb maar 1 'argument' van je gezien, namelijk:

'En dan te bedenken dat de PvdA het volk al die jaren heeft proberen voor te spiegelen dat er 'niks mis' zou zijn met zwarte scholen "

Zou je dat kunnen onderbouwen met een bron?

Daarnaast roep je enkel moord en brand, maar dat zijn geen argumenten.
Jouw argumenten zijn al helemaal om te janken.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:10:11 #166
94405 Tarak
Follow the white rabbit...
pi_25242122
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:39 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Dat wil Bos helemaal niet. Het gaat voornamelijk om het toelatingsbeleid van scholen te veranderen, niet om met het wijzende vingertje naar ouders te gaan wijzen (zoals in de tekst door Kozzmic gequote staat).
Hoe noem je gedwongen spreiding van leerlingen dan? Ze praten er een hoop poep over om het nog wat te laten lijken, maar het komt daar toch echt op neer.

zie ook http://www2.telegraaf.nl/(...)ar_witte_school.html
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:10:28 #167
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25242129
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 23:34 schreef Sidekick het volgende:
Bos is dus ook niet eens hypocriet bezig.
Als Bos werkelijk niet hypocriet bezig zou zijn, zou het èn èn zijn. Èn hij stopt z'n kind op een zwarte school, zoals het de brave, goedwillende socialist betaamt. Èn hij doet z'n best om de scheve verhoudingen tussen zwarte en witte scholen recht te trekken.

Maar dat is natuurlijk weer teveel gevraagd aan onze Wouter. Het is immers gemakkelijk om wat holle PvdA-retoriek uit te braken. Maar die holle retoriek omzetten in daden laat onze Wouter liever aan anderen over, aan het 'gepeupel' .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_25242230
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:10 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

...holle retoriek...
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:15:41 #169
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25242233
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:04 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ik heb maar 1 'argument' van je gezien, namelijk:

'En dan te bedenken dat de PvdA het volk al die jaren heeft proberen voor te spiegelen dat er 'niks mis' zou zijn met zwarte scholen "

Zou je dat kunnen onderbouwen met een bron?

Daarnaast roep je enkel moord en brand, maar dat zijn geen argumenten.
Het verbaast me niks dat jij beweert slechts één argument van mij gezien te hebben, geïndoctrineerd als je bent door de LK.

Waarschijnlijk ben je inmiddels blind voor argumenten die je niet aanstaan, die niet voldoende in jouw politiek-correcte wereldbeeld passen. Dergelijke argumenten doe je dan gewoon af als 'onderbuikgevoelens' en negeer je gewoon.

Of je verlaagt je tot het zeuren om een 'bron' voor uitspraken waarvan iedereen weet dat het gewoon de waarheid is. Ik pas daar echter voor , ga zelf maar zoeken. Je hoort mij ook niet mekkeren om een 'bron' bij jouw 'argumenten' .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:15:55 #170
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25242237
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:10 schreef Tarak het volgende:

[..]

Hoe noem je gedwongen spreiding van leerlingen dan? Ze praten er een hoop poep over om het nog wat te laten lijken, maar het komt daar toch echt op neer.
quote:
PvdA versterkt keuzevrijheid ouders

23-02-2005 12:00

Vandaag presenteert de PvdA het plan 'ouders en scholen samen sterk'. Hierin zijn de uitgangspunten voor een nieuw onderwijsbeleid geformuleerd. De PvdA wil een evenwichtige spreiding van leerlingen met achterstanden en een versterking van de keuzevrijheid van ouders.

De PvdA wil de toenemende segregatie in het onderwijs en de concentratie van leerlingen met achterstand tegengaan. Ouders kunnen een lijstje maken met de scholen van hun voorkeur. Van dit lijstje kan alleen afgeweken worden als de voorkeur niet overeenkomt met de evenwichtige spreiding van leerlingen. De gemeente zou hier slechts in laatste instantie een toetsende en corrigerende rol moeten hebben.

De PvdA vindt dat scholen geen kinderen mogen weigeren als ouders de grondslag van de school respecteren. Hiermee verdedigt de partij het recht van ouders om een school voor hun kind te kiezen. De voorstellen zullen deze keuzevrijheid vergroten.

De PvdA bepleit niet alleen dat ouders meer invloed krijgen op de schoolkeuze maar ook dat zij meer invloed krijgen op het schoolbestuur. De verwachting is dat door deze maatregelen het onderwijsaanbod een betere afspiegeling van de wensen en voorkeuren van ouders zal vormen.

Ook op andere punten wil de PvdA een sterkere rol van de gemeente en een kleinere rol voor het Rijk. Deze decentralisatie volgt op eerdere pleidooien van de PvdA om het aantal (beleids-)ambtenaren op het Ministerie van Onderwijs te halveren.

Artikel 23 (vrijheid van onderwijs) van de Grondwet blijft in de PvdA plannen overeind, inclusief het recht om islamitische scholen te stichten. Wel moeten aan alle scholen scherpere doelstellingen rond het bevorderen van integratie en burgerschap worden mee gegeven.

Het volledige plan

Bron: PvdA.nl
quote:
Die tweede alinea is ook eens leuk om te lezen:
quote:
Bos had zijn dochtertje liever naar een gemengde school gestuurd, maar die zijn er niet bij hem in de buurt. Aan het pleintje in Amsterdam-Noord in de buurt van het ouderlijk huis staat behalve de witte school alleen nog een zwarte openbare school. Volgens de PvdA illustratief voor het gebrek aan keuze waar veel ouders mee kampen omdat leerlingen niet goed gespreid zijn.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_25242306
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:15 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Het verbaast me niks dat jij beweert slechts één argument van mij gezien te hebben, geïndoctrineerd als je bent door de LK.

Waarschijnlijk ben je inmiddels blind voor argumenten die je niet aanstaan, die niet voldoende in jouw politiek-correcte wereldbeeld passen. Dergelijke argumenten doe je dan gewoon af als 'onderbuikgevoelens' en negeer je gewoon.

Of je verlaagt je tot het zeuren om een 'bron' voor uitspraken waarvan iedereen weet dat het gewoon de waarheid is. Ik pas daar echter voor , ga zelf maar zoeken. Je hoort mij ook niet mekkeren om een 'bron' bij jouw 'argumenten' .
Hol gelul was het toch?

Wat een stel schijnargumenten bij elkaar. Jij dit, jij dat, geïndoctrineerd zus... Nee, bronnen doen er niet toe want iedereen weet toch.. Sure, dream on.

verkapte tvp
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:20:16 #172
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25242340
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:10 schreef Lemmeb het volgende:

Èn hij stopt z'n kind op een zwarte school, zoals het de brave, goedwillende socialist betaamt.
Wat is dit voor kolder?

Bos is al geen brave socialist, en ten tweede gaan socialisten echt niet de slechtste school voor hun kind uitkiezen, maar dat schijnt hypocriet te zijn.
quote:
Het is immers gemakkelijk om wat holle PvdA-retoriek uit te braken. Maar die holle retoriek omzetten in daden laat onze Wouter liever aan anderen over, aan het 'gepeupel'
Weer een verkeerde aanname
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:21:55 #173
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25242362
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:18 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Hol gelul was het toch?

Wat een stel schijnargumenten bij elkaar. Jij dit, jij dat, geïndoctrineerd zus... Nee, bronnen doen er niet toe want iedereen weet toch.. Sure, dream on.

verkapte tvp
In deze door jou gequote post staan ook geen argumenten. Dat heb je erg goed gezien.

Voor meer argumenten zul je terug moeten kijken, een pagina ofzo. Al betwijfel ik of je ze zult zien, je bent waarschijnlijk fan van Bos en zult elk kwaad woord over hem afdoen als een persoonlijke aanval onder de gordel.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:25:48 #174
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25242438
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:15 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Het verbaast me niks dat jij beweert slechts één argument van mij gezien te hebben, geïndoctrineerd als je bent door de LK.
Noem je overige argumenten dan eens?
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_25242491
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:21 schreef Lemmeb het volgende:
je bent waarschijnlijk fan van Bos en zult elk kwaad woord over hem afdoen als een persoonlijke aanval onder de gordel.
Is een onpersoonlijke aanval onder de gordel eigenlijk denkbaar?

Zomaar een nachtgedachte.
And it's only the giving
That makes you
What you are
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 00:31:01 #176
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25242546
Wouter is hypocriet, hij laat met zijn aktie de zwarte scholen stikken. Als de vermenging zelfs vanuit PvdA-hoek niet meer plaatsvindt, wie doet het dan nog wel? Wouter werkt apartheid in de hand.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_25242553
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:21 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

In deze door jou gequote post staan ook geen argumenten. Dat heb je erg goed gezien.

Voor meer argumenten zul je terug moeten kijken, een pagina ofzo. Al betwijfel ik of je ze zult zien, je bent waarschijnlijk fan van Bos en zult elk kwaad woord over hem afdoen als een persoonlijke aanval onder de gordel.
Weer fout. Je valt mij aan op mijn voorkeur voor Bos die ik niet heb. En al zou ik die hebben, dan zou ik nog open staan voor kritiek op hem. Maar die van jou is ongefundeerd, net als je assumpties over verscheidene users die jouw posts doorprikken.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:31:34 #178
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_25242555
Ik geef Bos groot gelijk, ookal ben ik het verder met een hoop van zijn punten niet eens.
Ik woon ook in Amsterdam, en voor mijn kind zoek ik straks ook gewoon de school die mij het beste lijkt. En dat zou best wel eens een witte kunnen zijn.
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:31:50 #179
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25242560
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:20 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Wat is dit voor kolder?

Bos is al geen brave socialist, en ten tweede gaan socialisten echt niet de slechtste school voor hun kind uitkiezen, maar dat schijnt hypocriet te zijn.
Dat is inderdaad hypocriet als je een partij aanhangt die anderen probeert te misleiden met als doel dit wel te doen, sterker nog: die anderen wil verplichten dat te doen. Wat snap je hier nu eigenlijk niet aan? Het is toch zo logisch als één en één twee is
quote:
Publicatiedatum:
23 februari 2005

Wat wil je nou? Ik heb het over hoe de PvdA in het verleden het volk heeft misleid. Dat men zich nu noodgedwongen op papier heeft verlaagd tot het Fortuynistisch-populistische gedachtengoed, en de politiek-correcte variant van het socialisme aan de kant beweerd te hebben gegooid, weet ik ook wel. Maar dat maakt de partij voor mij echt niet geloofwaardiger; het zijn immers voor een groot deel nog dezelfde hypocriete figuren op het PvdA-pluche.

Zoals ik al eerder schreef: ga als Partij eerst maar eens publiekelijk boete doen voor al je zonden. Maak echt schoon schip en schop de verantwoordelijken voor het debacle definitief de partij uit, en ontneem ze hun publieke functies (Van Nieuwenhoven, Cohen, Wallage, Melkert etc.). Pas daarna praten we wel weer verder, want op dit moment vertrouw ik de PvdA voor geen meter.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 00:32:10 #180
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25242568
Toch wel grappig om nu eens zo'n linkse rakker een racist te kunnen noemen. Is die natuurlijk niet, maar het lucht wel op in de tijden dat Wilders en AHA ook gewoon doen waar ze voor staan.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:36:05 #181
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25242653
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:31 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Weer fout. Je valt mij aan op mijn voorkeur voor Bos die ik niet heb.
Waarom maak je je dan in godsnaam druk om mensen die Bos affakkelen?

Overigens suggereer ik slechts dat je fan zou zijn van Bos ('waarschijnlijk') en breng ik het niet als een waarheid. Je moet wel nauwkeurig blijven lezen, dat lijkt me wel zo eerlijk.
quote:
En al zou ik die hebben, dan zou ik nog open staan voor kritiek op hem. Maar die van jou is ongefundeerd, net als je assumpties over verscheidene users die jouw posts doorprikken.
Nou, prik prik, ik voel nog maar weinig .
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:36:43 #182
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_25242668
Als iedereen het beste voor heeft met zijn/haar kind, wat is dan het probleem als de ene zijn kind naar een zwarte school stuurt en een andere zijn kind naar een witte school stuurt?

NIMBY-Bos
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:36:57 #183
94405 Tarak
Follow the white rabbit...
pi_25242671
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:15 schreef Sidekick het volgende:


Die tweede alinea is ook eens leuk om te lezen:
[..]

Ik lees hetzelfde als jij, mijn conclusie is anders. Lees het bericht eens, stukje voor stukje:
quote:
Ouders kunnen een lijstje maken met de scholen van hun voorkeur. Van dit lijstje kan alleen afgeweken worden als de voorkeur niet overeenkomt met de evenwichtige spreiding van leerlingen.
Hoe interpreteer jij dit dan?
quote:
De gemeente zou hier slechts in laatste instantie een toetsende en corrigerende rol moeten hebben.
Ja leuk, nog iets waar de gemeente zich mee moet gaan bemoeien. Weer een paar ambtenaren van werk voorzien. Wanneer leert de PvdA eens, dat ze niet alles door de overheid moeten laten regelen.
quote:
De PvdA vindt dat scholen geen kinderen mogen weigeren als ouders de grondslag van de school respecteren.
Ook moslimkinderen mogen naar een christelijke school of iets dergelijks. Maar dat is nu toch al zo?
Wat is het nieuws hiervan?
quote:
Hiermee verdedigt de partij het recht van ouders om een school voor hun kind te kiezen.
Hè? Iets heeft altijd kunnen gebeuren, en nu doet de PvdA net alsof ze het hebben uitgevonden?
quote:
. De voorstellen zullen deze keuzevrijheid vergroten.
Nou breekt m'n klomp, de PvdA wil dat ouders van te voren een lijstje maken met de scholen van hun voorkeur. Dit lijstje is bindend, en er kan alleen van worden afgweken als er teveel witte of zwarte kinderen op de school zitten. Deze ouders worden beperkt in hun vrijheid. Daarnaast komen er een snel nieuwe ambternaren bij, die moeten toezien op het wit/zwarte evenwicht van de school, er zal een arbitragecommissie o.i.d. komen, oftewel veel meer mensen gaan zich er mee bemoeiten en vervolgens zeggen ze doodleuk "deze maatregelen vergroten de keuzevrijheid". Gelul van de bovenste plank, heet dat.
quote:
De PvdA bepleit niet alleen dat ouders meer invloed krijgen op de schoolkeuze maar ook dat zij meer invloed krijgen op het schoolbestuur.
Ouders krijgen juist minder invloed op de schoolkeuze, gezien de te nemen maatregelen.

Waarom ouders meer invloed moeten krijgen op het schoolbestuur is volstrekt onduidelijk en wordt niet uitgelegd.
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 00:40:01 #184
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25242714
Op deze manier wordt een zwarte school dus ook nooit beter. Dat is het kwalijke aan Bos.
Ik wil die lul niet meer horen over integratie.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:41:50 #185
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25242748
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:31 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Dat is inderdaad hypocriet als je een partij aanhangt die anderen probeert te misleiden met als doel dit wel te doen, sterker nog: die anderen wil verplichten dat te doen. Wat snap je hier nu eigenlijk niet aan? Het is toch zo logisch als één en één twee is
De PvdA heeft plannen voor een spreidingsbeleid waar iedereen zich aan moet houden, waaronder Bos zelf. En hij houd zich gewoon aan zijn eigen plannen, namelijk dat je ouders de keus moet geven om voor de beste school te kiezen.

Het daadwerkelijke spreiden moet door de overheid en scholen onderling gebeuren zoals het standpunt van de PvdA is. Bos of de PvdA hebben nooit gezegd dat iedere ouder zijn/haar kind op een zwarte school moet zetten. Kernpunt is dat de bijzondere scholen met overwegend 'witte leerlingen' meer achterstandsleerlingen moet opnemen zodat die niet naar een al overwegend zwarte school gaan met alle gevolgen van dien.

Toch bedankt voor je argument
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_25242766
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:36 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Waarom maak je je dan in godsnaam druk om mensen die Bos affakkelen?
Omdat het stemmingmakerij is die niets met politiek te maken heeft en het gebeurt teveel. Actie is reactie.
quote:
Overigens suggereer ik slechts dat je fan zou zijn van Bos ('waarschijnlijk') en breng ik het niet als een waarheid. Je moet wel nauwkeurig blijven lezen, dat lijkt me wel zo eerlijk.
Akkoord, maar waarom zou je het überhaupt suggereren?
quote:
Nou, prik prik, ik voel nog maar weinig .
Posts hebben geen gevoel.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 00:45:20 #187
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25242802
Privé-scholen gaan als paddestoelen uit de grond schieten, dankzij Bos. Dat spreidingsbeleid is fascistisch, iedereen moet zijn kind op een school naar keuze kunnen brengen. Bos vindt dat ook, maar het volk mag dat niet van hem. Hypocriet stuk vullis dat die is.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:48:27 #188
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_25242856
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:41 schreef Sidekick het volgende:
De PvdA heeft plannen voor een spreidingsbeleid waar iedereen zich aan moet houden, waaronder Bos zelf. En hij houd zich gewoon aan zijn eigen plannen, namelijk dat je ouders de keus moet geven om voor de beste school te kiezen.

Het daadwerkelijke spreiden moet door de overheid en scholen onderling gebeuren zoals het standpunt van de PvdA is. Bos of de PvdA hebben nooit gezegd dat iedere ouder zijn/haar kind op een zwarte school moet zetten. Kernpunt is dat de bijzondere scholen met overwegend 'witte leerlingen' meer achterstandsleerlingen moet opnemen zodat die niet naar een al overwegend zwarte school gaan met alle gevolgen van dien.

Toch bedankt voor je argument
Het zal dus gewoonweg gebeuren dat leerlingen geweigerd worden op scholen omdat ze een allochtonenlimiet moeten halen, waardoor je dus niet de school die jij het beste acht voor je kind kunt kiezen. Maar goed, je kan er voor zijn, dan zal je denk ik wel zien dat blanke middenstanders met kinderen wegtrekken uit de grote steden, wat leidt tot een grotere segregratie.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:50:16 #189
94405 Tarak
Follow the white rabbit...
pi_25242887
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:45 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Privé-scholen gaan als paddestoelen uit de grond schieten, dankzij Bos. Dat spreidingsbeleid is fascistisch, iedereen moet zijn kind op een school naar keuze kunnen brengen. Bos vindt dat ook, maar het volk mag dat niet van hem. Hypocriet stuk vullis dat die is.
Dat denk ik ook, waarom mogen witte scholen niet gewoon uitbreiden als ze in een behoefte voorzien? Ze zijn succesvoller dan andere scholen want ze weten meer leerlingen te trekken.

Maar nee, dat soort marktwerking vindt de PvdAllochtonen veel te kapitalistisch. En het zou een meer flexibele vorm van financiering in het onderwijs betekenen, nou *ril*.
Je dacht toch niet dat ouders hun kinderen echt naar een zwarte school laten gaan? Die zorgen dat hun kind naar een privé-school gaat waardoor het verschil in onderwijs juist groter gaat worden in Nederland.
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 00:50:54 #190
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25242898
Wouter Draaikont zal dat spreidingsbeleid nuanceren met uitzonderingen. Zo hoeven Moslims natuurlijk niet verspreid te worden, die hebben recht op hun eigen manier van onderwijs.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:51:30 #191
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25242907
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:36 schreef Tarak het volgende:

[..]

Ik lees hetzelfde als jij, mijn conclusie is anders. Lees het bericht eens, stukje voor stukje:
[..]

Hoe interpreteer jij dit dan?
Dat ouders de beste school voor hun kind moeten kiezen en dat er pas sturing van hoger hand (scholen onderling of zelfs de gemeente) nodig is wanneer er scheefgroei ontstaat.
quote:
[..]

Ja leuk, nog iets waar de gemeente zich mee moet gaan bemoeien. Weer een paar ambtenaren van werk voorzien. Wanneer leert de PvdA eens, dat ze niet alles door de overheid moeten laten regelen.
Deze herschikking van ambtenaren past in het streven naar decentralisatie van het rijk naar de gemeente. De gemeentelijke bureaucratie wordt enigzinds groter, maar de landelijke bureaucratie wordt verminderd. De helft van de ambtenaren van Onderwijs zouden overbodig worden.
quote:
[..]

Ook moslimkinderen mogen naar een christelijke school of iets dergelijks. Maar dat is nu toch al zo?
Wat is het nieuws hiervan?

[..]

Hè? Iets heeft altijd kunnen gebeuren, en nu doet de PvdA net alsof ze het hebben uitgevonden?
Nee, er staat verdedigen. Dat impliceert niet het uitvinden ervan. Maar de huidige acceptatieregels zijn simpelweg nog te streng waardoor bijzondere scholen vrij makkelijk achterstandsleerlingen kunnen weigeren en daardoor spreiding tegenwerken.
quote:
[..]

Nou breekt m'n klomp, de PvdA wil dat ouders van te voren een lijstje maken met de scholen van hun voorkeur. Dit lijstje is bindend, en er kan alleen van worden afgweken als er teveel witte of zwarte kinderen op de school zitten. Deze ouders worden beperkt in hun vrijheid. Daarnaast komen er een snel nieuwe ambternaren bij, die moeten toezien op het wit/zwarte evenwicht van de school, er zal een arbitragecommissie o.i.d. komen, oftewel veel meer mensen gaan zich er mee bemoeiten en vervolgens zeggen ze doodleuk "deze maatregelen vergroten de keuzevrijheid". Gelul van de bovenste plank, heet dat.
Sommige ouders worden idd beperkt in hun keuzevrijheid, maar voor anderen wordt de keuze juist vergroot (dankzij een acceptatieplicht).
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_25242921
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:45 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Privé-scholen gaan als paddestoelen uit de grond schieten, dankzij Bos. Dat spreidingsbeleid is fascistisch, iedereen moet zijn kind op een school naar keuze kunnen brengen. Bos vindt dat ook, maar het volk mag dat niet van hem. Hypocriet stuk vullis dat die is.
Ik sluit me volledig aan bij Maerycke.

Hoog tijd voor een update van je nickname.
And it's only the giving
That makes you
What you are
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:53:44 #193
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25242945
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:50 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Wouter Draaikont zal dat spreidingsbeleid nuanceren met uitzonderingen. Zo hoeven Moslims natuurlijk niet verspreid te worden, die hebben recht op hun eigen manier van onderwijs.
Het gaat om alle achterstandsleerlingen zonder uitzonderingen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 00:55:30 #194
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25242971
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:50 schreef Tarak het volgende:

[..]

Dat denk ik ook, waarom mogen witte scholen niet gewoon uitbreiden als ze in een behoefte voorzien? Ze zijn succesvoller dan andere scholen want ze weten meer leerlingen te trekken.
Wouter bevestigt dat en houdt het dus ook in stand.
quote:
Maar nee, dat soort marktwerking vindt de PvdAllochtonen veel te kapitalistisch. En het zou een meer flexibele vorm van financiering in het onderwijs betekenen, nou *ril*.
Je dacht toch niet dat ouders hun kinderen echt naar een zwarte school laten gaan? Die zorgen dat hun kind naar een privé-school gaat waardoor het verschil in onderwijs juist groter gaat worden in Nederland.
Al met al zal het niveau dan ook gemiddeld dalen, waartegen scholen zich ook gaan verzetten. Als ik zwart zou zijn, dan zou ik mijn zwarte kind ook naar een witte school sturen, want ik zou letten op de kwaliteit. Wat je zegt, de markt doet dan haar werk. Als witte scholen zich daartegen verzetten, dan is er sprake van racisme, maar dat snapt Bos weer niet.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:57:16 #195
114059 op_dreef
Gedegen gierigaard
pi_25243008
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:51 schreef Sidekick het volgende:

Sommige ouders worden idd beperkt in hun keuzevrijheid, maar voor anderen wordt de keuze juist vergroot (dankzij een acceptatieplicht).
Als in: Some pigs are more equal than other pigs ?
  vrijdag 25 februari 2005 @ 00:59:47 #196
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_25243060
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:55 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Al met al zal het niveau dan ook gemiddeld dalen, waartegen scholen zich ook gaan verzetten. Als ik zwart zou zijn, dan zou ik mijn zwarte kind ook naar een witte school sturen, want ik zou letten op de kwaliteit. Wat je zegt, de markt doet dan haar werk. Als witte scholen zich daartegen verzetten, dan is er sprake van racisme, maar dat snapt Bos weer niet.
Racisme?

Ehmm, met zwarte leerlingen worden achterstandsleerlingen bedoeld, geen negers ofzo. Voor het geval je het echt niet wist.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  vrijdag 25 februari 2005 @ 01:00:25 #197
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25243075
Dat hele plan van die verplichte spreiding is natuurlijk compleet van de zotte. Pure betutteling van de burger, die het toch al zo zat is betutteld te worden.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 01:02:06 #198
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25243105
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:53 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Het gaat om alle achterstandsleerlingen zonder uitzonderingen.
Ja, maar daar kunnen de betreffende mensen anders over denken. De PvdA denkt weer teveel in naam van het volk. Ik geef Moslims groot gelijk als ze zich niet willen conformeren aan zo'n beleid.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  vrijdag 25 februari 2005 @ 01:02:14 #199
114059 op_dreef
Gedegen gierigaard
pi_25243110
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:41 schreef Sidekick het volgende:

[..]

De PvdA heeft plannen voor een spreidingsbeleid waar iedereen zich aan moet houden, waaronder Bos zelf. En hij houd zich gewoon aan zijn eigen plannen, namelijk dat je ouders de keus moet geven om voor de beste school te kiezen.

Het daadwerkelijke spreiden moet door de overheid en scholen onderling gebeuren zoals het standpunt van de PvdA is. Bos of de PvdA hebben nooit gezegd dat iedere ouder zijn/haar kind op een zwarte school moet zetten. Kernpunt is dat de bijzondere scholen met overwegend 'witte leerlingen' meer achterstandsleerlingen moet opnemen zodat die niet naar een al overwegend zwarte school gaan met alle gevolgen van dien.

Toch bedankt voor je argument
De hypocritie ten top natuurlijk.
Een beetje fractievoorzitter neemt dan het initiatief en zet zijn kind op een zwarte school om zelf bij te dragen aan het niveauverschil. Maar nee, Wouter wil zelf (terecht overigens) het beste voor zijn kleine dreumes. Jij komt met het argument dat dat nu even niet opgaat omdat de PvdA nu even niet aan de macht is, wat natuurlijk al helemaal om te huilen is. Al met al concludeer ik dat de PvdA nogal selectief omspringt met haar eigen ideologie en haar toepast wanneer het haar het beste uitkomt.
  † In Memoriam † vrijdag 25 februari 2005 @ 01:03:30 #200
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_25243135
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 00:59 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Racisme?

Ehmm, met zwarte leerlingen worden achterstandsleerlingen bedoeld, geen negers ofzo. Voor het geval je het echt niet wist.
OH MY GOD!

Zou die naam zomaar uit de lucht zijn komen vallen? Tjonge, hoe kon ik zo dom zijn zeg.



Lullig zeg voor zwarte kinderen dat leerlingen met achterstand zwart worden genoemd.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')