Oh by the way, als jij ook zo'n pakketje wilt, meld het dan maar ffquote:Op donderdag 15 februari 2007 20:12 schreef static het volgende:
Waarom?
Graag, maar ik woon in Cairo tegenwoordig, maakt het wat lastiger.quote:Op donderdag 15 februari 2007 20:14 schreef kastanova het volgende:
[..]
Oh by the way, als jij ook zo'n pakketje wilt, meld het dan maar ff.
Wat zijn in godsnaam de portokosten voor pakketjes naar Cairo?quote:Op donderdag 15 februari 2007 20:20 schreef static het volgende:
[..]
Graag, maar ik woon in Cairo tegenwoordig, maakt het wat lastiger.
quote:Op donderdag 15 februari 2007 20:56 schreef kastanova het volgende:
Ja hoor, er worden gratis pakketjes weggegeven en iedereen heeft het plotseling.
Ik heb ook nog wel wat gratis aidsremmers liggen hoor.
In het vervolg gewoon de taxi pakken wanneer je stomdronken bent joogquote:Op donderdag 15 februari 2007 20:58 schreef jogy het volgende:
[..]. Ik hoef niks hoor, heb het sporadisch weleens dat ik een korstje lostrek maar dan ook hele maanden niets. Ellebogen en andere zaken precies hetzelfde
.
Duurde even voor het kwartje viel.quote:Op donderdag 15 februari 2007 20:59 schreef kastanova het volgende:
[..]
In het vervolg gewoon de taxi pakken wanneer je stomdronken bent joog.
De moeder van kasta.quote:Op donderdag 15 februari 2007 21:59 schreef static het volgende:
Wacht even hoor, wie is Mariët?
Ohw, wat leuk.quote:
Ik gebruik zelf humira, dat is ook een biological. Ik heb geen psoriasis trouwens maar ik ken wel mensen die het ook daar tegen gebruiken. De meesten zijn er heel erg tevreden over.quote:Op woensdag 14 februari 2007 22:46 schreef Xennia het volgende:
[..]
Van alle plekken waar het bij mij zit, vind ik mijn hoofdhuid het irritantst. Daar jeukt en sneeuwt het het ergst en die schilfers blijven zo mooi zichtbaar op je schouders liggen.
Ik las laatst iets over biologicals http://www.psoriasis-fn.nl/content/view/24/38/
Daar ben ik wel benieuwd naar, iemand met ervaring hiermee>?
Ik hoef geen gratis pakketje, maar ik zou graag willen weten waar ik dit kan kopen (behalve de website). Liefst omg. Rotterdam/Utrecht.quote:Op donderdag 15 februari 2007 20:56 schreef kastanova het volgende:
Ja hoor, er worden gratis pakketjes weggegeven en iedereen heeft het plotseling.
I was just kidding dude, leest niemand tegenwoordig meer posticons ofzoquote:Op vrijdag 16 februari 2007 00:27 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Ik hoef geen gratis pakketje, maar ik zou graag willen weten waar ik dit kan kopen (behalve de website). Liefst omg. Rotterdam/Utrecht.
Geweldig, dankjewelquote:Op donderdag 15 februari 2007 18:08 schreef kastanova het volgende:
http://www.a49.de/start.h(...)eer_salzprodukte.htm
Mijn collega's ( twee zussen met psoriasis) nog even nagevraagd. Ze zijn erg tevreden over de zalf, maar ook over de shampoo en het doucheschuim. Ze hadden al van alles geprobeerd maar zweren bij deze produkten. De huid wordt veel zachter en de jeuk een stuk minder, ook op de hoofdhuid. Mensen met exzeem gebruiken het ook graag, en de "gezonde" collega"s gebruiken het voor ruwe plekken of de shampoo tegen roos. Wij kopen het in Nordhorn, maar er is daar maar één winkel die het verkoopt. De zalf kost daar 2,99, shampoo en badschuim 1,99 . Het enigste probleem is, dat er nu al zoveel gebruikers zijn dat het bijna altijd is uitverkocht. Jenny ik stuur jou alle 3 produkten, dan moet je ze maar eens uitproberen.
Mariët
Ik loop al jaren bij een dermatoloog en heb denk ik het hele assortiment aan zalfjes al gehad.quote:Op donderdag 15 februari 2007 23:43 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik gebruik zelf humira, dat is ook een biological. Ik heb geen psoriasis trouwens maar ik ken wel mensen die het ook daar tegen gebruiken. De meesten zijn er heel erg tevreden over.![]()
Je moet inderdaad wel het een en ander aan medicijnen gebruikt hebben voor je dit soort medicijnen mag proberen. Maar als je er erg veel last van hebt zou ik toch eens naar een dermatoloog gaan en niet zelf blijven klooien met zalfjes e.d. Behalve de biologicals zijn er ook wel andere medicijnen die tegen psoriasis kunnen helpen.
Ik heb alle dode zeezout producten van Zarqua geprobeerd, te koop bij De Tuinen. Bij mij had het geen effect, misschien bij jou welquote:Op vrijdag 16 februari 2007 00:27 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Ik hoef geen gratis pakketje, maar ik zou graag willen weten waar ik dit kan kopen (behalve de website). Liefst omg. Rotterdam/Utrecht.
Mijn moeder belde vanavond (alweer eentjequote:Op vrijdag 16 februari 2007 00:38 schreef kastanova het volgende:
[..]
I was just kidding dude, leest niemand tegenwoordig meer posticons ofzo.
Anyway, wat ik er van begrijp is dat het toch echt alleen in Duitsland te koop is, is immers ook een Duits product zover ik weet... Naja, misschien importeert iemand het, maar hoe ga je díe vinden...
Via de website bestellen dus, of even een vakantietje naar Duitsland ondernemen....
Volgens mij is er geen gouden tip. Wat bij de een werkt, werkt bij de ander niet. En zalfjes die bij mij soms aanslaan, verliezen na langdurig gebruik weer hun werking.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:06 schreef MissHobje het volgende:
Hmm ik kreeg weer eens een krantenartikel van mijn tante opgestuurd.. doet ze altijd als er weet iets nieuws is over psoriasis... ik zal het eerdaags even doornemen om te kijken of het daadwerkelijk ook een nieuw iets is voor psoriasis..
Aangezien ik het zelf ook heb..
Ow en als iemand de gouden tip heeft tegen de irritaties op je hoofd,... alle mogelijke hormoon zalfjes.. shampoo ellende heb ik zo;n beetje allemaal wel geprobeerd
Als je niet bang bent om elke ochtend een pilletje te nemen tegen het jeuken moet je Aerius een proberen. Maar dat staat al ergens in dit topic.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:06 schreef MissHobje het volgende:
Ow en als iemand de gouden tip heeft tegen de irritaties op je hoofd,... alle mogelijke hormoon zalfjes.. shampoo ellende heb ik zo;n beetje allemaal wel geprobeerd
Maar heb je ook al medicijnen als MTX gehad dan? Je zou het misschien eens aan kunnen kaarten.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 00:44 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik loop al jaren bij een dermatoloog en heb denk ik het hele assortiment aan zalfjes al gehad.
Waarvoor gebruik jij het als ik vragen mag?
Dat neem ik dan wel voor m'n rekening meisquote:Op vrijdag 16 februari 2007 00:41 schreef Xennia het volgende:
Geweldig, dankjewel![]()
Dan moet Mattie me maar even jouw rekeningnummer doorgeven, dan maak ik het over
Wat is dat?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:25 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Maar heb je ook al medicijnen als MTX gehad dan? Je zou het misschien eens aan kunnen kaarten.
visolie?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:26 schreef Freeflyer het volgende:
genezen weet ik niet helemaal zeker wat ik wel weet is dat een oud collega van mij die psoriasis had er nagenoeg geen last meer van had toen ze voedingssupplementen ging gebruiken.
ik weet zo niet meer welke supplementen dat waren, probeer ik even achter te komen.
Ik zal eens aan mijn arts vragen of dat kan met mijn medicijnen.. dat zou dan wel de jeuk aanpakkenquote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:13 schreef static het volgende:
[..]
Als je niet bang bent om elke ochtend een pilletje te nemen tegen het jeuken moet je Aerius een proberen. Maar dat staat al ergens in dit topic.
MTX (methotrexaat) werd oorspronkelijk gebruikt als behandeling tegen kanker maar per toeval werd ontdekt dat het ook effectief was tegen psoriasis en reuma. MTX remt de aanmaak van cellen en werkt ontstekingremmend. Bij reuma en psoriasis wordt een veel lagere dosis gegeven dan tegen kanker waardoor de bijwerkingen ook minder zijn.quote:
Maar is het een pil? Een zalf?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:53 schreef MinderMutsig het volgende:
knip
ik heb echt geen idee en ze is niet meer online... morgen weet ik waarschijnlijk wel meer.quote:
Het zijn pilletjes die je een keer per week moet innemen. (Dat is in ieder geval wel zo met reuma.)quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:55 schreef Xennia het volgende:
[..]
Maar is het een pil? Een zalf?
Hoewel ik mijn psoriasis wel als ernstig ervaar, ga ik nog steeds door voor een milde vorm
Oh in dat geval vindt mijn dermatoloog dat niet oke in verband met mijn ''milde'' vorm en de kans op beschadiging van organenquote:Op vrijdag 16 februari 2007 02:13 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Het zijn pilletjes die je een keer per week moet innemen. (Dat is in ieder geval wel zo met reuma.)
Hier kan je meer lezen.
In dat gerval kan het zijn dat je sneller in aanmwrking komt voor biologicvals. Daarbij heb je veel minder kasn op beschadiging van organen.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 02:14 schreef Xennia het volgende:
[..]
Oh in dat geval vindt mijn dermatoloog dat niet oke in verband met mijn ''milde'' vorm en de kans op beschadiging van organen
Dankjewel.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 14:57 schreef kastanova het volgende:
Pakje is op de post. Pakje naar Cairo kost trouwens 21,50![]()
Meer adviezen van psoriasis-collega, geef ze maar even door:
visoliecapsules en calciumtabletten !!
weinig varkensvlees eten en veel groente en vooral veel vette vis en/of dus die visoliecapsules.
dagelijks insmeren met de genoemde zalf, heeft nu helemaal geen jeuk meer en veel minder plekken op haar huid + dat de huid veel zachter is
de shampoo niet dagelijks gebruiken, maar alleen als het weer gaat jeuken. Een paar keer met de shampoo wassen en het is weer over.
Ooit hormoonzalf gebruikt, maar daar werd het alleen maar erger door.
Misschien hebben jullie er iets aan.
Mariët
Mijn vriend komt uit Enschede, dus Duitsland is om de hoekquote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:13 schreef kastanova het volgende:
Nou ik ben benieuwd.
Als ik niet met eigen ogen had gezien hoe goed het bij haar helpt, had ik mij hier ook helemaal niet druk mee gemaakt. En zij had het over haar hele lichaam + nog eens jicht erbij.
Lichttherapie is ze nooit aan begonnen, teveel verbrande verhalen gehoord.
Bovendien is dit dan ook nog een goedkope methode, dit soort zalf is in Nederland stukken duurder.
Zou alleen niet weten waar hier de Dr. Sachers produkten te koop zijn.
Zelfs in heel Nordhorn is het maar in één winkel te koop.
Misschien dan toch maar de website proberen. Een pakje met deze produkten opsturen kost in Nederland 6.20, zal uit Duitsland misschien zo'n 11,00 zijn.
Nou succes dan maar.
Mariët
Is ook een optie. Ik heb tegenwoordig een auto!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:42 schreef kastanova het volgende:
Dan kom je het de volgende keer maar ophalen![]()
Hij heeft toch helemaal geen schoondochters, gekkiequote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:53 schreef kastanova het volgende:
Daar is hij zelf ook al druk mee bezig![]()
![]()
Hee alles voor mijn genezing.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 19:11 schreef kastanova het volgende:
Welja joh, maak er anders even een theekransje van.
Maak anders zelf ff een account aan ma.
Ik ook nietquote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:23 schreef Xennia het volgende:
[..]
Hij heeft toch helemaal geen schoondochters, gekkie
Ik vrees dat vooral Xennia hier gelijk heeft. Wat bij de één super helpt, helpt bij de ander voor geen bal.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:10 schreef Xennia het volgende:
Volgens mij is er geen gouden tip. Wat bij de een werkt, werkt bij de ander niet. En zalfjes die bij mij soms aanslaan, verliezen na langdurig gebruik weer hun werking.
Het blijft bij mij dweilen met de kraan open
Volgens mij komt er elke paar maanden wel een nieuw medicijn/middel uit voor psoriasis...quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:41 schreef static het volgende:
Help me nou even, mijn neef roept ook dat er een nieuw medicijn is sinds een paar weken, hij weet uiteraard de naam niet meer maar gaat maandag navraag doen bij de apotheek. Maar ik ben ongeduldig.
quote:Psoriasis
Toegenomen inzicht in immunologische factoren die een rol spelen in de pathogenese van psoriasis heeft geleid tot nieuwe aangrijpingspunten voor therapeutische interventie. Dit betreft blokkade van T-cel activatie, T-cel migratie, T-cel proliferatie en blokkering van cytokinen (met name TNF-α en IL-8). Door de ontwikkeling van monoklonale antilichamen lijken mogelijkheden te ontstaan om selectiever in het ziekteproces te kunnen ingrijpen. De biologische middelen bij psoriasis zijn te verdelen in twee groepen: middelen die TNF-α blokkeren (etanercept, infliximab en adalimumab; zie ook: TNF-α blokkerende middelen) en middelen die T-cel activatie blokkeren (alefacept en efalizumab). In psoriatische plaques zijn verhoogde niveau's van TNF-α gevonden in vergelijking met niveau's in niet aangedane huid. Ook in het synovium van patiënten met artritis psoriatica zijn verhoogde TNF-α spiegels aangetroffen. TNF-α blokkerende middelen remmen de biologische activiteit van TNF, waardoor een door TNF gemedieerde cellulaire respons wordt voorkomen en de ziekteverschijnselen verminderen. Infliximab dient men intraveneus (elke acht weken poliklinisch) toe, adalimumab en etanercept subcutaan. TNF-α blokkerende middelen zijn gecontra-indiceerd bij (risico van) sepsis en bij actieve infecties, met inbegrip van chronische en lokale infecties; de toediening staken bij het optreden van een ernstige infectie of bij verdenking op actieve tuberculose. Patiënten dienen voor het begin van een behandeling te worden geëvalueerd op tuberculose. Latente tuberculose dient eerst profylactisch te worden behandeld.
Alefacept en efalizumab zijn eiwitten die interfereren met belangrijke co-stimulatie signalen die betrokken zijn bij de activatie van T-cellen. Alefacept is een fusie-eiwit dat bindt aan de CD2 T-cel receptor. In fase 3 onderzoek werd een verbetering van ten minste 75% waargenomen bij 28% van de patiënten na een behandeling van 12 weken en bij 40% na nogmaals 12 weken behandeling. Alefacept is binnen de EU niet geregistreerd. Efalizumab is een recombinant humaan anti-CD11a Mab, dat subcutaan wordt toegediend. In fase 3 onderzoek is efalizumab vergeleken met placebo. Een verbetering van ≥ 75% werd bereikt bij zo'n 28% van de patiënten met matige tot ernstige plaquevormige psoriasis, in de placebogroep was dit circa 3%. Efalizumab is geïndiceerd voor de behandeling van patiënten met matige tot ernstige chronische plaque psoriasis, waarbij andere systemische therapieën niet werkzaam zijn of niet in aanmerking komen.
Liep je er al een tijdje mee rond dan? Of had je ineens meerdere plekken?quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:47 schreef static het volgende:
Ohw.
Ik ben een groentje wat dit betreft, weet pas sinds een paar dagen dat ik het heb.
Dat zijn die medicijnen waar ik het over had inderdaad.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:50 schreef Isabeau het volgende:
Oh ja, Etanercept kost bijv. 1063,58 per maand.
Liep er al een tijdje mee rond. Sinds september vorig jaar kreeg ik last op mijn knokkels (alleen rechterhand), maar dacht dat het door uitdroging kwam door het temperatuurverschil oid (kwam toen net terug uit Nigeria waar het soms 40 graden was met een bijna 100% luchtvochtigheid); in december kreeg ik last van mijn achterhoofd, dacht dat het gewoon roos was dus een tijdje van die anti-roos shampoo gebruikt, het ging maar niet over en mijn kapper zei op een gegeven moment dat het écht geen roos zou zijn.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 21:57 schreef Xennia het volgende:
[..]
Liep je er al een tijdje mee rond dan? Of had je ineens meerdere plekken?
Je moet wel een heel ernstige vorm van psoriasis hebben wil je verzekering dat vergoeden (denk: groot deel van je lichaam).quote:Op zaterdag 17 februari 2007 22:07 schreef MinderMutsig het volgende:
Dat zijn die medicijnen waar ik het over had inderdaad.
Etanercept is Enbrel, infliximab is Remicade en adalimumab is Humira.
Hele dure medicijnen, daarom moet je ook eerst een aantal anderen geprobeerd hebben en als die niet voldoende resultaat geven mag je deze proberen.
heb je zulke apeharen, Staticquote:Op zaterdag 17 februari 2007 22:27 schreef static het volgende:
Overigens heb ik een spulletje om op mijn achterhoofd te doen - vloeistof - maar dat komt nauwelijks tot niet door mijn haar heen.
Lijkt mij ook maar ik weet niet hoe erg iedereen hier er aan toe is natuurlijk.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 23:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je moet wel een heel ernstige vorm van psoriasis hebben wil je verzekering dat vergoeden (denk: groot deel van je lichaam).
Ik heb 1x iemand gezien waarbij er nauwelijks gezonde huid te zien was, dan heb je het dus niet over alleen armen en rug oid aangedaan. Die kreeg dan ook Enbrel tijdens een opname in het ziekenhuis. Ik hoop maar van harte dat de meesten hier matig last hebben en niet heel ernstig. Lijkt me vreselijkquote:Op zondag 18 februari 2007 00:12 schreef MinderMutsig het volgende:
Lijkt mij ook maar ik weet niet hoe erg iedereen hier er aan toe is natuurlijk.![]()
Met lang haar is het echt lastig. Zeker omdat ik op de tast met mijn vingers tussen mijn haren door de plekjes moet voelen. Je krijgt er ook ontzettend vet en touwig haar vanquote:Op zaterdag 17 februari 2007 23:55 schreef milagro het volgende:
[..]
heb je zulke apeharen, Static
je haar nat maken , op je vingertoppen doen en dan inwrijven
het is altijd lastig iets op de hoofdhuid te smeren zonder je haar zelf erin te verdrinken.quote:Op zondag 18 februari 2007 00:24 schreef Xennia het volgende:
[..]
Met lang haar is het echt lastig. Zeker omdat ik op de tast met mijn vingers tussen mijn haren door de plekjes moet voelen. Je krijgt er ook ontzettend vet en touwig haar van
Is dat niet een flesje met een tuutje erop dan ?>quote:Op zaterdag 17 februari 2007 22:27 schreef static het volgende:
Overigens heb ik een spulletje om op mijn achterhoofd te doen - vloeistof - maar dat komt nauwelijks tot niet door mijn haar heen.
loop nu coschappen op de derma in het EMC, en scrubben is voor je huid zelf niet zo'n mooi plan idd. wat wel zo is: om geneesmiddelen de psoriasis-huid te laten bereiken moet je de schilfers eerst weghalen, anders zit er een 'barriere' voor. Dat weghalen kun je natuurlijk veel beter doen met zoete olie op een washandje, of onder de douche oid.quote:Op zondag 18 februari 2007 00:48 schreef Xennia het volgende:
Ik gebruik denorex shampoo en daarna om de geur weg te wassen een milde shampoo die goed is voor de hoofdhuid van vichy. Scrubben lijkt me geen goed idee, mijn huidceldeling verloopt al veel te snel
Ik heb trouwens wel eens zo'n ''spuitje'' gevraagd bij de apotheek. Daar deed ik dan de vloeistof in en zo kon ik het beter doseren en op de plekken spuitenquote:Op zondag 18 februari 2007 01:07 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Is dat niet een flesje met een tuutje erop dan ?>
Die heb ik altijd.. dan spreid ik een beetje mijn haar uitelkaar en dan hups dat flesje op de hoofdhuid en beetje knijpen erin en op die manier kan ik de plekker aantippen.
Voor mijn hoofdhuid heb ik een hele vieze ontschilferingszalf. Daarmee moet ik eerst mijn hoofdhuid behandelen alvorens ik met lotions aan de gang kan.quote:Op zondag 18 februari 2007 11:11 schreef knuppelhout het volgende:
[..]
loop nu coschappen op de derma in het EMC, en scrubben is voor je huid zelf niet zo'n mooi plan idd. wat wel zo is: om geneesmiddelen de psoriasis-huid te laten bereiken moet je de schilfers eerst weghalen, anders zit er een 'barriere' voor. Dat weghalen kun je natuurlijk veel beter doen met zoete olie op een washandje, of onder de douche oid.
ja, logisch ook idd, eerst losweken met olie.quote:Op zondag 18 februari 2007 11:11 schreef knuppelhout het volgende:
[..]
loop nu coschappen op de derma in het EMC, en scrubben is voor je huid zelf niet zo'n mooi plan idd. wat wel zo is: om geneesmiddelen de psoriasis-huid te laten bereiken moet je de schilfers eerst weghalen, anders zit er een 'barriere' voor. Dat weghalen kun je natuurlijk veel beter doen met zoete olie op een washandje, of onder de douche oid.
Inmiddels heb ik haar gesproken.quote:
Geef ma een rol tape en een beetje karton en ze gaat in de MacGyver mode en bouwt er een speedboot vanquote:Op maandag 19 februari 2007 18:35 schreef Xennia het volgende:
Pakketje is binnen, dankjewel![]()
maar wat een hoop tape
Beloofd. Ik maak er alleen geen foto-verslagje kasta-stijl vanquote:Op maandag 19 februari 2007 18:46 schreef kastanova het volgende:
Geef ma een rol tape en een beetje karton en ze gaat in de MacGyver mode en bouwt er een speedboot van.
Post je de eventuele resultaten nog even?
Och, ik weet waar het zoal zit bij je, dus als je alleen foto's van je plekken plaats ben ik wel tevredenquote:Op maandag 19 februari 2007 19:20 schreef Xennia het volgende:
Beloofd. Ik maak er alleen geen foto-verslagje kasta-stijl van![]()
Ik weet dat m'n handschrift behoorlijk netjes is, maar nee, ik schrijf niet als een wijfquote:het handschrift was toch wel van jou op het pakketje?
Denk het niet, ik heb dit ook in de winter en dan met name wanneer ik onder de douche vandaan kom. Psoriasis komt idd zelden in het gezicht voor.quote:Op zondag 25 februari 2007 16:29 schreef clumsy_clown het volgende:
Hallo, experts.
Vraagje, waarop het antwoord 'nee' is. Hopelijk.
Ik heb sinds een jaar of drie in de winter een aantal plekken op m'n gezicht die subtiel schilferen. Ze jeuken niet en insmeren met iets vettigs zorgt dat ze tijdelijk verdwijnen maar vervelend is het wel. Vooral nog het douchen zijn die plekken trekkerig en rood. het rode trekt echter vrij snel weg. Het zijn vaste plekjes op m'n gezicht, die elk jaar terug lijken te komen zodra het weer guur wordt (dit jaar dacht ik eraan te ontsnappen, totdat ze terug waren na de sneeuw'storm' enzo). In het voorjaar trekken ze vanzelf weg en ik heb het nergens anders op m'n lichaam, maar ik heb in het algemeen wel een vrij droge huid.
Zou dit psoriasis kunnen zijn? En stel dat het een lichte vorm is, kan het verergeren en zich uitbreiden? Het gezicht is volgens mij niet een standaard plaats voor psoriasis maar je zal zien dat ik daar ook weer een uitzondering op ben.
Maar... Maar... Je korstjes werden tochquote:Op zondag 25 februari 2007 18:32 schreef Xennia het volgende:
Kasta: ik heb tot nog toe nog geen effecten van jouw dode zeeproducten gemerkt. Visolie en magnesium slik ik inmiddels ook. We wachten af.
Hmm, ok, thanks.quote:Op zondag 25 februari 2007 18:32 schreef Xennia het volgende:
[..]
Denk het niet, ik heb dit ook in de winter en dan met name wanneer ik onder de douche vandaan kom. Psoriasis komt idd zelden in het gezicht voor.
Enkel gedurende het eerste uur na het smerenquote:Op zondag 25 februari 2007 18:39 schreef kastanova het volgende:
[..]
Maar... Maar... Je korstjes werden toch. zachter
.?
Neuh, dat soort plekken heb ik ook en als ik bof zijn de plekken ook nog wat dik.quote:Op zondag 25 februari 2007 16:29 schreef clumsy_clown het volgende:
Zou dit psoriasis kunnen zijn? En stel dat het een lichte vorm is, kan het verergeren en zich uitbreiden? Het gezicht is volgens mij niet een standaard plaats voor psoriasis maar je zal zien dat ik daar ook weer een uitzondering op ben.
zon geeft effect, maar ik denk dat het pas effect geeft bij regelmaat en langdurig gebruik en dat levert weer andere problemen op.quote:Op zondag 25 februari 2007 20:43 schreef static het volgende:
Zon helpt wel een beetje iig, geeft een zonnebank hetzelfde effect? Ondanks dat het zou moeten schijnt de zon hier lang niet elke dag.
Zonnebank helpt ook een beetje. Weet niet meer of je nu juist UV-A of UV-B stralen moest hebben. Een van de twee iig. Bij lichttherapie krijg je daar een hoge dosis van toegediend.quote:Op zondag 25 februari 2007 20:43 schreef static het volgende:
Zon helpt wel een beetje iig, geeft een zonnebank hetzelfde effect? Ondanks dat het zou moeten schijnt de zon hier lang niet elke dag.
Lichttherapie werkt met een hoge dosis UV-A stralen.quote:Op zondag 25 februari 2007 22:45 schreef Xennia het volgende:
[..]
Zonnebank helpt ook een beetje. Weet niet meer of je nu juist UV-A of UV-B stralen moest hebben. Een van de twee iig. Bij lichttherapie krijg je daar een hoge dosis van toegediend.
Mijn vriendje grapt wel eens dat als hij al mijn schilfers bij elkaar veegt, hij zo een extra Xennia kan boetseren. En ik zeg wel eens dat ik nooit weg kom met een moord, omdat mijn dna overal op te rapen valt. Ach ja, je moet het een beetje luchtig houden he.quote:Voor de rest maken wij er geen probleem van, iedereen in onze omgeving weet dat hij het heeft en wij schamen ons er niet voor. Als ik net het het huis aan kant heb, geveegd, gestofzuigd en gedweilt en dan komt m'n dan, is er soms na 5 minuten niets meer van zien, want dan heeft het weer "gesneeuwd".
ik heb nooit verwijsbriefjes voor specialisten, maak gewoon een afspraak, volgens mij hoeft dat ook niet meer, verwijsbriefjes.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 00:41 schreef Xennia het volgende:
Ik smeer nu bijna 2 weken met de zalfjes die kasta me stuurde en slik magensium en vis-olie. Met de hormoonzalfjes ben ik gestopt omdat ik dat niet het hele jaar door wil gebruiken.
Het is nu nog erger geworden en pijnlijk zelfs. Het is hiervoor nog nooit pijnlijk geweest. Maandag ga ik maar weer een afspraak met de dermatoloog maken om te kijken of hij me een keer iets nieuws weet te vertellen. Zucht.
Ik ben vorig jaar voor het laatst bij de dermatoloog geweest, weet iemand of ik weer opnieuw een verwijzing nodig heb, of gewoon kan bellen voor een afspraak?
[..]
Mijn vriendje grapt wel eens dat als hij al mijn schilfers bij elkaar veegt, hij zo een extra Xennia kan boetseren. En ik zeg wel eens dat ik nooit weg kom met een moord, omdat mijn dna overal op te rapen valt. Ach ja, je moet het een beetje luchtig houden he.
Ik krijg toch niet op korte termijn een afspraak dus rommel nog even verder met de dode zee producten, maar ik wil voor de lente begint weer enigszins toonbare benen hebbenquote:Op zaterdag 3 maart 2007 00:55 schreef milagro het volgende:
soms worden kwalen eerst erger , door nieuwe medicatie, zalfjes , voor ze beter worden, maar als het echt pijn doet, beter maar naar de dokter idd.
Je kan in principe alleen naar een specialist met een verwijsbrief. Zonder verwijsbrief heb je kans dat de verzekering het niet betaalt. Als je met een bepaald probleem (zoals psoriasis bij de dermatoloog) ooit al een verwijsbrief hebt gehad dan doet niemand meer moeilijk als je zonder verwijsbrief komt. Ook al is dat jaren later.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 00:55 schreef milagro het volgende:
ik heb nooit verwijsbriefjes voor specialisten, maak gewoon een afspraak, volgens mij hoeft dat ook niet meer, verwijsbriefjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |