abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 14 juni 2004 @ 00:06:02 #152
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_19870337
quote:
Op zondag 13 juni 2004 17:26 schreef Mwanatabu het volgende:
Hm, ik heb in zo'n officiële biografie toch echt gelezen dattie weliswaar met links de bas bespeelt, maar verder rechtshandig is.
Is echt niet zo hoor. Eerder andersom. Ik bedoel, daar waar andere muzikanten die linkshandig zijn hun instrument nog wel eens rechtshandig bespelen, is McCartney zo linkshandig dat hij dat niet kon. Daarom zie je hem op vroege Beatles-foto's ook met een omgedraaide rechtshandige gitaar. Linkshandige waren er niet (of kon hij niet bekostigen), dus bouwde hij maar een rechtshandige om. En dat is dacht ik ook waarom hij altijd op die beroemde Hoffner-bas speelde, omdat die het model van een viool had en makkelijk om te keren was.
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:16 schreef RM-rf het volgende:
Ik geloof dat er behoorlijk wat momenten waren dat John Lennon Paul mcCartney dood wilde hebben en liever Stuart Suttcliff terug, na het uiteengaan van de beatles heeft John Lenon nog een nummer geschreven, waarin hij meende: All those Freaks that thought You dead we're right echter waarna hij het dood-zijn van Paul verbind met het maken van slappe burgerlijke muziek (how do you sleep)
Sorry hoor, maar het idee dat John Lennon McCartney ooit dood heeft willen hebben is echt grote bullshit! De heren hadden een behoorlijk zakelijk conflict en in dat licht moet je die venijnigheden over en weer ook zien. Er zijn totaal geen aanwijzingen dat ze elkaar ooit persoonlijk iets hebben willen aandoen, sterker nog, er zijn veel meer aanwijzingen dat ze gewoon nog steeds veel respect voor elkaar hadden. How Do You Sleep is gewoon een kinderachtig nummer, geschreven uit frustratie over die zaken, en ik vermoed toch ook uit frustratie dat Paul verreweg de meest succesvolle solocarriere had.

En denk je nu echt dat John Lennon zo dom was dat hij de kwaliteiten van Paul McCartney niet zag? Dat hij dacht dat hij met Stu Suttcliff i.p.v. McCartney net zo ver was gekomen met de Beatles? Kom op zeg! Geef de man wat credit! Trouwens, ik heb behoorlijk wat gelezen over de band, maar nergens gelezen dat Stu nou zo'n rauwe rocker was. Ja, het was idd een vriend van Lennon (ook de enige reden dat hij überhaupt in de band zat), maar daar waar de andere Beatles er in Hamburg op los leefden, zat hij thuis bij zijn vriendinnetje. Ik denk dus dat dat allemaal wel meevalt.

Btw, het is Glass Onion.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_19870720
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:16 schreef RM-rf het volgende:
in 1968 schreef John Lnnon het nummer 'Glass union':
[..]

dit zou een verwijzing zijn naar het nummer 'The Walrus' en in legendes meen men dat de walrus een oud noorse symbool is voor de dood.

zelf vermoed ik eerder dat de walrus eerder een verwijzing is naar sexualiteit, en dat deze verwijzing eerder toewerkt naar de voorganger van Paul, de eerdere bassist van de Beatles, Stuart Suttcliff, die in 1962 nogal tragisch was gestorven, en die een zeer nouwe relatie tot John Lennon had, Paul mcCartney had feitelijk die rol grotendeels overgenomen, echter Paul mcCartney was wel weer net mr Burgerlijk, waar Staurt Suttcliff een echte rauwe rock 'n roller was...

Ik geloof dat er behoorlijk wat momenten waren dat John Lennon Paul mcCartney dood wilde hebben en liever Stuart Suttcliff terug, na het uiteengaan van de beatles heeft John Lenon nog een nummer geschreven, waarin hij meende: All those Freaks that thought You dead we're right echter waarna hij het dood-zijn van Paul verbind met het maken van slappe burgerlijke muziek (how do you sleep)
Bijna alles wat je zegt is zware bullshit!

Het nummer "The Walrus" bestaat zowiezo niet, tis I'm the walrus! De walrus heeft ook niks met seksualiteit te maken. John vertelde in een interview dat hij een film zag met een walrus erin die alle kleine oestertjes op at (ben even de naam vergeten). Hij lokte ze en was dus een echte klootzak. Lennon vond zichzelf ook een behoorlijke klootzak vandaar I am the walrus.

Stuart was wel een mooie jongen en hijsde zich ook in de leren outfit zoals de andere beatles. Maar hij voelde zich niet zwaar aangetrokken tot de muziek (hij schilderde liever). Was dus geen rauwe rocker. Zat liever thuis om te schilderen of bij zn vriendin.
pi_19870967
Voor de echte freaks: ik heb nog een casette-bandje met daarop een radioprogramma van een uur lang over dit onderwerp inclusief alle geluidsfragmenten waar aanwijzingen uit te halen zouden zijn. Wil je een kopie hebben moet je het ff laten weten. Ik denk zelf dat het een publiciteitsstunt was en dat het is scene was gezet.
  maandag 14 juni 2004 @ 11:17:55 #155
2889 Zander
He's gone
pi_19875858
Ik denk eigenlijk dat de Beatles zelf helemaal niets te maken hebben gehad met die zgn. 'clues'. Het verhaal over Paul's zogenaamde dood komt oorspronkelijk bij een Amerikaans radiostation vandaan en waaide later pas naar Engeland over. Voor de publiciteit zullen ze het echt niet nodig hebben gehad, want in 1969 waren de Beatles allang vreselijk populair.

Ik snap ook niet dat er nog steeds mensen zijn die dit verhaal serieus nemen. Het is een leuke legende, maar de kans dat ze ooit een dubbelganger hebben kunnen vinden die er nagenoeg hetzelfde uit zag, precies dezelfde stem had, ook nog bas, piano en gitaar (linkshandig!) kon bespelen en ook nog eens songs kon schrijven is natuurlijk nul komma niks.
Like a steam locomotive, rollin' down the track
He's gone, gone, and nothin's gonna bring him back
  maandag 14 juni 2004 @ 13:41:17 #156
75447 sir_Tachyon
46 and 2 Just Ahead of Me
pi_19879823
Of de Beatles hoorden het gerucht ook een keer en zijn vanaf toen erop in gaan spelen. Voor de gein. Das toch lachen.
"The boy blesses whispers into words,
in the painted valleys they await rain"
pi_19887150
Dit topic was al wat ouder en inmiddels hadden we een nieuw topic hierover. Het is natuurlijk zonde om dit oudere topic te sluiten aangezien er gewoon nog nieuwe reacties bij zijn gekomen.
Daarom zijn oud en nieuw nu samengevoegd.

Einde dienstmededeling .
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_19888084
muus jij bent mijn lekkerste mod
pi_19889880
Jullie hebben het "allemaal" over de aanwijzingen die overal te vinden zijn, maareuh.. niemand komt terug op het feit dat: de stem en het uiterlijk van Paul kan NOOIT precies gelijk kunnen zijn aan die van zijn "vervanger".
Dus als er GEEN stemverschil is en geen uiterlijk verschil, dan geloof ik niet dat dit alles waar is.. ookal wijzen al die aanwijzingen erop dat hij wel dood is.

Ik bedoel, ooit een exact gelijke dubbelganger van jezelf gezien? Nou ik niet.. en laat die nou net OOK in hetzelfde land komen, zelfde dialect/taalgebruik.. enz.

Maar is er nu al iemand die het echte bewijs heeft?
  maandag 14 juni 2004 @ 20:29:40 #160
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_19890407
quote:
Op maandag 14 juni 2004 20:12 schreef Zweefvliegje het volgende:
Jullie hebben het "allemaal" over de aanwijzingen die overal te vinden zijn, maareuh.. niemand komt terug op het feit dat: de stem en het uiterlijk van Paul kan NOOIT precies gelijk kunnen zijn aan die van zijn "vervanger".
Ik ben het met je eens hoor, maar er zijn mensen die zeggen dat ze stemanalyse hebben uitgevoerd op nummers die zeker door de 'echte' Paul worden gezongen en nummers die door de onechte zouden zijn gezongen, en dat daar verschil in zit. Alleen, zolang je zelf zo'n test niet doet zul je dus op hun woord moeten afgaan...

En voor de zekerheid nog maar even: Ik geloof niet dat hij dood is.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 14 juni 2004 @ 20:33:19 #161
15600 BB-King
Long live the King!
pi_19890506
Nee, John Lennon en George Harrison daarintegen wel.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
  † In Memoriam † maandag 14 juni 2004 @ 21:57:07 #162
25682 2cv
Niet subtiel
pi_19893061
Indien Paul idd dood is, is hij alleen vervangen omdat bij die talentenjacht heel toevallig iemand erbij zat die linkshandig was, op Paul leek, liedjes kon schrijven, uit Engeland kwam etcetera etcetera. Ze zullen dus nooit een dubbelganger hebben opgezocht, deze werd hun d.m.v. die talentenjacht gewoon 'aangeboden'.

Verder mogen jullie beslissen of ie nou dood is of niet, ik ben geen Beatles-fan en heb er dus ook geen verstand van. Ik tel alleen 1 en 1 bij elkaar op.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  maandag 14 juni 2004 @ 22:02:30 #163
72602 Oo-blackgirl-oO
Fade to Purple
pi_19893289
quote:
Op maandag 14 juni 2004 21:57 schreef 2cv het volgende:

Verder mogen jullie beslissen of ie nou dood is of niet, ik ben geen Beatles-fan en heb er dus ook geen verstand van. Ik tel alleen 1 en 1 bij elkaar op.
dat zeg! ik GAMMA!
  woensdag 16 juni 2004 @ 11:36:24 #164
90648 zeeuwse
Mostly harmless
pi_19931898
toch heb ik ooit een site gezien waar ze paul's gezicht voor en na 1966 met elkaar vergeleken, en dat was duidelijk heel iemand anders qua vorm van het gezicht. Voor 1966 had-ie een plat gezicht, erna een lang. De plaats van de neus was helemaal anders en zo waren er nog duidelijk zaken die bewezen dat dit 2 totaal verschillende personen waren. Dat heeft mij toen in elk geval wel overtuigd. Ik weet niet meer hoe die site heette en of er sites zijn die dit weer weerleggen.

Totdat ik zo'n site gezien heb, geloof ik er toch wel in..
So Long and Thanks for All the Fish
  woensdag 16 juni 2004 @ 12:25:30 #165
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_19933487
quote:
Op woensdag 16 juni 2004 11:36 schreef zeeuwse het volgende:
toch heb ik ooit een site gezien waar ze paul's gezicht voor en na 1966 met elkaar vergeleken, en dat was duidelijk heel iemand anders qua vorm van het gezicht. Voor 1966 had-ie een plat gezicht, erna een lang. De plaats van de neus was helemaal anders en zo waren er nog duidelijk zaken die bewezen dat dit 2 totaal verschillende personen waren. Dat heeft mij toen in elk geval wel overtuigd. Ik weet niet meer hoe die site heette en of er sites zijn die dit weer weerleggen.

Totdat ik zo'n site gezien heb, geloof ik er toch wel in..
Misschien keek hij voor 1966 op die foto wel naar beneden, zodat zn gezicht wat breder leek...
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
  dinsdag 10 augustus 2004 @ 21:57:48 #166
80732 Xternal
Say Hé! Say Ho!
pi_21192468
"Ook is er een stemanalyse gedaan van platen voor het ongeluk en van platen na het ongeluk. Deze analyse is te vergelijken met een vingerafdruk. Uit dit onderzoek bleek dat de platen niet door een en dezelfde man gezongen konden zijn."

Bron

Is bovenstaande dan niet voldoende bewijs?
  dinsdag 10 augustus 2004 @ 22:03:15 #167
51435 mrSPLIFFY
Its evolution baby!!
pi_21192636
quote:
Op dinsdag 10 augustus 2004 21:57 schreef Xternal het volgende:
"Ook is er een stemanalyse gedaan van platen voor het ongeluk en van platen na het ongeluk. Deze analyse is te vergelijken met een vingerafdruk. Uit dit onderzoek bleek dat de platen niet door een en dezelfde man gezongen konden zijn."

Bron

Is bovenstaande dan niet voldoende bewijs?
lol dat heb je van broodjeaap.nl.... That proofs a lot
☐ Geschikt | ☑ Ongeschikt
Carved upon my stone my body lie, but still I roam...
  dinsdag 10 augustus 2004 @ 22:04:27 #168
80732 Xternal
Say Hé! Say Ho!
pi_21192671
quote:
Op dinsdag 10 augustus 2004 22:03 schreef mrSPLIFFY het volgende:

[..]

lol dat heb je van broodjeaap.nl.... That proofs a lot
Even los van (de betrouwbaarheid van) bovenstaande website, stel je dat dit waar is ... Dan bewijst dat het toch voldoende?
  dinsdag 10 augustus 2004 @ 22:04:44 #169
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_21192680
Goh Xternal, net ook naar SBS6 zitten kijken? Dit 'mysterie' stond op de 3 plaats van de 25 Grootste Showbiz Mysteries aller tijden.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  dinsdag 10 augustus 2004 @ 22:07:47 #170
80732 Xternal
Say Hé! Say Ho!
pi_21192795
quote:
Op dinsdag 10 augustus 2004 22:04 schreef Jane het volgende:
Goh Xternal, net ook naar SBS6 zitten kijken? Dit 'mysterie' stond op de 3 plaats van de 25 Grootste Showbiz Mysteries aller tijden.
Inderdaad En dus dacht ik als goed Fokker, ik open er even een topic over. Maar als goed Fokker, controleer je dan eerst even of er niet al een topic over bestaat, om bijdehante wijsneusjes ("UTFS", "goh, daar is al een topic over ...") voor te zijn ...
pi_21227572
quote:
Op vrijdag 8 augustus 2003 13:18 schreef Elvislives het volgende:
mijn pappa maar ns vragen zogauw ie terugkomt van vakantie

alleen normaal durf ik nooit iets te vragen over muziek en helemáááál niet the beatles, omdat hij dan 5 uur doorlult
zijn wij familie ofzo???
klinkt nl ook als mijn papa
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:04:09 #172
62583 RigorMortis
Ik ben een fokker.
pi_21259493
Ik ben ervan overtuigd dat de "echte" Paul dood is. Helaas, RIP, Paul...

Tevens complimenten voor zijn vervanger, ok vind dat hij het erg goed doet!
  donderdag 9 september 2004 @ 19:14:01 #173
13857 Nokia3310
the one and only Nokia tune
pi_21844118
Heb het hele topic ook doorgelezen en moet zeggen dat er bizar veel dingen zijn die erop duiden dat hij dood zou zijn. Toch geloof ik er niets van, als het ECHT zo was dan was dat toch al lang bekend geweest (met allerlei deskundigen e.d. die dat konden bevestigen?). Het blijft hoe dan ook natuurlijk wel een interessant verhaal...
NSJ & Lowlands still on my mind
pi_21845302
....en dan blijf je je ook afvragen...wat zou jij nou doen? in zo'n situatie? Ik bedoel, elke gedachte in deze wereld is al eens minstens 1 keer bedacht. zeeeeer velen daarvan zijn al ten uivoer gebracht. ik bedoel je komt niet alles in 1 leven tegen om dat te weten.

neem nou Elvis.
stel nou: jij bent Elvis, je bent fucking rich, je gezondheid is wat minder & je bent dit leven ECHT zat! wat voor plan bedenk je dan, om eruit te stappen, te blijven leven & er ook nog 's veel geld aan verdienen ook.

je bent wel f*cking gek als je denkt dat gedurende al die eeuwen dat de mens op deze planeet leeft, een dergelijk plan nooit ten uitvoer is gebracht. en als je het dan echt meent op rustig lekkere richie wijze verder te leven....

wat zou jij bedenken dan?
  donderdag 9 september 2004 @ 20:12:10 #175
62182 Georges
That's the shit
pi_21845324
Gaat het nog steeds over de theorie van het achterstevoren draaien van platen en goed kijken naar de hoezen?
Dat is toch al achterhaald dacht ik.
Volgens de policy worden proletarische discussies niet aangegaan
pi_21845380
quote:
Op donderdag 9 september 2004 20:12 schreef Georges het volgende:
Gaat het nog steeds over de theorie van het achterstevoren draaien van platen en goed kijken naar de hoezen?
Dat is toch al achterhaald dacht ik.
nope vlgns mij nog steeds dat de echte paul mccartney dood is
  donderdag 9 september 2004 @ 20:15:47 #177
62182 Georges
That's the shit
pi_21845420
Dat bedoelde ik ook.
Volgens de policy worden proletarische discussies niet aangegaan
pi_21845946
  donderdag 9 september 2004 @ 21:01:26 #179
13857 Nokia3310
the one and only Nokia tune
pi_21846426
quote:
Op donderdag 9 september 2004 20:14 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

nope vlgns mij nog steeds dat de echte paul mccartney dood is
Ik weet niet of hij dood is maar het kan geen toeval zijn, daarvoor zijn er gewoon TEVEEL aanwijzingen. Anders zouden er toch ook aanwijzingen zijn over John Lennon, Ringo Star en George Harrison maar daar hoor je niemand over... Dus OF Paul McCartney is inderdaad dood OF ze hebben die aanwijzingen er voor de gein in gedaan. Ik denk persoonlijk het laatste...
NSJ & Lowlands still on my mind
  donderdag 9 september 2004 @ 21:19:37 #180
62182 Georges
That's the shit
pi_21846806
Ik denk het ook. Die grappen waren om mensen op het verkeerde been te brengen.
Volgens de policy worden proletarische discussies niet aangegaan
pi_21847506
Wat een verschrikkelijk zielige mensen die dat soort dingen verzinnen zeg
Ga wat met je leven doen ofzo. Zoek vrienden, een dokter en een baan.
  donderdag 9 september 2004 @ 22:34:50 #182
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_21848522
Overigens ben ik er nog steeds.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
  vrijdag 10 september 2004 @ 10:45:57 #183
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_21855301
quote:
Op donderdag 9 september 2004 21:01 schreef Nokia3310 het volgende:

[..]

Ik weet niet of hij dood is maar het kan geen toeval zijn, daarvoor zijn er gewoon TEVEEL aanwijzingen. Anders zouden er toch ook aanwijzingen zijn over John Lennon, Ringo Star en George Harrison maar daar hoor je niemand over... Dus OF Paul McCartney is inderdaad dood OF ze hebben die aanwijzingen er voor de gein in gedaan. Ik denk persoonlijk het laatste...
Ga maar zoeken, als je maar genoeg fantasie hebt, vind je ze vanzelf. Het feit dat ze allemaal snorren droegen eind 1966 was al een clue. Kom op hey.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_21855801
quote:
Op vrijdag 10 september 2004 10:45 schreef Rasing het volgende:

[..]

Ga maar zoeken, als je maar genoeg fantasie hebt, vind je ze vanzelf. Het feit dat ze allemaal snorren droegen eind 1966 was al een clue. Kom op hey.
Een belangrijke bron is het album sgt. Peppers:
het was een draaipunt in het bestaan van de Beatles, eigenlijk het moment dat ze ophielden te bestaan las een 'leuk' bandje, maar opeens een cultuurgoed werden.

Het was eigenlijk het eerste album dat niet meer een verzameling singletjes was die recentelijk waren uitgebracht, maar het album had een eenduidig concept, dat zelf terugkeerde op meerdere plaatsen, de sonds die in elkaar overgaan of abrupte stops maken.
Na sgt. Peppers hebben de Beatles niet meer getoured, geen optredens meer gedaan..

wat ook verklaarbaar is na het tumult dat de 'bigger dan Jesus' uitspraak van Lennon opgeleverd had en de rampzalige tournee door de Phillipijnen...

onderdeel van het concept achter sgt. Peppers was dat de rol van de 'beatles', het bekende bandje van nette britse jongens met kenmerkend rond kapsel, overgenomen werd door een soort van kunstmatig circus-orkest:
de beatles-leden werden vervormd naar alter-ego's, Ringo Starr werd Billy Shears.

Overigens heeft halverwege John Lennon tegen dit overheersende concept, uitgedacht door Paul mcCartney, geprotesteerd: hij vond het te ver gaan en wilde niet dat dit concept van alter-ego's het hele album zou overheersen.

Sowieso was 'A Day in the life', met het stukje over 'he blew his mind up in a car' (door velen gezien als een clue, echter het is een verwijzing naar het auto-ongeluk van Tara Browne, een vriendin van de beatles in 1966), de laatste keer dat mcCartney en Lennon samenwerkten aan een nummer...

Ik vermoed dat vee andere clue's in sgt.Peppers en later, naar een mogelijk overlijden van Paul mcCartney wel degelijk bestaan, maar eerder een verwijzing zijn naar het uit elkaar groeien van de band, en de moeite die zij in hun persoonlijke leven hadden met hun beroemdheid.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  vrijdag 10 september 2004 @ 11:56:39 #185
13857 Nokia3310
the one and only Nokia tune
pi_21856595
quote:
Op vrijdag 10 september 2004 10:45 schreef Rasing het volgende:

[..]

Ga maar zoeken, als je maar genoeg fantasie hebt, vind je ze vanzelf. Het feit dat ze allemaal snorren droegen eind 1966 was al een clue. Kom op hey.
Tuurlijk zijn er clues die nergens op slaan, dat van die snorren vind ik ook vergezocht. Maar dat je in bepaalde nummers gewoon hoort "Paul is dead" enz. dat kan toch geen toeval zijn? Daarom denk ik dus echt dat het een hoax is die ze zelf opgestart hebben.
NSJ & Lowlands still on my mind
  vrijdag 10 september 2004 @ 12:55:24 #186
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_21857777
quote:
Op vrijdag 10 september 2004 11:56 schreef Nokia3310 het volgende:

[..]

Tuurlijk zijn er clues die nergens op slaan, dat van die snorren vind ik ook vergezocht. Maar dat je in bepaalde nummers gewoon hoort "Paul is dead" enz. dat kan toch geen toeval zijn? Daarom denk ik dus echt dat het een hoax is die ze zelf opgestart hebben.
John zegt 'Cranberry sauce'. Op één van de Anthology-cd's (ik meen cd 2 van Anth. 2) kun je het duidelijk horen, en hij heeft t ook gezegd in een interview later.

Ik denk dat het gewoon gekke dingetjes zijn geweest, niet om mensen te laten geloven dat Paul dood zou zijn, maar gewoon voor de lol. Later heeft men er de Paul is dood-theorie uit gedistilleerd.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_21857966
Het is ook een hoax. Dat hebben ze later zelf in interviews toegegeven. Op een gegeven moment was er een gerucht dat Paul inderdaad overleden was tijdens een motor of een autoongeluk. Ze hebben daar op ingespeeld en samen met o.a. George Martin (de producer) al die dingetjes bedacht.
En ookal lijk je op Paul McCartney en kan je ook zulke goeie nummers schrijven, niemand kan precies zo zingen als hij. Kwa stemgeluid niet en al helemaal niet kwa bereik. Bono haalt bijvoorbeeld Helter Skelter amper, en hij is toch wel een van de beste zangers ter wereld.
Maar het is dus gewoon een feit dat het een hoax is, maar het blijft leuk om die dingetjes terug te horen en erover te lezen... :-)
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 14:59:50 #188
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40481708
Jemig, dit is wel een vreselijk oud topic mar kwam vandaag toevallig weer war sites tegen hierover en was benieuwd of er op fok ook wat te vinden was. Heb het altijd wel een interessant onderwerp gevonden en inmiddels al vele sites erover gelezen.
Naar mijn idee zou het waar kunnen zijn. Er zijn stemanalyses gedaan die aantoonden dat het 2 verschillende personen waren. Dat is ook naar buiten gebracht door degene die de analyse heeft gedaan, alleen heeft hij daarna die uitspraak nooit meer gedaan. Verder vind ik de site die eerder genoemd werd met de foto's die vergeleken worden ook wel freaky. Je ziet gewoon dat het gezicht van Paul veel langer en smaller is ineens, ook is hij ineens een stuk groter dan de andere beatles terwijl hij eerst ongeveer dezelfde lengte had. En kom nou niet aan met dingen als "misschien stond hij voorover gebogen" want je gaat mij niet wijsmaken dat je eerst jaren voorovergebogen staat op alle foto's en ineens niet meer Ook heeft hij ineens andere kleur ogen, vroeger bruin en tegenwoordig grijs.
Het verhaal over dat Lennon het ooit naar buiten wilde brengen dat Paul dood was en daarna is neergeschoten om dit te voorkomen vind ik een beetje ver gezocht.
Maar als het waar is...wat is er dan met het lijk gebeurt? En zoiets kan je volgens mij niet verborgen houden, iemand zou ooit zijn/haar mond voorbij praten of iemand moet ooit iets aan de nabestaanden hebben gemerkt. Verder vind ik het wel frapant dat die William Campbell net na Paul's dood ineens spoorloos verdwijnt en Paul ziet er ineens anders uit
Maar al die aanwijzingen etc. dat kan geen toeval zijn. Of het is een hoax zoals hierboven gemeld wordt, of het is echt waar (ik twijfel echt wel na het zien van die verschillende pics). Waarschijnlijk zullen we er nooit achterkomen...de overgebleven beatles zullen het denk ik nooit meer naar buiten brengen, al hoop ik wel dat dit mysterie ooit wordt opgelost.
To infinity…and beyond!
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 15:02:26 #189
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_40481816
Topic is nu wel weer actueel, idd.

Yesterday gejat?
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 15:04:53 #190
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40481890
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 15:02 schreef Jane het volgende:
Topic is nu wel weer actueel, idd.

Yesterday gejat?
Daar had ik idd ook al in gepost, maar dat ging net over iets anders. Daarin wordt dit verhaal wel weer opgerakelt, maar vond het toch meer in dit topic passen dan in dat
To infinity…and beyond!
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 15:13:27 #191
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_40482183
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 15:04 schreef ivetje het volgende:
maar vond het toch meer in dit topic passen dan in dat
Ja, dat klopt.
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 14:59 schreef ivetje het volgende:
de overgebleven beatles zullen het denk ik nooit meer naar buiten brengen, al hoop ik wel dat dit mysterie ooit wordt opgelost.
Als er geen mysterie is, kan het ook niet worden opgelost natuurlijk.

Als Beatlesfanaat heb ik me in het verleden natuurlijk ook in dit verhaal gestort. Boeken gelezen en zelfs lezingen bijgewoond. Ik vind het een grappig fenomeen dat zo'n gerucht - toen al - zo om zich heen kon grijpen en zelfs nu, 37 jaar nadat het voor het eerst in de wereld kwam, mensen nog steeds bezig houdt. Het zegt iets over de status van de Beatles als icons van de 20ste eeuw, want anders zou het niemand boeien.
Maar het is niet waar natuurlijk.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 15:40:25 #192
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40482982
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 15:13 schreef Jane het volgende:

[..]


Maar het is niet waar natuurlijk.
Wat voor bewijs heb je daarvoor...en hoe verklaar je de stemanalyses die uitwezen dat het 2 verschillende personen waren? De gelaatvorm die veranderd? En waar is William Campbell dan? Is die nog ooit terug gevonden?

Ik moet eerlijk zeggen dat ik me er nooit helemaal in verdiept heb, ik lees de sites hierover etc. maar heb geen boeken erover en ben niet echt thuis in de beatles-hype
To infinity…and beyond!
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 15:42:20 #193
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_40483034
quote:
Op vrijdag 8 augustus 2003 12:41 schreef Sidekick het volgende:
Laat ik een gedeelte als onzin bestempelen:
[..]

Voor de hoes was het noodzakelijk dat hij rechtshandig die peuk vasthield, anders was ie iet te zien op de cover.
Daarbij: ik ben rechtshandig, maar houd vaak genoeg mijn peuk links vast
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 15:57:21 #194
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40483553
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 15:42 schreef teamlead het volgende:

[..]

Daarbij: ik ben rechtshandig, maar houd vaak genoeg mijn peuk links vast
Dat doe ik idd ook...en wie weet rookt ie juist wel weer rechts. Ik doe ook bepaalde dingen links maar ben rechts.
To infinity…and beyond!
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 16:03:54 #195
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_40483783
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 15:40 schreef ivetje het volgende:

En waar is William Campbell dan? Is die nog ooit terug gevonden?
Moeilijke vraag, aangezien ik zelfs nog nooit bewijs heb gezien dat hij echt bestaan heeft. Tenminste, niet eentje die ongelooflijk op McCartney leek en verdwenen is rond 1966.
Er zullen ongetwijfeld genoeg mensen op de wereld rondlopen met de naam 'William Campbell'.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 16:14:39 #196
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_40484195
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 15:40 schreef ivetje het volgende:

[..]

Wat voor bewijs heb je daarvoor...
Het bewijs is trouwens dat de goede man nog steeds op deze aarde rondloopt, regelmatig in de media verschijnt, concerten geeft en muziek uitbrengt.

Het is godsonmogelijk om een wisseltruc te laten plaatsvinden als door de mythe gesuggereerd wordt. Verklaar eerst maar eens hoe zijn familie ermee ingestemd zou kunnen hebben om de rest van hun leven hun mond te houden en 'William' in hun armen te sluiten als hun zoon, broer, neef enz... Pauls vader overleed pas in de jaren 70, dus die zou dan minstens 10 jaar een vreemde over de vloer hebben gekregen. En Pauls broer - Mike McCartney, bekend als fotograaf en ex-lid van The Scafffold - zou er tot op de dag van vandaag aan meewerken, door als hij geïnterviewd wordt of op tv verschijnt over 'William' te praten of het zijn broer is? Dat geloof je toch zelf niet?
Of hadden zij het ook niet door? Denkt Mike misschien dat Paul rond 1966 ernstig geheugenverlies heeft geleden omdat hij zich ineens niks meer uit zijn kindertijd kon herinneren?


Mike McCartney op de cover van één van zijn boeken, met links de voor zijn broer uitgevende William Campbell.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 16:31:34 #197
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40484750
Dat lijkt mij idd ook weer heel sterk ja...maar hoe verklaar je die lichaamslengte etc. allemaal dan? Ik heb zelf ook geen idee hoor
Ik gaf al aan dat het me sterk lijkt dat niemand er ooit iets over heeft gezegt of zijn mond voorbij heeft gepraat etc. De lijkschouwer enzo weer er ook van, omstanders bij het ongeluk als dat er al was. Politie, ambulancepersoneel...
Maar goed, die pics met die gezichten zijn wel weer heel vreemd daartegenover
To infinity…and beyond!
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 16:38:01 #198
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_40484956
Hier trouwens ook nog even een mooie foto van Pauls vader, Jim, gezellig aan het kletsen met William, ergens in de jaren 70.

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_40485242
Misschien had William ook een broer die erg op Paul's broer leek en een vader die op Paul's vader leek

Maar dit verhaal is natuurlijk niet waar. Je kan niet een van de grootste artiesten op het moment zomaar vervangen en dat het niemand opvalt. Laat staan dat zijn familie, vrienden, collega's en weet ik hoeveel mensen waarmee hij in die tijd te maken heeft gehad met dit spelletje meespelen. Het is een leuk verhaal, net als verhalen over de nep maanlanding, Bush die bommen plaats op 9/11, Elvis en Tupac die wel leven, maar echt geloofwaardig is het niet
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 17:01:09 #200
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40485633
Ik heb alleen nog steeds geen antwoord op de vraag over lenteverschillen, andere gezichtstructuur en andere kleur ogen
To infinity…and beyond!
pi_40485777
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 17:01 schreef ivetje het volgende:
Ik heb alleen nog steeds geen antwoord op de vraag over lenteverschillen, andere gezichtstructuur en andere kleur ogen




Ik zie niet echt een groot lengte verschil, ja John is wat groter dan de rest
pi_40485902




William heeft wat meer rimpels, maar voor de rest lijkt ie wel aardig

Oogkleur zie ik ook nergens op de foto's een verschil
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 17:14:41 #203
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40486068
Op deze site staan wat lengte-verschillen :
http://xoomer.alice.it/james_paul_mccartney/fc42.html

Las alleen net ergens dat voor de foto's van het Sgt. Pepper album iemand anders is gebruikt omdat Paul naar een verjaardag moest en er een dealine te halen was. Dat zou die lengte-verschillen weer wel uitleggen.

Verder heb ik dit nog gevonden Over de oogkleur dus.
http://xoomer.alice.it/james_paul_mccartney/fc52.html

Als je bij undeniable forensic dissertation kijkt zie je wat pics die met elkaar vergeleken worden. Vind het op zich wel een leuke site
http://xoomer.alice.it/james_paul_mccartney/
To infinity…and beyond!
pi_40486605
Tja, foto's kun je zo natuurlijk niet met elkaar vergelijken. De hoogte verschillen tussen hem en John kunnen verklaart worden omdat Paul rechter op staat en meer naar voren op de Sgt. Pepper foto. Leuk allemaal, maar Paul leeft nog gewoon
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 17:35:30 #205
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40486666
Ik zeg toch ook niet dat het niet zo is. En als je even terug leest zie je dat ik verhaaltjes als "hij staat rechter" niet echt geloofwaardig vind.

Overigens trekken ze op die site die ik gaf ook al Mick Jagger's echtheid in twijfel
To infinity…and beyond!
pi_40486767


Lennon leunt hier toch wat. Of anders is William op de Abbey Road foto ineens weer gekrompen
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 17:49:04 #207
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_40487025
Op de abby road foto lopen ze allemaal, staan met gespreide benen op de foto. Dan krimp je zowiezo al een stuk
To infinity…and beyond!
pi_40490752
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 16:14 schreef Jane het volgende:
Het is godsonmogelijk om een wisseltruc te laten plaatsvinden als door de mythe gesuggereerd wordt. Verklaar eerst maar eens hoe zijn familie ermee ingestemd zou kunnen hebben om de rest van hun leven hun mond te houden en 'William' in hun armen te sluiten als hun zoon, broer, neef enz... Pauls vader overleed pas in de jaren 70, dus die zou dan minstens 10 jaar een vreemde over de vloer hebben gekregen. En Pauls broer - Mike McCartney, bekend als fotograaf en ex-lid van The Scafffold - zou er tot op de dag van vandaag aan meewerken, door als hij geïnterviewd wordt of op tv verschijnt over 'William' te praten of het zijn broer is? Dat geloof je toch zelf niet?
Of hadden zij het ook niet door? Denkt Mike misschien dat Paul rond 1966 ernstig geheugenverlies heeft geleden omdat hij zich ineens niks meer uit zijn kindertijd kon herinneren?
Dat zijn wss nog wel de belangrijkste aanwijzingen dat het niet waar. Heb je als familie een tragedie in je familie, reageer je daarop door onmiddelijk een dubbelganger in te zetten. Nee, lijkt me niet erg plausibel.
  donderdag 10 augustus 2006 @ 01:51:31 #209
106570 hardcorehooligans
No one likes us, but we don&am
pi_40671640
paul mccartney steld hier nieuw een nieuw band lid voor.
in het laatste couplet van 'sgt. pepper's lonely hearts club band'

http://www.youtube.com/watch?v=p8uYtm4r3Tc

In het nummer 'Don't Pass me By' zingt Ringo Starr 'You were in a car crash and you lost your hair'. Wellicht ging dit over Paul McCartney.

Don't Pass Me By
Lead vocal: Ringo

I'm sorry that I doubted you
I was so unfair
You were in a car crash
And you lost your hair
You said you would be late
About an hour or two
I said that's alright I'm waiting here
Just waiting to hear from you

ook een aanwijzing. naar de dood van paul mccartney.
als je kijk in de clip van 'your mother should know'
alle beatles hebben rode rozen op hun pak.
behalve paul die heeft een zwarte roos.
john lennon gaf als reden op dat de rode rozen op waren.
maar op het eind krijgt hij toch als nog als enige een bos rozen.

http://www.youtube.com/watch?v=_gAGZ630vts&mode=related&search

[ Bericht 4% gewijzigd door hardcorehooligans op 10-08-2006 02:05:53 ]
they not gonna get us
  donderdag 10 augustus 2006 @ 16:29:23 #210
115871 voidzero
LaTeX-enthousiast
pi_40687300
tvp
"Trying to define yourself is like trying to bite your own teeth." --Alan Watts
  donderdag 10 augustus 2006 @ 16:37:48 #211
134697 Bergie88
Plan Do Check Act
pi_40687548
Zo kan je mij van alles wijs maken, tijd voor een film volgensmij: "hoe werd John vervangen"
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 04:39:22 #212
106570 hardcorehooligans
No one likes us, but we don&am
pi_40735369
1966:
Opvallend verloop van het jaar 1966 verliep slordig. Er kwam niet, zoals de gewoonte was, aan het eind van het jaar een plaat uit.
Een Britse tournee in het najaar werd afgelast en John Lennon gaat voor het eerst iets doen zonder zijn bandleden: hij gaat in een film spelen. De verloving van Paul McCartney met Jane Asher wordt in dat jaar plotseling verbroken.
A Hard Day's Night (1964)
Help (1965)
Magical Mystery Tour (1967)
Yellow Submarine (1968)
ik zeg niet dat het zo is dat paul paul niet is.
maar hier mis je wel het jaar 1966 en dat is wel raar.
voor een band die zo goed was en elk jaar een album had.
they not gonna get us
pi_40736371
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 04:39 schreef hardcorehooligans het volgende:
1966:
Opvallend verloop van het jaar 1966 verliep slordig. Er kwam niet, zoals de gewoonte was, aan het eind van het jaar een plaat uit.
Een Britse tournee in het najaar werd afgelast en John Lennon gaat voor het eerst iets doen zonder zijn bandleden: hij gaat in een film spelen. De verloving van Paul McCartney met Jane Asher wordt in dat jaar plotseling verbroken.
A Hard Day's Night (1964)
Help (1965)
Magical Mystery Tour (1967)
Yellow Submarine (1968)
ik zeg niet dat het zo is dat paul paul niet is.
maar hier mis je wel het jaar 1966 en dat is wel raar.
voor een band die zo goed was en elk jaar een album had.
Revolver is in 1966 uitgekomen. In 1967 ook nog Sgt. Pepper. En je vergeet nog wel meer albums in de periode 1964-1969 (Rubber Soul, White Album).
Magical Mystery tour in 1967 was een US release, pas in 1976 in UK uitgekomen.
bron
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 12:35:58 #214
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_40739086
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 04:39 schreef hardcorehooligans het volgende:
1966:
Opvallend verloop van het jaar 1966 verliep slordig. Er kwam niet, zoals de gewoonte was, aan het eind van het jaar een plaat uit.
Jawel hoor. Ze hebben dat jaar ook gewoon hun Kerstplaatje voor de fanclubleden uitgebracht.

http://www.norwegianwood.org/beatles/disko/html/xmas2.html
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 10:10 schreef Wombcat het volgende:

Revolver is in 1966 uitgekomen.
Inderdaad. Eind 1966 waren The Beatles begonnen met de opnames voor Sgt. Pepper. When I'm 64 is opgenomen in december 1966 en ook de (eerste) opnames voor Strawberry Fields Forever en Penny Lane (die oorspronkelijk bestemd waren voor Sgt. Pepper) zijn van eind 1966.

Het laatste concert dat ze gaven was op 29 augustus 1966 in Candlestick Park in San Francisco. In de maanden erna konden de afzonderlijke leden, verlost van de concert-verplichting, zich voor het eerst echt bezig houden met individuele projecten. Zo ging Lennon naar Spanje om in de film How I Won The War te spelen, maar ook McCartney zat niet stil. Die was bezig met de filmmuziek voor The Family Way. Het is dus niet zo dat iemand ineens 'verdwenen' was.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 14 augustus 2006 @ 02:45:22 #215
119832 Tiesemans
Realiteit Figurant
pi_40786529
"Sarcasme modus"
Zat zo is te denken zou daarom Michael Jackson destijds alle Beatles rechten makkelijk in handen hebben gekregen en voor een prikkie omdat ie tijdens die plaat samen met de "dubbelganger" ontdekte dat ie niet was welk hij beweerde dat ie was en toen de ouwe knakkers heeft gechanteerd ?!
Zou ook verklaren waarom men Jackson op zijn buurt proberen te chanteren en beschuldigen van zaken waarvan je je kunt afvragen of het geen hoax is ugh ugh..
Was het niet in London ?? dat ie het kindje uit het raam liet bungelen ?! lol
En verder nu Sir Paulus gaat scheiden komt misschien de aap alsnog uit de mauw en blijkt dat Heather minimaal de helft van de naar schatting 800 miljoen pond krijgt om het grote geheim geheim te houden
/Sarcasme modus"

Slaap lekker
pi_40786964
Wat een verhaal. Een hand is volgens Indianen de dood. OPD is Official Pernounced Dead. Op de foto draagt hij de sigaret rechts.

Verklaring:
Een hand heeft altijd wel ergens een andere betekenis. Je kan dus makkelijk zoeken naar zoiets.
OPD heeft in ieder land wel een andere betekenis, daar is zoveel op te vinden.
De sigaret rechts dragen, damn, maar Paul was links...dat kan gewoon nooit!!! Zelfs niet omdat de foto dan beter uitkomt!
  maandag 14 augustus 2006 @ 04:04:23 #217
106570 hardcorehooligans
No one likes us, but we don&am
pi_40787110
Revolver was de zevende LP van The Beatles in drie jaar, en kwam uit op 5 augustus 1966. Na een periode, waarin de Beatles dezelfde soort muziek maakte begon bij Revolver de echte vernieuwing, die bij Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band werd doorgezet. Bij Revolver wordt geëxperimenteerd met muziek in Oosterse stijl.
Rubber Soul is van Releasedatum 3 december 1965.
Revolver is van Releasedatum 5 augustus 1966.
en waarom een vernieuwing als je tophits maakt. en hoeveel hits staan er op revolver.
en er zit wel 8 maanden tussen de Releasedatum.
they not gonna get us
  maandag 14 augustus 2006 @ 09:13:11 #218
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_40788570
ik heb er ook veel over gelezen.. maar kan niet echt tot een conclusie komen.
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
pi_40794927
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 04:04 schreef hardcorehooligans het volgende:
Revolver was de zevende LP van The Beatles in drie jaar, en kwam uit op 5 augustus 1966. Na een periode, waarin de Beatles dezelfde soort muziek maakte begon bij Revolver de echte vernieuwing, die bij Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band werd doorgezet. Bij Revolver wordt geëxperimenteerd met muziek in Oosterse stijl.
Rubber Soul is van Releasedatum 3 december 1965.
Revolver is van Releasedatum 5 augustus 1966.
en waarom een vernieuwing als je tophits maakt. en hoeveel hits staan er op revolver.
en er zit wel 8 maanden tussen de Releasedatum.
Waarom vernieuwen? Misschien wouden ze niet steeds hetzelfde maken? Rubber Soul is ook heel anders dan de eerste albums. En de oosterse stijl is voor het grootste deel te danken aan George Harrisson.

Tussen Beatles for Sale (december 1964) en Help (augustus 1965) en tussen Revolver (augustus 1966) en Sgt. Pepper's (juni 1967) zat trouwens ook een groot gat, dus dat zegt ook niks.
pi_40797670
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 14:59 schreef ivetje het volgende:
Maar als het waar is...wat is er dan met het lijk gebeurt?
hij ligt begraven op het eiland Leso
zie de bloemen op de hoes van Sgt. Peppers:

BeatlesO
Be at leso

  maandag 14 augustus 2006 @ 18:35:08 #221
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_40802162
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 04:04 schreef hardcorehooligans het volgende:
en waarom een vernieuwing als je tophits maakt. en hoeveel hits staan er op revolver.
Ik weet niet of ik je betoog goed volg, maar zeg je hier nou dat Revolver een zwak album is?
Een paar feitjes:

  • Revolver wordt beschouwd als één van de meest perfecte en gevarieerde popalbums ooit. Daarnaast wordt hij algemeen beschouwd als één van de beste Beatles-albums.
    quote:
    Revolver is often cited as one of the greatest albums in pop music history. In 1997 it was named the 3rd greatest album of all time in a 'Music of the Millennium' poll conducted by HMV, Channel 4, The Guardian and Classic FM. In 1998 Q magazine readers placed it at number 2, while in 2001 the TV network VH1 placed it at number 1. Revolver was also voted the best album of all time in the Virgin All Time Top 1,000 Albums. A PopMatters review described the album as "the individual members of the greatest band in the history of pop music peaking at the exact same time", while Ink Blot magazine claims it "stands at the summit of western pop music". Hard rock legend Ozzy Osbourne has declared Revolver to be his favourite British album of all time in interviews. In 2002, the readers of Rolling Stone ranked the album the greatest of all time. In 2003, the album was ranked number 3 on Rolling Stone magazine's list of the 500 greatest albums of all time.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Beatles_revolver
  • De single Eleanor Rigby/Yellow Submarine was een nr. 1 hit in de UK in augustus 1966. Beide nummers staan op Revolver.

  • The Beatles beschouwden het als zwaktebod om albums vol te proppen met nummers die al op single waren uitgebracht. Daarom zijn de meeste singles ook niet op de albums te vinden en zijn daarvoor later ook speciaal de Past Masters deel I en II cd's, met singles en b-kantjes, uitgebracht.

    Om die laatste reden staat op Sgt. Pepper bijvoorbeeld geen enkel nummer dat ook op single is verschenen. 'Waar voor je geld' was dat, want anders moest je elke single 2x kopen.
    En Sgt. Pepper is toch ook niet het minst succesvolle album dat ze ooit gemaakt hebben.

    http://en.wikipedia.org/w(...)ely_Hearts_Club_Band
  • Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      zondag 20 augustus 2006 @ 04:24:09 #222
    106570 hardcorehooligans
    No one likes us, but we don&am
    pi_40989510
    Op 29 augustus 1966 gaven de Beatles, in San Francisco, hun laatste concert. het monumentale album Revolver, dat in de zomer van 1966 uitkwam, behoudens het nummer 'Taxman', nooit live uitgevoerd, hoewel ze tussen de tournees door wel werden opgenomen.Van toen af hielden zij zich vooral met studiowerk bezig. Dat leidde in 1967 tot de LP ‘Sgt. Pepper‘s Lonely Hearts Club Band‘, het artistieke hoogtepunt van de groep. maar dat maakt niet uit als jij zegt dat revolver hun beste Beatles-album is. zal het ook wel zo zijn. maar als paul paul niet is hebben ze
    wel een top zanger terug gekreegen. dit is ff een staaltje Unplugged.

    http://www.youtube.com/watch?v=QuNV5O1qEPI

    http://www.youtube.com/watch?v=BD3ovfZXO5Q

    [ Bericht 2% gewijzigd door hardcorehooligans op 20-08-2006 08:47:47 ]
    they not gonna get us
    pi_40995486
    quote:
    Op zondag 20 augustus 2006 04:24 schreef hardcorehooligans het volgende:
    Op 29 augustus 1966 gaven de Beatles, in San Francisco, hun laatste concert. het monumentale album Revolver, dat in de zomer van 1966 uitkwam, behoudens het nummer 'Taxman', nooit live uitgevoerd, hoewel ze tussen de tournees door wel werden opgenomen.Van toen af hielden zij zich vooral met studiowerk bezig. Dat leidde in 1967 tot de LP ‘Sgt. Pepper‘s Lonely Hearts Club Band‘, het artistieke hoogtepunt van de groep. maar dat maakt niet uit als jij zegt dat revolver hun beste Beatles-album is. zal het ook wel zo zijn. maar als paul paul niet is hebben ze
    wel een top zanger terug gekreegen. dit is ff een staaltje Unplugged.

    http://www.youtube.com/watch?v=QuNV5O1qEPI

    http://www.youtube.com/watch?v=BD3ovfZXO5Q
    Niet alleen een top zanger, maar ook een top schrijver en top muzikant die met vele muziek instrumenten overweg kan. Wel heel toevallig dat een 'look-a-like' ook over zulke grote tallenten beschikt als de echte Paul

    Nog steeds trouwens, gezien dit optreden bij de Super Bowl die ik ook al in het McCartney topic heb gepost:

    1. Drive my car:
    http://www.youtube.com/watch?v=kaIJR7HPKAM&search=mccartney%20super%20bowl
    2. Get Back:
    http://www.youtube.com/watch?v=6o3Jcm5LJH8&search=mccartney%20super%20bowl
    3. Live and let Die:
    http://www.youtube.com/watch?v=EXWhLjxeC7A&search=mccartney%20super%20bowl
    4. Hey Jude:
    http://www.youtube.com/watch?v=JED4imFf1Mk&search=mccartney%20super%20bowl
      zondag 20 augustus 2006 @ 13:34:27 #224
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_40996052
    quote:
    Op zondag 20 augustus 2006 04:24 schreef hardcorehooligans het volgende:
    maar dat maakt niet uit als jij zegt dat revolver hun beste Beatles-album is. zal het ook wel zo zijn. maar als paul paul niet is hebben ze
    wel een top zanger terug gekreegen.
    Ik denk dat ik je punt gewoon niet helemaal volg, maar volgens mij zei jij eerder iets van:

    "Ze maakten tot 1966 veel topalbums en tophits, maar in 1966 hield dat op toen ze Revolver maakten"

    Om aan te tonen dat er in 1966 iets gebeurd was.
    Ik wilde met mijn verhaal alleen maar zeggen dat het absoluut niet zo is (integendeel) dat het succes van The Beatles in/na 1966 minder werd.

    Het klopt dat de meeste nummers van Revolver (destijds) niet live door de band zijn uitgevoerd. Helaas een gevolg van de technische beperkingen van die tijd. Ze konden de steeds ingewikkelder wordende studio-opnames niet meer live reproduceren. Eén van de redenen dat ze ophielden met live concerten, btw.

    En inderdaad, als de echte Paul dood zou zijn, dan hebben ze niet alleen een topzanger terug gekregen, maar ook een topcomponist, topmuzikant, enz. enz.. Grote aanwijzing dus dat het allemaal niet waar is.
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      Redactie Frontpage zondag 20 augustus 2006 @ 14:25:34 #225
    1150 crew  SunChaser
    Leuker wordt het niet
    pi_40997486
    Misschien was de echte Paul zo slecht dat ze hem hebben vermoord, net zoals de Stones een bandlid hebben vermoord.
      Moderator zondag 20 augustus 2006 @ 23:26:54 #226
    1212 crew  Mike
    Excellent!
    pi_41015425
    Ik heb net een documentaire gekeken, gemaakt door Nederlandse studenten, die de oorsprong van het gerucht onderzocht. Ze lieten daarbij o.a. de man aan het woord die er voor het eerst iets over in een krant schreef en die zei dat-ie sowieso al de helft van z'n verhaal had verzonnen. De andere helft bestond uit zaken zoals de symboliek op de albumhoezen.
    In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
      Redactie Frontpage zondag 20 augustus 2006 @ 23:32:04 #227
    1150 crew  SunChaser
    Leuker wordt het niet
    pi_41015567
    Volgend jaar een docu over de geruchten rond Elvis. 1/3e van de Amerikanen denkt nog dat ie leeft
      zondag 20 augustus 2006 @ 23:35:36 #228
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_41015663
    quote:
    Op zondag 20 augustus 2006 23:26 schreef Mike het volgende:
    Ik heb net een documentaire gekeken, gemaakt door Nederlandse studenten, die de oorsprong van het gerucht onderzocht.
    Who buried Paul McCartney? denk ik? Die is vorig jaar ook nog op tv uitgezonden, bij de NPS.
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      Moderator zondag 20 augustus 2006 @ 23:37:08 #229
    1212 crew  Mike
    Excellent!
    pi_41015706
    quote:
    Op zondag 20 augustus 2006 23:35 schreef Jane het volgende:

    [..]

    Who buried Paul McCartney? denk ik? Die is vorig jaar ook nog op tv uitgezonden, bij de NPS.
    Yep, die was het.

    Het was niet super diepgravend, maar ik vond het toch wel geinig om even te zien.
    In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
      zaterdag 26 augustus 2006 @ 05:31:15 #230
    106570 hardcorehooligans
    No one likes us, but we don&am
    pi_41188884
    in de clip free. is zeg men het lijk van paul in het raam van de eerst politie auto te zien. ook zie je een persoon zonder hoofd in een auto. in free as a bird clip is ook een auto ongeluk te zien.
    ze zeggen dat paul is dood gegaan door een auto ongeluk. en wie is er zo vrij als een vogel?
    paul misschien. ook zie je Martha de hond van paul over het kerkhof rennen. en een priester die met zijn gezicht naar een graf staat.
    http://www.youtube.com/watch?v=KERzST-NEQc
    they not gonna get us
      zaterdag 26 augustus 2006 @ 10:37:31 #231
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_41190369
    quote:
    Op zaterdag 26 augustus 2006 05:31 schreef hardcorehooligans het volgende:
    in free as a bird clip is ook een auto ongeluk te zien.
    ze zeggen dat paul is dood gegaan door een auto ongeluk.
    In de Free As A Bird-clip worden (op een prachtige manier trouwens) scenes uit Beatlesnummers uitgebeeld. Dat ongeluk in de clip is natuurlijk een uitbeelding van deze passage uit A Day In The Life:

    He blew his mind out in a car
    He didn't notice that the lights had changed
    A crowd of people stood and stared
    They'd seen his face before
    Nobody was really sure if he was from the House of Lords...


    Dat is toevallig ook een Paul Is Dead clue, ja, maar ik wil hier (voor iedereen die niet elke Beatlestekst en elke clip uit zijn hoofd kent) even de indruk wegnemen dat er in 1995 nog een nieuwe aanwijzing bij zou zijn gekomen. M.a.w., dat we wel even oorzaak en gevolg op een rijtje houden.

    En de hond refereert natuurlijk aan Martha My Dear en het kerhof en de priester aan Eleanor Rigby. Dat laatste nummer zou trouwens nog gewoon van de 'echte' Paul zijn, dus dat kan nooit een Paul Is Dead clue zijn.
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      zaterdag 26 augustus 2006 @ 12:15:10 #232
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41192246
    quote:
    Op zondag 20 augustus 2006 23:35 schreef Jane het volgende:

    [..]

    Who buried Paul McCartney? denk ik? Die is vorig jaar ook nog op tv uitgezonden, bij de NPS.
    kan je die toevallig nog terug zien op internet??
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      zaterdag 26 augustus 2006 @ 12:29:03 #233
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41192496
    quote:
    Op zondag 20 augustus 2006 13:34 schreef Jane het volgende:

    [..]


    En inderdaad, als de echte Paul dood zou zijn, dan hebben ze niet alleen een topzanger terug gekregen, maar ook een topcomponist, topmuzikant, enz. enz.. Grote aanwijzing dus dat het allemaal niet waar is.
    die ook nog eens linkshandig is zoals Paul
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      zaterdag 26 augustus 2006 @ 18:14:40 #234
    104233 Rubber_Soul
    Vulva in de gloria
    pi_41200590
    pi_41201894
    quote:
    Op zaterdag 26 augustus 2006 12:15 schreef satecl het volgende:

    [..]

    kan je die toevallig nog terug zien op internet??
    Jeps: http://portal.omroep.nl/mplayer?nav=zmbcxCsHEbGcZtHjIembB&refered=czwhLsHEbGcZtHnSopBfqB
      zaterdag 26 augustus 2006 @ 19:44:02 #236
    41051 Rasing
    Taalnazis vereinigt euch!
    pi_41202976
    quote:
    Op maandag 14 augustus 2006 03:39 schreef ReadMe het volgende:
    OPD heeft in ieder land wel een andere betekenis, daar is zoveel op te vinden.
    Ontario Police Department, heb ik ooit eens gehoord dat het zou betekenen.
    Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
    Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
    pi_41223057
    Nog nooit zo geboeid een topic zitten lezen!

    Wat dan weer heel nuchter in mij opkomt: de familie van degene die Paul vervangen heeft, die zou toch e-norm in opstand moeten zijn gekomen? Die herkennen hun zoon / broer / neef toch ook? En daar hoor je dus ook niks over.
    pi_41239239
    quote:
    Op zaterdag 26 augustus 2006 19:44 schreef Rasing het volgende:

    [..]

    Ontario Police Department, heb ik ooit eens gehoord dat het zou betekenen.
    bijna, de letters zijn niet OPD, maar OPP en zou staan voor Ontario Provincial Police.. door de hoek van de badge tijdens het nemen van de foto lijkt de laatste P een D..
    quote:
    On the inside photo, Paul is wearing a patch with the letters "O.P.D.", interpreted as "Officially Pronounced Dead." According to John Neary, this phrase is the equivalent of "Dead On Arrival" in British police jargon.

    In the Life magazine article Paul stated, "It is all bloody stupid. I picked up the O.P.D. badge in Canada. It was a police badge. Perhaps it means Ontario Police Department or something."(2) This explanation didn't help to clarify anything, however, because there is no such thing is the Ontario Police Department. The badge Paul was wearing actually reads "O.P.P.", which stands for the Ontario Provincial Police. The angle of the photograph makes the final "P" look like a "D".
    bron: http://www.turnmeondeadman.net/IBP/SgtPepper.html
      donderdag 31 augustus 2006 @ 18:08:11 #239
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41368893
    quote:
    Op zondag 27 augustus 2006 14:37 schreef _Arual_ het volgende:
    Nog nooit zo geboeid een topic zitten lezen!

    Wat dan weer heel nuchter in mij opkomt: de familie van degene die Paul vervangen heeft, die zou toch e-norm in opstand moeten zijn gekomen? Die herkennen hun zoon / broer / neef toch ook? En daar hoor je dus ook niks over.
    idd, daarom is het ook een beetje ongeloofwaardig,,,
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      vrijdag 1 september 2006 @ 06:36:56 #240
    106570 hardcorehooligans
    No one likes us, but we don&am
    pi_41386825
    quote:
    Op donderdag 31 augustus 2006 18:08 schreef satecl het volgende:

    [..]

    idd, daarom is het ook een beetje ongeloofwaardig,,,
    ongeloofwaardig? nou bewijs jij maar het tegendeel maar.
    they not gonna get us
      Moderator vrijdag 1 september 2006 @ 09:01:37 #241
    16180 crew  CoolGuy
    Money makes the world go round
    pi_41387725
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 06:36 schreef hardcorehooligans het volgende:

    [..]

    ongeloofwaardig? nou bewijs jij maar het tegendeel maar.
    Ah, de welbekende TRU drogredenering
    Breitling - Instruments for Professionals
    pi_41388040
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 06:36 schreef hardcorehooligans het volgende:

    [..]

    ongeloofwaardig? nou bewijs jij maar het tegendeel maar.
    nee, de mensen die het geloven moeten met bewijzen komen
      vrijdag 1 september 2006 @ 11:17:11 #243
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41390463
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 06:36 schreef hardcorehooligans het volgende:

    [..]

    ongeloofwaardig? nou bewijs jij maar het tegendeel maar.
    hoe is het nou mogelijk dat als er een beatle plotseling overleed, dat er dan precies van die beatle:
    - een look-a-like is
    - linkshandig is
    - dezelfde stem heeft
    - hetzelfde talent(wat heel uniek is)
    - er geen familie is van die look-a-like, anders zouden die er toch wat van gezegd hebben

    stel je voor, je woont in een dorp/stad en je kan iemand die precies op paul mcarty lijkt, en ook linkshandig is enz.
    en opeens is hij nergens meer te bekennen.....beetje ongeloofwaardig vind je niet...?

    buiten dat vind ik dit een heel bijzonder onderwerp en geloof ik ook wel eenbeetje dat het wel waae zou kunnen zijn, maar al leg ik alle bewijzen naast dit bericht wat ik nu type den kik toch dat het niet klopt...

    Ze zeggen ook wel eens dat het een publiciteit-stunt was omdat de mensen LP's achteruit gingen draaien en dat die LP's daarom stuk gingen en daarom moest de consument weer nieuwe kopen, dat is toch een fantastische truck om je platen te verkopen.......
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      vrijdag 1 september 2006 @ 14:26:21 #244
    65434 Parafernalia
    Leuker als je denkt
    pi_41393434
    erg aannemelijk, dat ze net doen alsof hij nog leeft, maar ondertussen kleine aanwijzingen geven dat ie dood is
    Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
      vrijdag 1 september 2006 @ 15:06:45 #245
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41394694
    zoals bij 2pac... alleen dan andersom, is ok een heel vreemd verhaal, Alleen is Paul een wel wat grootere persoon in de muziek-wereld...
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      vrijdag 1 september 2006 @ 16:56:18 #246
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_41398628
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 11:17 schreef satecl het volgende:

    Ze zeggen ook wel eens dat het een publiciteit-stunt was omdat de mensen LP's achteruit gingen draaien en dat die LP's daarom stuk gingen en daarom moest de consument weer nieuwe kopen, dat is toch een fantastische truck om je platen te verkopen.......
    Dat wordt wel eens gezegd ja, maar dat lijkt mij eerlijk gezegd zéér onwaarschijnlijk. Het gerucht dat hij dood zou zijn kwam namelijk pas in 1969, na de release van Abbey Road, in de wereld. Toen de Beatles dus al bijna uit elkaar waren. Maar dan zouden ze dus wel al een jaar of 3 bezig zijn geweest met die aanwijzingen op de albums te zetten...? Is dan wel 's werelds langszaamste puliciteitsstunt geweest dan! Als het publiek er 3 jaar voor nodig heeft om het door te hebben.
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      vrijdag 1 september 2006 @ 17:00:26 #247
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41398762
    misschien dachten ze: nee heb je, en ja kun je krijgen.... en het leek dus nee te zijn, maar 3 jaar later kwam dan toch de 'ja'
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      vrijdag 1 september 2006 @ 17:03:51 #248
    65434 Parafernalia
    Leuker als je denkt
    pi_41398868
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 17:00 schreef satecl het volgende:
    misschien dachten ze: nee heb je, en ja kun je krijgen
    Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
      Moderator vrijdag 1 september 2006 @ 18:00:16 #249
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_41400318
    quote:
    Op zaterdag 26 augustus 2006 18:14 schreef Rubber_Soul het volgende:
    [afbeelding]
    Die heb ik, maar dan in het Nederlands.
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
      vrijdag 1 september 2006 @ 22:36:20 #250
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41408408
    en waar gaat ie precies over
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41408861
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 22:36 schreef satecl het volgende:
    en waar gaat ie precies over
    http://accordionguy.blogware.com/Photos/2004/12/batman_222.zip

    Kheb hem zelf nog niet gelezen
      vrijdag 1 september 2006 @ 23:34:56 #252
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41410349
    is er nooit een interniew geweest met een beatle(en dan vooral met paul) over dit onderwerp
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      Moderator zaterdag 2 september 2006 @ 01:00:13 #253
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_41413110
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 22:36 schreef satecl het volgende:
    en waar gaat ie precies over
    Ik weet nog wel dat de clou is dat niet McCartney, maar juist alle andere Beatles dood zijn. Dat het een afleidingsmanoevre is...
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
      zaterdag 2 september 2006 @ 01:10:43 #254
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41413432
    hahaha
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      † In Memoriam † zaterdag 2 september 2006 @ 02:40:46 #255
    127870 Ratelslangetje
    Lady
    pi_41415109
    quote:
    Op vrijdag 4 augustus 2006 14:59 schreef ivetje het volgende:
    Jemig, dit is wel een vreselijk oud topic mar kwam vandaag toevallig weer war sites tegen hierover en was benieuwd of er op fok ook wat te vinden was. Heb het altijd wel een interessant onderwerp gevonden en inmiddels al vele sites erover gelezen.
    Naar mijn idee zou het waar kunnen zijn. Er zijn stemanalyses gedaan die aantoonden dat het 2 verschillende personen waren. Dat is ook naar buiten gebracht door degene die de analyse heeft gedaan, alleen heeft hij daarna die uitspraak nooit meer gedaan. Verder vind ik de site die eerder genoemd werd met de foto's die vergeleken worden ook wel freaky. Je ziet gewoon dat het gezicht van Paul veel langer en smaller is ineens, ook is hij ineens een stuk groter dan de andere beatles terwijl hij eerst ongeveer dezelfde lengte had. En kom nou niet aan met dingen als "misschien stond hij voorover gebogen" want je gaat mij niet wijsmaken dat je eerst jaren voorovergebogen staat op alle foto's en ineens niet meer Ook heeft hij ineens andere kleur ogen, vroeger bruin en tegenwoordig grijs.
    Het verhaal over dat Lennon het ooit naar buiten wilde brengen dat Paul dood was en daarna is neergeschoten om dit te voorkomen vind ik een beetje ver gezocht.
    Maar als het waar is...wat is er dan met het lijk gebeurt? En zoiets kan je volgens mij niet verborgen houden, iemand zou ooit zijn/haar mond voorbij praten of iemand moet ooit iets aan de nabestaanden hebben gemerkt. Verder vind ik het wel frapant dat die William Campbell net na Paul's dood ineens spoorloos verdwijnt en Paul ziet er ineens anders uit
    Maar al die aanwijzingen etc. dat kan geen toeval zijn. Of het is een hoax zoals hierboven gemeld wordt, of het is echt waar (ik twijfel echt wel na het zien van die verschillende pics). Waarschijnlijk zullen we er nooit achterkomen...de overgebleven beatles zullen het denk ik nooit meer naar buiten brengen, al hoop ik wel dat dit mysterie ooit wordt opgelost.
    Kuiltje in de kin die ineens weg is en heel andere neusvleugels.

    Ik heb me er nooit mee bezig gehouden of Paul wel of niet dood is,ik wist niet eens van deze theorieen. Maar nu ik alles gelezen heb ,met een kritische instelling, kan ik eigenlijk alleen maar concluderen dat hij idd dood is. En dat ze dit voor de gein zo doen geloof ik ook niet, aangezien ze dan wel en dan niet zeggen dat het een grap is.

    Kortom ..Paul is dead.
    Giftig, Fel
    Agressief en
    Razendsnel
    pi_41416658
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 02:40 schreef Ratelslangetje het volgende:

    [..]

    Kuiltje in de kin die ineens weg is en heel andere neusvleugels.

    Ik heb me er nooit mee bezig gehouden of Paul wel of niet dood is,ik wist niet eens van deze theorieen. Maar nu ik alles gelezen heb ,met een kritische instelling, kan ik eigenlijk alleen maar concluderen dat hij idd dood is. En dat ze dit voor de gein zo doen geloof ik ook niet, aangezien ze dan wel en dan niet zeggen dat het een grap is.

    Kortom ..Paul is dead.
    En de familie van Paul en zijn dubbelganger die accepteert het allemaal maar zomaar? Plus alle vrienden van beiden?
      zaterdag 2 september 2006 @ 16:43:42 #257
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41426105
    quote:
    Op vrijdag 1 september 2006 23:34 schreef satecl het volgende:
    is er nooit een interniew geweest met een beatle(en dan vooral met paul) over dit onderwerp
    weet niemand dit toevallig..?
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41426285
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 16:43 schreef satecl het volgende:

    [..]

    weet niemand dit toevallig..?
    http://www.geocities.com/~beatleboy1/dbmlife69.int.html
      zaterdag 2 september 2006 @ 17:04:37 #259
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41426572
    'On Abbey Road we were wearing our ordinary clothes. I was walking barefoot because it was a hot day'

    dat is ook erg dom excuus moet ik zegge...
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41426616
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 17:04 schreef satecl het volgende:
    'On Abbey Road we were wearing our ordinary clothes. I was walking barefoot because it was a hot day'

    dat is ook erg dom excuus moet ik zegge...
    Het was in de hippietijd

    Maar moet je een goed excuus hebben waarom je op blote voeten loopt op een album cover?
      zaterdag 2 september 2006 @ 17:10:09 #261
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41426755
    vind ik wel...

    Als je een zomaar op blote voeten over straat loopt tijdens het nemen van je Cover fotos voor t nieuwe album... daar moet toch wle een reden achter zitte...
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41431519
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 17:10 schreef satecl het volgende:
    vind ik wel...

    Als je een zomaar op blote voeten over straat loopt tijdens het nemen van je Cover fotos voor t nieuwe album... daar moet toch wle een reden achter zitte...
    Hippie tijd...waarom hadden mensen bloemen in hun haar? Tja, het was gewoon de stijl, op blote voeten lopen was toen misschien wel normaler dan nu
      zaterdag 2 september 2006 @ 20:11:11 #263
    95210 Tokse
    De enige echte Tokse
    pi_41431708
    Als hij op blote voeten liep omdat het zo warm was, waarom heeft ie dan op de eerste foto's die voor het album zijn gemaakt, teenslippers aan? Zo warm zijn die nu ook weer niet lijkt mij, die had hij dan wel aan kunnen houden

    http://xoomer.alice.it/james_paul_mccartney/abbey_road.html
    Haal eruit wat erin zit!
    pi_41432147
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 20:11 schreef Tokse het volgende:
    Als hij op blote voeten liep omdat het zo warm was, waarom heeft ie dan op de eerste foto's die voor het album zijn gemaakt, teenslippers aan? Zo warm zijn die nu ook weer niet lijkt mij, die had hij dan wel aan kunnen houden

    http://xoomer.alice.it/james_paul_mccartney/abbey_road.html
    En met warm weer op blote voeten op asfalt lopen is ook niet zo verstandig

    Maar de foto's zijn wel vroeg op de dag genomen, dus het asfalt zal waarschijnlijk nog niet heel heet geweest zijn.
      Moderator zaterdag 2 september 2006 @ 21:35:40 #265
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_41434552
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 20:25 schreef MrBadGuy het volgende:

    [..]

    En met warm weer op blote voeten op asfalt lopen is ook niet zo verstandig

    Maar de foto's zijn wel vroeg op de dag genomen, dus het asfalt zal waarschijnlijk nog niet heel heet geweest zijn.
    7 uur 's ochtends, in 5 minuten met een agent de net om de hoek het vereer even tegenhoudt... Legendarische foto.
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
      † In Memoriam † zaterdag 2 september 2006 @ 22:27:59 #266
    127870 Ratelslangetje
    Lady
    pi_41436393
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 06:27 schreef Wombcat het volgende:

    [..]

    En de familie van Paul en zijn dubbelganger die accepteert het allemaal maar zomaar? Plus alle vrienden van beiden?
    Die zullen wel een smak geld hebben gekregen.
    Giftig, Fel
    Agressief en
    Razendsnel
      zondag 3 september 2006 @ 01:16:40 #267
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_41442189
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 22:27 schreef Ratelslangetje het volgende:

    [..]

    Die zullen wel een smak geld hebben gekregen.
    Ja, want voor geld doe je alles! Vooral als je al genoeg geld heb!

    Doe toch niet zo raar, joh!
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      † In Memoriam † zondag 3 september 2006 @ 03:40:33 #268
    127870 Ratelslangetje
    Lady
    pi_41444203
    quote:
    Op zondag 3 september 2006 01:16 schreef Jane het volgende:

    [..]

    Ja, want voor geld doe je alles! Vooral als je al genoeg geld heb!

    Doe toch niet zo raar, joh!
    Raar? Je moest eens weten wat mensen allemaal doen voor geld,of voor nóg meer geld.
    Giftig, Fel
    Agressief en
    Razendsnel
    pi_41448824
    quote:
    Op zondag 3 september 2006 03:40 schreef Ratelslangetje het volgende:

    [..]

    Raar? Je moest eens weten wat mensen allemaal doen voor geld,of voor nóg meer geld.
    Mensen doen veel voor geld, maar voor een paar miljoen (of zelfs veel meer) koop je niet een vader of een broer die dan gaan doen dat de vervanger hun echte zoon/broer is. Daarnaast moeten er minstens honderden mensen betrokken zijn, die koop je nooit allemaal om.

    Voor de platenmaatschappij zou het wel erg geweest zijn als Paul overleden was, maar als dat gebeurt was dan hadden ze zijn dood wel uitgemolken en niet zoiets onrealistisch ondernemen.
      † In Memoriam † zondag 3 september 2006 @ 17:31:06 #270
    127870 Ratelslangetje
    Lady
    pi_41455417
    quote:
    Op zondag 3 september 2006 13:02 schreef MrBadGuy het volgende:

    [..]

    Voor de platenmaatschappij zou het wel erg geweest zijn als Paul overleden was, maar als dat gebeurt was dan hadden ze zijn dood wel uitgemolken en niet zoiets onrealistisch ondernemen.
    Zo dacht ik in eerste instantie ook. Maar toen ik dus al die theorieen las en bijbehorende 'bewijzen' ,ben ik echt gaan twijfelen.
    Sommige dingen zijn zo overduidelijk zichtbaar,denk aan het verschil in het gezicht en lengte van Paul,de verborgen boodschappen,en de vreemde toevalligheden.
    En ik kom alleen maar meer dingen tegen die het overlijden van Paul bevestigen.
    Tja ,wat moet ik hier dan van denken?
    Giftig, Fel
    Agressief en
    Razendsnel
    pi_41456768
    quote:
    Op zaterdag 2 september 2006 20:11 schreef Tokse het volgende:
    Als hij op blote voeten liep omdat het zo warm was, waarom heeft ie dan op de eerste foto's die voor het album zijn gemaakt, teenslippers aan? Zo warm zijn die nu ook weer niet lijkt mij, die had hij dan wel aan kunnen houden

    http://xoomer.alice.it/james_paul_mccartney/abbey_road.html
    Juidt sie teenslippers maken het zeer waarschijnlijk dat het niet vooraf het idee geweest was dat Paul vooral op blote voeten op die hoes zou moeten staan..
    de fotograaf heeft gewoon een aantal foto's genomen en toen wat aanpassingen gedaan ...

    Waarschijnlijk was een van zijn verzoeken van de fotograaf dat Paul die opvallende teenlippers (waar alle anderen redelijke egale schoenen, samensmeltend met hun broek-jas, bv de witte schoenen en pak van John Lennon) uit kon doen.

    het is zer waarschijnlijk dat deze eerste foto als 'vooreeld gold: vooral hoe Ringo en John erop stonden, terwijl paul en george daar uit de maat vielen...

    Die hele hype rondom de 'dood' van Paul is volgens mij vooral uitgedacht door mensen die niets weten van een creatief proces, die denken dat een bepaalde creatieve uiting er 'poef' opeens staat, terwjl het juist veelal een werkproces is....

    vanuit dat idee is het onzin dat zomaar een van de belangrijkste en beroemdste bands in de geschiedenis plotsklaps een nieuw lid krijgt en deze in een uiterst belangrijke rol als 'leider' en concept-aangever blijft zitten en een bestaand proces (van muzikale ontwikkeling in de beatles) doorzet.
      maandag 4 september 2006 @ 00:41:21 #272
    95210 Tokse
    De enige echte Tokse
    pi_41469982
    quote:
    Op zondag 3 september 2006 18:27 schreef KroJo het volgende:

    [..]

    Juidt sie teenslippers maken het zeer waarschijnlijk dat het niet vooraf het idee geweest was dat Paul vooral op blote voeten op die hoes zou moeten staan..
    de fotograaf heeft gewoon een aantal foto's genomen en toen wat aanpassingen gedaan ...

    Waarschijnlijk was een van zijn verzoeken van de fotograaf dat Paul die opvallende teenlippers (waar alle anderen redelijke egale schoenen, samensmeltend met hun broek-jas, bv de witte schoenen en pak van John Lennon) uit kon doen.

    het is zer waarschijnlijk dat deze eerste foto als 'vooreeld gold: [afbeelding] vooral hoe Ringo en John erop stonden, terwijl paul en george daar uit de maat vielen...

    Die hele hype rondom de 'dood' van Paul is volgens mij vooral uitgedacht door mensen die niets weten van een creatief proces, die denken dat een bepaalde creatieve uiting er 'poef' opeens staat, terwjl het juist veelal een werkproces is....

    vanuit dat idee is het onzin dat zomaar een van de belangrijkste en beroemdste bands in de geschiedenis plotsklaps een nieuw lid krijgt en deze in een uiterst belangrijke rol als 'leider' en concept-aangever blijft zitten en een bestaand proces (van muzikale ontwikkeling in de beatles) doorzet.
    Dat wat jij een creatief proces noemt..Ik heb daar wel mn twijfels over toch. Met name waarom het bij al deze opnames, foto's van albumhoezen enz. het dan net allemaal om Paul gaat..
    Ik las ergens, en ik zal de link nog weer opzoeken, dat de Beatles erg pissig zouden zijn geweest, dat ze verder moesten met een stand-in voor Paul, na zijn overlijden ( En dat zijn overlijden niet bekend mocht worden gemaakt omdat ze bang waren voor vele zelfmoorden onder jonge vrouwen die met name fan van Paul waren). En dat de Beatles daarom zowel andere muziek gingen maken met nogal zwaarmoedige teksten, als allerlei verborgen boodschappen gaven over het overlijden van Paul, omdat ze het niet bekend mochten maken, en eigenlijk niet door wilden gaan op deze manier.

    Of het waar is weet ik niet, ik zoek de link nog ff op met het verhaal, ik heb hier tig jaar geleden al van alles over gehoord en gelezen, ook over omkoping van familie en vrienden, het plotselinge einde van zijn verloving, en ik twijfel nog steeds:)

    http://www.erichufschmid.net/Conspiracies4.htm en dan halverwege de pagina..

    Het blijven speculaties natuurlijk, maar toch heb en hou ik m'n twijfels..
    Haal eruit wat erin zit!
      maandag 4 september 2006 @ 01:00:49 #273
    116532 The_Verve
    Midfield Maestro
    pi_41470394
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 00:41 schreef Tokse het volgende:
    Dat wat jij een creatief proces noemt..Ik heb daar wel mn twijfels over toch. Met name waarom het bij al deze opnames, foto's van albumhoezen enz. het dan net allemaal om Paul gaat..
    Dat komt omdat er wat dat betreft alleen op McCartney gelet wordt. Veel van de zogenaamde aanwijzingen zijn wel erg ver gezocht.
    De Nostradamus van FOK! 6 mei 2009: Iniesta 90 + 3.
      maandag 4 september 2006 @ 01:08:57 #274
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_41470603
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 00:41 schreef Tokse het volgende:

    Ik las ergens, en ik zal de link nog weer opzoeken, dat de Beatles erg pissig zouden zijn geweest, dat ze verder moesten met een stand-in voor Paul
    Van wie 'moesten' ze dat dan?
    Als je je een beetje in The Beatles verdiept dan weet je dat ze zo eigenwijs waren als maar kon en zich niet snel lieten vertellen dat ze iets moesten.
    Of verplaats je alleen maar eens in de persoon van John Lennon. Kun je je voorstellen dat die ooit in zoiets zou meegaan? Dat is toch echt ondenkbaar?
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
    pi_41474214
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 00:41 schreef Tokse het volgende:

    [..]

    Dat wat jij een creatief proces noemt..Ik heb daar wel mn twijfels over toch. Met name waarom het bij al deze opnames, foto's van albumhoezen enz. het dan net allemaal om Paul gaat..
    Omdat er enkel 'aanwijzingen' naar 'Paul' gezocht worden .... Ringo draagt een volledig zwart pak, is dat geen aanwijzing dat misschien _hij_ dood zou zijn, of John dan, in volledig wit, inclusief witte schoenen, bovendien is zijn gezicht niet te zien op de foto ... dat is vast een aanwijzing dat John dood is.. of?

    Wie zoekt zal vinden, en zeker in symboolrijke kunst kun je dan je hart ophalen (net zoals figuratieve schilderijen van bv Leonardo da Vinci ook een rijke bron kunnen zijn van vrije associatie: je zou dr een heel boek over kunen schrijven wat je daar allemaal niet in kunt zien) ....

    As jij een losse en duidelijke onzinnige associatie bedenkt tussen de beatles en wat dan ook dan kan ik je vrijwel gelijk een heel lang lijstje met 'aanwijzingen' daarnaar uit hun songtexten opleveren...

    als voorbeeld bv de vraag of de aanslag van 11 september in Lennon's songtexten voorspeld is: dan kun je volop 'aanwijzingen' halen uit Lennon's solowerk met verwijzingen naar New York, geweld, revolutie en dat de vrede zou moeten overwinnen.... Punt is echter dat dat iets is dat de beschouwer in zijn werk zou 'willen' zien, en als je dat maar graag genoeg wilt, lukt dat je ook.
    pi_41481339
    Is er eigenlijk bekend hoe lang de Beatles werkten aan een album ? Ik lees namelijk steeds dat wanneer een album in 1966 is uitgebracht het ook in dat jaar is gemaakt. Ik weet niet hoe het in die tijd ging, maar tegenwoordig doe je over een goed album meer dan een jaar, niet om de studio technieken, maar een hit schut je niet zomaar uit je mouw.

    Als er een album in 1967 is uitgebracht, een jaar na Paul's 'dood', ga ik er vanuit dat daar het jaar eerder al aan werd gewerkt. Dit ontkracht vrij weinig, maar ik vond het een beetje raar te denken dat een album in een week werd gemaakt.

    Tevens denk ik dat Paul niet dood is, je hoort ook niks over de dood van Paul's dubbelganger. Als diegene zijn rol heeft overgenomen moet hij in real life dood verklaard zijn. Zijn volledige naam is bekend, dus zoek het op. Als die persoon toevalligerwijs rond die tijd ook is overleden ga ik toch wel serieus nadenken of het inderdaad toch zo is.

    Reich mir den Stengel, du Bengel !
    Liebling, ich habe die Kinder gefickt !
    Ich werde immer wissen wer dich letzten Sommer gefickt hat !
    www.catsthatlooklikehitler.com
    pi_41481390
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 14:27 schreef VandenBerg het volgende:
    ....
    Tevens denk ik dat Paul niet dood is, je hoort ook niks over de dood van Paul's dubbelganger. Als diegene zijn rol heeft overgenomen moet hij in real life dood verklaard zijn. Zijn volledige naam is bekend, dus zoek het op. Als die persoon toevalligerwijs rond die tijd ook is overleden ga ik toch wel serieus nadenken of het inderdaad toch zo is.

    die persoon is als vermist opgegeven en nooit meer teruggevonden. Volgens de verhalen dan.
    pi_41481600
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 14:29 schreef _Arual_ het volgende:

    [..]

    die persoon is als vermist opgegeven en nooit meer teruggevonden. Volgens de verhalen dan.
    Inderdaad, volgens de verhalen
    Reich mir den Stengel, du Bengel !
    Liebling, ich habe die Kinder gefickt !
    Ich werde immer wissen wer dich letzten Sommer gefickt hat !
    www.catsthatlooklikehitler.com
    pi_41481722
    Waarom Paul wel en John dan niet ?
    Mijn Snape wat doe je !
    Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
    Asperger and proud !
      maandag 4 september 2006 @ 14:45:55 #280
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41481765
    wat ik ook niet snap, het gerucht is begonnen met Revolution #9, toen ze 'Number 9,'Number 9,'Number 9,' achteruit draaide en toen: 'Turn me on, Dead Man' eruit kwam..... Hoe wisten ze dat het toen over Paul Mcartney ging...??
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41481847
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 14:45 schreef satecl het volgende:
    wat ik ook niet snap, het gerucht is begonnen met Revolution #9, toen ze 'Number 9,'Number 9,'Number 9,' achteruit draaide en toen: 'Turn me on, Dead Man' eruit kwam..... Hoe wisten ze dat het toen over Paul Mcartney ging...??
    Naast inderdaad dat punt, waar slaat die tekst op ? Als je daardoor echt dingen gaat afvragen ben je wel een beetje zielig bezig.

    Maak me geil, dode man !

    Wow, zouden ze daar stiekem mee willen zeggen dat Paul McArtney in 1966 is overleden ?
    Reich mir den Stengel, du Bengel !
    Liebling, ich habe die Kinder gefickt !
    Ich werde immer wissen wer dich letzten Sommer gefickt hat !
    www.catsthatlooklikehitler.com
      maandag 4 september 2006 @ 16:52:50 #282
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41484873
    er zijn wel meer dingen dan alleen dat hoor... heb jij alles wel gelezen. zoniet: http://www.beatlesfanclub.nl/content/view/259/44/ lees ffies alle 4 delen dan
    (niet dat ik geloof dat ie dood is, maar ik neem dit wel serieus....)
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41485212
    Maar waarom haalde ze niet gewoon dezelfde truc uit bij Lennon dan?
    Mijn Snape wat doe je !
    Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
    Asperger and proud !
      maandag 4 september 2006 @ 17:48:42 #284
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41486507
    welke truc...
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41488106
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 16:52 schreef satecl het volgende:
    er zijn wel meer dingen dan alleen dat hoor... heb jij alles wel gelezen. zoniet: http://www.beatlesfanclub.nl/content/view/259/44/ lees ffies alle 4 delen dan
    (niet dat ik geloof dat ie dood is, maar ik neem dit wel serieus....)
    Uhm, ik gaf je gelijk in m'n vorige post hoor........

    Ben tevens groot Beatles fan en heb alle cd's origineel
    Reich mir den Stengel, du Bengel !
    Liebling, ich habe die Kinder gefickt !
    Ich werde immer wissen wer dich letzten Sommer gefickt hat !
    www.catsthatlooklikehitler.com
      maandag 4 september 2006 @ 19:06:50 #286
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41488893
    ok
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
      maandag 4 september 2006 @ 20:55:01 #287
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_41493072
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 14:27 schreef VandenBerg het volgende:
    Is er eigenlijk bekend hoe lang de Beatles werkten aan een album ?
    Het eerste Beatlesalbum kwam uit in maart 1963, het laatst opgenomen album (Abbey Road) kwam uit in september 1969 (alhoewel Let It Be, dat eerder werd opgenomen, daarna nog werd uitgebracht).

    In die pak-em-beet 6 en een half jaar hebben ze 13 albums gemaakt, waaronder een dubbel LP. Gemiddeld maakten ze dus ongeveer 2 albums per jaar.

    1963 Please Please Me
    1963 With the Beatles
    1964 A Hard Day's Night [UK]
    1964 Beatles for Sale
    1965 Help! [UK]
    1965 Rubber Soul [UK]
    1966 Revolver [UK]
    1967 Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
    1967 Magical Mystery Tour (origineel een EP)
    1968 The Beatles [White Album] (dubbel LP)
    1969 Yellow Submarine
    1969 Abbey Road
    1970 Let It Be
    quote:
    Ik lees namelijk steeds dat wanneer een album in 1966 is uitgebracht het ook in dat jaar is gemaakt. Ik weet niet hoe het in die tijd ging, maar tegenwoordig doe je over een goed album meer dan een jaar
    Ja, da's nu! Bovendien... we hebben het hier wel over The Beatles, he?
    quote:
    niet om de studio technieken, maar een hit schut je niet zomaar uit je mouw.
    Lennon & McCartney, en later ook George Harrison, hadden daar in die tijd bijzonder weinig moeite mee.
    quote:
    Als er een album in 1967 is uitgebracht, een jaar na Paul's 'dood', ga ik er vanuit dat daar het jaar eerder al aan werd gewerkt. Dit ontkracht vrij weinig, maar ik vond het een beetje raar te denken dat een album in een week werd gemaakt.
    Het album dat in 1967 uitkwam was dus Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. Eén van de beroemste popalbums ooit. Nee, die is niet in een week opgenomen. Voor hun doen hebben The Beatles er zelfs ongekend lang over gedaan. Ook niet zo gek, als je weet welke trucs ze toen uit hebben gehaald (en uit moesten halen) om het zo te laten klinken als het doet. De eerste opnames waren eind 1966 en het album werd uiteindelijk in juni 1967 uitgebracht. Ongeveer een half jaar later dus. Maar voor huidige begrippen is dat uiteraard nog steeds ontzettend snel.

    Overigens, hun eerste album, Please Please Me, werd in 1 dag opgenomen.

    [ Bericht 1% gewijzigd door Jane op 04-09-2006 21:37:25 ]
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      maandag 4 september 2006 @ 22:51:55 #288
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41497092
    echt erg ziek hoe hunnie dat zo fantastisch snel hebben geflikt.... en het is nog kunstwerk ook

    maar hoort zo'n bericht niet in The Beatles Topic
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41506772
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 20:55 schreef Jane het volgende:

    [..]

    Het eerste Beatlesalbum kwam uit in maart 1963, het laatst opgenomen album (Abbey Road) kwam uit in september 1969 (alhoewel Let It Be, dat eerder werd opgenomen, daarna nog werd uitgebracht).

    In die pak-em-beet 6 en een half jaar hebben ze 13 albums gemaakt, waaronder een dubbel LP. Gemiddeld maakten ze dus ongeveer 2 albums per jaar.

    1963 Please Please Me
    1963 With the Beatles
    1964 A Hard Day's Night [UK]
    1964 Beatles for Sale
    1965 Help! [UK]
    1965 Rubber Soul [UK]
    1966 Revolver [UK]
    1967 Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
    1967 Magical Mystery Tour (origineel een EP)
    1968 The Beatles [White Album] (dubbel LP)
    1969 Yellow Submarine
    1969 Abbey Road
    1970 Let It Be
    [..]

    Ja, da's nu! Bovendien... we hebben het hier wel over The Beatles, he?
    [..]

    Lennon & McCartney, en later ook George Harrison, hadden daar in die tijd bijzonder weinig moeite mee.
    [..]

    Het album dat in 1967 uitkwam was dus Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. Eén van de beroemste popalbums ooit. Nee, die is niet in een week opgenomen. Voor hun doen hebben The Beatles er zelfs ongekend lang over gedaan. Ook niet zo gek, als je weet welke trucs ze toen uit hebben gehaald (en uit moesten halen) om het zo te laten klinken als het doet. De eerste opnames waren eind 1966 en het album werd uiteindelijk in juni 1967 uitgebracht. Ongeveer een half jaar later dus. Maar voor huidige begrippen is dat uiteraard nog steeds ontzettend snel.

    Overigens, hun eerste album, Please Please Me, werd in 1 dag opgenomen.
    Hmmm, daar geef je dus inderdaad goede punten Wat dit punt betreft ga ik overstag, zoals een niet-complottheorist kan. Nu nog het punt van de vermissing van de dubbelganger in real life. Hij zou " verdwenen " zijn, daar geloof ik niet in.
    Reich mir den Stengel, du Bengel !
    Liebling, ich habe die Kinder gefickt !
    Ich werde immer wissen wer dich letzten Sommer gefickt hat !
    www.catsthatlooklikehitler.com
    pi_41536198
    quote:
    Op dinsdag 5 september 2006 08:43 schreef VandenBerg het volgende:

    Nu nog het punt van de vermissing van de dubbelganger in real life. Hij zou " verdwenen " zijn, daar geloof ik niet in.
    De 'vermiste dubbelganger zou William Shears Campbell heten, soms enkel William Campbell genoemd, deze zou in 1966 een lookalike-contest gewonnen hebben (soms is de prijs daarbij een ontmoeting met de Beatles) en verdween kort erop.
    Soms wordt erbij vermeld dat deze man een agent was van de politie van Ontario (hierbij de badge met OPP weer in de cirkel brengend als 'aanwijzing')

    er bestaat echter geen lookalike van McCartney met de naam William (Shears) Campbell, ook zijn er geen lookalikes vermist rondom die tijd, of agenten van de Ontario Police
    pi_41544842
    quote:
    Op woensdag 6 september 2006 00:29 schreef KroJo het volgende:

    [..]

    er bestaat echter geen lookalike van McCartney met de naam William (Shears) Campbell, ook zijn er geen lookalikes vermist rondom die tijd, of agenten van de Ontario Police
    Duidelijk, geen vermiste dubbelganger dus.

    HOAX
    Reich mir den Stengel, du Bengel !
    Liebling, ich habe die Kinder gefickt !
    Ich werde immer wissen wer dich letzten Sommer gefickt hat !
    www.catsthatlooklikehitler.com
    pi_41556777
    quote:
    Op woensdag 6 september 2006 11:52 schreef VandenBerg het volgende:

    [..]

    Duidelijk, geen vermiste dubbelganger dus.

    HOAX
    Politie is omgekocht, begrijp dat nou
    pi_41556873
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 00:41 schreef Tokse het volgende:

    [..]

    ......

    http://www.erichufschmid.net/Conspiracies4.htm en dan halverwege de pagina..

    Het blijven speculaties natuurlijk, maar toch heb en hou ik m'n twijfels..
    Zou Eric Hufschmid niet als bron gebruiken, dat is een beroepsidioot en holocaustontkenner. Behoorlijk fout figuur dus.
    pi_41560262
    quote:
    Op woensdag 6 september 2006 11:52 schreef VandenBerg het volgende:
    Duidelijk, geen vermiste dubbelganger dus.

    HOAX
    Mwoah; dát zegt niet zoveel hoor...

    ...zo is de vermeende dood van Steve Irwin ook jáárenlang een klassieke internet-hoax geweest.

    [ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-09-2006 20:15:32 ]
    pi_41560304
    quote:
    Op woensdag 6 september 2006 20:15 schreef Treinhomo het volgende:

    [..]

    Mwoah; dát zegt niet zoveel hoor...

    ...zo is de vermeende dood van Steve Irwin ook jáárenlang een klassieke internet-hoax geweest.
    En nu trappen alle media er weer in
      donderdag 7 september 2006 @ 01:59:37 #296
    45622 merlin693
    Huh ! Asmodeus & me
    pi_41572641
    vraag zn EX ?
    pi_41572762
    quote:
    Op maandag 4 september 2006 17:48 schreef satecl het volgende:
    welke truc...
    Nou die ging ook dood waarom haalden ze daar ook geen dubbelganger voor ?
    Mijn Snape wat doe je !
    Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
    Asperger and proud !
      donderdag 7 september 2006 @ 12:57:32 #298
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41580756
    quote:
    Op donderdag 7 september 2006 02:09 schreef Canisfire het volgende:

    [..]

    Nou die ging ook dood waarom haalden ze daar ook geen dubbelganger voor ?
    Omdat the beatles toen al(een heeele tijd) uit elkaar waren....
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41581794
    quote:
    Op donderdag 7 september 2006 12:57 schreef satecl het volgende:

    [..]

    Omdat the beatles toen al(een heeele tijd) uit elkaar waren....
    Maar Lennon was toen nog steeds echt iemand in de buiness toch?
    Mijn Snape wat doe je !
    Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
    Asperger and proud !
      donderdag 7 september 2006 @ 13:55:13 #300
    119165 satecl
    Dorpsidioot.
    pi_41582514
    Ja, maar hij was een solozanger, dat is toch wat anders dan als je in de groep zit.....
    Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
    pi_41593156
    quote:
    Op donderdag 7 september 2006 13:32 schreef Canisfire het volgende:
    Maar Lennon was toen nog steeds echt iemand in de buiness toch?
    Bij/vlak na de dood van Lennon liepen er ook nogal wat ooggetuigen rond.
    Da's ook niet echt handig.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')