US intelligence is palantir en dat is een commerciele companyquote:Op zondag 18 oktober 2026 16:57 schreef MaxMark het volgende:
[ x ]
Benieuwd of het weer op het oude niveau is (en blijft).
Er zit nogal een verschil tussen een desideratieve houding en het daadwerkelijk sturen of pogen beïnvloeden van het conflict.quote:Op zondag 18 oktober 2026 16:40 schreef Parafernalia het volgende:
En als je hoopt dat Rusland wint ben je neutraal!
Ook dat zal niemand ontkennen.quote:Op zondag 18 oktober 2026 17:01 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Er zit nogal een verschil tussen een desideratieve houding en het daadwerkelijk sturen of pogen beïnvloeden van het conflict.
Hebben we het over gehad. We zijn dus allemaal "neutraal" hier.quote:Op zondag 18 oktober 2026 17:01 schreef BlaZ het volgende:
Er zit nogal een verschil tussen een desideratieve houding en het daadwerkelijk sturen of pogen beïnvloeden van het conflict.
Wachten op de volgende dolksteek in de rug.quote:Op zondag 18 oktober 2026 16:57 schreef MaxMark het volgende:
[ x ]
Benieuwd of het weer op het oude niveau is (en blijft).
Bron?quote:
Lijkt iets uit 2025 te zijn?quote:De context van de toespraak: De achtergrond met Hebreeuwse tekst ("עקרונות מרכזיים" - kernprincipes) stamt uit eerdere presentaties en persconferenties van Netanyahu over de oorlog en strategische doelen.
Originele bron geen idee, gaat "viral" in mn oekraine/rusland tg feed.quote:Op zondag 18 oktober 2026 18:30 schreef AchJa het volgende:
[..]
Bron?
Want:
[..]
Lijkt iets uit 2025 te zijn?
Schijnt om eoa meme te gaan begrijp ik na wat verder zoeken.quote:Op zondag 18 oktober 2026 18:35 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Originele bron geen idee, gaat "viral" in mn oekraine/rusland tg feed.
Maar gezien de context moet het van vandaag zijn.
Maar goed, Yandex icm de "bots" is al vaker gedebunked natuurlijk.quote:De koppeling met Netanyahu
Omdat premier Netanyahu exact in diezelfde week (op 18 oktober 2026) zijn presentatie hield over de nieuwe defensiestrategie van Israël -- waarin punt 8 letterlijk "Strijd om het bewustzijn / Psychologische oorlogsvoering" (???? ?? ??????) luidt -- begonnen internetgebruikers op Reddit de twee nieuwsfeiten gekscherend met elkaar te verbinden.
Op Reddit (onder andere in de subreddits r/UkraineRussiaReport en r/NonHeinous) verschenen memes en satirische titels in de trant van: "Netanyahu verklaart dat de Oekraïense bombardementen op Yandex de online haat tegen Israël met 60% hebben verminderd."
Ik denk niet dat dit een meme is, Bibi bedoelde dit serieus.quote:Op zondag 18 oktober 2026 18:40 schreef AchJa het volgende:
[..]
Schijnt om eoa meme te gaan begrijp ik na wat verder zoeken.
[..]
Maar goed, Yandex icm de "bots" is al vaker gedebunked natuurlijk.
Haha wat schrijft hij toch altijd als een teringmongool, of is het de assistent/stagiair weer? Ik snap het nooit wie nou schrijft.quote:Op zondag 18 oktober 2026 23:25 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Doorzichtige poging om de afgehaakte MAGA kiezer terug te winnen.
Mijn god.. Je moet wel echt debiel zijn om zoiets te typen. Of om het te geloven.quote:Op zondag 18 oktober 2026 23:25 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Doorzichtige poging om de afgehaakte MAGA kiezer terug te winnen.
Oh,veel Maga slikt dit als zoete koek. En dat is het werkelijke probleem in Amerika.quote:Op maandag 19 oktober 2026 01:36 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Mijn god.. Je moet wel echt debiel zijn om zoiets te typen. Of om het te geloven.
Begint nu wel vormen aan te nemen dat de gematigde maga clan wel wat afstand van Trump beginnen te nemen.quote:Op maandag 19 oktober 2026 04:48 schreef Wantie het volgende:
[..]
Oh,veel Maga slikt dit als zoete koek. En dat is het werkelijke probleem in Amerika.
.goed plan zeg ikquote:LIVE | 'Poetin wil met Trump en Xi spreken over beëindigen van oorlog in Oekraïne'
De Oekraïense bevolking leeft al ruim vier jaar in onzekerheid door de Russische terreur.
Vredesgesprekken leverden tot nu toe weinig op, de gevechten gaan door.
quote:'Poetin wil met Trump en Xi spreken over beëindigen van oorlog in Oekraïne'
De Russische president Vladimir Poetin heeft een top voorgesteld waarop hij met de Amerikaanse president Donald Trump en de Chinese president Xi Jinping wil spreken over het beëindigen van de oorlog in Oekraïne.
Dat meldt The Wall Street Journal.
Een voormalige Russische inlichtingenofficier meldt aan de krant dat Poetin het voorstel deed in een telefoongesprek met Trump op 9 oktober. In datzelfde gesprek sloten Trump en Poetin een deal over de verkoop van Russische diesel.
Volgens een hooggeplaatste Amerikaanse bron van The Wall Street Journal heeft Trump nog niet toegezegd deel te nemen aan de top.
quote:Vandaag
02:34
Vrouw (21) omgekomen bij Russische luchtaanval op Kiev, metrostation beschadigd
Bij een Russische luchtaanval op Kiev is een 21-jarige vrouw om het leven gekomen.
Drie andere mensen raakten gewond, meldde burgemeester Vitali Klitsjko maandag.
Bij de aanval raakte ook een metrostation aan de oostkant van Kiev beschadigd.
Ach, een soort Jalta. Oekraïne wijst de uitkomst af en dan kan Trump mooi zeggen dat Oekraïne vanaf nu de agressor is. Wat een kansloos 1-2’tje.quote:Op maandag 19 oktober 2026 08:19 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)krane/163256680.html
[..]
.goed plan zeg ik
[..]
[..]
Ja en de oplossing waar Trump mee komt is alleen voor voordelig voor Rusland en Oekraïne moet maar een puppet state worden van hun aggressor.quote:Op maandag 19 oktober 2026 08:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ach, een soort Jalta. Oekraïne wijst de uitkomst af en dan kan Trump mooi zeggen dat Oekraïne vanaf nu de agressor is. Wat een kansloos 1-2’tje.
https://www.reuters.com/b(...)-billion-2026-10-15/quote:MOSCOW, Oct 15 (Reuters) - Russian federal budget revenue from oil and gas taxes, which account for about a fifth of total government income, is expected to increase by 10% year on year in October to reach 1 trillion roubles ($11.97 billion)
Volledig meegaan ook in het frame van Poetin dat dit een verdelingsvraagstuk van de 'grootmachten' zou zijn.quote:Op maandag 19 oktober 2026 08:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ach, een soort Jalta. Oekraïne wijst de uitkomst af en dan kan Trump mooi zeggen dat Oekraïne vanaf nu de agressor is. Wat een kansloos 1-2’tje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |