Zal hun meer om de stroom gaan. (Totdat de nuke centrales online komen.)quote:Op woensdag 16 september 2026 16:45 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Omdat ze zoveel miljard willen investeren in windmolens?
En de winst gaat dan naar buitenlandse energie bedrijven zeker?quote:Op woensdag 16 september 2026 16:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Zal hun meer om de stroom gaan. (Totdat de nuke centrales online komen.)
“Of elk ander willekeurig land “quote:Op woensdag 16 september 2026 16:47 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Hetzelfde Ethiopie waar we verder alleen maar ontwikkelingshulp aan geven? Land dat totaal corrupt is en enorm lijdt onder verwoestijning? En verhongering?
Elk ander willekeurig land? Lees jij eigenlijk wel?quote:Op woensdag 16 september 2026 16:50 schreef kalinhos het volgende:
[..]
“Of elk ander willekeurig land “
De tering, lees jij überhaupt waar je op reageert?
Zorgtoeslag eerder stoppen voor hogere inkomens? Hogere inkomens krijgen al geen zorgtoeslag, tenzij iemand met 100 Euro boven het minimum al als hoger inkomen wordt gezien.quote:Want vooral op korte termijn zijn rijke Nederlanders beter af. Ondanks dat Heinen de zorgtoeslag voor hogere inkomens eerder laat stoppen en grootverdieners eerder het toptarief laat betalen.
DAT ZIJN TOCH GEEN GROOTVERDIENERS MALLOTEN DAAR IN DEN HAAGquote:Wat wél overeind is gebleven is dat mensen met een hoger inkomen al vanaf 78.426 euro het hoogste tarief in de inkomstenbelasting (49,5 procent) gaan betalen.
Of je doet dom of je bent het.quote:Op woensdag 16 september 2026 16:51 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Elk ander willekeurig land? Lees jij eigenlijk wel?
Nee, jij leest mij dan misschien verkeerd, benoem gewoon dat je strafkampen wil voor illegalen ergens ver buiten jouw buurt.quote:Op woensdag 16 september 2026 16:53 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Of je doet dom of je bent het.
Beide gevallen kijk je maar even.
Ik heb het niet over strafkampen? Ik vind het prima als ze in Ethiopie/Oman/Barbados/IJsland/Cuba/VAE/Zuid-Korea/Carpetland/Uruguay/China/Senegal landen en daarna gewoon de arrival-hal uitlopen en daar maar eens kijken hoe het leven is.quote:Op woensdag 16 september 2026 16:55 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Nee, jij leest mij dan misschien verkeerd, benoem gewoon dat je strafkampen wil voor illegalen ergens ver buiten jouw buurt.
En daar is de werkgelegenheid groter dan hier? Hoor nu Brekelmans zeuren dat hier een arbeidstekort is.quote:Op woensdag 16 september 2026 16:59 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Ik heb het niet over strafkampen? Ik vind het prima als ze in Ethiopie/Oman/Barbados/IJsland/Cuba/VAE/Zuid-Korea/Carpetland/Uruguay/China/Senegal landen en daarna gewoon de arrival-hal uitlopen en daar maar eens kijken hoe het leven is.
Uiteraard in afspraak met Ethiopie/Oman/Barbados/IJsland/Cuba/VAE/Zuid-Korea/Carpetland/Uruguay/China/Senegal
Dat zou kunnen. Ik dacht dat Vattenfall veel zit daar op de Noordzee, maar ook anderen.quote:Op woensdag 16 september 2026 16:50 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
En de winst gaat dan naar buitenlandse energie bedrijven zeker?
Bedank de VVD voor dat laatste, die hebben het zo weten te verkopen. Tering he, dat moet verdomme op vermogen zeker als je kijkt wat eraan komt en hoe krom het nu al zit.quote:Op woensdag 16 september 2026 16:53 schreef Zorro het volgende:
Nou, het concept is openbaar en je broek zakt er van af. Niet het concept zelf, maar wel hoe men de inkomensverdeling bekijkt...
https://www.ad.nl/politie(...)~a9b32c5e/?slug_rd=1
Deze zin vat alles samen:
[..]
Zorgtoeslag eerder stoppen voor hogere inkomens? Hogere inkomens krijgen al geen zorgtoeslag, tenzij iemand met 100 Euro boven het minimum al als hoger inkomen wordt gezien.
Hetzelfde voor "Grootverdieners" eerder het toptarief laten betalen. Wat betekent dat? Nou dit:
[..]
DAT ZIJN TOCH GEEN GROOTVERDIENERS MALLOTEN DAAR IN DEN HAAG
Noorwegen is altijd al slimmer geweest.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:01 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Ik dacht dat Vattenfall veel zit daar op de Noordzee, maar ook anderen.
Dat is dus een kern van die afspraak: dat je afspreekt met Ethiopie/Oman/Barbados/IJsland/Cuba/VAE/Zuid-Korea/Carpetland/Uruguay/China/Senegal dat het vanaf landen op de luchthaven hún probleem is.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:00 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
En daar is de werkgelegenheid groter dan hier? Hoor nu Brekelmans zeuren dat hier een arbeidstekort is.
Die man staat te raaskallen.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
Rare woordverdraaiingen van Brekelmans.
Trouwens, dan is het beter om minder uren te maken als je dichtbij die grens komt? dat komt toch niet overeen dat het kabinet juist wil dat iedereen fulltime aan de bak gaat?quote:Op woensdag 16 september 2026 16:53 schreef Zorro het volgende:
Nou, het concept is openbaar en je broek zakt er van af. Niet het concept zelf, maar wel hoe men de inkomensverdeling bekijkt...
https://www.ad.nl/politie(...)~a9b32c5e/?slug_rd=1
Deze zin vat alles samen:
[..]
Zorgtoeslag eerder stoppen voor hogere inkomens? Hogere inkomens krijgen al geen zorgtoeslag, tenzij iemand met 100 Euro boven het minimum al als hoger inkomen wordt gezien.
Hetzelfde voor "Grootverdieners" eerder het toptarief laten betalen. Wat betekent dat? Nou dit:
[..]
DAT ZIJN TOCH GEEN GROOTVERDIENERS MALLOTEN DAAR IN DEN HAAG
Zweden heeft net een windpark op zee van ze afgeknald, want milieu. En scheepvaart.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:01 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Ik dacht dat Vattenfall veel zit daar op de Noordzee, maar ook anderen.
Echt he..quote:Op woensdag 16 september 2026 17:05 schreef DrMarten het volgende:
En vervolgens staat Markuzower te raaskallen. Ik zit nu voor het eerst vandaag een kwartiertje de boel te volgen en het is weer complete bagger
Dat vond ik decennia geleden al, een jaar in loondienst fulltime gewerkt, werd er super sjaggie van en omgerekend per uur verdiende ik minder. Zonder toeslagen trouwens.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:04 schreef User98182 het volgende:
[..]
Trouwens, dan is het beter om minder uren te maken als je dichtbij die grens komt? dat komt toch niet overeen dat het kabinet juist wil dat iedereen fulltime aan de bak gaat?
En nu gaat hij nat op de cijfers nu Bikker hem erop wijst dat Gen Z juist meer uren maakt dan oudere generaties.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:03 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Die man staat te raaskallen.
Nu beschuldigt ie Klaver dat ie niet aan tafel kwam. Alsof de VVD PRO niet iedere keer heeft uitgesloten
Dat weten ze al heel lang. Toeslagenstelsel heeft enorme sprongen in zich waardoor je er veel beter uit bent om onder bepaalde grenzen te blijven en dan toeslagen te pakken.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:04 schreef User98182 het volgende:
[..]
Trouwens, dan is het beter om minder uren te maken als je dichtbij die grens komt? dat komt toch niet overeen dat het kabinet juist wil dat iedereen fulltime aan de bak gaat?
En hij snapt niet dat het best lekker is om een dag in de week vrij te zijn als een extra dag in de week werken betekent dat je er maar 100 euro in de maand op vooruit gaat.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:09 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
En nu gaat hij nat op de cijfers nu Bikker hem erop wijst dat Gen Z juist meer uren maakt dan oudere generaties.
Niet te vergeten mantelzorg, vrijwilligerswerk en nog andere dingen. Vroeger had je opa/oma's elke dag wel beschikbaar of sterker nog de vrouw bleef gewoon thuis.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:10 schreef DrMarten het volgende:
[..]
En hij snapt niet dat het best lekker is om een dag in de week vrij te zijn als een extra dag in de week werken betekent dat je er maar 100 euro in de maand op vooruit gaat.
Dan kan ik goed begrijpen dat veel mensen kiezen voor een dag minder als ze daarmee goed rond kunnen komen.
Hij snapt het prima hoor.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:11 schreef DrMarten het volgende:
Gaat ie weer kijken naar het verschil tussen inkomen uit werk en de uitkeringen. Hij snapt niet dat daar het probleem niet zit, maar dat je moet kijken naar het inkomensverschil tussen fulltime werken en parttime werken.
Daar was Denemarken ook heel goed in, gratis kinderopvang.quote:Op woensdag 16 september 2026 17:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Niet te vergeten mantelzorg, vrijwilligerswerk en nog andere dingen. Vroeger had je opa/oma's elke dag wel beschikbaar of sterker nog de vrouw bleef gewoon thuis.
Wil je iedereen fulltime aan het werk moet je ook een hoop mensen extra hebben voor voor/naschoolse opvang enzovoorts enzovoorts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |