Ook te groot voor het servet, te klein voor het tafellaken vrees ik.quote:Op zondag 13 september 2026 20:35 schreef Type-R het volgende:
Niet een probleem, maar wil wel Olij eens in actie zien
Blijf het toch wel opmerkelijk vinden dat een goede keeper blijkbaar lastig te scouten is.quote:Op zondag 13 september 2026 20:36 schreef ISVV het volgende:
[..]
Ook te groot voor het servet, te klein voor het tafellaken vrees ik.
Niet alleen voor PSV kennelijk, want bij ajax en feyenoord is het ook al jaren drama op die positie.quote:Op zondag 13 september 2026 20:39 schreef Wotte het volgende:
[..]
Blijf het toch wel opmerkelijk vinden dat een goede keeper blijkbaar lastig te scouten is.
Nou ja, Kovar gaat daar dan wel de fout in, maar het begint al bij de defensie die weer te hoog staat en je begint zoals zo vaak met een achterstand. Het begint zowaar te wennen.quote:Op zondag 13 september 2026 20:44 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Niet alleen voor PSV kennelijk, want bij ajax en feyenoord is het ook al jaren drama op die positie.
Het staat inderdaad nog steeds niet goed bij PSV.quote:Op zondag 13 september 2026 21:03 schreef Cherni het volgende:
[..]
Nou ja, Kovar gaat daar dan wel de fout in, maar het begint al bij de defensie die weer te hoog staat en je begint zoals zo vaak met een achterstand. Het begint zowaar te wennen.
PSV staat helemaal niet goed te spelen. Het is vrij dramatisch zelfs.quote:Op zondag 13 september 2026 21:04 schreef PSVCL het volgende:
Goeie eerste helft van PSV b.
Nog steeds vertrouwen in Esmir![]()
Mijnans de nieuwe Van Ginkel
Die 3-1 mag wel vallen ja.quote:Op zondag 13 september 2026 21:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
PSV staat helemaal niet goed te spelen. Het is vrij dramatisch zelfs.
Ja klopt hoor. Je zou zeggen dat het relatief eenvoudig is. Denk een misvatting aan onze zijdequote:Op zondag 13 september 2026 20:44 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Niet alleen voor PSV kennelijk, want bij ajax en feyenoord is het ook al jaren drama op die positie.
Sem Steijn 2.0?quote:Op zondag 13 september 2026 21:34 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Zo'n Mijnans is in ieder geval in dit soort wedstrijden een prima speler om er bij te hebben.
Niks. Maar zo brengt hij het.quote:
Svennie is lossssssss.quote:Op zondag 13 september 2026 21:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niks. Maar zo brengt hij het.
Ik denk dat Mijnans juist een toevoeging kan zijn ook in grotere wedstrijden
Denk ik ook hoor. Die gaat echt nog wel zijn draai wat beter vinden in de grotere wedstrijden. Heeft in ieder geval een lekker geplaatst schot in zijn benen.quote:Op zondag 13 september 2026 21:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niks. Maar zo brengt hij het.
Ik denk dat Mijnans juist een toevoeging kan zijn ook in grotere wedstrijden
Benieuwd naar komende week. Als je die wint zet je een grote stap, want als enige van de top 5 heb je dan uitwedstrijden gehad tegen top 5 ploegen (2 zelfs).quote:Op zondag 13 september 2026 21:50 schreef PSVCL het volgende:
Heerlijke speler die Mijnans, de nieuwe MvG![]()
En PSV gewoon weer bovenaan zoals het hoort
Vond Pepi vandaag niet slecht.quote:Op zondag 13 september 2026 21:54 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Denk ik ook hoor. Die gaat echt nog wel zijn draai wat beter vinden in de grotere wedstrijden. Heeft in ieder geval een lekker geplaatst schot in zijn benen.
Pepi wel weer erg kut ingevallen.
Gaat niet gebeuren. Kapitaalvernietiging.quote:Op zondag 13 september 2026 21:57 schreef PSVCL het volgende:
Pepi heb je niet veel aan in dit systeem.
Straks lekker met Lammers in de spits ballen, als sterke voetballende aanspeelpunt, dat wordt de nieuwe Luukinho. Op die manier kom je veel makkelijker tot combinaties voorin
proberen te verkopen in de winter. plea is over een maand of 2 ook weer fitquote:Op zondag 13 september 2026 21:58 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. Kapitaalvernietiging.
Gaf goede passes, maar soms wel verkeerde keuze bij aannamequote:
Die moet eerst maar weer eens bewijzen op niveau te kunnen komen.quote:Op zondag 13 september 2026 22:09 schreef PSVCL het volgende:
[..]
proberen te verkopen in de winter. plea is over een maand of 2 ook weer fit
Ik vond het in ieder geval meer betrokken met samenspel en minder puur af te wachten op een kans om zelf te scoren.quote:Op zondag 13 september 2026 22:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Gaf goede passes, maar soms wel verkeerde keuze bij aanname
Tering propperquote:Op maandag 14 september 2026 00:18 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Die moet eerst maar weer eens bewijzen op niveau te kunnen komen.
Wanner speelde een prima wedstrijd.quote:Op maandag 14 september 2026 08:20 schreef Solispolar het volgende:
Inschattingsfoutje van Bosz lijkt mij.. dit is normaal een fout die alleen beginnende coaches maken: Je A-spelers rust geven in de hoop dat de B-spelers de klus wel klaren (om vervolgens nog de A-spelers in te moeten brengen omdat het niet loopt).
Waarom niet gewoon 60 minuten gas geven en dan wisselen? Dan sta je tegen dit Sparta 4-0 voor in plaats van 2-1 (met grote kansen op de 2-2 rond die fase) en kan je 'relaxen'.
En voor de mensen hier die Wanner zo'n supertalent blijven vinden; alles leuk en wel hoor, maar wanneer gaat die jongen eens met urgentie voetballen? Je ziet toch meteen het verschil in intensiteit als zo'n Fernandez erin komt. Die jongen is Wanneer echt op alle vlakken voorbij gestreefd.
Ik vond Wanner ook niet tegenvallen, maar bij sommige mensen ben je alleen maar een goede voetballer als je scoort of assists geeft.quote:Op maandag 14 september 2026 08:54 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wanner speelde een prima wedstrijd.
En vorige week tegen Ajax was Fernandez echt een liability.
Ja Fernadez is 18 jaar, die zal met hoge pieken en (diepe) dalen spelen. Maar daar zit in ieder geval wat vuur in.quote:Op maandag 14 september 2026 08:54 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wanner speelde een prima wedstrijd.
En vorige week tegen Ajax was Fernandez echt een liability.
Hoeveel konden jullie daar nou ooit voor vangen?quote:Op zondag 13 september 2026 22:17 schreef ISVV het volgende:
Tja, op Pepi kan je een levensgroot cliché loslaten. Als ie niet scoort heb je er geen zak aan. Maar hij scoort zo makkelijk.
Fulham 30 dacht ik.quote:Op maandag 14 september 2026 10:23 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Hoeveel konden jullie daar nou ooit voor vangen?
Dat is echt wel veel voor zo'n matige spits. Kan nog wel eens een duur foutje zijn geweest. Al blijft het een Amerikaan.quote:
Een matige spits maakt niet zoveel doelpunten, vandaar ook de interesse. Ik zie het een beetje als een Gimenez bij Feyenoord destijds, die ging ook voor veel te veel geld weg (gezien zijn kwaliteiten). Aan de andere kant deden ze (in de Eredivisie) wel waarvoor ze gehaald zijn: scoren.quote:Op maandag 14 september 2026 10:25 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Dat is echt wel veel voor zo'n matige spits. Kan nog wel eens een duur foutje zijn geweest. Al blijft het een Amerikaan.
Ja, Makkelie is gewoon een waardeloze scheidsrechter. Het was echt belachelijk dat er geen pingel voor gegeven werd.quote:Op maandag 14 september 2026 09:49 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ja Fernadez is 18 jaar, die zal met hoge pieken en (diepe) dalen spelen. Maar daar zit in ieder geval wat vuur in.
Wanneer zou inmiddels wel een klein stapje naar voren mogen doen (bij het vertrek van Saibari) en zich iets meer mogen profileren toch? En dan maakt het me geen zak uit of hij scoort of assists geeft, maar het is in balbezit ook allemaal zo vrijblijvend/flegmatiek. Ik krijg er een beetje Tygo Land vibes bij. Die jongens kunnen allemaal zogenaamd heerlijk voetballen, maar je wint er de oorlog gewoon niet mee.
We hadden gisteren overigens gewoon 2 á 3 penalty's moeten hebben héEven eerlijk.. die verdediger had echt in minimaal 2 situaties 2 armen om Obispo heen en werkelijk geen oog voor de bal. Wanneer gaan scheidsrechters dat nou eens bestraffen? Dit is gewoon vrij worstelen in de 16.
Ja, het is een beetje dubbel. Ik vind dat Obispo niet in alle gevallen zijn best deed om te blijven staan, zeg maar. Maar ik vond zijn verhaal na de wedstrijd wel terecht. Er is voor het seizoen een heleboel bombarie gemaakt over nieuwe regels en vasthouden, maar als je dan een heupworp in de 16 niet bestraft met een pingel dan ga je natuurlijk nooit verandering zien in hoe die duels gespeeld worden.quote:Op maandag 14 september 2026 09:49 schreef Solispolar het volgende:
[..]
We hadden gisteren overigens gewoon 2 á 3 penalty's moeten hebben héEven eerlijk.. die verdediger had echt in minimaal 2 situaties 2 armen om Obispo heen en werkelijk geen oog voor de bal. Wanneer gaan scheidsrechters dat nou eens bestraffen? Dit is gewoon vrij worstelen in de 16.
Het is toch al absurd dat verdedigers met de armen wijd staan naar een aanvaller toe en überhaupt geen zicht op de bal houden? Als jij als verdediger met 2 handen om de tegenstander staat en ook nog met je rug naar de bal dan mag er wat mij betreft altijd een penalty en geel volgen.quote:Op maandag 14 september 2026 10:59 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja, het is een beetje dubbel. Ik vind dat Obispo niet in alle gevallen zijn best deed om te blijven staan, zeg maar. Maar ik vond zijn verhaal na de wedstrijd wel terecht. Er is voor het seizoen een heleboel bombarie gemaakt over nieuwe regels en vasthouden, maar als je dan een heupworp in de 16 niet bestraft met een pingel dan ga je natuurlijk nooit verandering zien in hoe die duels gespeeld worden.
De lezing van Makkelie (volgens Obispo) dat het dan alleen een pingel is als de bal ook in de buurt is is natuurlijk krankjorum. Je weet nooit of die bal daar niet kan komen met al die scrimmages (of simpel doorkoppen) na een corner, dus zoveel mogelijk spelers preventief tegen de grond werken is dan het recept voor het verdedigen bij corners?
Lijkt me dat de scheidsrechters daar nog maar eens over moeten babbelen samen.
Hij is momenteel niet in vorm. Hadden hem met vorm inderdaad moeten verkopen, maar eigenlijk was dat op dat moment (winterstop 2026) niet wenselijk. Hopelijk schiet hij er 12 + in dit seizoen en slijten ze hem komende zomer.quote:Op maandag 14 september 2026 10:25 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Dat is echt wel veel voor zo'n matige spits. Kan nog wel eens een duur foutje zijn geweest. Al blijft het een Amerikaan.
Makkelie (en de VAR) hanteren gewoon weer eens de eigen regels. Dat hoort niet. Maar daar zul je de scheidsrechtersbaas niet over horen.quote:Op maandag 14 september 2026 10:59 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja, het is een beetje dubbel. Ik vind dat Obispo niet in alle gevallen zijn best deed om te blijven staan, zeg maar. Maar ik vond zijn verhaal na de wedstrijd wel terecht. Er is voor het seizoen een heleboel bombarie gemaakt over nieuwe regels en vasthouden, maar als je dan een heupworp in de 16 niet bestraft met een pingel dan ga je natuurlijk nooit verandering zien in hoe die duels gespeeld worden.
De lezing van Makkelie (volgens Obispo) dat het dan alleen een pingel is als de bal ook in de buurt is is natuurlijk krankjorum. Je weet nooit of die bal daar niet kan komen met al die scrimmages (of simpel doorkoppen) na een corner, dus zoveel mogelijk spelers preventief tegen de grond werken is dan het recept voor het verdedigen bij corners?
Lijkt me dat de scheidsrechters daar nog maar eens over moeten babbelen samen.
Dus eigenlijk zegt Makkelie dat je op het middenveld iedereen naar de grond mag trekken zolang de bal niet in de buurt is? Of gelden daar dan ineens andere regels?quote:Op maandag 14 september 2026 10:59 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
De lezing van Makkelie (volgens Obispo) dat het dan alleen een pingel is als de bal ook in de buurt is is natuurlijk krankjorum.
Makkelie is sowieso een rare kwibus. Je ziet gewoon aan zijn hele lichaamstaal dat hij de situatie nooit baas is. Laat zich veel te veel leiden door wat mensen op het veld tegen hem zeggen en is, ondanks zijn ervaring, ook nog stelselmatig onder de indruk van fluitende mensen op de tribunes.quote:Op maandag 14 september 2026 12:08 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dus eigenlijk zegt Makkelie dat je op het middenveld iedereen naar de grond mag trekken zolang de bal niet in de buurt is? Of gelden daar dan ineens andere regels?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |