Toch wil wel zien hóe... en de Exit van mislukte Zoëquote:Op donderdag 1 oktober 2026 00:25 schreef freaky40 het volgende:
Slangen speelde finale; Delano wint cyclus....
Zonde maar maakte ook niet echt TV, beetje politiek correct meisje.quote:Op donderdag 1 oktober 2026 14:31 schreef KinKiJan het volgende:
Kennelijk is ook Bregje vertrokken.
7* nieuwe dus
Jammer, vond haar een van de weinig normale bewoners (ondanks het gejank).quote:Op donderdag 1 oktober 2026 14:31 schreef KinKiJan het volgende:
Kennelijk is ook Bregje vertrokken.
7* nieuwe dus
Zou Joshlyn niet eindelijk eens ophoepelen?quote:Op donderdag 1 oktober 2026 17:58 schreef 5thencounter het volgende:
Resumeren, de vertrekkers op een rijtje
Ricardo, is alweg
Ian, ook al weg
Bregje gaat vrijwillig
DieLano wint de ton gaat ook weg
Hanna , weggestemd door eigen bondje
Jordy, gaat vrijwillig weg
Can , gaat vrijwillig weg
Heerlijke opruiming
Waarom zou ze? Ze leeft lekker daar kan alle kereltjes paaien die nog komen moeten, die grote waffel van haar overal indouwe, relle, stoke en janke als dingen haar kant niet opgaan..geen gezeik van haar vervelnde sussie thuis . neuh Joshy heeft een heerlijk leven daarquote:Op donderdag 1 oktober 2026 20:30 schreef LionHeart het volgende:
[..]
Zou Joshlyn niet eindelijk eens ophoepelen?
Gatverdamme. De allereerste winnaar die ik het 100% actief misgun.quote:Op donderdag 1 oktober 2026 00:25 schreef freaky40 het volgende:
Slangen speelde finale; Delano wint cyclus....
Ik vind het wel leuk dat hij heeft gewonnenquote:Op donderdag 1 oktober 2026 22:54 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Gatverdamme. De allereerste winnaar die ik het 100% actief misgun.
Ik ook, maar alleen omdat ie dan vertrekt.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 09:20 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk dat hij heeft gewonnen
Eindelijk iemand die lekker vals was, ik vond het overigens best meevallen al had hij zeker zijn momenten.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 09:22 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ik ook, maar alleen omdat ie dan vertrekt.![]()
Valse gast.
Bah hoop het toch niet. Weer zo'n verschikkelijk irratant figuur.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 09:24 schreef KinKiJan het volgende:
[ afbeelding ]
Hoop het niet; dit soort figuren maken er een trash RLS van. Prima geschikt voor sloeries in de bushbush, dat wel.
quote:De eerste bewoner van de nieuwe cyclus van De Bondgenoten is al bekend. Vanaf cyclus 34 maken kijkers kennis met Demi Reuvers. Zij is het nichtje van Romy, die eerder meedeed aan Paradise Hotel. Het is RealityFBI dat de naam van de eerste nieuwe deelnemer al bekend heeft gemaakt.
Die huilt om niks. Op de normale manier zonder laurel: exit. Nu met laurel: ook exit.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:24 schreef 5thencounter het volgende:
Leuk FuckActie weer, en nieuw in het program, Laurel mag als eerste Nieuwe de Loods in vlak voor de cyclus einde. met volledige immuniteitHanna jankt gelijk al want die blijft dus op de schopstoel zitten waar ze al zat
![]()
[ afbeelding ]
Ik snap nog die move van Febo niet om er vast één Nieuwe in te pleuren die het TV hok mag gaan wonen tot de nieuwe cyclusquote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:35 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Die huilt om niks. Op de normale manier zonder laurel: exit. Nu met laurel: ook exit.
Misschien moet Yvonne het haar uitle... o nee, die snapt het spel ook niet...., aldus Hanna
Ja was van de week ook op zo'n juicekanaal te lezen. Dat Lovereality heeft het direct overgenomen, bleek later niet het zusje, maar nichtje van die Romy te zijn. Datzelfde juicekanaal had het er vanmorgen ook over dat het zusje van Fabienne ook de loods in komt.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:17 schreef Deisyy het volgende:
Ik las juist dat Demi Reuvers de eerste nieuwe bewoner is, zij schijnt een zus van Romy uit Paradise Hotel te zijn.
https://lovereality.nl/ee(...)ndgenoten-al-bekend/
[..]
Degene die in het verliezende bondje zit en nattigheid voelt kan zo wel de rest naaien. Als Hanna deze deal zou doen, zouden de vossen alsnog Yvonne of Lisanne weg moeten sturenquote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:37 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik snap nog die move van Febo niet om er vast één Nieuwe in te pleuren die het TV hok mag gaan wonen tot de nieuwe cyclus
Aha, dus als Hanna nu even "vrijwillg" vertrekt neemt onschendbare Laurel haar plaats in, zou een top mesje in de rug zijn van Vonny en Liesjequote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:41 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Degene die in het verliezende bondje zit en nattigheid voelt kan zo wel de rest naaien. Als Hanna deze deal zou doen, zouden de vossen alsnog Yvonne of Lisanne weg moeten sturen
Maar dan is de vraag of ze dat zelf ook op tijd door zal hebbenquote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:47 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Aha, dus als Hanna nu even "vrijwillg" vertrekt neemt onschendbare Laurel haar plaats in, zou een top mesje in de rug zijn van Vonny en Liesje
Ze zit flink te janken maar ze weet al dat ze de lul is qua exit, en of de Vossen nu op -380 of -480 komen boeit niet meer.. de keuze lijkt makkelijkquote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:48 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Maar dan is de vraag of ze dat zelf ook op tijd door zal hebben
Dat zusje van Fabienne las ik ook al inderdaad, leuk al die familiequote:Op vrijdag 2 oktober 2026 10:38 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ja was van de week ook op zo'n juicekanaal te lezen. Dat Lovereality heeft het direct overgenomen, bleek later niet het zusje, maar nichtje van die Romy te zijn. Datzelfde juicekanaal had het er vanmorgen ook over dat het zusje van Fabienne ook de loods in komt.
Dus als dat allemaal klopt hebben we al 'een nichtje van', 'een zusje van' en Laurel. Die als enige daadwerkelijk al door SBS zelf in de promo bevestigd is.
Kans jongeren...mmm. Iemand met een 'rugzakje' natuurlijk, je verwacht het niet...quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 15:32 schreef KinKiJan het volgende:
En we hebben een gezicht bij Laurel
[ afbeelding ]
Hij is die organisatie gestart, hij helpt juist jongeren 'met een rugzakje'.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 17:25 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Kans jongeren...mmm. Iemand met een 'rugzakje' natuurlijk, je verwacht het niet...
30 tot 50% (eerder 50) in de hulpverlening heeft zelf in meer of mindere mate problematiek en gaat daarom anderen helpenquote:Op vrijdag 2 oktober 2026 18:12 schreef freaky40 het volgende:
Oh dat kan ook, leider van de groep want de rest die daar komen als nieuwe bewoner zijn allemaal 'rugzak' stumperts...We hadden ook al een keer iemand die begeleider was van een GGZ instelling...was geen succes...
Dat bleek ook in zijn introductiepraatje vanavond. Hij is zelf ook geen lieverdje geweest en beloofd dat ook niet te zijn in de loods....quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 20:12 schreef schetterklep het volgende:
[..]
30 tot 50% (eerder 50) in de hulpverlening heeft zelf in meer of mindere mate problematiek en gaat daarom anderen helpen
Bizar dat dit zo worst uitgemolkenquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 19:29 schreef schetterklep het volgende:
Even een hele uitzending Hannah dramaWanneer gaat die beslissing even definitief worden
@:edit ik denk wat is het rustig maar verkeerde topic![]()
Hier lezen scheelt een hoop tijdquote:Op maandag 5 oktober 2026 16:12 schreef Cirilico het volgende:
En daarom kijken we niet tot na de knock-outs.
Ik denk eerst de vrijwilligen , dan de "moetjes" en daarna pas de winnaarquote:Op dinsdag 6 oktober 2026 16:55 schreef KinKiJan het volgende:
Je ziet Delano, Dylan en Dennis nog op de bank zitten in die afscheidpromo.
Klopt de spoiler niet, of vertrekt de rest nu voor de finale?
Hoop het, Delano mag thuis gaan rellenquote:Op dinsdag 6 oktober 2026 17:08 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik denk eerst de vrijwilligen , dan de "moetjes" en daarna pas de winnaar
Of er is iets mis op de Knip&Plak afdeling , wat niet verwonderlijk zou zijn
Je zou bijna denken dat 'ie niet weg wil, zelfs met een tonquote:Op dinsdag 6 oktober 2026 17:20 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Hoop het, Delano mag thuis gaan rellen
Gaat 'ie voor SpeedExit Trofee?quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:15 schreef KinKiJan het volgende:
Laurel schijnt al weer weg te zijn volgens Jolanda![]()
![]()
Duur hostel geweestquote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:20 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Gaat 'ie voor SpeedExit Trofee?
Dat is snelquote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:15 schreef KinKiJan het volgende:
Laurel schijnt al weer weg te zijn volgens Jolanda![]()
![]()
quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:15 schreef KinKiJan het volgende:
Laurel schijnt al weer weg te zijn volgens Jolanda![]()
![]()
Sneller dan die gast die zijn doel in drie dagen had bereikt, kan bijna niet.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:20 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Gaat 'ie voor SpeedExit Trofee?
Volgens het voorfilmpje houden Josh en Lies zich niet aan gemaakte afspraken. Denk dat er verder niemand echt met hem wil. Voelt ie zich afgewezen. Zoiets?quote:Op woensdag 7 oktober 2026 15:23 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd naar de reden, even in een paar dagen je borg weggooien is wel bijzonder
Ik las het jaquote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:15 schreef KinKiJan het volgende:
Laurel schijnt al weer weg te zijn volgens Jolanda![]()
![]()
? hoezo?quote:Op woensdag 7 oktober 2026 17:51 schreef KinKiJan het volgende:
We gaan het zien morgen, bij die 538 live stream...
Morgen wordt die Televizier ring eindelijk uitgereikt, daarom is 538 dan weer in de loods. Zo kwamen we vorige keer ook te weten dat Fabienne vertrokken wasquote:
A zo, ik volg die televizier ring gebeuren nooit eigenlijk.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 18:41 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Morgen wordt die Televizier ring eindelijk uitgereikt, daarom is 538 dan weer in de loods. Zo kwamen we vorige keer ook te weten dat Fabienne vertrokken was
Is al te laat, Lautje heeft al een Haaien bandje om, als 'ie nu vertrekt bljft zijn plek 4 weken leeg .. een populair scenario tegenwoordigquote:Op woensdag 7 oktober 2026 21:42 schreef freaky40 het volgende:
Laurel zit vooralsnog in het faalbondje denk ik. Als hij er uit gaat blijft er niets over want Angela schat ik niet zo heel goed in, maar laat verrassen en Sayf verkloot graag opdrachten...Maar wellicht komt er een vervanger voor Laurel. Zou eigenlijk wel moeten zo vroeg in de cyclus.
Hoef ik niet naar te luisteren. Tchin sip.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 22:51 schreef 5thencounter het volgende:
Nog wat valse achterklap van De Homo.. ik wist niet dat DBG een eigen plopkap hadden ..
En de vraag Wie Is De Nieuwe Homo ( In of uit de kast) nu daar .. een BG zonder kan haast niet tegenwoordig![]()
[ afbeelding ]
SPOILER: kort verhaal langOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
quote:Op donderdag 8 oktober 2026 16:54 schreef KinKiJan het volgende:
Sem een vrouwenmeppert
Lang verhaal kort: Sem zou zijn toenmalige vriendin op Bonaire zwaar hebben mishandeld..
Reactie Talpa: geen strafblad en er is eventueel beveiliging aanwezigIs dat dezelfde "Channel" die zei dat Lau al naar huis is?SPOILER: kort verhaal langOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nope, het Laurel is Hard(y) weg gerend verhaal komt van degene die ook altijd de winnaars lekt.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 16:56 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Is dat dezelfde "Channel" die zei dat Lau al naar huis is?
Ik zag een paar dagen geleden wel iets met rooie kaart langskomen, maar lijkt me moeilijk te gelovenquote:Op donderdag 8 oktober 2026 16:59 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Nope, het Laurel is Hard(y) weg gerend verhaal komt van degene die ook altijd de winnaars lekt.
Beiden haai, misschien dat ze er voor hebben moeten spelen ofzo?quote:Op donderdag 8 oktober 2026 18:52 schreef LionHeart het volgende:
Sayf en Marjolein naar de Televizierring ..
Sayf ok, maar Marjolein??
Dacht ook eerst Floris te zien, maar Mercedes staat er welquote:Op donderdag 8 oktober 2026 19:26 schreef freaky40 het volgende:
Dacht dat ik Fleuris net zag, maar het was Dennis die blijkbaar een andere coupe heeft.
Soms gebeurt dat ... had ik ook eerder deze weekquote:Op donderdag 8 oktober 2026 19:38 schreef ChildoftheStars het volgende:
Oeps verkeerde topic zie ik nu,sorry
Net mensenquote:Op donderdag 8 oktober 2026 20:26 schreef chufi het volgende:
[..]
Soms gebeurt dat ... had ik ook eerder deze week
Ik lees dit net op facebook van De bondgenoten van Daan en Mel 2025 Komt zo te lezen wel van een juicekanaal, dus zal wel niet waar zijnquote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:42 schreef KinKiJan het volgende:
Vind het maar een rare gast die Sem. Alsof ie de hele tijd een act op staat te voeren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door Dotteke op 08-10-2026 21:50:07 ]Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Het kan best waar zijn. Ze posten niet alleen maar onzin. Staat trouwens hierboven ook al ergens in een post in een spoiler. Rechtstreeks van dat juice kanaal.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:44 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik lees dit net op facebook van De bondgenoten van Daan en Mel 2025 Komt zo te lezen wel van een juicekanaal, dus zal wel niet waar zijn
[ afbeelding ]
Had het gezien en hierboven inderdaad al gepost. Talpa maakt zich er niet zo druk om, er loopt genoeg beveiligingquote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:44 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik lees dit net op facebook van De bondgenoten van Daan en Mel 2025 Komt zo te lezen wel van een juicekanaal, dus zal wel niet waar zijn
[ afbeelding ]
O niet gezien, kwam het tegen op de tijdlijnquote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:48 schreef LionHeart het volgende:
[..]
Het kan best waar zijn. Ze posten niet alleen maar onzin. Staat trouwens hierboven ook al ergens in een post in een spoiler. Rechtstreeks van dat juice kanaal.
quote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:44 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik lees dit net op facebook van De bondgenoten van Daan en Mel 2025 Komt zo te lezen wel van een juicekanaal, dus zal wel niet waar zijnOh jemig. Ik hoop dat het nep nieuws isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja dat hoop ik ook, vaak heb ik het niet zo hoog op met die juchychannelsquote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh jemig. Ik hoop dat het nep nieuws is
Dat dusquote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:58 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja dat hoop ik ook, vaak heb ik het niet zo hoog op met die juchychannels
Lees net nog een stuk, waarin staat dat Talpa zegt dat hij niet veroordeeld is hij een psychische test heeft gehad en er bewaking isquote:Op donderdag 8 oktober 2026 22:53 schreef freaky40 het volgende:
Lijkt me sterk dat dit klopt, er wordt zo streng gecast bij dit soort programma's, kan niet waar zijn. Buiten dat weet ik nog niet wat ik van Sem vindt. Profileert zich een beetje als deug dominee en popi jopie.
Angela is verslaafd blijkbaar, ze móet tabak, en ze is NIET doorgeslagen maar er wordt WEL besteldquote:Op vrijdag 9 oktober 2026 10:31 schreef KinKiJan het volgende:
Na de ring weer over naar de orde van de dag: de goeie ouwe tabakruzie, die weer terug is van weggeweest
[ afbeelding ]
Zekerquote:Op vrijdag 9 oktober 2026 12:31 schreef LionHeart het volgende:
We gaan veel plezier beleven aan Angela. Als ze blijft tenminste. Was zij gister wel in beeld?
Sem is zo'n type die zo overdreven blij en popi jopi doet dat je gewoon merkt dat het fake is en er iets niet klopt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 08:21 schreef Scottie16 het volgende:
Mensen die in het begin popi jopi doen, haken al snel af. De ware aard komt wat later naar boven.
Ik had al het gevoel dat Angela voor herres zou zorgen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 10:36 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Angela is verslaafd blijkbaar, ze móet tabak, en ze is NIET doorgeslagen maar er wordt WEL besteld
[ afbeelding ]
En Lau zit vanavond dus nog in de Loods
Anders wel irritatie, ze ontpopt nu al als een contiune Ouwe Giebelkut dat het net iets teveel isquote:Op vrijdag 9 oktober 2026 13:53 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Ik had al het gevoel dat Angela voor herres zou zorgen.
SBS is niet scheutig meer met delen blijkbaar zijn ze bang voor kijkcijfer verliesquote:Op vrijdag 9 oktober 2026 14:47 schreef Puzzie het volgende:
Weinig spoilers nog in dit spoiler topic
Las dat er op juice-channels al hoop geruchten over hem gaan. Best heftig maar niet bevestigd.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 13:52 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Sem is zo'n type die zo overdreven blij en popi jopi doet dat je gewoon merkt dat het fake is en er iets niet klopt.
O Jee, en dan denken wij er komt heel wat... zal wel tegenvallen zoals altijd als ze die voorstukkies laten zienquote:Op vrijdag 9 oktober 2026 17:21 schreef 5thencounter het volgende:
Relletje.. Lautje en Angela over feesje en knoppendrukken in de nacht , spannend
[ afbeelding ]
Klopt, het zijn altijd nachtkaarsjes, maar Laurel fuckt al aardig opquote:Op vrijdag 9 oktober 2026 17:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O Jee, en dan denken wij er komt heel wat... zal wel tegenvallen zoals altijd als ze die voorstukkies laten zien
Zal ook wel minimaal inbeeld komenquote:Op vrijdag 9 oktober 2026 18:04 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Klopt, het zijn altijd nachtkaarsjes, maar Laurel fuckt al aardig op
quote:
quote:Op donderdag 8 oktober 2026 16:54 schreef KinKiJan het volgende:
Sem een vrouwenmeppert
Lang verhaal kort: Sem zou zijn toenmalige vriendin op Bonaire zwaar hebben mishandeld..
Reactie Talpa: geen strafblad en er is eventueel beveiliging aanwezigSPOILER: kort verhaal langOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 21:44 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik lees dit net op facebook van De bondgenoten van Daan en Mel 2025 Komt zo te lezen wel van een juicekanaal, dus zal wel niet waar zijnSpannondSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
My age is very
Inappropriate
for my behavior
IK hoop dat het leugens zijn, ik vertrouw die channels niet zoquote:
Ja ik vind dat ook niet okay.quote:Op zaterdag 10 oktober 2026 08:23 schreef Dotteke het volgende:
[..]
IK hoop dat het leugens zijn, ik vertrouw die channels niet zo
Ja... dit soort dingen kunnen onterecht levens verpesten. Ik hoop dat het niet waar isquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 08:23 schreef Dotteke het volgende:
[..]
IK hoop dat het leugens zijn, ik vertrouw die channels niet zo
Je ziet op facebook ook zoveel nepnieuws langs komen. Zijn allemaal van die reclame sites die voor iedere klik geld krijgen.quote:
Ja het gebeurd tegenwoordig helaas te vaak en er blijven altijd mensen die geloven wat er gezegd wordtquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 08:58 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja... dit soort dingen kunnen onterecht levens verpesten. Ik hoop dat het niet waar is
Ik kom daar nooit gelukkigquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Je ziet op facebook ook zoveel nepnieuws langs komen. Zijn allemaal van die reclame sites die voor iedere klik geld krijgen.
Ze maken een spannende koptest en de meeste trappen er in.
Ik lees het al niet eens meer
Ik kijk de tijdlijn altijd wel even, maar echt actief ben ik daar niet meer.quote:
Ik kijk bij die dingen altijd naar de reacties, dan weet je vaak al welke nonsens het is. Klikken op zulke links is niet handigquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Je ziet op facebook ook zoveel nepnieuws langs komen. Zijn allemaal van die reclame sites die voor iedere klik geld krijgen.
Ze maken een spannende koptest en de meeste trappen er in.
Ik lees het al niet eens meer
Ja zeker...quote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja het gebeurd tegenwoordig helaas te vaak en er blijven altijd mensen die geloven wat er gezegd wordt
Ik dacht jaren dat ik van facebook af was, totdat ik er vorig jaar in december achter kwam dat ik nog steeds facebook hadquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik kijk de tijdlijn altijd wel even, maar echt actief ben ik daar niet meer.
Ik ook hoor, maar er zijn er altijd die het geloven en hoe men er zo negatief mogelijk op reageerdquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:07 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik kijk bij die dingen altijd naar de reacties, dan weet je vaak al welke nonsens het is. Klikken op zulke links is niet handig
Er komt zoveel meuk voorbij
Ik vind het trouwens wel shockerend hoe mensen op anderen inhakken op de socials... Het gaat me echt te ver
[..]
Ja zeker...
Ik hoop voor alle partijen dat dit nonsens is!
Dat is zeker waar, op de groepen zitten vaak van die mensen die hard schreeuwen, alles beter denken te weten en het liefst de mensen tot hun bot afkraken. Inclusief de mensen die dicht bij die persoon staanquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:13 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik dacht jaren dat ik van facebook af was, totdat ik er vorig jaar in december achter kwam dat ik nog steeds facebook hadIk kreeg ineens allemaal berichten voor mijn verjaardag en ik begreep er niets van. Maar blijkbaar heb ik iets gedaan op insta waardoor die twee weer gekoppeld zijn, geen idee hoe of wat
![]()
Ik heb 2 keer gekeken maar het is zo veranderd , ik snap helemaal niets meer van facebook dus ik blijf liever weg.
Die groepen of clubs van bondgenoten heeft vaak zo'n tokkie gehalte , net als op X
Ja kloptquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:16 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik ook hoor, maar er zijn er altijd die het geloven en hoe men er zo negatief mogelijk op reageerd
Vreselijk !!quote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:17 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, op de groepen zitten vaak van die mensen die hard schreeuwen, alles beter denken te weten en het liefst de mensen tot hun bot afkraken. Inclusief de mensen die dicht bij die persoon staan
Ik heb mij zelf ook een keer mee laten slepen, daar schrok ik van.quote:Op zaterdag 10 oktober 2026 09:19 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja klopt
Ik bedoel ook puur over hoe stom en/of lelijk ze bepaalde mensen vinden. 'k Word er soms gewoon naar van. Ze gaan zo ver over mensen die ze niet kennen, enkel op televisie hebben gezien. Fok is daar super mild bij
En ja, hier oordeel ik ook hard: zij die zonder zonde leeft werpt de eerste steen. Echter gaat het daar veel harder, gemener en op de persoon dan ik ooit zou kunnen en willen doen.
Hoop echt dat Sayf en Marjolein voet bij stuk houden. Roken is geen recht. Zij wil gewoon 50% van de punten opmaken aan roken, koffie en eten. De overige drie (gelukkig straks 2) moeten de rest delen. Kan niet, hè!quote:Op zondag 11 oktober 2026 12:42 schreef 5thencounter het volgende:
Angela Rookhuizen
Zal ook wel snel verdwijnen
[ afbeelding ]
John Welten Cookiecartoons
Alleen aan koffie en shag, eten of vitaminen hoeft ze niet, daar krijgt ze nierstenen van.quote:Op maandag 12 oktober 2026 14:11 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoop echt dat Sayf en Marjolein voet bij stuk houden. Roken is geen recht. Zij wil gewoon 50% van de punten opmaken aan roken, koffie en eten. De overige drie (gelukkig straks 2) moeten de rest delen. Kan niet, hè!
Ik dacht dat ze daar het PGB voor hadden uitgevonden mits er voldoende punten zijn , Angela moet gewoon geduld hebben roken is peperduur, straks wil iemand alleen maar rosbief, kaviaar en Sherry.. gaat ook nietquote:Op maandag 12 oktober 2026 14:11 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoop echt dat Sayf en Marjolein voet bij stuk houden. Roken is geen recht. Zij wil gewoon 50% van de punten opmaken aan roken, koffie en eten. De overige drie (gelukkig straks 2) moeten de rest delen. Kan niet, hè!
Ja maar, als ze dat al 43 jaar eten!!quote:Op maandag 12 oktober 2026 15:00 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze daar het PGB voor hadden uitgevonden mits er voldoende punten zijn , Angela moet gewoon geduld hebben roken is peperduur, straks wil iemand alleen maar rosbief, kaviaar en Sherry.. gaat ook niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |