Mogguh Dotquote:
O dat zijn van de kudt periodes. Ik kon dat trouwens toen ook wel, kinderen voeden en het bed weer in en verder slapen.quote:Op donderdag 3 september 2026 07:19 schreef Zucht. het volgende:
[..]
Ja is ideaal, geleerd tijdens de huil periode van de oudste toen die klein was, elke 5 min slaap was zinvol
Hoe is het met de muggenquote:
Scorelijst 'Het Dodetopicspel', gegenereerd op: 03-09-2026 07:30SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Et was wat meer dan voeden, reflux, berg etcetcquote:Op donderdag 3 september 2026 07:21 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dat zijn van de kudt periodes. Ik kon dat trouwens toen ook wel, kinderen voeden en het bed weer in en verder slapen.
Nu lukt mij dat echt niet meer
Zielig voor de kleine en een zeer vermoeiende tijd voor oudersquote:Op donderdag 3 september 2026 07:30 schreef Zucht. het volgende:
[..]
Et was wat meer dan voeden, reflux, berg etcetc
Het gaat helaas uitstekend met zequote:
Ach heb het overleefd 😃quote:Op donderdag 3 september 2026 07:31 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zielig voor de kleine en een zeer vermoeiende tijd voor ouders
Je bloed is te lekkerquote:Op donderdag 3 september 2026 07:33 schreef drakin het volgende:
[..]
Het gaat helaas uitstekend met ze
Das ook weer waarquote:
Ik ben lekkerquote:
Weinig tot geen muggen hier. Ben blij dat ik overal horren voor hebquote:Op donderdag 3 september 2026 07:42 schreef Zucht. het volgende:
Hier zijn ook nog een paar muggen, vooral woonkamer s’avonds als ik net rustig op de bank zit als de kids in bed liggen 🤬
naja ik kan er wel tegen, maar begint beetje eentonig te worden die AI. Al met al wat ik er zo inzet waren nog aardige eigen teksten van mezelfquote:
doe nou eens gewoon, LOL. tis oke. mss snap je dan.quote:Op donderdag 3 september 2026 07:58 schreef drakin het volgende:
Ik zal ook nooit op iets klikken wat jij hier post.
Wat jij leuk vindt Kree hoeft een ander niet leuk te vinden en je spamt wat af met je ai liedjes.quote:Op donderdag 3 september 2026 08:00 schreef kree het volgende:
[..]
doe nou eens gewoon, LOL. tis oke. mss snap je dan.
quote:Op donderdag 3 september 2026 08:02 schreef drakin het volgende:
Absoluut niet
En ga niet zeiken want dan ga je weer onder de blokkeer knop
Ik wel luister altijd naar de teksten omdat ik nieuwsgierig bent wat er nu weer uit komtquote:Op donderdag 3 september 2026 08:03 schreef drakin het volgende:
Ik geloof er niks van dat anderen erop klikken
geeft een hoop rust zon knopquote:
het ging niet om leuk vinden of hoe enzso,,, want dat was de vraag?quote:Op donderdag 3 september 2026 08:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wat jij leuk vindt Kree hoeft een ander niet leuk te vinden en je spamt wat af met je ai liedjes.
Niet iedereen vindt dat leuk
Zouden er meer moeten doen erger je aan iemand zet lekker op negeer of scrol lekker door doe ik ookquote:
Nee, zit niets kwaads achter, maar menigeen vindt het niet leuk of zijn het zat.quote:Op donderdag 3 september 2026 08:05 schreef kree het volgende:
[..]
het ging niet om leuk vinden of hoe enzso,,, want dat was de vraag?
Maar niet op link klikken hoewel die gewoon officieel is en niks zonder wat?
hoeft niet natuurlijk, maar als iemand denkt dat er wat achter zit van mij. dan weet jij en rest wel dat dat niet zo is.
snap je wel he,,,, maar ben eigenlijk nu ff kritisch erover met vragen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |