Ik vrees dat dat soort lui, eenmaal op het Darkweb, niet op zoek gaat naar spelletjesquote:Op woensdag 2 september 2026 10:21 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk bij wet verboden en gaat niet gebeuren. Maar ik vrees dat er op de darkweb wel dit soort spellen te vinden zijn. Maar daar denk ik liever niet te lang over na
Die games zijn er wel hoor.quote:Op woensdag 2 september 2026 12:44 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Heb ik niet. Sorry, ik ging er volautomatisch van uit dat als er virtuele schietpartijen gespeeld kunnen worden, dat dit ook mogelijk is met andere wreedheden.
Je zou ook zelf kunnen gaan zoeken als dit jou aanspreekt.
Dat hoef ik allemaal niet weten, joh!quote:Op woensdag 2 september 2026 14:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Die games zijn er wel hoor.
People Playground bijv. Al zijn dat dan ragdolls. "Shoot, stab, burn, poison, tear, vaporise, or crush ragdolls in a large open space."
The Executioner.
Je moet gevangenen fysiek en mentaal breken in een martelkamer om bekentenissen af te dwingen, terwijl je ondertussen probeert je eigen mentale gezondheid op peil te houden.
The Punisher: Deze actiegame staat bekend om zijn "interrogatie-mechanieken". Je kunt vijanden boven een draaiende boor houden, hun hoofd in een aquarium met piranha's duwen of ze dreigen te pletten met zware machines om ze te laten praten.
Er zijn er tientallen.
Het is ook wel bijzonder dat dit allemaal toegestaan is, als ik er zo over denk, maar dat we met ander soortige games bijv als de pixels richting pedofilie of verkrachting gaan, we veel meer moeite hebben.quote:Op woensdag 2 september 2026 15:00 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dat hoef ik allemaal niet weten, joh!
wat is er bijzonder aan?quote:Op woensdag 2 september 2026 15:04 schreef capricia het volgende:
Het is ook wel bijzonder dat dit allemaal toegestaan is
Dat geldt uiteraard ook voor virtuele kinderporno. Maar gezien de precaire lading slaan we dan acuut op tilt en gaan we er voor het gemak maar vanuit dat dat wél een katalysator is voor daadwerkelijk seksueel kindermisbruik.quote:Op woensdag 2 september 2026 16:27 schreef RM-rf het volgende:
het is ook iets waarbij je sterk kunt afvragen of het werkelijk zo is dat zulke videogames (of bv muziek waarin aan zulke zaken gerefeert wordt) of bv films waarin dat afgebeeld wordt (en voor de échte boomers: Boeken waarin dat beschreven wordt) ervoor zorgen dat mensen dat in de werkelijkheid ook gaan uitvoeren.
Wat maakt dat nou uit? Als dit de enige manier is om aan je gerief te komen, neem je toch ook genoegen met een beeld van de Coentunnel?quote:Op woensdag 2 september 2026 09:35 schreef CarbonC het volgende:
Kun je zo'n gamemokkel ook aanpassen aan je eigen smaak?
Juist. Sex hoort, althans volgens deze truttezus dan, romantisch te zijn, lief en vol aandacht voor elkander.quote:Op woensdag 2 september 2026 16:50 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik vind het hilarisch hoe zo'n trut wel problemen heeft met haar verloofde en het 'daten met een fictieve partner', maar het doodschieten van fictieve mensen, het overvallen van fictieve banken, het stelen van fictieve spullen en het joyriden in fictieve auto's geen probleem is.
Koek, fucking, koek.
Nou ja, jij zegt. laten we hier niet over spreken,quote:Op woensdag 2 september 2026 09:05 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nee de halve 18+ steamcatalogus hoeft hier niet besproken te worden.. Dat kan prima in KPD en is een hele andere categorie.
Bij die oude spellen moest je nog je eigen verbeelding gebruiken... Maar idd, genoeg games waar dat kan.quote:Op woensdag 2 september 2026 18:02 schreef Chandler het volgende:
Hihi.
Dan ben ik wel extreem vaak vreemd gegaan in GTA! en in Leisure Suit Larry
Exact dit, waarom hebben mannen wel die behoefte en veel tijd en energie hiervoor? En inderdaad, fictief, wat als het een relatie met een minderjarig kind zou zijn of een andere man? Zou dat de game minder interessant maken omdat het morele component een rol gaat spelen? Het is toch maar een game? Of is er iets van een onuitgesproken fantasie, ik weet het niet..quote:Op woensdag 2 september 2026 09:40 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hahaha, uiteraard
Nee, ik heb gewoon een fijne en gezonde relatie, en ik hoef er niet nog een naast die ik moet onderhouden, zelfs al is dat online met een fictief figuur
Aangezien de romantische relatie volledig optioneel is, van invloed kan hebben hoe goed ze samenwerken tijdens robberies enz, en ook evt op het verhaal ga ik zeker voor die volledige relatie indien mogelijkquote:Op vrijdag 4 september 2026 16:12 schreef Cockwhale het volgende:
Alsof mannen dit spelen om een relatie te onderhouden![]()
Vrouwen die The Sims speelden, onderhielden relaties. Mannen waren alleen maar op zoek naar manieren om de boel plat te branden. En dat is met GTA 6 niet anders.
Misschien omdat de fictieve vriendin niet zo'n ontzettende zeurpiet is?quote:Op donderdag 3 september 2026 23:16 schreef TheInnocent het volgende:
[..]
Exact dit, waarom hebben mannen wel die behoefte en veel tijd en energie hiervoor? En inderdaad, fictief, wat als het een relatie met een minderjarig kind zou zijn of een andere man? Zou dat de game minder interessant maken omdat het morele component een rol gaat spelen? Het is toch maar een game? Of is er iets van een onuitgesproken fantasie, ik weet het niet..
Fun fact, Lucia wordt ook kribbig als je niet je reageert op dr DM's of lang over sommige zaken doetquote:Op maandag 7 september 2026 09:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Misschien omdat de fictieve vriendin niet zo'n ontzettende zeurpiet is?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |