quote:Gevraagd naar het verschil tussen bijvoorbeeld BBB en JA21 aan de ene kant en haar beweging aan de andere kant, zegt Keijzer dat die partijen niks oplossen. "En als ik iets zeg, dan doe ik het."
https://www.nporadio1.nl/(...)g-een-rechtse-partijquote:'Rechtse file'
Politiek commentator Kees Boonman, denkt dat vooral de VVD dood nerveus wordt van een mogelijke nieuwe rechtse partij. "Uitgerekend de partij die tegen files is, die komt in een rechtse file." Volgens Boonman moeten partijen zich wel heel sterk profileren in het rechtse landschap om een graantje mee te pikken. En Mona Keijzer moet er wat Boonman betreft vooral voor waken dat haar nieuwe beweging niet een soort thuishaven gaat worden voor binnenlandse politieke vluchtelingen.
Mona overschat zich schromelijk.quote:
Zo conservatief zal Mona echt niet zijn. Nog even afgezien van dat je dat wenslijstje uit de VS niet zomaar op Nederland kan plakken.quote:Op donderdag 27 augustus 2026 14:59 schreef Timwonnacott het volgende:
Mag hopen dat project 2029 hooguit een ongelukkig gekozen naam is en niet een poging project 2025 te kopiëren maar ik vrees van niet.
De peer is echt zo'n fruitsoort die best lekker is, maar je nooit in de winkel koopt.quote:Op donderdag 27 augustus 2026 15:36 schreef Peppert het volgende:
Ik verslikte me bijna in mijn conferencepeer toen ik 30 zetels las.
Het zijn wel altijd mensen die echt een nieuw probleem aankaarten dat breed loopt, pf een nieuw gezicht heeft.quote:Op donderdag 27 augustus 2026 16:01 schreef Gimmick het volgende:
Tja, waarom niet? Niemand weet hoe de rechterkant hun drie-jaarlijkse verlosser kiest. Misschien valt het balletje dit keer op Keizer.
"Ik zeg wat ik denk en ik doe wat ik zeg"quote:
Precies dit hè? En ondertussen maar mekkeren op linksquote:Op donderdag 27 augustus 2026 17:55 schreef Breekfast het volgende:
There we go again. Aan het begin een stormloop van labiele rechtse kiezers die op Mona gaan stemmen, daarna volgt de teleurstelling, de schandalen en de incompetentie die horen bij een nieuwe partij. En vervolgens weer de ondergang. Zodat de rechtse kiezer daarna weer achter een nieuwe Messias kan aanlopen.
Die hebben al een Messias, Hij heet Jesus Klaverquote:Op donderdag 27 augustus 2026 18:02 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Precies dit hè? En ondertussen maar mekkeren op links
Tuurlijk wel, Mona wordt overeind gehouden door allerlei lobby's: agro, christenen en Israël.quote:Op donderdag 27 augustus 2026 16:09 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zo conservatief zal Mona echt niet zijn. Nog even afgezien van dat je dat wenslijstje uit de VS niet zomaar op Nederland kan plakken.
Mona is FvD zonder jodenhaatquote:Op donderdag 27 augustus 2026 20:47 schreef Oud_student het volgende:
Eigenlijk is er maar 1 rechtse partij, dat is FvD.
Andere partijen zeggen wel "rechts" beleid te willen uitvoeren, maar dat is alleen verkiezings rethoriek![]()
Zoals hier door anderen ook wordt gezegd: We zitten niet op Mona te wachten![]()
het voegt allemaal niets toe, nog een splinterpartij erbij
Dat is toch JA21, behalve dan ter bevrediging van het ego van Eerdmansquote:Op donderdag 27 augustus 2026 21:11 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
Mona is FvD zonder jodenhaat
Mona wil niet uit de EU en de NAVO, dat zijn fundamentele verschillen met Forum.quote:Op donderdag 27 augustus 2026 21:11 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
Mona is FvD zonder jodenhaat
Zowel Ja21, project2029, PVV, Markuszower, BBB zijn allemaal pro zionist.quote:Op donderdag 27 augustus 2026 21:16 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Dat is toch JA21, behalve dan ter bevrediging van het ego van Eerdmans![]()
Het is een typisch Nederlands verschijnsel;
2 mensen discussieren over politiek, dan worden 3 partijen opgericht![]()
Als je pas bij een partij kunt zijn als je alle punten kunt onderschrijven, dan hebben we 10 miljoen partijen nodig
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |