quote:Rapper Ye treedt in oktober twee keer op in Rusland, kaarten binnen paar uur uitverkocht
Ye geeft dit najaar twee concerten in Rusland.
De optredens van de Amerikaanse rapper vinden plaats op 10 en 11 oktober in de Gazprom Arena in de Russische stad Sint-Petersburg, zo valt te lezen op de website van Ye.
quote:Ye, eerder bekend onder de naam Kanye West, trad de afgelopen maanden onder meer op in Nederland, Turkije en Albanië.
Concerten in het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk en Polen gingen niet door na ophef over pro-nazi-uitlatingen die de rapper heeft gedaan.
mehquote:Op dinsdag 18 augustus 2026 12:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
N
[..]
Nou, als je dat artikel dus leest dan zie je heel goed waar Bolkesteijn voor waarschuwt en in hoeverre hij gelijk heeft gekregen.
De vraag is ook een beetje of Rusland nog in haar recht staat haar eigen invloedsfeer op te eisen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 13:56 schreef oheng het volgende:
[..]
"We" weten allang wat het doel is van deze oorlog.
- herstel van de tsaardom/USSR
- behoud van het putin regime
- weigering om de "kleine russen" als onafhankelijk te zien
Alle tientallen andere drogredenen zijn precies dat.
En als rusland zich zorgen zou maken over een externe bedreiging, dan is dat in eerste plaats china, gezien zij in 1969 nog een oorlog hebben uitgevochten, en actieve disputen hebben.
En het ergste is dat rusland nooit genoeg "buffer" zal hebben. Ze hebben nu al het grootste land op aarde, en NOG hadden ze meer "buffer" nodig. Hoe dom moet je wel niet zijn om hier in te trappen.
Afgezien dat andere landen nog véél meer recht hebben op een buffer tegen rusland.
En tot slot was NAVO lidmaatschap voor Oekraine helemaal niet in beeld, en een afspraak over NAVO uitsluiting is geweigerd door putin zelf (!).
Geitenwollen sokken zouden je goed staan, want je goedgelovigheid en onwetendheid kent werkelijk geen grenzen.
Bolkestein zou zich in zijn graf omdraaien met dat verwijfde gelul over rekening houden met gevoelens.
is al van maanden geleden toch?quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 16:30 schreef oheng het volgende:
Mislukte aanslag op een voormalige minister van de DPR.
Fun fact: deze "Oekrainsche rebel" is in Simbirsk (rusland) geboren.
Oh shit 12 juni. Ik ben te ver teruggebladeren op milinfolive.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 16:32 schreef skysherrif het volgende:
[..]
is al van maanden geleden toch?
Wel enigszins "zorgwekkend", ondanks wellicht de grootste drone aanval op moskou lijkt geen 1 doel succesvol geraakt.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 07:09 schreef onlogisch het volgende:
Het is weer lekker wakker worden in Moskou.
[ x ]
Denazificatie.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 14:29 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)kocht/160177439.html
Rapper Ye treed op in Ruzzia en gaat daar wat Pro Nazi uitspraken doen, dat mag , dat is stoer
[..]
[..]
Nou best wel zorgwekkend toch, al is her maar voor moraal. Is er een verklaring voor, doelen verder op afstand worden wel geraakt, veel luchtafwweer aanwezig?quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 16:54 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Wel enigszins "zorgwekkend", ondanks wellicht de grootste drone aanval op moskou lijkt geen 1 doel succesvol geraakt.
(1 of meerdere drones raakten wel een WB in Moskou maar deze vatte helaas geen vlam)
Verdedigen van Moskou heeft de hoogste prioriteit.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 18:47 schreef Adrie072 het volgende:
[..]
Nou best wel zorgwekkend toch, al is her maar voor moraal. Is er een verklaring voor, doelen verder op afstand worden wel geraakt, veel luchtafwweer aanwezig?
Dat gaat natuurlijk niet meer gebeuren. Het gaat er ook niet om Rusland zijn zin te geven, het gaat er om te kunnen begrijpen hoe Rusland de situatie beschouwt. Zodat je kunt anticiperen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 15:17 schreef Joppiez het volgende:
[..]
De vraag is ook een beetje of Rusland nog in haar recht staat haar eigen invloedsfeer op te eisen.
Als je inderdaad tegemoet wil komen aan de Russische "zorgen", moeten we terug naar de NAVO grenzen van 1997, zoals Rusland zelf ook heel duidelijk in is (geweest).
Ben benieuwd of @:LXIV dat voorstander van is? Rusland blijft anders altijd een stok houden om mee te slaan.
Ik denk dat de Oekraïners dat als geen ander goed kunnen inschatten eigenlijk.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat gaat natuurlijk niet meer gebeuren. Het gaat er ook niet om Rusland zijn zin te geven, het gaat er om te kunnen begrijpen hoe Rusland de situatie beschouwt. Zodat je kunt anticiperen.
Dat hele gelul over invloedssferen is natuurlijk ook je reinste imperialistische bullshit.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 15:17 schreef Joppiez het volgende:
[..]
De vraag is ook een beetje of Rusland nog in haar recht staat haar eigen invloedsfeer op te eisen.
Als je inderdaad tegemoet wil komen aan de Russische "zorgen", moeten we terug naar de NAVO grenzen van 1997, zoals Rusland zelf ook heel duidelijk in is (geweest).
Ben benieuwd of @:LXIV dat voorstander van is? Rusland blijft anders altijd een stok houden om mee te slaan.
De mysterieuze russische ziel...quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat gaat natuurlijk niet meer gebeuren. Het gaat er ook niet om Rusland zijn zin te geven, het gaat er om te kunnen begrijpen hoe Rusland de situatie beschouwt. Zodat je kunt anticiperen.
Ze hielden gewoon erg van tetris.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:24 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat hele gelul over invloedssferen is natuurlijk ook je reinste imperialistische bullshit.
Het is niet aan Rusland om te beslissen in welke landen zij de dienst uit te moeten maken. Maar goed, dat hadden alle landen uit het voormalige Warschau Pact wel door. Die zijn als de wiedeweerga lid van de NAVO geworden. Niet omdat ze dat werd opgelegd, maar omdat ze zich de Praagse Lente nog wel herinneren.
Er is maar één reden dat landen die voorheen veroverd zijn door Rusland bescherming zoeken en dat is de eeuwenlange imperialistische geschiedenis van de Russen zelf.
Ja die zitten niet te wachten op zo'n georganiseerde invasie vanuit Moskou van migranten.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:28 schreef Lospedrosa het volgende:
Ondertussen aan de grens van Polen:
https://www.instagram.com/reel/DcIf0o4otrq/
Voor onze gezondheid laten we eerst maar hopen dat Duitsland weer een powerhouse gaat worden wat Europa in haar kielzog meesleept en dat wij zelf eens stoppen met het laffe gekut. Want als de rus bloed ruikt, trekt het oostwaarts.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat gaat natuurlijk niet meer gebeuren. Het gaat er ook niet om Rusland zijn zin te geven, het gaat er om te kunnen begrijpen hoe Rusland de situatie beschouwt. Zodat je kunt anticiperen.
maar dan hebben wij toch niks te vrezen :-)quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:38 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Voor onze gezondheid laten we eerst maar hopen dat Duitsland weer een powerhouse gaat worden wat Europa in haar kielzog meesleept en dat wij zelf eens stoppen met het laffe gekut. Want als de rus bloed ruikt, trekt het oostwaarts.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:40 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
maar dan hebben wij toch niks te vrezen :-)
Lavrov zegt dat Japan zich ver van Russsisch territorium moet houden en hun bezittingen moet weghalenquote:
Benieuwd hoe die jappen gaan reageren.. die zij volgens mij nogal snel gekrenkt in hun trots.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:42 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Lavrov zegt dat Japan zich ver van Russsisch territorium moet houden
Hahaha Russische staatspoppen zeggen dingen. Man man daar kan Ben-Gvir nog een puntje aan zuigen hoor lol.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 19:42 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Lavrov zegt dat Japan zich ver van Russsisch territorium moet houden
Bekijk deze YouTube-video
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |