Mijn Engelse clubjequote:Op woensdag 5 augustus 2026 19:11 schreef Alaphilippe_ het volgende: Veltman-geruchten kunnen voor 2026 de ijskast in. Hij gaat naar West Ham in de Championship. Leuke uitdaging.
Door Green Street Hooligans geïnspireerd?quote:Op woensdag 5 augustus 2026 19:48 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Mijn Engelse clubje. Hopelijk weer snel de PL in.. als is de puinhoop nog groter dan dat ie ooit bij ons is geweest.
Fuck West Hamquote:Op woensdag 5 augustus 2026 19:48 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Mijn Engelse clubje. Hopelijk weer snel de PL in.. als is de puinhoop nog groter dan dat ie ooit bij ons is geweest.
Toch niks meer aan met dat nieuwe stadionquote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:05 schreef Wotte het volgende:
[..]
Door Green Street Hooligans geïnspireerd?
Payet op Boleyn Ground, een klassiek staaltje 'The streets won't forget'.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:32 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Toch niks meer aan met dat nieuwe stadion
Nope niet eens haha. Door een bezoekje van een niet of wel degradatie pot. Was tijdens het gedonder met o.a. Tevez. De film zagen we later.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:05 schreef Wotte het volgende:
[..]
Door Green Street Hooligans geïnspireerd?
Ben er ook nog niet geweest.. Upton Park was geniaal. Mooie potjes gezien daar. Ook mindere helaas haha.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:32 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Toch niks meer aan met dat nieuwe stadion
Lijkt nu ook wel wat op Emirates Stadium.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:32 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Toch niks meer aan met dat nieuwe stadion
Ik heb tijdje SK Brann gevolgd door een Football Manager savequote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:38 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Nope niet eens haha. Door een bezoekje van een niet of wel degradatie pot. Was tijdens het gedonder met o.a. Tevez. De film zagen we later.
Mogen ze weer tegen 'mijn' Engelse clubje QPR. Die intussen ook alweer honderdduizend jaar in het Championship spelen.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 19:48 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Mijn Engelse clubje. Hopelijk weer snel de PL in.. als is de puinhoop nog groter dan dat ie ooit bij ons is geweest.
quote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:57 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:Maxi-mus SPORT heeft het over een definitieve transfer van Torrents. Met bonussen zo'n 6 miljoen. Barça kan meedelen in 50% van een transfersom, maar heeft ook een terugkoopoptie.
https://www.sport.es/es/n(...)-paso-ajax-133126077
quote:Volgens informatie van SPORT vertrekt Jofre definitief naar Ajax. Barça behoudt 50 procent van een eventuele toekomstige transfersom en de totale deal kan oplopen tot zes miljoen euro dankzij verschillende bonussen op basis van prestaties. De linksback tekent een contract voor vier jaar bij de Amsterdamse club, tot medio 2030. Ajax zet daarmee vol in op een van de grootste talenten uit La Masia.
Daarnaast heeft Barça een terugkoopclausule bedongen. Die constructie werd enkele dagen geleden al gemeld door Nil Solà van Cadena SER en is nu bevestigd na gesprekken die deze donderdag in een stroomversnelling zijn geraakt.
Binnen Barça wordt Ajax gezien als een ideale bestemming. Dat komt door de speelstijl van de Nederlandse club, maar ook door de goede relatie tussen beide clubs. Bovendien is Marc-André ter Stegen onlangs eveneens naar de Nederlandse hoofdstad verhuisd. Ook de aanwezigheid van Míchel wordt als een belangrijke factor beschouwd. De Spaanse trainer heeft de afgelopen jaren bij Girona duidelijk laten zien dat hij een voorkeur heeft voor verzorgd balbezitvoetbal, iets waarvan Jofre volgens Barça zonder twijfel kan profiteren.
https://imgur.com/uploadquote:Op woensdag 5 augustus 2026 21:27 schreef BEFEM het volgende:
[ afbeelding ]
Overzicht van de cijfers van Ajax t/m 2025 voor de liefhebbers
Edit: Waar kan je tegenwoordig plaatjes uploaden die het ook op fok doen?
Je hebt de verkeerde link gekopieerdquote:Op woensdag 5 augustus 2026 21:27 schreef BEFEM het volgende:
[ afbeelding ]
Overzicht van de cijfers van Ajax t/m 2025 voor de liefhebbers
Edit: Waar kan je tegenwoordig plaatjes uploaden die het ook op fok doen?
Ja dat heb ik maar ik zie op fok een foutmelding bij mijn plaatje. Als jk op de link klik doet ie het wel overigens. Vroeger kon je altijd tinypic (hihi) doen maar dat werkt niet meer.quote:
quote:Op woensdag 5 augustus 2026 21:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Je hebt de verkeerde link gekopieerd
[ afbeelding ]
Uiteindelijk is FRENKIE gewoon een kind van Ajax, als je die stukken leest. Jongen komt gewoon weer met het fietsje naar huis als Barça hem uitkotst.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 20:32 schreef Tarado het volgende:
Ter Stegen verklaart zijn keuze voor Ajax: ‘Weer genieten van het voetbal’.
Daar hoop ik ook op
Barca is vooral een rotslechte werkgever die keer op keer de eigen spelers flikt.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 21:47 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Uiteindelijk is FRENKIE gewoon een kind van Ajax, als je die stukken leest. Jongen komt gewoon weer met het fietsje naar huis als Barça hem uitkotst.
De spelers in kwestie.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 22:14 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Barca is vooral een rotslechte werkgever die keer op keer de eigen spelers flikt.
Alle voetballers bij topclubs verdienen veel. Niet alle topclubs beloven hun spelers eerst een 'loyaliteitsconstructie' en schilderen die spelers vervolgens af als geldwolven wanneer ze ze moeten uitbetalen.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 23:08 schreef Wotte het volgende:
[..]
De spelers in kwestie.
[ afbeelding ]
Heerst een giftige cultuur rond Ter Stegen en De Jong. Hele sterke framing waar ze zich niet tegen uitspreken als club.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 22:14 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Barca is vooral een rotslechte werkgever die keer op keer de eigen spelers flikt.
Ik geloof niet dat er zoveel keepers zijn die twintig miljoen euro per jaar vangen. Kan me best voorstellen dat Ter Stegen een doorn in het oog is van dat bestuur. Het is niet chique maar het is topsport. Ik bedoel de altijd hardwerkende en bovendien meermaals belangrijke Akpom werd ook zonder pardon in kleedkamer B gestopt omdat ze te veel centen kosten. Zo werkt het ook vaak in die wereld.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 23:28 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Alle voetballers bij topclubs verdienen veel. Niet alle topclubs beloven hun spelers eerst een 'loyaliteitsconstructie' en schilderen die spelers vervolgens af als geldwolven wanneer ze ze moeten uitbetalen.
wat Frenkie betreft is dat simpelweg omdat zijn vrouw niet weg wil uit Barcelona.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 23:31 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Heerst een giftige cultuur rond Ter Stegen en De Jong. Hele sterke framing waar ze zich niet tegen uitspreken als club.
Ik heb het idee dat die vent al 6 jaar bij ons rond loopt.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 18:34 schreef marcb1974 het volgende:
Hoe lang loopt het contract van Wijndal nog?
https://dagenaftellen.nl/tot/2027-06-30quote:Op donderdag 6 augustus 2026 08:18 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat die vent al 6 jaar bij ons rond loopt.
Ik kan niet ontkennen dat ik hetzelfde gedaan zou hebben.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 08:27 schreef Simmertje het volgende:
Wijndal gaat natuurlijk gewoon zijn contract uitzitten. Volgend jaar transfervrij en kan hij een paar miljoen tekengeld opstrijken in de zandbak.
Fair. Ik denk ook niet dat veel mensen hadden voorzien dat Wijndal zijn ontwikkeling bij Ajax niet door zou zetten. Kennelijk heeft hij nooit genoeg zelfvertrouwen gehad en gelooft hij dat zijn plafond bij az lag.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 09:12 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik kan niet ontkennen dat ik hetzelfde gedaan zou hebben.
Ja, of het is gewoon een matig backie.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 09:17 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Fair. Ik denk ook niet dat veel mensen hadden voorzien dat Wijndal zijn ontwikkeling bij Ajax niet door zou zetten. Kennelijk heeft hij nooit genoeg zelfvertrouwen gehad en gelooft hij dat zijn plafond bij az lag.
Bij AZ was hij niet onbelangrijk, maar die versie van zichzelf heeft hij bij Ajax nooit laten zien.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 09:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, of het is gewoon een matig backie.
Ja, dat zie je vaak dat spelers met meer druk en op een hoger niveau niet aanhaken. 9 van de 10 keer een kwaliteitsprobleem.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 09:25 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Bij AZ was hij niet onbelangrijk, maar die versie van zichzelf heeft hij bij Ajax nooit laten zien.
Daarom gewoon ontbinden. Schrijf maar af.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 08:27 schreef Simmertje het volgende:
Wijndal gaat natuurlijk gewoon zijn contract uitzitten. Volgend jaar transfervrij en kan hij een paar miljoen tekengeld opstrijken in de zandbak.
Denk dat het ook gewoon een kwestie van slechte scouting is geweest. Mensen hadden best wel mogen bedenken dat hij zowel verdedigend als technisch-aanvallend heel veel beperkingen had en je met een beetje rennen leuk meekunt in de subtop eredivisie maar dat er een niveau hoger meer gevraagd wordt.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 09:17 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Fair. Ik denk ook niet dat veel mensen hadden voorzien dat Wijndal zijn ontwikkeling bij Ajax niet door zou zetten. Kennelijk heeft hij nooit genoeg zelfvertrouwen gehad en gelooft hij dat zijn plafond bij az lag.
Kuipvrees.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 09:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, dat zie je vaak dat spelers met meer druk en op een hoger niveau niet aanhaken. 9 van de 10 keer een kwaliteitsprobleem.
Inderdaad. Laten we een back halen die bewezen heeft goed meters te kunnen maken in de omschakeling door grote ruimtes te benutten, en die laten we dan in een systeem spelen waarbij hij eigenlijk zo veel mogelijk in de kleine ruimtes op de helft van de tegenstander komt te staan.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 10:09 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Denk dat het ook gewoon een kwestie van slechte scouting is geweest. Mensen hadden best wel mogen bedenken dat hij zowel verdedigend als technisch-aanvallend heel veel beperkingen had en je met een beetje rennen leuk meekunt in de subtop eredivisie maar dat er een niveau hoger meer gevraagd wordt.
Torrents.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 10:12 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Inderdaad. Laten we een back halen die bewezen heeft goed meters te kunnen maken in de omschakeling door grote ruimtes te benutten, en die laten we dan in een systeem spelen waarbij hij eigenlijk zo veel mogelijk in de kleine ruimtes op de helft van de tegenstander komt te staan.
Ik ben benieuwd, prima om achter Henrique te hebben zo te lezen. Al betwijfel ik wel of er heel veel ruimte voor zijn ontwikkeling is als Henrique 'gewoon' fit blijft de komende seizoenen, dat is normaal gesproken de nummer 1 back voor een aantal jaar.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 00:34 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://www.3cat.cat/espo(...)rca/noticia/3423748/
@:maxi-mus Cancelo komt eraan bij Barça. Met Baldé en Cancelo is het dan wat druk voor Torrents. Ze hebben verder al het vertrouwen. Hence:
https://x.com/FCBarcelona_cat/status/2083568435133603864
Van wat ik lees, is Torrents aanvallend een veelbelovende back. Alleen defensief nog groen achter de oortjes. De reden dat HANSI Flick hem nog niet volledig vertrouwt.
"Crisis bij Ajax-opponent Shelbourne: 'Maken geen schijn van kans tegen dit Ajax'"quote:Op donderdag 6 augustus 2026 10:56 schreef Houniet het volgende:
Ik heb gewoon zin om Ajax te kijken vanavond, hoe lang is dat geleden. . .
https://www.voetbalprimeu(...)nference-league.htmlquote:Ajax neemt het in de derde voorronde van de Conference League op tegen Shelbourne FC. De Amsterdammers hebben in het tweeluik helemaal niets te vrezen voor de Ierse opponent, zo denkt Gavin Cummiskey, journalist van The Irish Times, een kwaliteitskrant uit dat land. "Shelbourne maakt geen schijn van kans tegen dit Ajax."
Ajax wist in de tweede voorronde van de Conference League over twee wedstrijden af te rekenen met het Servische Vojvodina. In het uitduel wonnen de Amsterdammers met 1-4, in de Johan Cruijff ArenA met dezelfde cijfers. De tweede horde op weg naar het hoofdtoernooi is het Ierse Shelbourne. De club bereikte de derde ronde door af te rekenen met Nõmme Kalju FC uit Estland.
Dat deed Shelbourne met zeer ruime cijfers (5-2 winst, 2-1 verlies), maar Ajax hoeft zich geen zorgen te maken over de Ierse opponent. "Shelbourne maakt geen schijn van kans tegen dit Ajax. Ze kampen met een blessurecrisis. De drie spitsen ontbreken vanwege kwetsuren en de twee eerste keepers zijn geblesseerd", vertelt Cummiskey.
Nederlandse inbreng en wapens
Een van die geblesseerde keepers was Wessel Speel, wie nu op huurbasis bij Almere City FC speelt. De doelman doorliep de jeugdopleiding van FC Utrecht, voordat hij naar de Verenigde Staten vertrok. Uiteindelijk kwam hij bij Minnesota terecht, door wie hij werd verhuurd aan Shelbourne. "Hij is geblesseerd, maar het is een goede keeper."
Harry Wood was tot voor kort de meest gevaarlijke speler van Shelbourne. Hij maakte dit kalenderjaar in 25 competitiewedstrijden tien doelpunten en gaf vijf assists. "Hij was de beste speler van de competitie, maar wilde terug naar huis, naar Engeland." Hij verkaste naar Stockport County.
Op wie moet Ajax dan letten? "Ali Coote, de Schotse vleugelspeler en Sean Moore, jeugdinternational van Ierland." Daarnaast benoemt Cummiskey het middenveld, waar Kerr McInroy rondloopt. Hij heeft met 325.000 euro de hoogste marktwaarde van de selectie. "Hij is een beetje vergelijkbaar met Mark van Bommel, ook al speelde hij wel op een veel hoger niveau natuurlijk", lacht Cummiskey.
'Ajax de club van Cruijff, totaalvoetbal en Stapleton'
In Ierland kijkt men met bewondering naar de tegenstander uit Nederland. "Ajax is de club van Cruijff, totaalvoetbal en Frank Stapleton!", grapt Cummiskey. Stapleton is de enige Ierse voetballer die ooit het shirt van Ajax heeft gedragen. Hij kwam in totaal vier keer in actie voor de Amsterdammers. Door een hernia kwam de spits niet tot meer wedstrijden.
Voor de Ierse club blijft het duel met de Amsterdammers een grote wedstrijd. "Het wordt de belangrijkste wedstrijd voor Shelbourne sinds de kwalificatiewedstrijd in de Champions League tegen Deportivo La Corona in 2004."
Rijke historie
Shelbourne behoort tot de meest succesvolle clubs uit Ierland. De club uit Dublin werd liefst veertien keer landskampioen en kent een rijke historie die teruggaat tot 1895. Toch kende Shelbourne ook zware tijden: na financiële problemen en torenhoge schulden ging de club in 2007 failliet. Als gevolg daarvan moest het opnieuw beginnen op het tweede niveau van het Ierse voetbal, maar inmiddels draait de club weer op volle toeren.
De Ierse nummer drie van vorig seizoen is momenteel bezig aan een minder seizoen. "Vorig seizoen speelde Shelbourne in een 3-4-2-1-formatie met aanvallende vleugelverdedigers onder Damien Duff." Hij vertrok voor een rol als assistent-coach bij Premier League-club Brentford. Joey O’Brien werd aangesteld, maar werd snel ontslagen.
'Aanvallend, maar wisselvallig voetbal'
Onder Duff bereikte Shelbourne het hoofdtoernooi van de Conference League vorig seizoen. De Ieren speelden tegen AZ en maakten het de Alkmaarders lastig, maar verloren met 2-0. "We hoeven niet weer zo’n uitslag te verwachten. Het is sinds het vertrek van de vorige manager wisselvallig." Het niveau van de ploeg is dan ook omlaaggegaan. "Het is vergelijkbaar met de League One, het derde niveau van Engeland."
John Russell werd uiteindelijk voor de groep gezet. "Het is een slimme, jonge coach die graag aanvallend voetbal speelt, maar hij heeft tijd en nieuwe spelers nodig." Ajax hoeft daarom geen aanvallend Shelbourne te verwachten. "Shelbourne zal thuis compact en agressief spelen, en uit ultra-defensief. Ze spelen in een 4-5-1-formatie", legt Cummiskey uit.
Ondanks de defensieve speelstijl, incasseert de ploeg genoeg tegendoelpunten. In 24 competitieduels incasseerdede ploeg van Russell 35 tegendoelpunten. "Ze incasseren vooral slordige doelpunten. Concentratie is een groot probleem", vertelt The Irish Times-journalist over de huidige nummer vijf van Ierland.
Ajax begint de derde voorronde van de Conference League tegen Shelbourne in de eigen Johan Cruijff ArenA om 20.00 uur. Een week later staat de return op het programma op Tolka Park, waar 6.450 mensen in kunnen.
Dat was hun specialiteit las ik ja, dan kun je een tegendoelpunt wel weer noteren.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 11:16 schreef Simmertje het volgende:
Nah, dit wordt een feestje vanavond. Ik ga voor 6-1, schijnen namelijk wel redelijk goed te zijn met dode spelmomenten, dat kunnen wij niet verdedigen.
Bouwmannetje die zijn man laat lopen.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 11:24 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat was hun specialiteit las ik ja, dan kun je een tegendoelpunt wel weer noteren.
Geblokt worden is wat anders dan je man laten lopen.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 12:08 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Bouwmannetje die zijn man laat lopen.
Kansloze wedstrijden ook man, houd toch opquote:Op donderdag 6 augustus 2026 10:56 schreef Houniet het volgende:
Ik heb gewoon zin om Ajax te kijken vanavond, hoe lang is dat geleden. . .
Hoe moeten wij dat nou weer wetenquote:Op donderdag 6 augustus 2026 10:56 schreef Houniet het volgende:
Ik heb gewoon zin om Ajax te kijken vanavond, hoe lang is dat geleden. . .
Hier is iemand al vroeg in het seizoen ontzettend woedend.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 12:28 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Kansloze wedstrijden ook man, houd toch opJe moet je dood schamen dat je in de positie zit dat je tegen dit soort Wifinaamteams moet spelen.
Kijk je ook uit naar de eerste wedstrijd in de beker tegen Klazienaveen?
Boos.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 12:28 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Kansloze wedstrijden ook man, houd toch opJe moet je dood schamen dat je in de positie zit dat je tegen dit soort Wifinaamteams moet spelen.
Kijk je ook uit naar de eerste wedstrijd in de beker tegen Klazienaveen?
Je hebt het er maar druk mee!quote:Op donderdag 6 augustus 2026 12:28 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Kansloze wedstrijden ook man, houd toch opJe moet je dood schamen dat je in de positie zit dat je tegen dit soort Wifinaamteams moet spelen.
Kijk je ook uit naar de eerste wedstrijd in de beker tegen Klazienaveen?
Sow boem koekoek hallo daarquote:Op donderdag 6 augustus 2026 12:28 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Kansloze wedstrijden ook man, houd toch opJe moet je dood schamen dat je in de positie zit dat je tegen dit soort Wifinaamteams moet spelen.
Kijk je ook uit naar de eerste wedstrijd in de beker tegen Klazienaveen?
Ik heb er anders ook zin in maat, lekker potje voetbal kijken. Laat die haters maar haten.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 13:50 schreef Houniet het volgende:
Ik voel me een beetje teruggestuurd naar de lobby zo..
En kan zomaar de afscheidswedstrijd in de Arena zijn van Godtsgod.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 15:00 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb er ook zin in, we hebben vorig jaar alleen maar ellendige wedstrijden gezien dus fijn dat je weer kunt gaan zitten voor een team met een plan
Deze zou je wel zomaar eens perongeluk kunnen winnen.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 16:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ergens toch wel jammer dat het geen Europa League is, denk dat de huidige selectie daar toch meer op de plek was geweest dan in de vuilnisbak van de Conference League. Maar goed.
Als het aan @Solispolar ligt hoogstens met koffie en cake in de aula van het crematorium.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 13:50 schreef Houniet het volgende:
Ik voel me een beetje teruggestuurd naar de lobby zo..
zeuren in het psv topic over andere supporters dat ze het druk hebbem met psv en vervolgens hier hetzelfde doenquote:Op donderdag 6 augustus 2026 13:35 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Je hebt het er maar druk mee!
Anyway, ik heb ook gewoon zin in vanavond. Lekker met een biertje voor de buis kijken naar de contouren van een nieuw Ajax. Hopelijk wat mooie acties en goals.
Ter.Stegen.Speelt.Niet @William_Papadinquote:Op donderdag 6 augustus 2026 18:51 schreef franklop het volgende:
Einde tijdperk Brandt en Ter Stegen. Niet in de basis
Logische opstelling. Spelers in de etalage genot. Zelfs met Jong Ajax moet je dit winnenquote:Op donderdag 6 augustus 2026 18:51 schreef franklop het volgende:
Einde tijdperk Brandt en Ter Stegen. Niet in de basis
Opstelling #Ajax: Paes, Gaaei, Bouwman, Blind, Wijndal, Klaassen, Gloukh, Regeer, Berghuis, Dolberg, Godts. #ajashel
Wijndal nog even in de kijker laten spelen
Ook gewoon Godts laten spelen, geen Sano praktijken. Mooi man.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 18:51 schreef franklop het volgende:
Einde tijdperk Brandt en Ter Stegen. Niet in de basis
Opstelling #Ajax: Paes, Gaaei, Bouwman, Blind, Wijndal, Klaassen, Gloukh, Regeer, Berghuis, Dolberg, Godts. #ajashel
Wijndal nog even in de kijker laten spelen
3 scoren + 10 miljoenquote:Op donderdag 6 augustus 2026 18:56 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Ook gewoon Godts laten spelen, geen Sano praktijken. Mooi man.
Hopelijk zit Dolberg komend weekend ook in de trein naar Denemarken.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 18:55 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Logische opstelling. Spelers in de etalage genot. Zelfs met Jong Ajax moet je dit winnen
Weekend verwacht ik hem in de homofielenbarquote:Op donderdag 6 augustus 2026 18:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hopelijk zit Dolberg komend weekend ook in de trein naar Denemarken.
Die verdient zo mokertje veel dat ik dat niet geloof. Tenzij Ajax garant staat voor een deel van zijn salarisquote:Op donderdag 6 augustus 2026 18:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hopelijk zit Dolberg komend weekend ook in de trein naar Denemarken.
Periodiseren en fit worden allen. Zondag weer, komt wel goed. Maar ik had ook liever wat andere jongens vandaag aan het werk gezien hoor alleen zondag is (verwacht ik) pittiger. Hopelijk zijn we bijna van Dolberg en Wijndal af.quote:
Ja maar ik wil gewoon een leuk elftal niet. Met met oa opperkneus Wijndalquote:Op donderdag 6 augustus 2026 19:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Boeiend. We spelen tegen fc kutje 7
Easy easyquote:Op donderdag 6 augustus 2026 19:52 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ja maar ik wil gewoon een leuk elftal niet. Met met oa opperkneus Wijndal
Die lijkt volledig vervangen jaquote:Op donderdag 6 augustus 2026 19:58 schreef Black-Death het volgende:
Is Baas gewoon geen basisspeler meer?
Mooi. Is niet zo goedquote:Op donderdag 6 augustus 2026 19:59 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Die lijkt volledig vervangen ja
2 meter of langer dusquote:Op donderdag 6 augustus 2026 20:03 schreef Poepz0r het volgende:
Ronald de Boer: 'Er komt een grote nieuwe aankoop aan bij Ajax'
Let Jordi cook
Jeroen Verhoeven 2.0?quote:Op donderdag 6 augustus 2026 20:03 schreef Poepz0r het volgende:
Ronald de Boer: 'Er komt een grote nieuwe aankoop aan bij Ajax'
Let Jordi cook
Talentje van Barca ofzo zekerquote:Op donderdag 6 augustus 2026 20:03 schreef Poepz0r het volgende:
Ronald de Boer: 'Er komt een grote nieuwe aankoop aan bij Ajax'
Let Jordi cook
Tegenvallend dat zulke spelers nooit eens genadeloos bij de a1 worden getrapt in kleedkamer 354.quote:
Probeert ie van afstand te schietenquote:
Of qua naam; Vennegoor of Hesselinkquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |