Ik vind Lecerc meer buitencategorie dan Russell.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat ie Norris ook buitencategorie vindt.
Die had na zijn debuutseizoen iets anders moeten doen dan F1 rijden, maar ja zijn pa heeft hele diepe zakken.quote:
En die rijdt dit seizoen ook niet echt lekker.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:18 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik vind Lecerc meer buitencategorie dan Russell.
Hoe word je het snelst miljonair in de F1? Door als miljardair in te stappen.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:19 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Die had na zijn debuutseizoen iets anders moeten doen dan F1 rijden, maar ja zijn pa heeft hele diepe zakken.
Dat is raar, want ik kijk alle races en ik heb zelden iets bijzonders gezien bij die man. Categorie Sainz, leuke coureur voor het middenveld met af en toe een uitschieter. Niks meer, hooguit iets minder.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:18 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik vind Lecerc meer buitencategorie dan Russell.
Ik kan echt genieten van een herboren Lewis. Ook al heb ik hem vanaf 2021 belachelijk gemaakt.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:20 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En die rijdt dit seizoen ook niet echt lekker.
De enige twee aan de top die ik dit seizoen lekker vind rijden zijn Antonelli en *teiltje pakt* Hamilton.
Hadjar had in zijn eerste run gebruikte banden.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:07 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Hadjar had gewoon nieuwe banden en het verschil was bijna anderhalve tiende. In zijn tweede run had hij problemen. Wat probeer je nou eigenlijk?
Lecerc kon Max in begin 2022 aardig lastig maken. Russell heeft echt hulp bij nodig.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:21 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat is raar, want ik kijk alle races en ik heb zelden iets bijzonders gezien bij die man. Categorie Sainz, leuke coureur voor het middenveld met af en toe een uitschieter. Niks meer, hooguit iets minder.
Ik vind Norris, Leclerc, Russell, Antonelli en Piastri gelijk opgaan. Allemaal hebben ze absoluut hoge pieken en af en toe een dal. De enige die er echt ver bovenuit steekt is Verstappen. Maar Russell doet echt niet onder voor Antonelli en Norris niet voor Piastri, zoals hier vaak gesuggereerd wordt.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:18 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik vind Lecerc meer buitencategorie dan Russell.
Als hij slecht was had hij de formule 1 niet gehaald en geen podium behaaldquote:
Nee, hij had nieuwe banden. Daar is het in de uitzending zelfs uitgebreid over gegaan.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Hadjar had in zijn eerste run gebruikte banden.
Slecht naar huidige F1 maatstaven.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:24 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als hij slecht was had hij de formule 1 niet gehaald en geen podium behaald
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 26 juli 2026 13:24 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als hij slecht was had hij de formule 1 niet gehaald en geen podium behaald
Was dat niet in het halve seizoen dat hij met een illegale auto reed?quote:Op zondag 26 juli 2026 13:23 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Lecerc kon Max in begin 2022 aardig lastig maken. Russell heeft echt hulp bij nodig.
Russell echt uitzonderlijke wat ie laten zien is die knakenbak van een Williams op P2 zetten in Spa.
Nee, dat klopte niet, zijn eerste run was op gebruikt, tweede op nieuw.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:24 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Nee, hij had nieuwe banden. Daar is het in de uitzending zelfs uitgebreid over gegaan.
dat is wel zeker. Fornaroli had dit seizoen wel een plekje in de F1 verdiendquote:Op zondag 26 juli 2026 13:26 schreef ESF1Gamer het volgende:
Er hadden zoveel F2 kampioenen de plek van Stroll kunnen innemen.
Op een schaal van alle racecoureurs ter wereld is hij natuurlijk topklasse. En zijn starts in de regen zijn ook fantastisch om naar te kijken. Hij kan echt wel iets, maar tegelijkertijd is het ook een enorme koekenbakker en prutser.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:24 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als hij slecht was had hij de formule 1 niet gehaald en geen podium behaald
jaquote:Op zondag 26 juli 2026 13:29 schreef ESF1Gamer het volgende:
Effe een andere vraag: Gaan we dit seizoen naar Maleisië?
https://www.formula1.com/(...).1814718980889106837quote:Op zondag 26 juli 2026 13:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Op een schaal van alle racecoureurs ter wereld is hij natuurlijk topklasse. En zijn starts in de regen zijn ook fantastisch om naar te kijken. Hij kan echt wel iets, maar tegelijkertijd is het ook een enorme koekenbakker en prutser.
Voor die 34 miljoen wil ik ook wel een koekenbakker zijn.quote:Op zondag 26 juli 2026 13:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Op een schaal van alle racecoureurs ter wereld is hij natuurlijk topklasse. En zijn starts in de regen zijn ook fantastisch om naar te kijken. Hij kan echt wel iets, maar tegelijkertijd is het ook een enorme koekenbakker en prutser.
Ik hoor ook iets over Imola en Portimaõ(sorry voor misspelling)quote:Op zondag 26 juli 2026 13:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ja
Striktgenomen is het de Grand Prix van Bahrein in Maleisië
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |