het onderzoek van wie? Oekraïne geloof je toch niet. En Rusland zegt sowieso dat zij het niet waren.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Laten we in elk geval eerst het onderzoek afwachten zonder dat er gelijk met beschuldigende vinger naar één der strijdende partijen gewezen wordt.
Met een geboortecijfer van <1.0 per vrouw 18-jarige meisjes naar het front sturen is waanzin. Dan ben je gewoon bezig met het afsterven van je eigen cultuur te bevorderen.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wie zou het nu toestaan om zijn of haar dochter op 18 jarige! leeftijd naar het front te sturen.
Ik heb vaker filmpjes gezien van (knappe) Oekraïense meiden die vertellen over waarom zij aan het front staan en wat het inhoudt. Echter lijkt het er sterk op dat dit gewoon acteurs zijn. Je kan het wel zien aan de hoge mate van goede lichamelijke verzorging, de manier waarop zij een wapen vasthouden, en de schoenen die gewoon als nieuw er uit zien.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:30 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Met een geboortecijfer van <1.0 per vrouw 18-jarige meisjes naar het front sturen is waanzin. Dan ben je gewoon bezig met het afsterven van je eigen cultuur te bevorderen.
Er zijn wel vaker incidenten geweest waarbij het afzwaaiers of neergestorte afweerraketten waren.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:25 schreef over_hedge het volgende:
[..]
het onderzoek van wie? Oekraïne geloof je toch niet. En Rusland zegt sowieso dat zij het niet waren.
Of toen aanvankelijk beweerd werd dat Israel een Palestijns ziekenhuis zou hebben aangevallen wat later bleek te gaan om een raket afgevuurd door Hamas die bij het opstijgen gelijk explodeerde per abuis.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:33 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Er zijn wel vaker incidenten geweest waarbij het afzwaaiers of neergestorte afweerraketten waren.
Bijvoorbeeld dit incident van 2023 waarbij tientallen doden vielen: https://www.theguardian.c(...)ile-fired-by-ukraine
Het lijkt in ieder geval om een kleinere inslag te zijn, wellicht een deel van een raket of een neergehaalde drone. Het is niet alsof er een raket is ingeslagen.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Of toen aanvankelijk beweerd werd dat Israel een Palestijns ziekenhuis zou hebben aangevallen wat later bleek te gaan om een raket afgevuurd door Hamas die bij het opstijgen gelijk explodeerde per abuis.
Maar dat veranderd niks aan mijn vraag. Als je Oekraïne niet wilt geloven En van Rusland al bekend is wat ze zeggen dan heeft onderzoek afwachten toch ook weinig nut.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:33 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Er zijn wel vaker incidenten geweest waarbij het afzwaaiers of neergestorte afweerraketten waren.
Bijvoorbeeld dit incident van 2023 waarbij tientallen doden vielen: https://www.theguardian.c(...)ile-fired-by-ukraine
Bij dit soort vraagstukken zijn Oekraïne en Rusland onbetrouwbaar gebleken en zullen we het moeten hebben van de onafhankelijke internationale media. Bij die aanval op de markt bijvoorbeeld was het de New York Times die uiteindelijk het onderzoek gedaan heeft.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:46 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maar dat veranderd niks aan mijn vraag. Als je Oekraïne niet wilt geloven En van Rusland al bekend is wat ze zeggen dan heeft onderzoek afwachten toch ook weinig nut.
Links of rechtsom is het sowieso de schuld van rusland, zij zijn die oorlog gestart en alles wat daar uit voortkomt is hen toe te rekenen. En dat zij doelbewust statussymbolen, scholen, ziekenhuizen bestoken en hulpverleners double tappen voor het schokeffect is een bewezen feit.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:46 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maar dat veranderd niks aan mijn vraag. Als je Oekraïne niet wilt geloven En van Rusland al bekend is wat ze zeggen dan heeft onderzoek afwachten toch ook weinig nut.
Zodra Rusland iets beweert is doorgaans het tegenovergestelde waar. Zagen we ook bij de vele leugens en rookgordijnen rondom MH17.quote:Op maandag 15 juni 2026 16:50 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)raket/157199688.html
[..]
Oekraïne met Hamas vergelijkenquote:Op maandag 15 juni 2026 17:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Of toen aanvankelijk beweerd werd dat Israel een Palestijns ziekenhuis zou hebben aangevallen wat later bleek te gaan om een raket afgevuurd door Hamas die bij het opstijgen gelijk explodeerde per abuis.
En toch is het belangrijk dat we blijven communiceren met de heer Poetin. Dat is de enige manier om deze verschrikkelijke tragedie te beëindigen, mij dunkt.quote:Op maandag 15 juni 2026 14:22 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Achja dat doen die Russen nou eenmaal.
Nog nieuws over die verschrikkelijke UkroNazi's of corrupte Zelensky?
Bel 'm dan ff op en zeg dat hij zich terugtrekt uit Oekraïne dan.quote:Op maandag 15 juni 2026 18:00 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
En toch is het belangrijk dat we blijven communiceren met de heer Poetin. Dat is de enige manier om deze verschrikkelijke tragedie te beëindigen, mij dunkt.
Nee.quote:
Wat een denkwijze zeg. Ik wacht wel op bewijzen in plaats van dat constante wijzen naar de ander.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:56 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Zodra Rusland iets beweert is doorgaans het tegenovergestelde waar. Zagen we ook bij de vele leugens en rookgordijnen rondom MH17.
Geen bewijs. Kan net zo goed false flag vanuit de EU zijn. Of gebruikt als munitiedepot of trainingscentrum voor actrices.quote:Op maandag 15 juni 2026 18:19 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ach ach zelfs diertjes moeten het ontgelden
Ik snap wel dat je dat niet gelooft als je uit een wereld komt waar gevangen in sneakers met een schep en een helm uit 1942 de loopgraven in gestuurd wordenquote:Op maandag 15 juni 2026 17:32 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik heb vaker filmpjes gezien van (knappe) Oekraïense meiden die vertellen over waarom zij aan het front staan en wat het inhoudt. Echter lijkt het er sterk op dat dit gewoon acteurs zijn. Je kan het wel zien aan de hoge mate van goede lichamelijke verzorging, de manier waarop zij een wapen vasthouden, en de schoenen die gewoon als nieuw er uit zien.
Pssst pornhub is geen nieuws site..quote:Op maandag 15 juni 2026 17:32 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik heb vaker filmpjes gezien van (knappe) Oekraïense meiden die vertellen over waarom zij aan het front staan en wat het inhoudt. Echter lijkt het er sterk op dat dit gewoon acteurs zijn. Je kan het wel zien aan de hoge mate van goede lichamelijke verzorging, de manier waarop zij een wapen vasthouden, en de schoenen die gewoon als nieuw er uit zien.
Da's de vraag niet.quote:Op maandag 15 juni 2026 17:33 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Er zijn wel vaker incidenten geweest waarbij het afzwaaiers of neergestorte afweerraketten waren.
Weer een afgezwaaide patriot.quote:Op maandag 15 juni 2026 18:23 schreef havanagila het volgende:
[..]
Geen bewijs. Kan net zo goed false flag vanuit de EU zijn. Of gebruikt als munitiedepot of trainingscentrum voor actrices.
Ja, alleen zat je zo niet in de race toen zogenaamd die universitait geraakt werd, was het niet?quote:Op maandag 15 juni 2026 18:15 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Wat een denkwijze zeg. Ik wacht wel op bewijzen in plaats van dat constante wijzen naar de ander.
De pers beweert niet, maar doet verslag.quote:Op maandag 15 juni 2026 18:10 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee.
Ik geef aan dat de Westerse pers soms dingen beweert, die later -na eenvoudig onderzoek- feitelijk niet waar bleken.
Dat dient onafhankelijk te gebeuren, dat gaf ik al aan. Het voorbeeld was het onderzoek van de New York Times.quote:Op maandag 15 juni 2026 18:50 schreef ExTec het volgende:
[..]
Da's de vraag niet.
Vraag is wie dan precies dat "onderzoek" moet gaan doen.
Je quote the guardian, die notabene niet eens zeker was:quote:Op maandag 15 juni 2026 19:05 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat dient onafhankelijk te gebeuren, dat gaf ik al aan. Het voorbeeld was het onderzoek van de New York Times.
Dus waar refereer je aan..?quote:Ukrainian market tragedy may have been caused.....
Hier het bewijs. Rusland was dus weer aan het liegen.quote:Op maandag 15 juni 2026 18:15 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Wat een denkwijze zeg. Ik wacht wel op bewijzen in plaats van dat constante wijzen naar de ander.
Wat je hier altijd wel ziet als de Russische oorlogsmisdaden te overduidelijk zijn.quote:Op maandag 15 juni 2026 19:12 schreef ExTec het volgende:
Maar het gezuig over onderzoek is natuurlijk gewoon 100% kremlin stoepje schoon vegen.
Plaatste jij geen spotprent van Zelensky die in een wespennest zat te stoken, toen Rusland Kyiv bombardeerde?quote:Op maandag 15 juni 2026 18:15 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Wat een denkwijze zeg. Ik wacht wel op bewijzen in plaats van dat constante wijzen naar de ander.
Ander artikel dan:quote:Op maandag 15 juni 2026 19:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je quote the guardian, die notabene niet eens zeker was:
[..]
Dus waar refereer je aan..?
https://www.reuters.com/w(...)rk-times-2023-09-19/quote:Evidence suggests errant Ukrainian missile hit busy market - New York Times
Onzin, na oorlogsmisdaden moet er altijd onafhankelijk onderzoek komen. Berichtgeving van een van de strijdende partijen is altijd onbetrouwbaar, dit is ook gewoon de geldende doctrine.quote:Op maandag 15 juni 2026 19:12 schreef ExTec het volgende:
Maar het gezuig over onderzoek is natuurlijk gewoon 100% kremlin stoepje schoon vegen.
quote:Op maandag 15 juni 2026 19:37 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ander artikel dan:
[..]
https://www.reuters.com/w(...)rk-times-2023-09-19/
Snappen mensen zoals jij niet dat er maar bepaalde partijen uberhaupt in staat zijn om daar echt gedegen onderzoek naar te doen, en nee, zelfs NYT is niet zo'n partij?quote:Reuters could not independently verify the report.
Je kan ook het New York Times artikel nalezen, naar dit specifieke geval is wel degelijk onderzoek gedaan en er zijn voldoende argumenten die de conclusie ondersteunen.quote:Op maandag 15 juni 2026 19:44 schreef ExTec het volgende:
[..]
[..]
Snappen mensen zoals jij niet dat er maar bepaalde partijen uberhaupt in staat zijn om daar echt gedegen onderzoek naar te doen, en nee, zelfs NYT is niet zo'n partij?
En gaan die daar dan een dependance openen, elke keer als rus weer roept komen ze opdraven?
Nee, doen ze niet.
Dus rus hoeft feitelijk maar te roepen dat ze het niet gedaan hebben, en het getrolte gaat er mee aan de haal, "onderzoek"!
En daar is het natuurlijk om te doen
Gaan we gewoon weer terug naar de initiele vraag:quote:Op maandag 15 juni 2026 19:39 schreef BlaZ het volgende:
Onzin, na oorlogsmisdaden moet er altijd onafhankelijk onderzoek komen.
quote:Op maandag 15 juni 2026 17:25 schreef over_hedge het volgende:
[..]
het onderzoek van wie? Oekraïne geloof je toch niet. En Rusland zegt sowieso dat zij het niet waren.
Het wordt erg lastig als je niet wat van onafhankelijk betekent. Dat betekent dus onderzoek door mensen die niet voor Rusland of Oekraïne werken.quote:Op maandag 15 juni 2026 19:46 schreef ExTec het volgende:
[..]
Gaan we gewoon weer terug naar de initiele vraag:
[..]
quote:Op maandag 15 juni 2026 19:46 schreef BlaZ het volgende:
Je kan ook het New York Times artikel nalezen, naar dit specifieke geval is wel degelijk onderzoek gedaan en er zijn voldoende argumenten die de conclusie ondersteunen.
Gut, bij de NYT zijn ze niet op de hoogte van dat raketten die uit rus komen prima omvliegen. Om luchtverdediging te ontwijken.quote:It said security camera footage showed the missile flew into Kostiantynivka from the direction of Ukrainian-held territory, not from behind Russian lines.
Dat weet ik prima, maar:quote:Op maandag 15 juni 2026 19:47 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het wordt erg lastig als je niet wat van onafhankelijk betekent. Dat betekent dus onderzoek door mensen die niet voor Rusland of Oekraïne werken.
Hier mag je ook op reageren, al verwacht ik niet dat je dat doet:quote:Op maandag 15 juni 2026 19:44 schreef ExTec het volgende:
[..]
[..]
Snappen mensen zoals jij niet dat er maar bepaalde partijen uberhaupt in staat zijn om daar echt gedegen onderzoek naar te doen, en nee, zelfs NYT is niet zo'n partij?
quote:En gaan die daar dan een dependance openen, elke keer als rus weer roept komen ze opdraven?
Nee, doen ze niet.
Dus rus hoeft feitelijk maar te roepen dat ze het niet gedaan hebben, en het getrolte gaat er mee aan de haal, "onderzoek"!
En daar is het natuurlijk om te doen
Dit ging om een inslag waarbij de schade en resten overeen kwamen met een 9M38 raket. (geen lange afstandsraket dus)quote:Op maandag 15 juni 2026 19:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
[..]
Gut, bij de NYT zijn ze niet op de hoogte van dat raketten die uit rus komen prima omvliegen. Om luchtverdediging te ontwijken.
Zoiets als dit.
Bij het onderzoek van de NYT zijn verschillende wapenexperts geraadpleegd en die bevestigen de data. Het is in ieder geval betrouwbaarder dan de Oekraïnse of Russische inlichtingendiensten aangezien die enkel voor eigen parochie preken.quote:Op maandag 15 juni 2026 19:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat weet ik prima, maar:
[..]
Hier mag je ook op reageren, al verwacht ik niet dat je dat doet:
[..]
Waarvan NYT opmerkt dat beide kanten die heeft?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:03 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dit ging om een inslag waarbij de schade en resten overeen kwamen met een 9M38 raket.
Ja, die blijkbaar niet eens door hadden dat rus raketten zelden in een rechte lijn op hun doel afgingen.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:05 schreef BlaZ het volgende:
Bij het onderzoek van de NYT zijn verschillende wapenexperts geraadpleegd en die bevestigen de data.
De NYT merkt op dat de inslag laat zien dat de raket uit het noordwesten kwam waardoor deze vanuit Oekraïnse grondgebied afgevuurd moet zijn geweest. Dat maakt dit overigens nog geen oorlogsmisdaad, daarvoor moet intentie aangemerkt kunnen worden.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:06 schreef ExTec het volgende:
[..]
Waarvan NYT opmerkt dat beide kanten die heeft?
Maar het is glashelder joh, jij wil geen uitspraak of rus al dan niet schuldig is aan oorlogsmisdaden.
quote:Op maandag 15 juni 2026 20:10 schreef BlaZ het volgende:
De NYT merkt op dat de inslag laat zien dat de raket uit het noordwesten kwam waardoor deze vanuit Oekraïnse grondgebied afgevuurd moet zijn geweest.
quote:Op maandag 15 juni 2026 19:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
[..]
Gut, bij de NYT zijn ze niet op de hoogte van dat raketten die uit rus komen prima omvliegen. Om luchtverdediging te ontwijken.
Zoiets als dit.
Maar op dit punt negeer je argumenten die niet in je straatje passen maar gewoon, en blijf je gewoon drammen?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, die blijkbaar niet eens door hadden dat rus raketten zelden in een rechte lijn op hun doel afgingen.
Die "experts"?
Ja maar, ja maar, ja maar,quote:Op maandag 15 juni 2026 20:10 schreef BlaZ het volgende:
Ga er maar aanstaan om dit voor massaaanvallen te onderzoeken.
Kortom, het boeit niet wat er gebeurt, Rusland is altijd schuldig en onafhankelijk onderzoek is nutteloos?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, die blijkbaar niet eens door hadden dat rus raketten zelden in een rechte lijn op hun doel afgingen.
Die niet doorhadden dat oek en rus in verregaande mate hetzelfde arsenaal hebben.
Die "experts"?
Nee, jij blijft doordrammen. Ik hou me aan de conclusies van onafhankelijk onderzoek terwijl jij als een malle de Oekraïnse propaganda blijft napraten.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:12 schreef ExTec het volgende:
[..]
[..]
[..]
Maar op dit punt negeer je argumenten die niet in je straatje passen maar gewoon, en blijf je gewoon drammen?
Zijn er misschien andere factoren die je erbij kan betrekken?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:13 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Kortom, het boeit niet wat er gebeurt, Rusland is altijd schuldig en onafhankelijk onderzoek is nutteloos?
Je negeert dus de argumenten waar ik mee kom.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:13 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Nee, jij blijft doordrammen. Ik hou me aan de conclusies van onafhankelijk onderzoek terwijl jij als een malle de Oekraïnse propaganda blijft napraten.
Dat heb ik nooit beweerd, waarom ingaan op een onzinnig argumentstype.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:14 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zijn er misschien andere factoren die je erbij kan betrekken?
Volume van hoe vaak het voorkomt, bv?
Of vind je het wel comfortabel om dit te benaderen alsof het heulemaal nooit voorkomt....?
Precies. Want als rus 999 keer iets flikt, neeeee, dan moet je vooral niet er vanuit gaan dat ze het de 1000ste keer ook doen hoor!quote:Op maandag 15 juni 2026 20:16 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat heb ik nooit beweerd, waarom ingaan op een onzinnig argumentstype.
Rusland doet x vaak, dus bij casus y is Rusland waarschijnlijk de schuldige.
Inductie is logisch gezien nooit 100% zeker.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:19 schreef ExTec het volgende:
[..]
Precies. Want als rus 999 keer iets flikt, neeeee, dan moet je vooral niet er vanuit gaan dat ze het de 1000ste keer ook doen hoor!
Ja, achter de conclusies van een onderzoek van een neutrale partij als de New York Times staan is hetzelfde als Kremlin retoriek napraten.quote:
Maar zoals ik al zei: jij hebt er geen belang bij dat er een uitkomst komt.
Het kremlin roept voor de 1000ste keer dat ze het niet gedaan hebben, wat - die vorige 999 keer? Nee, moeten we niet naar kijken! - en er moet "onderzoek komen".
Kremlin stoepje schoonvegen, daar ben jij mee bezig.
Maar vertel, wanneer opent NYT daar z'n dependance?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:26 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Inductie is logisch gezien nooit 100% zeker.
[..]
Ja, achter de conclusies van een onderzoek van een neutrale partij als de New York Times staan is hetzelfde als Kremlin retoriek napraten.
En, heeft de NYT naar alle 700 "onderzoek" gedaan.....?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:24 schreef Korenfok het volgende:
700 kerken in totaal vernietigd door rusland vooral protestantse kerken.
Atilla de Hun?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:28 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar vertel, wanneer opent NYT daar z'n dependance?
Want er landen ongeveer elke nacht wel bommen op civiele doelen?
En daar moet allemaal onderzoek naar gedaan worden, want "Inductie is logisch gezien nooit 100% zeker", ziet u?
En het kremlin zegt elke dag dat hun het niet waren?
Nee, die leeft niet meer.quote:
hulliequote:Op maandag 15 juni 2026 20:28 schreef ExTec het volgende:
En het kremlin zegt elke dag dat hun het niet waren?
negeer ze gewoon, je weet dat ze altijd na dit soort gebeurtenissen het topic vol spammen met dat soort losse flodders. Dit gedrag zien wel al sindsquote:Op maandag 15 juni 2026 20:29 schreef ExTec het volgende:
[..]
En, heeft de NYT naar alle 700 "onderzoek" gedaan.....?
De New York Times (NYT) hoeft daar overigens geen fysieke dependance te openen; hun Visual Investigations-team doet dit onderzoek al jaren op afstand én ter plaatse via satellietbeelden, data-analyse en getuigenverklaringen.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:28 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar vertel, wanneer opent NYT daar z'n dependance?
Want er landen ongeveer elke nacht wel bommen op civiele doelen?
En daar moet allemaal onderzoek naar gedaan worden, want "Inductie is logisch gezien nooit 100% zeker", ziet u?
En het kremlin zegt elke dag dat hun het niet waren?
Satelliet beelden zijn moment opnamen. Daar heb je niks aan. Tenzij je toevallig(!) een foto hebt van de munitie in transit.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:33 schreef BlaZ het volgende:
hun Visual Investigations-team doet dit onderzoek al jaren op afstand én ter plaatse via satellietbeelden
Nee, het is geen oorlogsmisdaad als er een fout is gemaakt of een afzwaaier is. Dan nog zijn er voldoende oorlogsmisdaden over.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:37 schreef skysherrif het volgende:
In het geval van de markt ging het waarschijnlijk inderdaad om een Oekraiense raket ja.
Daarnaast gebeurd het natuurlijk wel vaker dat er gewonden en doden vallen omdat Oekraine, Russische drones en raketten uit de lucht schiet.
Maar is het dan ook de schuld van Oekraine omdat ze moeten reageren op dit soort enorme aanvallen die zonder enige voorzichtighuid zo laag als mogelijk over een stad van 3,5 miljoen vliegen?
Dat lijkt me niet.
Naast het feit dat Rusland natuurlijk gewoon dagelijks zeer opzettelijk burgers dood in Zaporizha, Kherson, Kharkiv, Mykolaiv
Dus, wat is de conclusie van de expert ExTec op dit vraagstuk?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:38 schreef ExTec het volgende:
[..]
Satelliet beelden zijn moment opnamen. Daar heb je niks aan. Tenzij je toevallig(!) een foto hebt van de munitie in transit.
En hebben we het al over gehad, het "visual investigations team" heeft blijkbaar niet door dat rus spul niet in een rechte lijn vliegt, en blijkbaar ook niet dat oek en rus soms dezelfde munitie gebruikt.
"Ja, maar NYT zegt het!" is de drogreden beroep op autoriteit, terwijl ze dat eigenlijk helemaal niet eens zijn, ook.
Hoezo, is er "onderzoek" naar gedaan dan....?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:40 schreef BlaZ het volgende:
Dan nog zijn er voldoende oorlogsmisdaden over.
99,9999999999999999% zekerheid dat rus het gedaan heeft.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:42 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dus, wat is de conclusie van de expert ExTec op dit vraagstuk?
Uiteraard is er onderzoek naar gedaan? Dit zijn volgens jou dus geen oorlogsmisdaden?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:43 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hoezo, is er "onderzoek" naar gedaan dan....?
Onthoud he: "Inductie is logisch gezien nooit 100% zeker"
Was het niet Hume die opmerkte dat als je 1000 witte zwanen ziet, is het niet absoluut gegarandeerd dat de 1001e ook wit is?
Onder elk filmpje op YT die dit onderwerp behandeld, meerdere accounts met precies de zelfde argumenten als BLAZ hierdoet.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:45 schreef ExTec het volgende:
[..]
99,9999999999999999% zekerheid dat rus het gedaan heeft.
Dat het kremlin uitkraamt dat ze het niet gedaan hebben is van generlei waarde.
Maar het kremlin zegt dat ze dat niet gedaan hebben...?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:49 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Uiteraard is er onderzoek naar gedaan? Dit zijn volgens jou dus geen oorlogsmisdaden?
[ afbeelding ]
Dit is geen logische redenatie. 0,0000000000000000001 is immers geen "generlei" waarde, dat is een miniscule waarde.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:45 schreef ExTec het volgende:
[..]
99,9999999999999999% zekerheid dat rus het gedaan heeft.
Dat het kremlin uitkraamt dat ze het niet gedaan hebben is van generlei waarde.
Dat heeft een andere organisatie dat onderzocht.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:50 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar het kremlin zegt dat ze dat niet gedaan hebben...?
En heeft de NYT het "onderzocht" dan....?
Het zijn ook 2 losse zinnen, he.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:50 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dit is geen logische redenatie. 0,0000000000000000001 is immers geen "generlei" waarde, dat is een miniscule waarde.
Ja, en soms hebben ze gelijk. Dat is het punt, dat betekent niet dat ze het altijd bij het juiste eind hebben.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:49 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Onder elk filmpje op YT die dit onderwerp behandeld, meerdere accounts met precies de zelfde argumenten als BLAZ hierdoet.
1. patriot die ontplofte
2. Zelfs geschoten
3. Geen bewijs
4. er zouden filmpjes zijn dat het om een oekrainse drone gaat.
Etc.
Kijk in het MH17 topic hierop fok. kijk toen Bakmhut gebeurde altijd precies de zelfde riedeltjes.
Vertel?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:50 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat heeft een andere organisatie dat onderzocht.
https://en.wikipedia.org/(...)Russo-Ukrainian_war_(2022%E2%80%93present) zoek maar.quote:
En zijn die mensen soms in barabas teletijdmachine gestapt, en teruggegaan naar het moment dat het speelde,quote:Op maandag 15 juni 2026 20:51 schreef BlaZ het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/(...)Russo-Ukrainian_war_(2022%E2%80%93present) zoek maar.
Welke aanslag?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:53 schreef TwenteFC het volgende:
Waarom dit soort spelletjes spelen over een bewezen russische aanslag die plaats vond tijdens een bewezen grootschalige russische aanval. Het waren de russen, met debielen in gesprek gaan wiens winconditie twijfel zaaien is. Dat is jammer van je tijd.
En al weerleg je het 100x, morgenvroeg begint het vrolijk opnieuw.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:53 schreef TwenteFC het volgende:
Waarom dit soort spelletjes spelen over een bewezen russische aanslag die plaats vond tijdens een bewezen grootschalige russische aanval. Het waren de russen, met debielen in gesprek gaan wiens winconditie twijfel zaaien is. Dat is jammer van je tijd.
Atilla de Hun.quote:
Wat heeft er in Kiev plaatsgevonden, wat misschien als terreur bestempeld kan worden?quote:
Ja, goed dat jij de grammatica niet beheerst kan ik ook niet behelpen.quote:
Ja, daar hadden we het niet over.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:57 schreef havanagila het volgende:
[..]
Wat heeft er in Kiev plaatsgevonden, wat misschien als terreur bestempeld kan worden?
Iets met raketten en een kerk bijvoorbeeld?
Andere mening, tuurlijk.
Da's een bekend fenomeen. Mensen die uitheems zijn, worden een soort taalpuristen. Is goed te zien aan het proza wat je hier tikt.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:58 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ja, goed dat jij de grammatica niet beheerst kan ik ook niet behelpen.
Als dat al proza is heb ik toch echt wel medelijden met je.quote:Op maandag 15 juni 2026 21:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
Da's een bekend fenomeen. Mensen die uitheems zijn, worden een soort taalpuristen. Is goed te zien aan het proza wat je hier tikt.
Ik woon gewoon in NL.
Als het alternatief is straks 'gratis' russisch leren.. geen lastige keuze.quote:Op maandag 15 juni 2026 21:00 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Als dat al proza is heb ik toch echt wel medelijden met je.
Naast al dat belastinggeld wat je betaald wat naar deze zinloze oorlog gaat. Daar had je toch wel wat taallessen van kunnen betalen; zonde.
Maar je gaat maar op de persoon spelen?quote:Op maandag 15 juni 2026 21:00 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Als dat al proza is heb ik toch echt wel medelijden met je.
Naast al dat belastinggeld wat je betaald wat naar deze zinloze oorlog gaat. Daar had je toch wel wat taallessen van kunnen betalen; zonde.
Gratis kennis opdoen kan toch geen kwaad?quote:Op maandag 15 juni 2026 21:03 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Als het alternatief is straks 'gratis' russisch leren.. geen lastige keuze.
Nee, wij blijven liever in de 1ste wereld leven. Snap dat het jou niet boeit, want daar woon je nu ook niet.quote:Op maandag 15 juni 2026 21:09 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Gratis kennis opdoen kan toch geen kwaad?
Vanuit rusland komt geen kennis. Wanneer daar de mond los gaat dan vloeien de leugens rijkelijk. Dat hoef ik niet te verstaan.quote:Op maandag 15 juni 2026 21:09 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Gratis kennis opdoen kan toch geen kwaad?
Ik wees op een neutrale bron, dat is heel wat anders. Dat jij linea recta achter propaganda aanloopt vind ik kwalijk.quote:Op maandag 15 juni 2026 21:03 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar je gaat maar op de persoon spelen?
Je vind het vervelend dat ik je wijs op je kremlin stoepje schoonveeg reflexen?
Donderstraal een end op met je neutraal. Natuurlijk zijn wij niet neutraal - we zien namelijk duidelijk aan welke kant we moeten staan.quote:Op maandag 15 juni 2026 21:12 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ik wees op een neutrale bron, dat is heel wat anders. Dat jij linea recta achter propaganda aanloopt vind ik kwalijk.
De Russen hebben er belang bij de Oekraïners de schuld te geven en vice versa, in dit geval is de NYT wat mij betreft dus een betrouwbaardere bron aangezien er geen belang is de boel de misleiden.
Dat jij dan toch achter de Oekraïnse visie aanloopt laat zien dat je geen neutrale toeziener bent.
Maar je klaagt dat men op de man speelt en doet het dan zelf?quote:Op maandag 15 juni 2026 21:11 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, wij blijven liever in de 1ste wereld leven. Snap dat het jou niet boeit, want daar woon je nu ook niet.
Dat is slechts een feitelijke constatering? Kan er weinig aan doen dat jij dat op jezelf betrekt.quote:Op maandag 15 juni 2026 21:15 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Maar je klaagt dat men op de man speelt en doet het dan zelf?
lol.quote:Het is hier prima wonen overigens, lekker weer, grote betaalbare huizen, afgesloten wijken en geen last van asielzoekers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |