Die gingen na afloop misschien kamperen?quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:04 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik vond het leuk om te zien, behalve de jurk van Marloes.
Schijnheil die d'r tranen amper kon bedwingen met een overslaande stem tot gevolg en dan "sorry, ik verslikte me" terwijl bij Gluiperd de stoom uit zijn oren kwamquote:Op vrijdag 12 juni 2026 11:37 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Ongelofelijk, vond hun woonkamer erg leeg en ongezellig maar kennelijk kwalitatief de beste?![]()
In ieder geval blij dat dat circuststel niet 1ste is geworden. Die hadden daar denk ik wél op gerekend. Iemand van de familie moest haar nog snel even influisteren dat de troostprijs is dat het in ieder geval niet Jacky is geworden. Kun je meteen horen waar die wimpertrut haar haat vandaan heeft.
Het helpt ook niet dat het nu dagelijkse uitzendingen zijn. De originele reeksen met Erik hadden 10 tot 12 wekelijkse afleveringen om 77 klusdagen samen te vatten, plus nog wat korte updates doordeweeks volgens mij en dan een live finale. Dan blijven echt alleen de hoogtepunten uit die 77 dagen over, waarbij de kluskoppels ook pas na 17:00 uur mochten beginnen met klussen (want hun gewone leven met werk en alles moest gewoon doorgaan), dus werd in de montage al het kaf van het koren gescheiden.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 11:56 schreef Dazalbest1 het volgende:
De eerste seizoenen met Erik waren echt fantastisch en ook dichterbij de australische versie volgens mij.
Nu een temu versie met temu presentator. Sorry maar Dennis, vast erg vriendelijke gast maar gewoon geen presentator, ik mis Erik.
Erg lafjes allemaal. Heb alleen maar gekeken naar het uitmelken van elke zinloze discussie onderling, de verzonnen 'moeilijke omstandigheden' zoals de bus, container en het slaaphok... Nee, het format is gewoon omzeep geholpen en ik snap de toegevoegde waarde van het programma echt niet. Levert het dan echt zoveel op qua kijkcijfers?
Helaas voel ik toch altijd een drang om het tot de finale uit te kijken, hopelijk Vergeet ik volgend jaar überhaupt dat het begint![]()
Dus dat.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 11:47 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Schijnheil die d'r tranen amper kon bedwingen met een overslaande stem tot gevolg en dan "sorry, ik verslikte me" terwijl bij Gluiperd de stoom uit zijn oren kwam![]()
![]()
quote:Op vrijdag 12 juni 2026 18:01 schreef SethGecko het volgende:
En wie zie ik net in het wild op straat: FRANK!
IK kon alleen een "hé" uitbrengen en hij keek me pissig aan hehe
Frank live wow!quote:Op vrijdag 12 juni 2026 18:01 schreef SethGecko het volgende:
En wie zie ik net in het wild op straat: FRANK!
IK kon alleen een "hé" uitbrengen en hij keek me pissig aan hehe
Ik volg dat al jaren en vind het een beter programma dan het Nederlandse. Gaat ook om meer geld winnen en je zou het natuurlijk kunnen opnemen om later op een beter tijdstip af te gaan kijken.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 10:28 schreef Boca_Raton het volgende:
Jongens, gaan jullie nog kijken naar Het Blok Australië? Ik kijk niet want ik hou die kandidaten niet uit elkaar. En het is een ongunstig tijdstip.
Ik heb helaas geen opnamemogelijkheid. Maar ik denk niet dat het wat voor mij is.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 11:09 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Ik volg dat al jaren en vind het een beter programma dan het Nederlandse. Gaat ook om meer geld winnen en je zou het natuurlijk kunnen opnemen om later op een beter tijdstip af te gaan kijken.
Ik kijk het via Videoland, zit nog middenin een ander seizoenquote:Op zaterdag 13 juni 2026 10:28 schreef Boca_Raton het volgende:
Jongens, gaan jullie nog kijken naar Het Blok Australië? Ik kijk niet want ik hou die kandidaten niet uit elkaar. En het is een ongunstig tijdstip.
Klopt het dat ze daar aparte huizen inrichten in plaats van etages? Nou, misschien kijk ik maandag wel, even om te proeven.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 11:33 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik kijk het via Videoland, zit nog middenin een ander seizoen
Ik heb het een tijdje geprobeerd op Videoland, maar het lukt me niet om er in te komen. Op de een of andere manier houd ik juist van die kneuterige Nederlandse etages soms nog met originele elementen zoals twee jaar geleden die glasinlood schuifdeuren. Al die Australische villa's zeggen mij niks.quote:
Die villa’s zijn groot, ze zijn niet knus. Dat is althans wat ik me herinner toen ik een aflevering zag.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 13:27 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik heb het een tijdje geprobeerd op Videoland, maar het lukt me niet om er in te komen. Op de een of andere manier houd ik juist van die kneuterige Nederlandse etages soms nog met originele elementen zoals twee jaar geleden die glasinlood schuifdeuren. Al die Australische villa's zeggen mij niks.
Nee dat klopt wel.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 18:55 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Die villa’s zijn groot, ze zijn niet knus. Dat is althans wat ik me herinner toen ik een aflevering zag.
De eerste aflevering vanavond valt bijna samen met voetbal, zonde.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:01 schreef Meke het volgende:
[..]
Nee dat klopt wel.
Het seizoen wat ik nu kijk (2022 volgens mij, ik durf niet te googlen want wil de winnaars niet weten) zitten ze op het platteland. Ze hebben allemaal authentieke Australische huizen over laten komen, die verbouwen ze en met een hele nieuwe aanbouw erbij.
Het is wel echt een heel ander segment, meer miljonairsvilla dan starterswoning![]()
En ze kunnen veel meer uitbesteden, maar bijv het schilderwerk mogen alleen de deelnemers doen
Mee eens, behalve dat ik vond dat Jim wel degelijk wat kon en hun appartement een terechte prijs kreeg. Ik zie trouwens liever een kortere periode van uitzenden, maar dan wel dagelijks.quote:Op zondag 14 juni 2026 16:32 schreef GereDathan het volgende:
Weinig kunnen posten hier omdat we structureel achterliepen, dat is altijd jammer van zoveel afleveringen. Wij halen dat niet.
Maar nu alles achter de rug. Uiteraard met stip de enige echte winnaars. Frank is een heerlijke vent en Lotty een prachtvrouw. Ze hebben het spel goed gespeeld, netjes verbouwd en de rest eigenlijk altijd in hun waarde gelaten.
Wel verrassend dat Menno en Jacky geen 2e waren, hoewel ik het geen heel sympathiek stel vond waren ze wat mij betreft wel goed bezig aan de verbouwing. Menno heeft veel opgelost op een goede manier. Dat je dan moet verliezen van flutmensen Kim en Jim is natuurlijk gewoon sneu, die konden helemaal niks. Gregooooor en Steffie konden zoals altijd enkel maar proberen af te zeiken, sneu stel. Zij zal je directeur maar zijn, dan ga je toch met je clowsneus op met gezwinde spoed op de driewieler op zoek naar iets beters? Ze liegt en bedriegt, bah.
Net als de rest zie ik Dennis ook graag vertrekken, aardige gast maar als presentator waardeloos. Al was hij dit jaar een stuk meer aanwezig, maar dat was ten opzichte van vorig jaar niet lastig met 1 optreden van 3 minuten. En hoop ook dat het aantal afleveringen naar beneden gaat, dit is amper te doen en wordt saai. 5 weken van 3 afleveringen doen wat mij betreft.
Oh ik binge altijd het "oude" seizoen voordat het nieuwe begint. Gewoon er weer inkomenquote:Op zondag 14 juni 2026 17:04 schreef Arcee het volgende:
Wat ik altijd leuk vind is om de allereerste aflevering nog eens te kijken. Toen de koppels elkaar nog niet kenden en wij ook nog geen idee hadden naar wie we zaten te kijken.
Echt? Haha, ik doe dat met detective-series die een doorlopende lijn hebben in de seizoenen, want ben dan weer vergeten hoe het ook weer zat. Maar het blok opnieuw kijken met andere deelnemers, dan moet je er wel wat voor over hebben. Nuja, ik heb dit seizoen elke aflevering dubbel gekeken, eerst vooruit en dan live, misschien had ik wat gemist ofso, ook best wel raar..quote:Op zondag 14 juni 2026 17:12 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh ik binge altijd het "oude" seizoen voordat het nieuwe begint. Gewoon er weer inkomen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |